60034
  • Laroa
    #42796
    Remekül indít, gyűjts tehénszaros salátát
  • jazzy
    #42795
    Igen, tehát így ismét lesz értelme a pvpnek..
  • Braikingboss
    #42794
    Vagy úgy is fel lehet fogni hogy hamarabb hozták ki 1.2-t és azért nincs még benne ranked wz Szal inkább öröm és bodottág
  • Braikingboss
    #42793
    Az a probléma hogy igaz idegesítő hogy nem lesz benne 1.2 ben. Az a kérdés mikor rakják be és még menyi idő kell tesztelni. A legfurcsább dolog hogy PTS-re csak guild jelentkezéses ... transzferelik át a karaktereket meg ilyen. Kevés ember húz fel új 50-es karit ott. Nincs elég tesztelő PTS-en hogy hamarabb kiütközzenek a hibák??

    Bármely oldalról nézem elég rosszul kezelik ezt a PTS dolgot.
  • Although
    #42792
    Húú másodszor elolvasva sem értem teljesen az írásod. Mi volt kirekesztő és sznob?
  • Although
    #42791
    Tehát nem konkrétan az SWTOR-ól beszéltem. Az rpg-t számítógépes értelemben használtam és egy számítógépes rpg játéknál a történet is nagyon fontos, de tudatommal az asztali rpgnél is van egy storyteller.
    És konkrét történetre dobáljátok a kockát ami nem mindegy hogy jó vagy unalmas. :) Még valami? :)
  • Alienator
    #42790
    Igen én is így vagyok vele. Épp le lettem oltva hogy miért szidom szegényeket mert hibáznak. Na de ez azért már durva.
  • DieHard
    #42789
    Már meg sem lepődök!
  • Ferro_TwL
    #42788
    Asszem nálam is elérte a TOR azt a határt, amit már nem tudok tolerálni:

    Nem lesz ranked Warzone
  • PiszkosFred
    #42787
    Senki sem ert semmihez sem, amig ki nem probalja azt eloszor. Sex, pia, munka, autovezetes, horgaszat, gyerekneveles es meg napestig lehetne sorolni. Valahol mindent el kell kezdeni. :)
  • Alienator
    #42786
    Igen tudják mit jelent az rpg szócska, de ők mmo-t akartak csinálni. Ahhoz viszont nem értenek. Ez itt a bajság.
  • Rubint
    #42785
    Volt már?
  • 1Darton1
    #42784
    Az rpg szót eleve tág értelemben kell ahhoz használni, hogy egy számítógépes játékra rá tudd húzni. Ha viszont megteszed, akkor nem árt tartózkodni a kirekesztő és sznob kategorizálásoktól.
    A jó történet biztos, hogy nem egyenlő a szerepjátékkal, és nem is attól lesz jó egy sztori, hogy egy színész felolvassa nekem.

    Ettől függetlenül ez a játék még mindig nagyon jó a maga egyedi kategóriájában. Csak ne fals érvekkel próbáljuk meg ezt alátámasztani, mert nagyon ciki.
  • Although
    #42783
    Hát tudod ez az első mmo-juk és sok céggel ellentétben tudják mit jelent az rpg szócska. Van fogalmuk milyen, mit jelent jó történetet csinálni..
  • Alienator
    #42782
    Naaa légyszi szeretnék maradni a fórumban. Naaa ne küldj el kérlek. Esküszöm hogy jó leszek és sütök neked palacsintát mert a barátod akarok lenni :P
  • AnuluWork #42781
    Azért a GW2 ez alapján eléggé látványos lesz.
  • picket
    #42780
    Etesd a trollt, nincs két hete, hogy megmondta, hogy akkora bughalmaz a ptr-en az 1.2, hogy őt aztán így nem érdekli a játék (azóta is három naponta megjelenik, és minden negatívumra spawnol a topikban azonnal). Programozó ja, én meg Dennis Ritchie meg Schwarzenegger 25 éves testének reinkarnációja vagyok. Fórumon mindenki névtelen, és ezáltal képzetlen, összetrollkodni meg bármit lehet.
    Hess Alienatroll :P
  • Nephin
    #42779
    Tegnapelőtt végeztem Corelliával, tegnap mentem Ilumra. :) Van pár datacron is útközben, amit még kihagytam, igaz, nem sok. A Codexben is hiányzik egy csomó bejegyzés. :) Bőven van mit csinálni raiden és pvpn kívül is, bár most persze az új raid lesz a fő irány. :)
  • N1ggA
    #42778
    Szerintem is, de én még pár hete a PTS fórumon olvastam, hogy valaki odament Alderaanban a hegyi vendorhoz, ami árult új valamit, amihez olyasmi volt írva, hogy állatok tojásainak befogására használható vagy ilyesmi :D
    Egyébként most így az 1.2 előtti időszak vége fele elég sokat datacronoztam és magenta kristályoztam meg ilyesmi, és meg kell hagyni, nagyon jól el van találva ez a része, és folyamatosan bővítik, most ígérték, hogy még gyakrabban is fogják.
    Aki csak raidelni meg pvp-zni akar, az hamar megunja a játékot, de én elég jól elvagyok még mindig :D
  • Nephin
    #42777
    Szerintem arra.
  • Alienator
    #42776
    Az 1.2 videoban volt valami kis gyíkszerű képződmény ami nyávogott egy karakter mellett. nem lehet hogy arra gondolt?
  • Nephin
    #42775
    :D

    Egyébként van, vagy a security key-es vendornál láttam, vagy a collectorosnál, már nem tudom.
  • Alienator
    #42774
    Félreolvastad halandó barátom. Nem tauntaun hanem tauren. Ha Ilumon belepisiled a szűz hóba "Nem megyek GW2-be soha" akkor kapod meg :)
  • N1ggA
    #42773
    Valami mini tauntaun petről olvastam, amit meg lehet szerezni.
  • Nephin
    #42772
    Nem, nekem is kell. :D
  • Alienator
    #42771
    :) crit

    Elképzeltem. Gáz ha most már nekem kell egy olyan?
  • Nephin
    #42770
    Ewok zsebibaba... :D
  • Alienator
    #42769
    Azért a barátosném accountjával csak rákamillázok erre a jézus tapaszra. Hátha lesz benne "húdejóhogyvégreilyenisvan" dolog.

    Vagy lézerpanda. Vagy időbuckalakó. Vagy plazmasapka.
  • Nephin
    #42768
    Igen, most már nincs gond, csak az a 7 óra körüli negyedóra volt gázos.
  • Alienator
    #42767
    Hát engem hidegen hagy, jelenleg nincs aktív accom. De barátnőmnek van. Ma nem volt még online.
    Szóval ha ma belép akkor nem fog szívni ezzel hanem tud játszani mintha "mise" történt volna?
  • Alienator
    #42766
    As you wish Mylady :)
  • PiszkosFred
    #42765
    Akkor te sem wowoztal anno a kezdeti idokben... de meg ulduar kornyeken is volt, hogy szerdai minor patch utan meg csutortokon se tudott a jatekosok fele belepni, akik pedig igen, azok meg raideken szoptak akkora laggal, hogy ihaj. Es meg lehet sorolni. Sok evbe, es ingyen napba telt a Blizzardnak, mire megoldotta a jelenlegi flawless updateket.

    Ezt nem tudod elsore jol csinalni. Hazudik, aki ezt allitja. Ezt csak tanulni lehet, a hibakat elkovetni es tanulni belole. Ahogy az uszas vagy a biciklizest. Igen, bosszanto a sok hiba amit csinalnak, de nem ok az egyetlenek, es nem ok az utolsok. Aki ettol agyverzest kap idegessegeben, foleg ugy, hogy elvileg "programozo", az meg igy jart.

    Arrol nem beszelve, hogy csak azok szoptak be, akik pont online voltak a kerdeses idoben, a tobbiek nem. Azok aludjanak egyet, takaritsak ki a szobajukat, hivjak fel a barataikat, sorozzenek, tuti talalnak valami elfoglaltsagot a maradek par orara. Ha nagyon fuggo sw geek az illeto, nezze meg a sw 1-6-t tizedjere is, ha mas nem...

    Egyre kevesebb a hiba egyebkent, kezdenek beletanulni, hogy kell ezt mukodtetni. De lesznek meg ilyen hibak, amibol majd tanulnak. Ez igy megy, a verprofi kedvenceidnel is.
  • TDC Geronimo
    #42764
    Riftnél noname banda? Trion név lehet, hogy új, de tele van MMO veteránokkal, látszik is rajta. Mai Biowarenek meg nem sok köze van már a régihet.
  • Nephin
    #42763
    Már nekem is. :P
  • Nephin
    #42762
    Csak akkor adom meg, ha pandát csinálsz. Rózsaszín fülszalagokkal.
  • N1ggA
    #42761
    Én se adtam volna meg :D De nekem már van fehér kristályom bibí
  • Nephin
    #42760
    Köszi, megoldom. :)
  • Alienator
    #42759
    Nekem is add meg a felhasználó nevedet és jelszavadat, és csinálok neked egy tauren troopert :)
  • Nephin
    #42758
    Igazán nagy hiba nem sok volt, ez és még talán 1-2, a többi mindenhol van. De erről ne kezdjünk vitát, már lement jó ideje. :)

    A Rift amőgy valóban elismerésre méltó.
  • Alienator
    #42757
    Programozó vagyok.
    Értem én amit mondasz, aki dolgozik hibázik. De ennyit??? Nincs még egy MMO amiben ennyi balfaszkodás lenne, és ez mégiscsak a bioware (bár ez mára inkább negatívum mint pozitívum).

    Nézd csak meg a Rift-et. Egy elég noname banda, de ezerszer jobban értik a dolgukat mint a BW.
    Ez szvsz megengedhetetlen.