60034
  • t0xikus
    #42475
    sőt! vannak olyanok, akik idejönnek és kisregényt írnak arról, hogy miért hagyták abba:)
  • Rhilen
    #42474
    Most komolyan. Vannak olyan emberek akik annyira ráérnek, hogy videókat készítenek arról miért hagytak abba egy játékot??? Izgalmas lehet az életük...
  • picket
    #42473
    Na eleve pvp-vel kezdődik a kép, szóval egy újabb fail egy üresfejűtől, aki egy 99%-ban pve contenttel promótált játékot fikáz, mert nem tetszik benne a pvp. De majd jól végignézem, és úgy megfikázom, hogy ki fogja jelezni a Richter-skála
  • Laroa
    #42472
    Jaaa, hát az már erőteljes cummancs olyan gearrel
  • z3d
    #42471
    De ő a lvl50es bracketben van már.
  • Laroa
    #42470
    Azt hogy csinálod, meg milyen kaszttal? lvl 40es pvp gearben nem nagyon kéne sokszor halnod. Én tank speccen vagyok pt-vel dps gearben, és azért elég sokáig bírom akkor is, ha 3-an 4-en ütnek.
  • Laroa
    #42469
    Innen
  • PiszkosFred
    #42468
    Eloszor azt hittem viccelsz. De felek, hogy komolyan gondoltad. Lejar az accod 10-en, es? Na bumm, ne fizess elo, pihenj, jatssz valami f2p-vel (pocoktol kerj listat, o fejbol vagja mi a helyzet) majd az 1.2 ha megerkezett 24-en, fizess elo egy honapra! Vagy, hagyd a picsaba, es add el az accot, ahogy erzed. De hol van az megirva, hogy folyamatosan aktivnak kell lennie az accountnak 1.2-ig? Februar 20 korul, az ingyen honap+gc lejarta korul meg csak-csak megallta volna a helyet az aggodasod, de ez igy tulzas aprilisban.

    Tudom, hogy magyarok vagyunk, "a kiskapuk es a mutyizok orszaga" es emiatt mindenben atbaszast, csalast es lopast latunk, de a vasfuggonyon tul mas vilag van, egyszer majd az unokaink talan latni fogjak. Addig is kezdj el baratkozni a gondolottal!
  • DummyBoy
    #42467
    Nos, végre sikeresen felverekedtem magam a szopórollerre én is ...

    LVL 40 pvp gear-ben, alig 13k HP-val gyakorlatilag egy böszme nagy "Üssetek, könnyű préda" jelöléssel a fejem felett szaladgálok jelenleg PVP-ben ...

    De nem is olyan rossz ... sokkal rosszabbra számítottam.

    Egy dolgot utálok nagyon, kedvesen elbeszélgetni az internetszolgáltatóm diszpécserével arról, hogy tegnap megint az egész céget elhajtottam különböző helyekre a kedves szomszédok legnagyobb örömére, mivel minden nyertesnek tűnő csata vége előtt 2 perccel megszakadt a netem ...

    Szóval a nyertes csatás dailyket fel sem veszem lehet :)
  • sata75
    #42466
    Komolyan mondom engem már csak egy kérdés foglalkoztat ezen a földön:
    picket honnan a rákból szedi ezeket a képeket:)
  • Laroa
    #42465
    A Warhammer online sem f2p a 2 kőkemény szerverével meg a kb 50ezer előfizetőjével, szóval kár reménykedni
  • rholas
    #42464
    Látom azért még egy hónapot még befizettetnek a néppel.
    Mióta is igérik az 1.2 t? 2 hónapja?
    Most jön most jön aztán még nem most megint majd nem most megint de gondolom csak 20-a után hogy még egy hónapot befizessenek.
    Az Aionban is utáltam ezt.

  • N1ggA
    #42463
    Ne is mondd, én az elején caster voltam, utáltam is a pvpt, mint a szart, de aztán respec instantosra, azóta meg nagyon bírom. Huttbalon tényleg nagyon idegesítő, de az valahogy alig van.
  • darth devil
    #42462
    Annyiban igaza van, hogy a sorozatos knockback, húzás idegesítő.
  • N1ggA
    #42461
    Nagyon sok már nem aktuális, sok más része 1.2-től nem lesz aktuális, a pici maradék része meg az, hogy a legunalmasabb legsemmilyenebb classt sikerült választania.
    Van néhány olyan dolog, ami tényleg szar, de csak annyi persze nem lenne elég.
    Igen, tudom, hogy emiatt valaki abbahagyja, viszont nyugodtan lehet visszajönni.
  • Kasadya
    #42460
    ezt meg én is csinálhattam volna:P

  • Tomy Lee
    #42459
    Ja nem?Akkor meg se nézem:)
  • TDC Geronimo
    #42458
    azt hittem legalább a felsőt leveszi
  • Kasadya
    #42457
    1:51-2:05 között kis meglepetés:P
  • Kasadya
    #42456
  • BoneDragon
    #42455
  • Fpocok
    #42454
    Tudom, hogy nem pont ezzel a játékkal foglalkozik, de találtam egy olyan videót, amitől a szavam is elállt :D Nézzétek meg :DDD
  • picket
    #42453
    "Nem érdekel. Kipróbáltam, nem jött be, eladtam." - Tisztára úgy hangzik, mintha jó lenne. Amúgy igazad van, tisztára f2p szint, mint mondjuk egy metin 2
  • z3d
    #42452
    Hát igen, most, hogy az mmonomadHCprO arcok megmondták, hogy márpedig a GW2 mennyire brutálállat, hogy is mernénk azt mondani, hogy szerintünk az SwTOR is az. Hiszen mi ezt nem tudhatjuk, és csak megtévesztettek minket, valójában nem is szórakozunk jól, csak elrejtik a szemünk elől az igazságot.

    Az SWToR egy börtön az elme számára, míg végül mindannyian ezek leszünk.
  • t0xikus
    #42451
    tehát csóró vagy:D
  • Fpocok
    #42450
    Mondtam ilyet most, hogy szar? Csak havidíjasnak NAGYON KEVÉS számomra.
  • picket
    #42449
    Hadd értelmezzem: nem érdekel, mert szar, kivéve ha nem kell érte fizetni, mert akkor már érdekel, és nem biztos, hogy szar. Trollnak gyenge, marad a másik lehetőség, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter:

  • Fpocok
    #42448
    Köszönöm.
  • picket
    #42447
  • Fpocok
    #42446
    Nem reménykedem. Nem érdekel. Kipróbáltam, nem jött be, eladtam.
    VISZONT ha ingyenes lesz majd egyszer talán, akkor visszanézek. Ennyi a történet.
    Amúgy meg nemsokára gw2 meg secret world.
  • DummyBoy
    #42445
    Különbenis rosszul tudjátok, már megjelenése óta F2P csak az EA átbasz mindenkit ...
  • PiszkosFred
    #42444
    Hiaba is remenykedsz, akarmennyire is jatszani akarsz ujra a swtorral, egy ideig meg fizetned kell erte, akar tetszik, akar nem.
  • Fpocok
    #42443
    Mármint semmi rossz. Egyetértek.
    Akkor talán megint elővenném...
  • darth devil
    #42442
    Amúgy meg ha f2p lesz valaha, akkor mi van? Semmi.
  • darth devil
    #42441
  • Kazagor
    #42440
    De várom már, hogy kijöjjön a GW2 és eltünjön innen a sok okostojás.
  • Fpocok
    #42439
    Húúú, ez egyre rosszabb... eddig félévet, év végéig adtam neki időt. De most már azt mondom, 4 hónap és f2p lesz.
  • j0nNyKa
    #42438
    nemtom volt-e már, elvileg 25 trialt lehet kiosztani

    ...A BioWare viszont úgy döntött, hogy az eddigi 3 barátos limitet megnöveli, így mától már 25 meghívó áll rendelkezésünkre. Parádé egy messzi-messzi galaxisban...

    forrás
  • z3d
    #42437
    Az előző a #42416-ra ment válaszként.
    Sry a duplapostért.
  • z3d
    #42436
    És nyilván nem létezik ennél jobb mérőszám egy játék minőségére, nem igaz?
    Rofl.