60034
  • z3d
    #42556
    Hát, a mercenarymmal nagyjából az a sikerélmény, hogy ölök? :) Mivel mást nem nagyon tud szegény :P

    6 ládából 6*17 cent com jön, abből lehet venni két cuccot, erre jön még az 1 v 2 expertise kristály, a pve dailykből meg lila modok/barellek/amoringok/akármik.
    Aztán majd meglátjuk mi lesz.

    Egy WZ maximum 3 killt számol el, ezért volt a lenti szitu.

    Igen, én is azt látom, hogy a lvl1-49 bracketban értelmesebb pug csapatok vannak (bár tegnap hutballon 10ből 9szer dobták hozzám a labdát, be is írtam, hogy nem vagyok egy jó ballcarierr, de nem érdekelte a társaimat :P hát nem is tudtam bevinni egyszer sem, mert kicsináltak :P).
    Premade csapatban kell lenni, nincs mese. Ráadásul a ranked WZkel gondolom még kiélezettebb lesz a "verseny", az esetleges szerver merge/cross server WZ után meg a többi szerver legjobbjai ellen még érdekesebb lesz a dolog.
  • darth devil
    #42555
    Fixen 3 killt kapsz egy wzért. Nem számít, h nyersz vagy vesztesz, ahogy az sem, h mennyit ölsz bent.
    Btw tegnap délután nem tudom mi volt, de 10 meccsből 7 win, és csak 2 menet volt empire ellen.
  • a.carkey
    #42554
    L50 alatt rég nem pvpztem, nem tudom mi változott, de 50 után van ugye a 150/150es és 9győzelem/9győzelem heti, ill. a 30/30 és 3/3as napi feladat. A győzelem gondolom logikus, a 30-ból meg meccsenként 3 számít be, vagyis napi 10 meccs (2,5 óra) kell a 30hoz.
  • DummyBoy
    #42553
    Sajna az "Í"-t nem igazán akarja az SWTOR ... A modifiereket pedig még nem próbáltam önállóként ...

    @z3d: ha nem zavar, hogy nincs sikerélmény, akkor nem olyan gáz a PVP az 50-es bracketben xD Pontosabban itt nem az a sikerélmény, hogy bedarálod a fél csapatot, hanem már a single kill is, vagy hogy feltartod addig a node-ot, amíg a többiek oda nem érnek ...

    A ládanyitogatásban annyira ne bízz, 5 ládát nyitottam eddig, mindben commendation volt csak ... Bár én voltam a bóka, későn álltam neki PVP-zni, altommal ez nem lenne már gond, de mire 50 lesz, addigra szvsz kint lesz az 1.2 ...

    Sajnos engem megintcsak elhagyott a szerencse, tegnap pont ezt beszélgettük, hogy 49-es bracketben mintha jobban egyűttműködnének a pug csapatok ... Most mindenki megy mindenfelé, megy a zerg, és 90%-ban fullBM premade van szemben ... Amikor kifogom, hogy bekerülök egy ugyanilyen premade mellé, akkor meg 6 fővel kezdünk és félidőben, mikor már tuti bukta, akkor jön a maradék két emberke ...

    Healernek, guardolt emberkéntek gyakorlatilag felesleges is nekimenni normális gear nélkül, röhögve kihealel ... (DPS scoundrelként néha nagyobbat critel az alap healem mint a támadó skilljeim ...)

    Erősen gondolkodom, hogy hagyon a sztorit 1.2-ig, retalentelek Heal-re, úgy legalább nagyobb hasznomat veszik ... Viszont ezt a Kill x pípó daily-t nem igazán értem ... kellett még 6 kill, WZ-t befejeztem 12 killel, erre kiírta, hogy még kell 3 kill ... o.O Ez most akkor hogy?
  • Laroa
    #42552
    az nem fog menni
  • stern
    #42551
    De én nem ALT+ más billentyűként szeretném használni, hanem , hogy ezek a billentyűk önálló gombok legyenek...
  • z3d
    #42550
    off: bár nem tudom, mennyire erős az a hajó, de iszonyatosan jól néz ki :)

    on:
    nekem bejön a pvp, igaz, a mostani karakterem még nem az 50es bracketban van, attól tartok kicsit mercenaryként, de hát majd csak lesz vmi.
    expertise értékben mennyi az, ami már nem gáz? mármint hogy nagyjából tudok sebezni is, meg nem ölnek meg azonnal. azon töprengek, hogy vegyek-e 50en két expertise-os preorder kristály a centurion cuccok mellé (6 ládát nyitok, lesz pár darab páncél), de lehet, csak az egyik lenne expertise-os, a másik crit vagy endurance.
  • Laroa
    #42549
    preferences, key binding, quickslot, kiválasztod hogy melyik Key. Beleklikkelsz egérrel, feljön a recordig keystroke ablak, lenyood az altot, meg mellé a megfelelő billentyűt, pl. alt+1
  • stern
    #42548
    valaki tudja, hogy kell felprogramozni a ctrl, shift és a Í illetva az ALT billentyűket? Mert a videóban azt mondja, hogy normál billentyűként kezeli de nekem nem engedi felprogramozni... :(
  • a.carkey
    #42547
    OFF:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amit a korábbi szakértők hoztak össze, hogy saját működésüket életben tartsák, a la 1980 ...


    ON:
    z3D: A commando BMben van, a többi ellen meg nagyon friss 50esnek néz ki.

    LouisWu: Nem tudom milyen géped van, de kukkold meg a ventiket, nem koszosak-e vagy valami. Nálam a régi géppel ennél a játéknál végig a hűtéssel volt gondom, aztán egy jó tisztitás csodát tett. :D


  • Laroa
    #42546
  • stern
    #42545
    Tud valaki egy olyan oldalt, ahol ajánl valami jó billentyűzet kiosztást egy jedi guardian tanknak? Mert már nagyon unom a próbálgatást... Illetve tud-e itt esetleg valaki valami használhatót írni?
    Előre is nagyon köszönöm!
  • a.carkey
    #42544
    PFred: "ezert azok a csoroknak, akiknek sok a havi 4-5 ezer forint havidij" Itt nem a csórózásról van szó. Gond nélkül kifizetem, de minek fizessek havidíjként 3999 forintot, ha nem lesz időm belépni minden nap. A WoTot is simán abbahagytam, mert jött egy pont, amikor baromi sok meló volt, és nem volt lehetséges erre is időt szánni (a család még fontosabb), pedig qurvára bírtam és az ráadásul ingyenes. De annyira elmentem mellette, annyira más jött az életembe, hogy ma már nincs kedvem visszamenni. Pontosabban, most nincs.
  • a.carkey
    #42543
    Ha egy mmoban csak a pvp érdekelne, én speckó el nem jövök a Pirates of the Burning Sea elől. De ott pár dolog már nekem is sok volt, és kicsit besokaltam a készítők hülyeségein, pedig egy ilyen is ott áll a hajóim között, és még egy ugyanilyenre lenne nyersanyag, ha még lehetne gyártani.

    Ha a PvE, akkor meg itt az SWTOR. Rengeteg sztoriszálat még ki se próbáltam.

    Az RP rész meg singliben jobban kijön.
  • a.carkey
    #42542
    Egyszerűen kinőttem már belőlük. Ezt is csak a SW világ miatt nyomom. A GW2t max. kipróbálom, de nem hinném, hogy ennél több lesz.
  • a.carkey
    #42541
    Minek fizessek elő, ha nem érdekel? Nem vagyok én Peggy Bundy aki minden szart megvesz.
  • LouisWu
    #42540
    Most a decemberi drivertől úgy néz ki, megjavult. Legalábbis most játszottam másfél órát, és végig jó volt, mindenütt 40-100 FPS
  • LouisWu
    #42539
    Nincs fent. Gyakorlatilag kilőttem minden folyamatot a rendszerfolyamatokon kívül.
    Most feltettem egy pár hónappal régebbi Catalyst drivert és leszedtem a control centert, kipróbálom így.
    Aztán ha így se jó, megpróbálok egy 32 bites win7-et felrakni, de akkor meg ugrik 1 GB memória...
  • picket
    #42538
    Vírusirtó van fent? Ha nincs akkor miért nem, ha van, akkor nem aktívkodik-e? :)
  • LouisWu
    #42537
    Ezt az egy játékot tettem fel a gépre eddig.
  • Laroa
    #42536
    memory leak gyanús
  • Nephin
    #42535
    Más játékkal nincs gondod?
  • LouisWu
    #42534
    Sziasztok!

    Új gépen játszva a játékot, három napig tökéletesen futott, full hd, max beállításokkal (nem néztem meg az FPS-t, de nem lehetett érezni, hogy belassult volna, sem nagy területeken, sem pvp-n).
    Ma reggel óta viszont, amikor elindítom a játékot, akkor néhány percig jó, aztán egyre jobban belassul, és végül kb. 1-2-re leesik az FPS, teljesen játszhatatlanná válik, illetve a hang is teljesen akadozik. Az internettel nincs gond, a pingem jó, a sávszélesség nagy.

    Konfig:
    INTEL Core i3-2120 3.30GHz
    KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz
    GIGABYTE Radeon HD6850 1GB

    Windows 7 64 bit, és a legfrissebb ati driver van fent. Semmilyen program nem fut a háttérben.

    Próbáltam kikapcsolni az AA-t, árnyékot, állítani a grafikán, de nem segített.
    Találkoztatok már ezzel?
    Köszi.
  • N1ggA
    #42533
    Hát ez már nem valami aktuális. Január közepén battlemaster a gyerek, alapból tele van 50-es szintűnél alacsonyabbakkal, + azóta nerfelték úgyis.
  • Laroa
    #42531
    Mi volt az? :D
  • Kasadya
    #42530
    te kajak nemvagy normális
  • Nephin
    #42529
    ;)
  • DummyBoy
    #42528
    Hoppsz ... Megtennéd hogy akkor gyorsan kitörlöd az előzőt ... most épp nincs szerkesztésem ... Az elébb még nem volt itt ez a hsz xD

    Köszi!
  • Nephin
    #42527
    Új irányelvek:

    - trolloknak zéró tolerancia

    - ha nem tetszik a játék, írd le egyszer, de ha idejössz téríteni még hónapokkal az utolsó játéknapod után is, repülsz

    - permaban ON
  • Laroa
    #42526
    Na ez egy egész korrekt kis voidstar volt Hungarian SF, köszi :)
  • Laroa
    #42525
    Ez elég ősi videó. Battlemaster gearben nem túl nehéz az 50 alatti 0 expertise kis hülyéket szopatni.
  • z3d
    #42524
    Persze elqrtam a linket.
    A félelmetes meg az, hogy nem tudom, hogy került ez a link a vágólapra, mivel nem ilyen zenét hallgatok.
    No mindegy, hátha másodjára sikerül, ha nem, akkor előre is elnézést a zenéért :P
  • z3d
    #42523
    Commando healer videó.
    Van egy szitu, amikor 5en ütik, és nem tudják megölni (nekem is volt pár hasonló szitu az assasinommal). Lehet, az ilyenek miatt nerfelték a BH/Comm healereket.


  • s0n1c
    #42522
  • darth devil
    #42521
    Nincs rá időpont. Csak majd jön valamikor.
  • picket
    #42520
    Ja és milyen jók lettek volna úgy a kaszt sztorik is...
  • rholas
    #42519
    Teljesen ok lett volna a játék ha nincs két oldal fixen.
    Oda tartoznál ahol a light/dark mutatja. Vagy lehetnél valami egy harmadik semleges.
    Max annyi lenne hogy 1 hétig nem tudsz váltani vissza.

    Ha ezt bele lehetne rakni a játékba nagyon sokat dobna rajta.
  • Braikingboss
    #42518
    Cross Server és wz választhatóság 1.2 után kisebb patch vagy 1.3 ban jön ?
  • Laroa
    #42517
    Politikát ne itt már pls, mert a kutya se kíváncsi rá. köszipuszi
  • Braikingboss
    #42516
    Csak semmi politizálás kérem