60034
  • PiszkosFred
    #42515
    Nem tudtam, hogy ez a vegleges mar, es nem csak ajanlott, koszi az infot es a korrekciot.
  • gosumofo
    #42514
    orbán árfolyamával lesz az 20k is, ha addig nem állíttatja le a netet az országban és ássa ki a kábeleket hogy a rézből fizesse az államadósságát.
  • Braikingboss
    #42513
    60 dolcsi :D Nem kötözködés.
  • Pacho
    #42512
    A trollkodásról:

    Pista bácsi egy közepes minőségű étteremben ebédel, majd éppen rágyújtana az ebéd utáni cigire, amikor iszonyatosan rájön a hányinger. Gyorsan kirohan a mosdóba, nyitná az első wc ajtaját: foglalt....nyitná a másodikat foglalt....már alig bírja ki, odarohan a harmadikhoz, és szinte kitépi az ajtót, majd lendületből lehányja a bent trónoló embert. A csávó döbbenten néz Pista bácsira, majd lenyúl a kagylóba, megfog egy kis "anyagot", Pista bácsi arcába vágja és flegma ábrázattal megszólal: "Ha harc hát legyen harc!"
  • Laroa
    #42511
    Tegnapi charr jútyúb videót én is megnéztem. Remélem megjelenésig a kivégzés animációt kiveszik belőle, mert faxnak sincs ideje azt nézegeteni egy WvW-ben :D
  • picket
    #42510
    Pandázni sem mennek, mert panda sem elég jó, semmi sem jó, világvége. Szerintem az életükkel nem tudnak mit kezdeni. Ja, és természetesen buzik.
  • PiszkosFred
    #42509
    En igen. Es nagyon tetszik benne par ujitast, kozte a "nem cso" szintezest, amit mar "javasoltam" ellopasra itt, es mmo topikban is :)

    Jo lesz a GW2, nem fogja megvaltani a vilagot, de van benne egy-ket ujdonsag. Az egyszeri 20 ezer forintert jatszhatsz egy evig/kiegig havidij nelkul, ezert azok a csoroknak, akiknek sok a havi 4-5 ezer forint havidij, azoknak maga lesz a kanaan. Meg akkor is, ha nem tetszik neki, de "ingyen" van. Persze lesz, aki parhuzamosan fogja tolni a tobbi mmo mellett, ok jatszanak 1-2 honapot, aztan mennek pandazni vissza.
  • z3d
    #42508
    Nem értem mi az összefüggés a szerepjáték és a buzikák között, én magam hetero lennék, és a szerepjátékot is szeretem.

    Ja értemmmm. Aki nem csak pvpni meg hentelni akar, hanem kicsit beleélni magát a karakterébe, az beza meleg. Ez kb olyan következtetés, mint a klasszikus.
    - Van akváriumod?
    - Nincs.
    - Akkor te buzi vagy.

    Komolyan, szét kéne trollkodni pár topicot nekünk is. Csak a kíváncsiság kedvéért.
  • Laroa
    #42507
    Áh, GW2 lesz az istenjáték, Crassus megmondta, hogy az nem cső. Igaz még nem is játszott vele
  • PiszkosFred
    #42506
    Hat nagy valoszinuseggel a Titanban is egymast fogja szurkalni a tisztelt nagyerdemu, virtualis keretek kozott.
  • PiszkosFred
    #42505
    Lof*szt nem, ket percenkent nyomod az F5, ocska duma :)
  • Wlanseraf
    #42504
    Na válaszolok és itt se vagyok....

    Nem nem ez a jó válasz mivel nm én voltam aki 20x megkérdezte... de ha te ilyen frusztrált egyén vagy, vannak nagyon jó készítmények:) vagy menj ki egy kicsit a szabadba az sem rossz.... na bye nem kell a válasz mert már sajnos nem olvasom el...
  • gosumofo
    #42503
    ha már nem jön be a wow, a titanig semmi értelme más mmo-val játszani. ott a d3 vagy a sok fps el lehet tölteni az időt ebben a pár évben más műfajjal, hacsak nem valami szerepjátékos buzika vagy akik egymást szivogálják meg szurkálják virtuálisan
  • Laroa
    #42502
    Hát biza, havi 3k hatalmas érvágás
  • a.carkey
    #42501
    Ha jó lesz a GW2, én is kipróbálom. De fizetni MMOért többen nem fizetek. Egy SWG2n, ami a PRE-NGEre épül, sőt, ha csak a sima CUra, akkor azon bia elgondolkodom.
  • z3d
    #42500
    Dehogyis. Hogy gondolod?!?!?!
    AZ a megváltóMMO. Megmondták azok, akiknek meg kell mondani. Pont.
    Ha más a véleményed, és esetleg vitázni mersz, óvodás vagy.
  • Laroa
    #42499
  • a.carkey
    #42498
    Megjelenés után három hónappal onnan is kikopnak, és max. csak anyázni járnak majd vissza.
  • Tyrpak
    #42497
  • z3d
    #42496
    Egyébként a vicc az, hogy a szokásos megmondóemberek egyéb topicokban az itteni "közösséget", ezt a topicot ovodásozzák le.
    Kíváncsi lennék, ha most átmennék az aktuális megváltó MMO topicjába, és így bevezető nélkül benyögném, hogy sztem a "grafika max a f*s kategória", mit reagálnának? Borítékolom: letrolloznának, és elküldenének a pék haragjába, meg akkora trolladagot kapnék az arcomba, mint ide Mekka, mert hogy merek ilyet mondani a megváltóMMO-ra.

    De biztosan mi vagyunk az óvodások. Rofl.
  • picket
    #42495
    Mivel naponta 20 ilyen van itt a topikban. És a kérdésed is ilyen témájú. Ha számok érdekelnek, akkor biznisz magazin, az megmondja, hogy mennyire megy, mi fanboyok vagyunk, mi azt mondjuk, hogy hagyj a hülyeséggel, mert mi jól eljátszogatunk, és nem érdekel, hogy hány e-mailt kapsz, és ebből milyen értelmes vagy értelmetlen következtetéseket vonsz le. Most jobb?
  • z3d
    #42494
    Ne haragudj, de troll kérdésre troll választ kaptál.

    Így néz ki a normál kérdés:
    - Hogy látjátok a játékosállomány alakulását, mert kicsit furcsának tartom az új trial programot, és csak akkor fizetnék elő, ha elegen játszanak.
    Erre az értelmes válasz
    - Ahto City-n szemlátomást csökkent a népesség, szintezés közben már nem nagyon látni playert, WZ-re ritkán kell várni, és akkor is keveset, de lehet, csak szerencsém volt. Én a helyedben Tomb of Freedom szerveren kezdenék, nagyon jó ott a populáció állítólag.
  • Wlanseraf
    #42493
    Én értem.. kb 2 hónapja nem szóltam hozzá ehez a témához.. feltettem egy kérdést... és kaptam egy igazi troll választ... no comment..
  • z3d
    #42492
    Ezért nem tudtam végignézni, 5 mondat után láttam, hogy a zemberünk WoW fanboi. Amivel nincs semmi baj, csak akkor WoWozzon. :)
  • Tyrpak
    #42491
    Az a google keresés kihozott egy értelmes találatot is :)

    Xzibit meme

    Kedvencem:
  • Bhalage
    #42490
    nos HA NINCS AZONNAL TRIÁL AZ A BAJ, HA VAN AKKOR PEDIG AZ A BAJ ne vedd csak es kizarolag magadra, de kúrvára rendet kéne tenni már a fejekben. meg a pár előző hsz, abbahagyom qq, nem fizetek elő qq, szar a pvp qq, ne fizessetek elő baszod ha nem tetszik, hanem játszatok mással. aki meg gamel, annak további jó játékot!
  • Wlanseraf
    #42489
    jaj de kis hisztis valaki
  • picket
    #42488
    f2p lesz egy hónap múlva, majd akkor gyere vissza!
  • Wlanseraf
    #42487
    Ennyi nem megy a cucc? Csak azért kérdezem mert állandóan ingyen hétvégékkel+triállal bombáz a Bioware??? plusz most néztem már csak 7990 a game.
  • DummyBoy
    #42486
    12 csata, átlagban 70 commendation-el = 1 tatyó.

    Amilyen mákos vagyok, mindben commendation lesz, ergó 1 darabhoz kell 2 tatyó (kivétel persze relicek és társaik.)

    14 cucc, legrosszabb esetben 28 táska = 340 csata. Napi 5 WZ-vel 2 hónap ... Szóval én is agyaltam ezen ... Majd meglátom még, van mit húzni emellett xD
  • a.carkey
    #42485
    Nekem egy scoundrel szólt be tegnap, hogy "nem tudsz megölni". :D

    Észre se vette:
    1. nem akartam megölni, csak lelassítani, hogy ne érjen oda az ágyúhoz
    2. már háromszor megöltem huttballon :D

    Na ezt veszítettük el a legvégén (mert csak a középső ágyúra izgultunk rá). Előtte semmit. De kb. végig azokkal harcoltam, akikkel így vagy úgy egész du nyomtam (csapatban ill. ellenfélként). :D
  • picket
    #42484
    Várd meg az 1.2-t, addig altozz, vagy questelgess (egyébként elég sok 50-es quest van), aztán majd megveszed a kezdő pvp geart, és egycsapásra nem kell 10k hp-vel nyomulni a téged 2 hitelő 18k hp-sek ellen.
  • a.carkey
    #42483
    Tudod mi az epic fail?

    Ez :D

    De ezt összehozni Budapesten se semmi. :D
  • DummyBoy
    #42482
    Az az igazság, hogy nem sokat tudtam tegnap játszani, viszont az tetszett, hogy amit elbuktunk, azokat is mindig szoros meccsen buktuk, nem az volt hogy jött egy csapat és lealázott bennünket. Ráadásul egyedül voltam bent, valszeg csapattal mindjárt másképp alakulna a dolog :)

    Az ideg azért evett, mert mindig a győztesnek tűnő meccsen szakadt meg a netem :)

    Bóka voltam, nem tartalékoltam a commendationokat, emiatt eddig csak 3 tatyót nyitottam, csak commendationok voltak benne eddig ... De majd csak alakul ez ...
  • picket
    #42481
    "...perfection is Warcraft... pvp balance is sooo polished..." - Srsly? Miért is teszem én ezt magammal, már itt fáj, mintha menzáról szerzett rozsdás késsel műtenék le a körmeimet.

    "...the levelling experience was really enjoyable, i loved it..." - Helló idióta, akkor nem pvp-zni kéne, hanem csinálni azt, amit élvezel. Ja nem, inkább cancel account.

    "...getting more gear doesn't gonna change how i heal" - No shit Sherlock!

    "...pretty much every class has a knockback...every single class also has a stun..." - arról sír, hogy nincs balance, és hoz rá példát, hogy van?

    "...there is no fun abilities..." - 6 másodpercenként emperor... "Vééégteleeeen hatallooooooooom!" - kövezzetek meg, én élvezem
    Ja, aztán elkezdi sorolni a fun abilitiket. Szintezz már egy másik karaktert te majom, a hörcsögömnek több esze van????!!!egy

    Most ott tartok, hogy nem villog neki eléggé a játék. Heló seggfej, ez nem a wow, hanem star wars, és annak még túl sokat villog!

    "...I can't wait for a fix..." - kkhtxbaibai

    Ilum pvp

    Innentől folyamatos pvp rinya. Közben:
    -"élveztem a huttballt" (korábban: "a huttball egy rakás szar")
    -"esetleg újra előfizetek a wow-ra, hogy menézzem milyen" - orly? Ha az a tökéletes játék, akkor miért nem fizetsz elő?
    -wowowowoowowowowoowow... boooring
    -"there is no tree form" - gtfo!
    -Ha valakinek kevés hp-je van, akkor healelni kell, és ennyi a healelés. Welcome in healerworld asshole!
    -wowowowowowowowow
    -Megint elmondja, hogy milyen jó volt a szintezés, és most szar pvp-zni. Ez komolyan ennyire hülye? Előbb sorolta, hogy másik kasztoknak milyen cool képességei vannak, miért nem szintez fel egyet ha annyira jó volt a szintezés és kúl a másik kaszt? My brain is full of fuck!
    -Wow-ban gyorsabban megvan a pvp gear: meanwhile in sg.hu wow topic: "miért van ingyen minden hülyének az epic? rage.jpg"

    Konklúzió: hiába mond egy csomó dolgot ami hiba és hogyan lehetne javítani... az egész hozzáállása irritáló. Aki direkt húsdarálóval rejszol, az ne nyafogjon, hogy ledarálta a farka felét, és nem is élvezte. Ráadásul a felsorolt hibákból ami komolyabb, azt mindet javítja az 1.2, innentől pedig nettó síróskurvaság az egész videó.

    Ítélet: epic fail.

  • a.carkey
    #42480
    Tegnap 10ből sorban 9 csatát nyertem. Azt hittem rosszul látok. A 10. csatát persze buktam, de legalább nem WOT feelingem volt. (Ahto) Viszont a 4 bm zsákból egyik sem dobott semmi bm commot, ami durva, mert már nem kellene sok a full bmig. (1 qurva comm ...)
  • DoctorStryker
    #42479
    Nyugi ahogy jobb lesz a geared, inkább futni fogak előled a sithek... vagy egyszerre 3 ugranak rád, hogy biztos meghalj :)
  • hawkie22
    #42478
    Azért aki azért fizet be hétfőn, mert keddre ígérték a játékot, azt nem tudom sajnálni. Meg kell várni, amíg tényleg kijön, aztán befizetni. :)
  • z3d
    #42477
    I dont want to play the game.
    Eddig néztem.
    Next pls.
  • DummyBoy
    #42476
    ŰberÓverPóvered scoundrel vagyok, friss husiként 50-es bracketben ...

    49-ig nem volt olyan nagy gond, de mondjuk teljesen más érzés most Assasin medált kapni mint mondjuk tegnap előtt ...

    Nem a sokszor halok, hanem a könnyen halok a probléma ... valamint a nehezen ölök ... Újra kellene talentelnem healerre, az talán jobb lenne, de nincs hangulatom halerkedni ... főleg hogy mellette még bőven van a sztoriból, azt is be kellene fejezni.

    @Crassusvideó: Nem akarom nagyon fikázni, főleg mivel intelligensen indít, de aztán azzal folytatja, hogy a WoW-hoz hasonlít, ott már bukta az egész. Sokszor elhangzott már, milyen volt a wow 2-3 hónappal a megjelenése után? Bugmentes? Most bugmentes a WoW? Meg PvP banace ... a FOTM kifejezés valszeg a tökéletes balance miatt alakulhatott ki ...
    Knockback - stun ... ebben van igazság, de scoundrelnek - operative-nak pl nincs ... Animációk, fun abilities ... Ez meg ízlés kérdése ... Nekem bejön egy csomó ... És még lehetne sorolni ...

    A kollégának jobban fekszik a wow. Oké. Akkor WoW-ozni fog. Ez teljesen logikus ... Ettől még az SWTOR-nak nem kell WoW-nak lennie.