60034
  • darth devil
    #42876
    Csodálkozom, hogy PT-k miatt nincs sírás. :D
  • z3d
    #42875
    Akkor már inkább ez :)


    Bár én azt írtam, aki így maximális szinten tartja a saját dps-ét, az előtt le a kalappal :P Ez pedig egyik videóban sem valósult meg.
  • PiszkosFred
    #42874
    "Viszont vhol meg tudom érteni azokat, akik csak ez miatt resuboltak, hogy most "kicsit" idegesek."

    Es akkor engem hiv naivnak az az illeto, aki elore fizet valamiert, ami nincs :)
  • t0xikus
    #42873
    aki ilyenek miatt görcsöl az a true nolifer:)
  • z3d
    #42872
    Gyomorfekélyt nem kell kapni, de abban igaza van a zembereknek, hogy nem a legmegfelelőbb volt a kommunikáció időzítése.

    Persze részemről nem fogom felakasztani magam, mivel van elég új cucc, ami felderítésre vár :)

    Viszont vhol meg tudom érteni azokat, akik csak ez miatt resuboltak, hogy most "kicsit" idegesek.
  • N1ggA
    #42871
    Csak a te kedvedért:

  • z3d
    #42870
    Itt is megy a 2gombos class a BH? Ezen mindig röhögnöm kell.
    Próbáljon már bárki 2 gombbal játszani mercenary-t. Ha megy neki. és így is maxolja a dps-ét, le a kalappal. De elárulom: nem fog menni :)
    (mondjuk nekem jó, míg ezt gondolják az emberek :P most is kisírt a sok okos egy kis dps növelést az arsenal mercenarynak. Thx :) )
  • PiszkosFred
    #42869
    Hat, en mar mondtam le/halasztottam el ugy nagyobb projektet, hogy az utolso pillanatban derult ki, hogy meg kell lepnem a dolgot, de inkabb magyarazkodtam es nyeltem a reakciokat, mint sem bukjak rajta par milliot, csak mert valamit nem vettem eszre korabban.

    Nem tudhatod, mi derult ki az utolso pillanatban. Mint irtak sokan, a osszes beta teszter az osszes jatekban egy idiota, wow, gw2, diablo3, egy szamjegyu szazalekuk csak, aki reportol is bugot. A tobbiek leszarjak, inkabb tekintik epeen ugynek bejutni egy betaba, mint sem segiteni a fejlesztoknek. Itt sem hiszem, hogy a teszt servereken kiszurheto minden bug, vagy kritikusabb hiba a tisztelt tesztelo jatekosok reportjaibol...

    Lehet hogy naiv vagyok, de inkabb legyek naiv, mint kapjak gyomorfekelyt 40 evesen egy mmo patch miatt :)
  • DoctorStryker
    #42868
    sajnos az ígyse -úgyse ússzák meg s kapnak hideget-meleget a vérpistikéktől, mi meg hülyék vagyunk...
  • a.carkey
    #42867
    Na csaó, mentem temetésre.
  • Rhilen
    #42866
    Apukám, 5 perccel a kiadás előtt is kiderülhet, hogy bugos. Mennyi release-ünk csúszott már el így...

    Inkább szánjanak rá még időt, hegesszék meg korrekt módon. Ha kiment volna élesbe, jött volna az anyázás, hogy mennyire sz*r :)
  • DoctorStryker
    #42865
    Op/scoundrel-re ráfért a nerf nagyon erős volt (main karakterem scoundrel, a sírás elkerülése végett)
    Nem sok karaktert bírt állva maradni előttem. Épp elég gameplay-t felraktam és az csak egy átlag volt.

    Aki meg azt mondja, hogy 2 gombos.. tanuljon meg vele játszani
    Nézze meg a BH/commando-t.



  • Tyrpak
    #42864
    Lvl 27-ig bírtam ki Archerrel, és 20 körül adtam fel a Berserkert.
    A játszott idő durván 40-50 óra, 4 hétvége alatt.

    Eljutottam arra a pontra, hogy a jobb cuccért grind kell, dungeonből kiszedni sok-sok újra menettel, vagy már bétában is irdatlan pénzért másik játékostól.
    Pvp-ben pedig twinkek hada várja, hogy szét... verje a ... fejemet.
  • Braikingboss
    #42863
    Fogd fel úgy hogy április végén jött volna a patch de most előrébb hozták úgy hogy pl ranket wz-t kiszedték addig ennyi :D Fő az optimizmus! :)
  • Laroa
    #42862
    Fingod nincs a szoftverfejlesztésről, szóval a trollkodásod szánalmas
  • Ferro_TwL
    #42861
    Nem érted. Ha bugos ne adják ki, oké de ne 11 órával a patch előtt jelentsék be. És ha azt mondod, hogy ezt nem tudták már hetek óta, akkor nagyon naiv vagy.

    Mind1 részemről ennyi, már így is túlbeszéltük a dolgot.
  • a.carkey
    #42860
    Van assam, de keveset foglalkoztam vele.
  • Laroa
    #42859
    a bw-nek nem érdeke, hogy magára haragítsa az ügyfeleket pénzlehúzással és átbaszással. Ez nem a power balance karkötő....
  • Nephin
    #42858
    Nem megmondtam? :D
  • PiszkosFred
    #42857
    Ha meg elesbe megy, es szar/bugos, akkor az a penzlehuzas :) Teljesen mindegy mit sziv a BW, a vege ugyis az, hogy nincs rajta sapka. Ez am a jo hozzaallas, ez visz elore. Pff.
  • a.carkey
    #42856
    Minek örülsz?
  • a.carkey
    #42855
    Hol írtam ilyet?
  • Laroa
    #42854
    Reroll Sith Assassin
  • darth devil
    #42853
  • Braikingboss
    #42852
  • t0xikus
    #42851
    az,h folyamatosan kinyírnak téged, az nem biztos,h azt jelenti,h op kaszt:D
  • a.carkey
    #42850
    Ez ide: #42842
  • Ferro_TwL
    #42849
    Én is nagy Tor fan vagyok, de a amit a Tera-ról írsz, az abszolút nem igaz. Próbáld ki a játékot (de ne 5 percre) és meglátod. EZ a Korai grind ez mit jelent btw, Terrában marha gyorsan fejlődsz (jó nem Tor gyorsasággal, de az meg a kerítés másik oldala), és végig quest-el, csak az Npc-k nem beszélnek (mert nem voice actingra kurták el a pénzt:P).

    Ami a rated wz kiszedését illeti, oké nincs kész nem tudják berakni, de hogy a patch előtt 11 órával! jelentik be, az undorító. Nehogy már nem tudták régóta, hogy nem megy, tipikus pénzlenyúlás EA módra.
  • a.carkey
    #42848
    Heal? Rejtőzködés? Emellett még nagyot is sebzel. Persze, nerfelték. Ja.

    A mara 1vs1ben akár korrektnek is nevezhető. Nincs is ezzel bajom. Egy olyan skill kéne, amivel le tudja koptatni a jónépet, és kész. Ez a "dobb és repülnek a gecibe" érzés hiányzik belőle. Ennyi.
  • z3d
    #42847
    Egy maraudernek azért a lopakodáson kívül nem kevés utilityje van :) (ráadásul pár másodpercre el tud tűnni ő is a harcból, ha nagyon rosszul áll a szénája).
  • darth devil
    #42846
    Hát én csak majd most nézem meg, de a pvp videók alapján nem rosszabb mint a gw2. Egy nagyon nagy előnye van, hogy igazi open world pvp van benne. Koreai farmolós játéknak sosem az volt a lényege, h egymagad farmolj és fejlődj, hanem h csapatban pvpvel csináld mindezt.
    Félreértés ne essék, megvenni nem fogom a TERAt.
  • Tyrpak
    #42845
    scoundrel/operative nem tud: lökni, húzni, ugrani, gyorsan futni, szarabb a bubija mint a sorc-nak, nincs 99% meg 50% sebezhetetlensége, 2 percenként tud hide-olni a mara 45-éhez képest...

    Ja és 4. alkalommal nerfelik.

    Valamit mégis tudhat? :)
  • t0xikus
    #42844
    és még hülyére is vannak nerfelve
  • a.carkey
    #42843
    Lopakodás rulez. Legalább ha mákod van el tudsz menekülni, de egy mara nem.
  • GAthersw
    #42842
    Scoundrel/Operative se tud, sőt ő még ugrani sem :)
  • Tyrpak
    #42841
    Ott van a konzolos játékokhoz szokott zsibbadtaknak a TERA, amit megnéztem, és
    a) koreai fos,
    b) koreai fos szintű szintezéssel és dungeonökkel,
    c) kétkezes melee-vel (3 melee-ből 2, a harmadik tank és nerfelték a dps-ét) játszhatatlan pvp-vel, ahol a varázsló és ranged bunnyhopper körbeugrál mielőtt akár egyszer eltalálhatnád, szóval harcrendszer.
    d) kötelezően farmolandó resource-okkal a crafthoz, amit Aion szerűen kell húzni.

    Ha ezek közül bármelyik is megfog, akkor játssz a TERA-val.
  • a.carkey
    #42840
    *kénsav b+, kénsav ...
  • z3d
    #42839
    Szegény marauderek :) Sírva fakadok, de komolyan :P
  • a.carkey
    #42838
    Valahogy csak a mara nem tud olyat, hogy dobb, és lerepül minden mókus a szakadékba. Ha nem sebezne, csak lenne ilyen, még azt is elfogadnám. :D

    Eddig legalább tűz és sósav járó volt, most már az is csak 50% ...
  • darth devil
    #42837
    Ott van konkurensnek a TERA új harcrendszer, elég durva politikai rendszer, de az emberek annyit látnak meg belőlle, hogy jaj koreai fos.