60034
  • darth devil
    #42716
    Az eve még mindig ott van. :D Dust-al összekötve érdekes lesz.
  • Tyrpak
    #42715
    Azért mondjuk jó lenne, ha annyira nem esne senki se az swtor-t játszók közül.

    Tényleg nem volt annyi egetverő hiba, csak nem volt, ami megfogjon minket a story vége után.

    GW2-t még nem láttam a saját szememmel, felteszem lesz benne bug rendesen, és class balance-t is csak nyomokban fog tartalmazni, viszont...
    mehetek wvw-zni, meg puzzle-t gyűjteni, meg public questeket csinálni, meg eventeket, meg...
    szóval egy csomó dinamikus dolgot a statikus swtor helyett.

    Egy igazi, jó, sci-fi mmo-t valahogy még mindig hiányolok!
    A közeljövő összes sci-fi cucca mmoFPS...
  • darth devil
    #42714
    Nem követem el kétszer ugyanazt a hibát, és nem nézem azt a fórumot. :D
  • Laroa
    #42713
    Én kb. kiröhögöm őket, mert ugyanezek a megmondóemberek magasztalták az égig (hozzátenném velem együtt) az swtort megjelenés előtt, akik most swtort pocskondiáznak, és gw2-t istenítenek :)
  • z3d
    #42712
    /sarcasm
    Azért kíváncsi lennék, hogy az itt "volt aktív" SL-es tagok hogy viselik a megmondóembereket :)
    Benéztem az említett topicba, hát az nem óvoda, mint itt :P
    Ráadásul ott mindenki tud pvp-ni ;)
    /end-sarcasm

  • Tyrpak
    #42711
    Ja, lerabolt, mert nem lehet 50 dollárért USÁból rendelni, csak 55 euróért EU-ból. Szemét rabló banda, de többet egy fillér havidíjat se fizetek nekik. :D
    (sarcasm off)
  • z3d
    #42710
    Az utolérhetetlen és egyetlen überkirályság pvp mmo téged is lerabolt? Kárság. Reméltem, hogy csak a mmonomadhcprO arcok lépnek le innen.

  • Tyrpak
    #42709
    Jé, mikor emelték meg a 7 napos trialok számát 3-ról 25-re?

    Még egy hétig él az előfizetésem, most kérjen trialt akinek kell! :)
  • Bandras DaSilva #42708
    Ja, Rebellionnal még én is tolok egy-egy játékot néha, szigorúan a Birodalommal. Nagyon vagány még mindig.

    Igazából valszeg azon bukott a dolog, hogy a játék nagy részében egy galaxis térkép előtt ülsz és tervezgeted hogy mi lesz a következő célpont, lázadást szítasz, embereket toborzol, seregeket gyártasz, bolygókat managelsz stb stb stb, ami nem olyan látványos.

    Az űrcsata atom volt benne, a szárazföldi már inkább csak ilyen szöveges. Viszont a legjobban lehetett szopatni az ellenfelet mindenféle kommandókkal, titkos küldikkel. Multipban nagyon szórakoztató volt.
  • Bandras DaSilva #42707
    Republic Commando is jó volt, tényleg. Ki is ment a fejemből.
  • a.carkey
    #42706
    Ja, máig fent van a gépemen. :)
  • a.carkey
    #42705
    Rebellion volt a best. Nem tudták, hogy mit akarnak koppintani - emlékszem, volt ott Dune copy rts ötlet, meg minden egyéb más -, és így nem tudták elqurni, csináltak egy jó játékot. :D Csak a népnek nem jött be, pedig máig a legtöbb bolygót vonultatta fel.

    Ugyanezt éreztem az SWGnél is. :D

    Anno 1x amikor még nem lett live az SWG, valami magyar teszterféle (más eu és us teszterfélék véleményét átvéve) leírta, hogy a Talus most először szerepel majd SW játékban. Na, akkor eszembe jutott a Rebellion. :D
  • Fenrir
    #42704
    A kivételek egyike, tényleg jó volt az a játék.
  • z3d
    #42703
    És a Republic Commando? Szvsz nekem az is nagyon bejött.
  • Although
    #42702
    Nem játékot írtam mindössze összeraktam az elejével a lelkes képét a delikvensnek. :) De nem érdekes. Mint mondtam nem szoktam felmenni ilyen oldalakra, mint a tárgyi video kritikusainak lehet, fikázni egyszerűen csak leírtam mókás kis csipet csapat. :)
  • Fenrir
    #42701
    Az Empire at War még egész jó lett volna, ha nincs az a gagyi földiharc. Az űrben baromi látványos volt minden, de a bolygókon nagyon lehangoló volt.
  • Bandras DaSilva #42700
    TIE fighter nagyon jó volt. A legjobban a történet tetszett. A filmekben mindig ilyen gonoszok voltak az impek, itt meg minden hadjárat végén kiderült, hogy csupa jó célokért repültünk harcba.

    De vhogy tényleg nem tudnak egy jó kis játékot összehozni már egy ideje. Nekem a Rebellion volt talán az uccsó ami nagyon bejött, főleg multiban, de persze az meg jó nagyot bukott. Az utóbbi években az Empire at War volt hasonló, de szarabb játékmenettel.

    Mostanában meg csak ilyen gyerekeknek való szarokat dobálnak ki. Pedig sw világból lehetne kurva jó kis játékokat csinálni.
  • z3d
    #42699
    Infó
  • picket
    #42698
    Igen, a játék az no comment, csak nem értettem honnan hámoztad ki, hogy erre (a játékra) várt 85 óta, de ezek szerint sehonnan :p
  • Fenrir
    #42697
    Szerintem egyszerűen nem tudnak mit kezdeni az SW franchise-zal. Erőlködnek, de nem megy nekik. Helyettük viszont a BW szépen kihasználja, lásd Kotor, SWToR.
  • PiszkosFred
    #42696
    Hat kb, plusz a point n click kalandjatekokra (Monkey Island 1-3, a 4 remalmaimban sem, Full Throttle, Maniac Mansion szeria, Indiana Jones kalandok, Grim Fandango, Sam&Max) emlekszem szivesen toluk, es mai napig varok ilyesmi kalandokat :) Meg persze az X-wing es az azt koveto Tie fighter mestermuvekre. Akkoriban annyira ujdonsag volt az, amit az X-Wingben csinaltal, hogy az embert hetekre beszippantotta a sztori es a kuldetesekert kapott medalokra vadaszat. Aztan jott az, amire '77 ota vart az ember, beulhettel egy Birodalmi hajoba, es ellentetben az addigiakkal, vegre a "rossz" oldalon harcolhattal a lazadok ellen.

    Aztan megtort valami a LucasArtsnal, es inkabb emlekszem a tores elotti szep idokre veluk kapcsolatban, mint az ezt koveto, futoszalagon gyartott "tucat" SW jatekokra.
  • Although
    #42695
    Szimplán csak viccesnek találom őket :) Meg persze ezt a kineticet is, magánvélemény :) Ok a "85 óta" volt az a pont amikor bezártam az ablakot. Így ne tudom a folytatást.:) Lehet fikázásnak érezted, meg kötelességednek, hogy kötekedj de nem érdemes emiatt. :)
  • Fenrir
    #42694
    Számomra Lucasarts akkor volt a csúcson amikor megalkotta a Tie Fighter nevű szimulátort. Onnantól indult meg a lejtmenet ami lassan már 18 éve tart...
  • DummyBoy
    #42693
    Sajnos én a casual brigádhoz tartozom, ha nem tudok TS-re menni, akkor általában egyedül PVP-zek ...

    De tény, hogy mikor fent vagyok TS-en és tudunk jól összedolgozni, akkor lényegesen jobban mennek a WZ-k ... De ettől függetlenül van még ott másik 4 ember is ...
  • picket
    #42692
    Most ezért nem nézem meg újra, de úgy emlékszem valami olyasmit mondott, hogy arra vár 85 óta, hogy fénykarddal vívjon. Arra nem emlékszem, hogy említené eme vágyának beteljesülését, sőt ha jól emlékszem egypárszor elég fancsali képet vág. Én sem esem hasra tőlük, de csípőből fikázni miért jó? Jólesik ha beszólhatsz? Vegyél valami plüssállatot, amivel ordíthatsz, az állítólag segít...
  • DoctorStryker
    #42691
    Tegnap egy huzamba 7 nyertes csatánk volt, utána 2 loss meg a win és ennyi volt a heti küldik. kb 5-től 8ig s ez alatt Ilumon voltunk.
    Szerencsére mi ki tudunk állítani 2-3 premade csapatot s együtt megyünk fel játszani, többször össze is rak minket vagy egy csapatba vagy ellennek :).
    Igaz köztünk már lassan mindenki war hero, főleg BM cuccokban.
    Tegnapi nap meg is kaptuk, benn voltunk 4-n s vesztettünk meg is jegyezték, hogy ti vagytok a premade csapat mit csináltok..
    Jah úgy nehéz nyerni ha a csapattagok elfelejtik közölni h 4-5 n tartanak felé s képtelen megvédeni, vagy csak akkor szól amikor már újraéled, vagy üresen marad alderaanon egy torony...

    A Wz-n nagyn fontos a kommunikáció és ha ez nincs akkor tuti vesztés.
  • DummyBoy
    #42690
    Tegnap sikerült megízlelnem a siker igazi ízét ... Full pug csapattal (pár kivétellel friss 50-esek ...) beleszaladtunk Voidstaron egy dupla premédbe ... Vagy lehet csak bemákolták a sorsolást, de gyakotlatilag pár pillanat alatt lezavarták az egészet ...

    Érdemes volt végignézni ... :(

    Mellesleg irgalmatlan pechem van mostanában pvp-n, valahogy mindig a vesztes csapatba kerülök ... Pedig ma jó lenne összehozni 4 nyertes meccset, mert akkor meglenne a weekly is 1.2 előtt ...

    A vicc az, hogy guildársaim kiröhögtek, mikor mondtam, hogy 4 napja nem tudok wz-t nyerni ... Akkor menjünk egyet közösen. A többieknek már úgyis megvan a daily ... 2 bukott meccs után már nem mosolyogtak ... Aztán a 3-ik közben egyszercsak megszakadt a netem ... Be is írtam : " na ez tuti nyeritek ..." És meg is nyerték :)
  • Although
    #42689
    Húú ez nagyon kemény csapat..Szóval durva, nyolcvanöt óta arra vár hogy egy tv előtt ugrálhasson mintha fénykard lenne a kezébe. :) Ez aztán a csipet csapat. :)
  • DoctorStryker
    #42688
    Tegnap volt egy nagy meccsünk Huttballon az ellenség nagyon kemény volt.
    A ts-n nagyon jó volt a hangulat mindenki végigizgulta, spanolta a másikat.
    Sima plug csapattal ők 2-3 percen belül hozták volna a 6-0.

    Inkább nézzétek meg.

  • Braikingboss
    #42687
    Ez össze van vágva mivel ez a PS3-as Uncharted 3 reklámjában szerepel Harrison Ford.
    Ha meg vicc akkor is fos :D
  • Tyrpak
    #42686
    Asszem volt már, de
    Harrison Ford ezt szólja hozzá
  • Tafaya
    #42685
    Itt is fenn van már
  • DummyBoy
    #42684
    Jah, kint van twitteren ... fasza ... holnap nyernem kell 4 wzt ... és akkor még talán tudok valamit zsákot bontani ...
  • DummyBoy
    #42683
    Ez mennyire tuti?
  • TDC Geronimo
    #42682
    Game Update 1.2 will be going live on Thursday, April 12th!
  • Nephin
    #42681
    Nem a tartalma miatt törlöm ki, hanem a stílusa miatt... :D
  • N1ggA
    #42680
    Nem értelek titeket.
    Szerintem k**va vicces ez a táncikálós rész :D
  • Bigblind
    #42679
    Komolyan vicc! Erre mondtam azt hogy Lucas iszonyatosan elkurvult, de Nephin mindig kitörli! :D Pedig ezt nem lehet másképp jellemezni, egyszerűen nincs rá más szó!
  • havast
    #42678
    Vannak. Van ott még Darth Vader táncolós is...
  • rholas
    #42677
    Ezért gondolom nem a 30-40 es korosztályt célozták meg.
    Elég vicces lenne ahogy édesapa nyomja a jedi táncot a tv elött.