60034
  • s0n1c
    #42836
    #42835
  • PiszkosFred
    #42835
    Tudom, teszteltem par napig, tetszik amit lattam, es masabb a mostani mmo harcokhoz/szintezeshez/szerepekhez kepest. Bizok is benne, hogy a GW2 jopar ujdonsagat lenyuljak a tobbiek, mert azzal mindenki jol jarna. De attol is felek, hogy pl a harcrendszer miatt iszonyat hiszti lesz, amikor a kezdeti lelkesedes utan megerkeznek a hangos megmondo emberek.

    En orulnek a legjobban, ha lenne 3-4 konkurens mmo a piacon, mert azzal mi, a jatekosok jarnak jol. Mert hiaba elvezek egy jatekot, ha a tobbiek nem, es emiatt lehuzzak a rolot elobb-utobb, es nekem is koltozni kell.
  • z3d
    #42834
    Legalább nem kopik el a space billentyű.
    Ez is előny, nem? :)
  • picket
    #42833
    Na végre egy játék, ami nem akadályoz a farmolásban hülye szövegekkel, már megyek is oda, swtor meg cancel account :p
  • Laroa
    #42832
    Persze, ezért láttam ma is egy videót amiben az volt a remek quest, hogy gyűjtögess salátát a farmon. A szintezésben semmi különbséget nem látok egy standard mmo-hoz képest. A pvp részét meg a nagyérdemű egy része már ismeri a daoc, age of conan, warhammer trióból.
  • DieHard
    #42831
    valahol mindig van egy bug elrejtve, ahol 1 nap alatt fullos leszel ismét :D
  • z3d
    #42830
    1.2ben full BM nem lesz már annyira nehéz, ha jól számolok, sztem 2-3 naponta egy casual player is tud venni egy egy darab cuccot, mivel a legdrágább 1550 wz com.
    A rated WZ cuccoknál az ár ennek a többszöröse is lehet (tegnap linkeltem vmi képet erről), ráadásul itt már nehezíti a 3:1 átváltás.
    Végül is sok HC player sírt, hogy túl könnyű a cuccszerzés. Hát, most nem lesz az :P:P
  • TDC Geronimo
    #42829
    Hát ha egy kicsit utána olvasol gw2nek akkor látni fogod, hogy ott szinte mindenhol elszakadnak a mostani sablonoktól.
  • Rubint
    #42828
    Az. :D "ÁzsioAmerikai" színkavalkád.
  • DieHard
    #42827
    töltődik
  • t0xikus
    #42826
    színvonalas?
  • Rubint
    #42825
    Na igen, a túlzott elvárásokból rage(quit) lesz. Az is csak egy játék. Én speciel azért veszem meg, mert a legtöbbet MMO-val a GW1-el játszottam és sok barátom/guildtársam fog újra játszani a 2-esben. Még csak most indul be az elővásárlás/regisztrálás ott, de pl. én már ütköztem kellemetlenségekbe. Megjelenés után sem lesz világmegváltó, de rendkívül színvonalas b2p játék lesz.
  • picket
    #42824
    Most is csak 5 perc...
  • z3d
    #42823
    3:1 arányban lehet váltani a sima wz tokent ranked wz tokenre. Nem kevés idő így összeszedni akár egy darab felszerelést is.
  • Nephin
    #42822
    Szerintem a GW2 épp az a játék - a havidíjmentessége miatt - ami simán megfér egy másik MMO mellett, legyen az akár a TOR.

    Nem is a hype-pal van a baj, hanem azzal, hogy - majd figyeld meg - az első bugoknál, hibáknál, előre be nem jelentett leállásoknál stbstb. (amik minden MMO-ban vannak) azok fognak a leghangosabban anyázni, akik most szétremegik magukat, tisztelet az igen kevés kivételnek. :) A GW2 a következő áldozata annak, hogy "hú, új játék, tuti olyan lesz, mint az én elképzelt álomMMOm", aztán mikor nem - mert persze nem - akkor enrage.
  • PiszkosFred
    #42821
    Hja, de 2 het mulva ezek akarja kinyirni az osszes - aktualisan megjelent - "wow konkurenciat", megakadalyozva az mmo piacot attol, hogy vegre lepjen elore egy picit, es ne csak klonokat gyartsanak.

    Amig nincs a wow egyeduralmat fenyegeto mmo, addig itt nem lesz valtozas, minden mmo ugyanazt a bevalt modszereket fogja hasznalni. A fejlodeshez konkurencia kell, anelkul megette a fene az egeszet. Sportban, iparban, mindenhol ez a lenyeg. Ezert sem ertem sose, hogy azok, akik az innovaciot akarnak az mmokban, azok miert pont ezt akadalyozzak, peticiokkal meg egyeb marhasagokkal.
  • s0n1c
    #42820
    Sac / kb. ugyanekkora hype volt az swtor körül is megjelenés előtt, mivel kb. mindenki azt várja, hogy legyen egy (több) színvonalas (fantasy) mmorpg a jelen lévő(k) mellett, ami kifejezetten jót tenne a piacnak.
  • Tyrpak
    #42819
    A bejelentés végén van:
    Addig alternatív módon lehet megszerezni az új setet.

    De hogy mi az az alternatív mód, azt ne kérdezd.
    Random lesz a zsákban BM token vagy új set?
    /troll :)
  • Pacho
    #42818
    És ha nem lesz ranked wz, akkor a war hero set megszerzésének módja is változik? Mert valami olyasmiről volt szó, ha jól emlékszem, hogy lesznek külön ranked wz tokenek, amiket majd fel lehet használni (hogy másfajta kinézetű setet szerezzél vagy valami ilyesmi ha jól rémlik)
  • z3d
    #42817
    Te nyertél :)
  • z3d
    #42816
    off:
    Gondolom, mennyire sajnálod :)

    Na jó, nem leszek swtor óvodás fanboi, nagyon sok olyan dolog van jelenkorunk legtökéletesebb MMOjában, aminek örülnék itt is. Egyes dolgokban a többi mmo előtt járnak, és nem kevéssel.

    A gond az, hogy az SwTOR más dolgokban jár a többiek előtt, és én ezeket preferálom inkább :) De tényleg jó lesz a gw2 is, csak már kezd gyomorbajom lenni a játékos hype-tól, ami körülveszi. :)
    De elismerem: biztosan jó lesz.
  • t0xikus
    #42815
    most miért kár,h nem esett le neki?
  • TDC Geronimo
    #42814
    Kár :(
  • z3d
    #42813
    Wow. Lesett az állam.
    Ja nem, mégsem.
  • TDC Geronimo
    #42812
    Ráhibáztál :D ott olyan patchelési techbológia van , amihez nem kell a szervert leállítani. Első résznél is megjelenés óta volt kb 2* szerver leállás
  • jazzy
    #42811
    Nem biztos szerintem. Persze ha olyan szint, hogy meghal tőle a szerver, akkor igen, ha kicsit bugos csak, akkor nem biztos.

    Szerintem az ember unalmában hamarabb cancelezi a játékot, mint bug miatt.

    Én sajnálom, hogy nem rakták bele, de nem fogom tőle a földhöz verni magam, itt általánosságban mondom a véleményemet, nekem elég, ha 1-2 év múlva rakják bele, mert én Diablo buzi vagyok, tőlem akármit adhat ki akárki, úgyis Diablozni fogok 1 hónap múlva, de mindenképpen örülnék, ha ügyesen fejlesztenék ezt a játékot, mert szeretnék még vele játszani, mert tetszik. Lehet fél, lehet 1, lehet 2 év múlva.

    De abban is egyetértek amit itt írtak már többen, hogy ezt nem lehet farzsebből előhúzni, ezt gyakorolni kell, hogy hibamentesen és csúszásmentesen menjen minden.
  • Tyrpak
    #42810
    Még a törlés előtt volt egyik BW-s devnek egy nagy beszólása a fórumon, hogy azért nehéz a class-okat megcsinálni, mert
    "a játékosok azt értik balance alatt, hogy az ő class-uk könnyedén legyőzi a másikat, de őt ne öljék meg", magyarul mindenki imba class-szal akar lenni, viszont az nem müködik, hogy minden class imba legyen...
  • z3d
    #42809
    Tegnap már lement a flame hullám :)

    Ez a ranked WZ skip mondjuk szerintem is nevetséges, a bejelentés módja (fél nappal a patch élesítés előtt?) pedig tényleg röhejesen (az egész vhogy amatőr) de hát na.
    Valakinek ezért szíjat hasítanak a hátsójából :P Addig meg elleszünk máshogy.

    off: belenéztem jelenkorunk legnagyobb mmorpgjének lenti videójába - hát...a víz alatti részek jók, de a többi semmi extra. Nem látom azt a nagyon élő világot, amit halálra dicsértek a zemberek (hol van az a sok élő lélegző NPC?), a grafikában max annyi a jó, hogy lagmentes.
    Mext pls.

    off2: az rpg jelentéséről lehet vitatkozni, de arról sztem nem lehet, hogy mmoRPG szinten a BWnek sikerült közelíteni azt, amit a szó jelent.
  • jazzy
    #42808
    Alapjában véve fair playernek tartom magam, nem várom meg, hogy felgyógyuljon, de ha AFK akkor nem ölöm meg.

    Amit írtál, hogy a játékosok 5%-át, ezt nem hiszem. Szerintem sokkal többet. A "casual" Jánosnak elég, hogy csak játszik, de én itt a full gearről beszéltem. Casual János is szeretne kihívást rating formájában SZERINTEM amikor már minden geart kigyűjtött.

    Meg itt első sorban nem arról van szó, hogy HÚRATING JEEE, erről is, persze, e-peen, akinek az e-peen semmit nem jelent az nem mond igazat, valamilyen szinten nála is jelent, mert e-peen = jobb gear, magasabb rating, több raid boss megölése, tehát maga a játék amiért játszol, hogy haladj előre. Emellett megvan persze a jó hangulat, stb, ezért jó a multiplayer játék. Itt arról van szó, hogy egy idő után (vagy soha) nem jelent örömet a játékosnak, hogy friss 50-es 0 gearelt 11k hpsokat 2 shotol. Ha rankedben elérsz egy picit átlag fölötti szintet, akkor ott már biztos van gearje (vagy magas skillje ami kompenzálja ezt) a játékosnak.

    Pveben sem izgalmas one shotolni a gyenge bossokat egy idő után, kell a kihívás.
  • picket
    #42807
    Szar lesz az 1.2!!egy
    Elő sem fizetek erre a rakás szarra, ahova már be sem kerülnek új dolgok amiket megígértek, és ettől elviselhetetlenül szar lesz a játék.
    Törlöm. Formázok. Mágneses vasolvadékba forgatom a vinyómat. Aztán utána ugrok. Pá.
  • t0xikus
    #42806
    amúgy meglepően nyugi van itt:) még mindenki alszik, vagy sok a munka?:)
  • Nephin
    #42805
    Jönnek a murlocok, fussunk! :D
  • Laroa
    #42804
    Borzadály, de a GW2-ben nem lesz majd ilyen meglásd
  • t0xikus
    #42803
    jajj, offline az összes szerver!
  • picket
    #42802
    Várom, hogy mikor jössz azzal, amivel Crassus is szokott, hogy world pvp-ben megvárod amíg felgyógyul az ellen, és utána küzdötök meg, mint valami duelben. Nem. A pvp-nek Átlagos Jánoséknál az a lényege, hogy földbe döngöld az ellent. Mellékesen nem árt, ha cuccot is kapsz érte, amit viselve majd még jobban földbe döngölöd az ellent. És ennyi. Mondhatjuk erre áll a cerka. Amit te leírtál, az szerintem a pvp-zők 5%-át érdekli. Artúr király meg a kerekasztal lovagjai csak egy legenda, érdemes felébredni a meséből :p

    (A rated wz-től azt kapod, hogy ketrecből szabadult majomként nem kapod szembe a kerekasztal lovagjait, akik valamilyen érthetetlen okból legyenek bár akármilyen szervezettek, jól felszereltek és felkészültek szemrebbenés nélkül lovagolják le a te szerencsétlen jobbágyseregedet, ami valljuk be nem túl lovagias. Rated wz-ben ez jobbágy vs jobbágy és Sir Lancelot vs Sir Lancelot a felállás ideális esetben, és csak ritkán Lancelot vs jobbágy, ami nem Lancelot miatt van, hanem a jobbágyok által kisírt 3-4 Duna méretű folyó miatt.)
  • Nephin
    #42801
    Nyilván a játékosi öntudatnak és egyeseknél az e-peennek fontos része az, hogy pontosan ismerd az ellenfeleid képességeit, de tedd ezt az egyik serpenyőbe, a másikba pedig a teljes csúszást vagy azt, hogy benne van ranked wz, de bugos, nem működik, leáll miatta a szerver a javításoknál vagy csak rosszul sorol be - szerintem a kisebb rosszat választották és mivel a geart így is lehet gyűjteni, kára senkinek sincs belőle.
  • Laroa
    #42800
    Azért ha a pugot amivel vagyok 4 perc alatt 6-0-ra verik huttballban, akkor feltételezném, hogy egy egész jó objective orientált premade ellen kerültünk össze :)
  • jazzy
    #42799
    Persze, ezt ugye mindenre rá lehet húzni, hogy sehogy sem jó, de azért valljuk be a pvpnek az az értelme, hogy másokkal összemérd a tudásodat-koordinációdat stb. és ehhez nem árt egy rating rendszer.

    Ezt megteheted ugye most is, csak nem tudod, hogy az ellenfél akit elvertél csupa jó játékosból állt, vagy egy pár majom kiszabadult az állatkertből.
  • Nephin
    #42798
    Ráadásul ha emiatt csúszik az 1.2, akkor meg az jött volna, hogy "persze, mert át akarnak vágni és befizettetni még egy hónapot, hogy lássam az 1.2-t".
  • Nephin
    #42797
    Ha kijött volna és nem úgy működik, ahogy kellene (volt egy nagy tesztevent rá pár napja a PTS-en, valószínűleg ott jött ki valami hiba), akkor azért menne a hiszti. Csinálják meg rendesen, simán PvP-zhetsz addig is, sőt, még az új szettet is gyűjtögetheted más módszerekkel.