60034
  • N1ggA
    #42756
    Add meg a felhasználó neved és jelszavad privátban, és megveszem neked a fehér kristályt, persze azt is mondd meg, hogy melyiket.
  • Nephin
    #42755
    Mint érintett, mert én sem fogok belépni ma többekkel egyetemben: aki dolgozik, az hibázik, minél többet, annál nagyobb eséllyel. Ezen fennakadni lehet, de értelmetlen. Ha nem számítógépes környezetben dolgozol, gondolom nehezebb az együttérzés, én pont ilyen helyen vagyok és tudom, mi minden jöhet elő. Szívás, de ma csinálok mást, holnap pedig 1.2, ennyi. :)
  • MrStokes
    #42754
    Ahh, forumon neztem az idopontot, sorry, igazad van. De ettol fuggetlenul akkor is no comment ez az egesz.
  • Nephin
    #42753
    Milyen időzónát nézel? Akkor rakták ki, mikor beírtam ide, pár perccel korábban.
  • MrStokes
    #42752
    A Nephin altal beidezett hivatalos valasz deli 12 elott kerult fel az adott topicba, tehat tobb mint 8 oraja megy mar ez az orulet. Es meg azt mertek irni hogy csak nagyon keves embert erintett, lol.
  • Alienator
    #42751
    Ekkora egy amatőr bandát...
    Most tényleg nem képesek semmit megcsinálni rendesen? Lassan többször kérnek bocsánatot mint egy náci háborús bűnös. Ezek után meg lehet majd nézni milyen lesz az 1.2

    Vissza akartam nézni az 1.2-re de teljesen felesleges, ha egy ilyen dolgot sem tudnak hibamentesen megcsinálni, akkor mire lehet számítani? Lassan elfogy a nép türelme, vagy lecserélik az egész balfasz bandát és átadják valakinek aki ért is hozzá vagy roló down. És mindez egy fizetős játékban... Elképesztő!
  • Nephin
    #42750
    Totálisan inkompatibilis vagyok. :P
  • TDC Geronimo
    #42749
    nem vagy KOMPATIBILIS
  • Nephin
    #42748
    Így van, most az a gond, hogy nem vagyunk szinkronban a szerverrel (tudom, ez nem túl informatikus kifejezés, de érthető). :D Holnap a szerverek is patchelve lesznek.
  • TDC Geronimo
    #42747
    Mert holnapra a szerver is 1.2re lesz már patchelve nem csak a kliensed
  • darth devil
    #42746
    Segített eldönteni a kérdést, hogy este már nem akarok játszani. :D
  • MrStokes
    #42745
    Es mi a garancia arra, hogy holnap nem kell majd az egesz uj klienst letolteni? Ezek tenyleg nem normalisak, faszom fog letolteni 11 gigat. Elbaszott idiotak...
  • Nephin
    #42744
    Hey everyone, sorry for the brief confusion. Here’s what happened and how it affects you.

    Some patch-related changes were mistakenly deployed early. Luckily, these changes only affected players for a very brief (less than 15-minute) window. We corrected this unintentional change very quickly.

    Here’s how it affects you:

    If you started or completed the patch download, you have two options:

    If you want to continue playing today, you will need to restart your client and re-download the client
    If you want to wait until tomorrow and play when 1.2 is deployed to the servers, you can close your client and restart it tomorrow after the patch is deployed (approximately 8AM CDT).


    We apologize for the confusion, but only a very small number of players were affected by this unintentional change. Thank you for your understanding.

    Megszívtuk, akkor kialszom magam holnapra. :D
  • MrStokes
    #42743
    OMG, valaki support forumon mar allitolag 3x ujratelepitette a jatekot, es meg mindig nem megy neki az update... -_-
    Azert vannak ertelmes emberek.
  • Nephin
    #42742
    Nekem is, szerintem újra szedné az egészet. :)
  • MrStokes
    #42741
    Csodalatos! Miutan leszedett cirka 800 MB-ot es ujrainditottam a klienst, most kiirta hogy 11 GB-ot kezdett el letolteni!

    Normalisak ezek? >_<"
  • Nephin
    #42740
    Nem tudom, de így nem lesz fehér kristályom brühühü. :D
  • picket
    #42739
    Nyugtasson a tudat, hogy nekem megy (nem peccseltem, most léptem be)

    De szeretném tudni, hogyan lehet ekkora baromságot csinálni! Van a bw központban egy böszmenagy piros gomb "Deploy next patch" felirattal, és rákönyökölt valaki?
  • Nephin
    #42738
    Nem, csak a töltőképernyő előtte.

    Restartnál azt írja, nem tud patchelni, mert nincs elég hely (van 10 GB). Hmm, kipróbálok még valamit. :)
  • picket
    #42737
    Karakterválasztó bejött? Amúgy majd holnap játszol :P
  • picket
    #42736
    "ahaha hát persze hogy elcseszték :d" - Ez nem szidásnak hangzott, hanem kárörvendésnek, miközben mások tényleg szívnak vele. Kár, hogy vannak ilyen elqurások, mert vannak, de attól még egy kulturált hangnemet meg lehet ütni egy olyan fórumon, ahonnan a hangod úgysem hallatszik el a lecseszendő emberekig (akik gondolom enélkül is leizzadnak egy kisebb pataknak megfelelő verejtéket magukról, ha ekkorát hibáznak).
  • Nephin
    #42735
    Nos, nekem leszedte már és fel is rakta, de nem lép be, a töltőképernyőn teker... :D
  • N1ggA
    #42734
    Canceleztem a downloadot, újra beléptem, és most már nem patchel, hanem megy a játék rendesen.
  • MrStokes
    #42733
    Argh, hogy baxnak meg!
    "Unable to retrieve patch data. Please check network connection" hibauzenet var miutan "leszedte" az allitolagos patch-et.

    Faszer nem delelott szorakoznak ilyenekkel, amikor minden rendes ember dolgozik, es nincs otthon...
  • TDC Geronimo
    #42732
    Előfizető vagyok. Talán jogom van szidni azt ha valamit elcsesznek és emiatt ha akartam volna se tudok ma valószínűleg játszani. GW2 topikba is vagyok megnyugodhatsz ;>
  • N1ggA
    #42731
    A kérdés, hogy ha már elkezdtem tölteni, és cancelezek, akkor visszaállítja-e a dolgokat. Ha nem, akkor megvárom míg lejön, és holnapig tuti nem is fogok tudni játszani, mert nem egyezik a kliens.
    Remélem az utóbbi, mert akkor végre tudok tanulni zh-ra :D
  • darth devil
    #42730
    Át lehet fáradni a Gw2es topicba. Unalmas már ez az elcseszték, bénák, szar a játék szöveg.
  • N1ggA
    #42729
    Swtor.com-ról:

    "Everyone, we advise that you do not log into the launcher until we can provide more information. Thank you for hanging on while we get more info for you."
  • TDC Geronimo
    #42728
    Everyone, we advise that you do not log into the launcher until we can provide more information. Thank you for hanging on while we get more info for you.

    ahaha hát persze hogy elcseszték :d
  • Nephin
    #42727
    Nekem is tölti, kiváncsi vagyok, mi lesz a végén. :D
  • TDC Geronimo
    #42726
    905 mega, egész patchet szedi most érdekes :D

    vagy rlbasztak vmit vagy előtölt csak
  • gosumofo
    #42725
    de, május 15-én :)
  • MrStokes
    #42724
    Elvileg holnap 1.2, nem lehet, hogy ahhoz tolt valamit?
  • N1ggA
    #42723
    Main Assets 49-et miért tölt most?
  • Laroa
    #42722
    Én maradok, pvp-t PT-vel friss 50esként is élvezem, storynak meg még nem jutottam végére csak az SW-vel.
  • Nephin
    #42721
    Már edzek rá... :D
  • darth devil
    #42720
    Részemről blizzard mmo-t soha. Gw2-t megnézem. De fel kellene fogni az embereknek, hogy olyan élményt mint amit az első mmo adott, soha többé nem fognak megtapasztalni.
  • DummyBoy
    #42719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "félórájanemjutokbetombramertkjúvan" részt kifelejtettem xD
  • DummyBoy
    #42718
    Én is úgy vagyok vele, hogy nekem a SW "közeg" és a "SW" fíling elég.

    Elhiszem, hogy van sokkal jobb puskás-macskás-pandás-mindenes MMO, de nem kell ...

    Amíg az SWTOR leköt és élvezeti értéke van, addig fizetem, ha megunom, akkor félreteszem majd, előveszem a most kihagyott dolgokat, és ha jön újabb dolog az SW-be, max folytatom ... Ennyi.

    Viszont előre látom, hogy holnap - holnapután Nephin nem fog unatkozni ... Holnap jön a menetrendszerű méjtenensz-flém, miértpontcsütörtökön,mértamagyarparaszttalbasznakki,különbenismérnyolcóra ... Holnapután pedig jön a "megmondtukhogytelevanbuggal" történet ...
  • z3d
    #42717
    off:
    Sajna már úgy vagyok a jelenkor legnagyobb mmojával (ezen mindig felröhögök), mint a WoWal régen voltam.
    Nem a játék riaszt el, hanem a közössége. Nem sok kedvem van hallgatni sem a megmondóembereket, sem a vérpistikéket, most meg oda vándorolt a zmmo közösség apraja-nagyja.
    Ezek miatt nem hiszem, hogy valaha rá fogok próbálni (pedig sok jól hangzó dolog van benne, kicsit sajnálom is), vagy ha igen, majd akkor, amikor az mmonomadhcprO emberek elmentek Titan-ozni.
    Itt is lesz crossWZ, lehet gyűjtögetni datacronokat meg lore objecteket. Eventek, public questek - no igen, itt még lenne mit javítani "nálunk". Volt egy dev tracker bejegyzés, a BW a tervek szerint iszonyat mennyiségű content-el készül. Remélhetőleg nem csak reklámszöveg.

    on:
    Holnap jó kis Jézus-patch. Remélem utána ráfexenek a szerverek közötti mozgása, bármilyen megoldásban. A balance próbálkozásokra is kíváncsi leszek (szvsz az arsenal mercenary dps buff miatt tengernyi sírás lesz). A bugok száma is érdekes lesz :P
    Meglátjuk :)