60034
  • a.carkey
    #42596
    Mert leszartam. Gondoltam összejön zsákból. Mit tudom én mire lesz még jó a wz comm?
  • Tafaya
    #42595
    Laptopon toltam le az utolsó nyert meccset (<10 fps), és fleet-en amikor fel akartam venni a bag-et, a lag miatt sikerült kijelölni a BM bag-et, ami 52-es valor rank-on nem túl hasznos. Írtam ticket-et, hátha, erre jött a kellemes meglepetés, kb. 1 óra múlva kaptam egy levelet, hogy kicserélték, mailben jött a bag :)
  • QuippeR
    #42594
    tényleg nem. egy robot kétpercenként scanneli a topikot, és a felhasználókat a Bioware szerverein tárolt adatok felhasználásával megpróbálja azonosítani. ha nem sikerül, a hozzászólást automatikusan törli, és az EA főhadiszállásán értesíti a kommandósbrigádot. ezek a magasan képzett iraki veteránok aztán néhány percen belül helikopterrel a helyszínre érkeznek, hogy a renitens felhasználót kivégezzék. az érintettek özvegyei, családtagjai figyelmét az EA ajánlott levélben szólítja fel, hogy a robotok és kommandósok költségeit haladéktalanul fizessék meg a cégnek, különben peres úton szerez érvényt követeléseinek.

    szóval nagyon vigyázni kell.
  • DarkHorSe
    #42593
    Tenyleg nem lehet ebbe a topikba irni annak, akinek nincs jelenleg elofizetese a jatekra?
  • darth devil
    #42592
    Azt az egy commendet miért nem vetted már meg a vendortól? :D
  • a.carkey
    #42591
    Pillanatokon belül 70 vagyok, de egy commra vagyok a full bmtől. De 1 commra 16 zsák óta. :)
  • Braikingboss
    #42590
    Jelenleg 25% esély van arra hogy dobjon bm commendationt a zsák. Ebben az is benne van hogy sose fog dobni neked bm com.-ot :D 1.2-ben majd más lesz :D Az a vicces a jelenlegi rendszerben hogy egy gyerek valor 63-ra full BM settben volt.
  • Tomy Lee
    #42589
    Light side-al Birodalmi karakterként red lightsaber-t tudok használni?Lehet áttérek a másik oldalra Tomb-on(ha minden jól megy akkor ott lenne guild)
  • a.carkey
    #42588
    Na ez nevetséges. Repi karimmal át akartam adni egy csuklyás med páncélt az imp karimnak Nar Shaadan, erre a vendorban fogta magát a páncél, és átváltozott NEM csuklyás imp páncéllá, amiből 12 egy tucat. Most ezt miért?

    Ja, és nem tudom járt-e valaki úgy, ahogy én, de a legutolsó 16 bm zsákból NEM ESETT LE az a qurva utolsó bm comm, ami a a fullhoz kellene. 1 qurva comm. Tényleg, wz commból fogom kirakni, pedig nem akartam, de ez röhej.
  • Nephin
    #42587
    Már március végén mondták, hogy előre tudni fogjuk, ha jön.
  • TDC Geronimo
    #42586
    Most kedden se jön az 1.2....

    "Just to confirm, we are not going to be deploying Game Update 1.2 on Tuesday. This was a minor text error that has since been corrected.

    Rest assured, that you will know ahead of time when Game Update 1.2 is going to be released.
    Thanks"

  • Nephin
    #42585
    Azért annak elég kicsi az esélye. Síkegyszerű cucc, kb. nincs mi elromoljon rajta, az elem pedig sokáig bírja. :)
  • Fenrir
    #42584
    Az is elromolhat és akkor ugyanott vagy ahol én.
  • Nephin
    #42583
    Elvileg ez egy biztonsági dolog, de megértem a frusztrációdat. :)

    Mondjuk sosem bíznék semmit egy ketyerére, ami elromolhat, eltűnhet stb, jó a fizikai autentikátor az asztalomon, onnan nem megy sehová. :)
  • Marfy
    #42582
    Én romot cseréltem a telefonon, előtte leirtam az authenticator adatait, később újra felraktam a programot, de nincs olyan opció a programban ahova ezeket az adatokat széria szám stb. be lehetne írni. Ez már az után történt hogy abba hagytam a játékot és nem foglalkoztam vele. Úgyhogy ha most akarnék, akkor sem tudnék belépni.
  • Fenrir
    #42581
    Ez az swtor support nagyobb proli banda mint amilyen a SOE volt. Ez az authenticator is egy vicc, hogy te magad le sem tudod szedni, ahhoz is ők kellenek, hiába tudod a jelszavadat és minden titkos válaszodat. Ha mást nem, a normális supportot elleshetnék a Blizzard-tól mert ez így egy nagy rakás szar.
  • Nephin
    #42580
    Az egyik srác ugyanígy járt, de sajnos csak telefonnal intézték el, bár ez még a legelején történt, azóta esetleg változott. Próbálkozz egy olyan tickettel, hogy az angolod nem megfelelő a telefonhoz, volt, hogy bejött.
  • a.carkey
    #42579
    Valahogy bennem az volt, hogy Ahton vagy. :)
  • Fenrir
    #42578
    Valaki szívta már meg az authenticator-ral? Nekem vissza kellett vinnem a telót, de előtte meggondolatlanul factory reset-et nyomtam rá és nem írtam le az authenticator adatait. Most hiába van fent megint, nem működik mert hiányzik pár adat. Az swtor.com-ra meg nem tudok belépni mert kell hozzá az generált szám. Küldtem levelet a support-nak, de az a kurva droid írt megint vissza, hogy telefonáljak.

    Nem lehetne ezt valahogyan elintézni levélben? Úgyis kell nekik majd valamilyen bizonyíték, pl útlevél másolat.
  • Bandras DaSilva #42577
    Nem Ahton vagyok, de az igen bonyolult és fantáziadús Andras nevet kapta. Sztem indítok egyet tombon is...van egy fasza buildem most (assault) commandora és nagyon lehet vele hentelni pvpben....pveben nem a legjobb, de az most kevesebb van.
  • a.carkey
    #42576
    Mi Ahton a troopered (?) neve?
  • DummyBoy
    #42575
    Én annyit csináltam, hogy kinyitottam amit tudtam, és vettem belőle normális shotit (Offhand ... ezzel mindig szopás van) meg 2 relic-et ...

    Most meg beindul a commendation gyűjtés ...

    Vagy felhúzom addig a shadow-t 50-re ... xD
  • z3d
    #42574
    Sztem amit beszéltünk vmelyik nap, az nem rossz megoldás.
    Nyitsz ládákat, abból cent gear, championokat tartogatod fegyverre.
    Aztán megint összeszedsz 1000/1000 commot 1.2ig, közben a napi/heti küldikből geareled fel magad. Ha eléred az 1000/1000 comot 1.2 előtt, akkor elkezdesz egy egy dobozt venni, és visszatöltöd maxra a comot, így ha "beüt" az 1.2, azonnal lesz 2000 WZ comod az 1:1 merc-normal com váltás miatt.

    Én ezt fogom tenni (47.5 vagyok), pve daily + AHból lila modok arra, amit nem szedek össze centurionból, és spórolás champion fegyverre.
  • Laroa
    #42573
    49,5 vagyok nem fogom a karim 1.2ig jegelni....
  • DummyBoy
    #42572
    Erre gondolsz?

    1.2 PVP gear review
  • darth devil
    #42571
    Szerintem semmit. 1.2után creditért megveszed a belépő pvp ruhán, commendből meg már veheted is a bmet.
  • Laroa
    #42570
    Vkinek megvan esetleg swtor fórumról a pvp gear guide 50re? Hogy a commendationökből mit érdemes venni még 1.2 előtt és tsi?
  • Tyrpak
    #42569
    Megoldás kicsit hosszú.

    Szóval a jobb gomb csak és kizárólag az eredeti hotbar 1. gombja tud lenni, nem lehet megváltoztatni :(

    Amit tehetsz, hogy átalakítod 2 sorosra a center hotbart, és az újonnan megjelent hotbart átírod, hogy az legyen az 1-10 stb, és a régi, eredeti hotbar pedig az Alt+1-10.

    1-esre berakod a támadást, Alt+1-re az ugrást, profit. :)
  • darth devil
    #42568
    Lesz másik jó szerver is.
  • z3d
    #42567
    Jól hangzik :)
    Azért sajnálom, hogy ha lesz is transzfer/merge valaha, vszínű nem lehet majd Tomb-ra menni, bár vhol megértem, miért nem fogják engedélyezni.
    Vhol jobban várnék egy szerver merge / szerver transfer (akár fizetős) opciót, mint az 1.2 dolgokat :)
  • Tomy Lee
    #42566
    Össze kellene hozni egy Magyar Republic Guild-et Tomb szerveren mert nincs.Imperial van azt tudom 2 is:)
  • stern
    #42565
    össze vissza próbálgatom most játszhatóvá tenni az irányítás, mert az 1-10ig akciók és egérrel nyomkodom játékstílus itt lvl 50-en már nagyon játszhatatlan, mert pvp-n csak a healer droidnak nyújtok kihívást :
  • stern
    #42564
    de jó kérdéds :) kiraktam oldalra és utána beprogramoztam a 4-es gombra... Miért hogy kellett volna? :)
  • t0xikus
    #42563
    beprogramoztad és utána átraktad bal oldalra vagy kiraktad baloldalra és beprogramoztad oda. nem mindegy.
  • stern
    #42562
    érthetőbben :felprogramoztam az egerem 4 gobjára a támadást és kitettem a bal oldali oszlopra, hogy ne foglalja az értékes helyet a középsőben. 1-es gombom nekem most a erőugrás... De sajnos jobb gombbal is csak ezt tudom aktiválni, pedig jó lenne, ha a jobb gombre nem ráugrana az ellenfélre, hanem maradna a sima támadás...
  • stern
    #42561
    azt be lehet állítani valahogy, hogy egér jobb klikkre ne a középső menüsor első (1-es gomb) akcióját használja az ellenfélen? hanem mondjuk a bal oldali menüsor felső akcióikonját?
    Annyi mindent be lehet állítani, de az alap dolgokat meg csak nem hagyják :)
  • Bandras DaSilva #42560
    Killeket Ilumon számolja. Ha megölsz vkit vagy vkiket Ilumon miközben szedegeted a ládákat, akkor azok a killek beleszámítanak.

    Nem tudom mostanában máshol, hogy megy, nálunk eléggé kihalt Ilum...max akkor van vmi kis csetepaté ha épp akkor jön vki ládát szedegetni amikor én is ott vagyok vagy épp belefutok vkibe.

    Ahogy láttam a patch notesból, 1.2vel nagyjából meg is szűnnek az ilum questek, szal senki nem fog odajárni.
  • z3d
    #42559
    Ezt nem tudtam. Igaz, még soha nem volt olyan, hogy nem öltem meg 3nál több csókát.
    Kösz.
  • a.carkey
    #42558
    Nem killt számol. 1 wz, 3 pont. Tök mindegy, hogy előveszed-e a fegyvered, vagy sem.
  • a.carkey
    #42557
    Tegnap szarabbul ment, mint tegnapelőtt, de kb. én is 6-7et nyertem a 10ből (tegnapelőtt 9et).