60034
  • DoctorStryker
    #42916
    azokat felesleges megvenni.
  • darth devil
    #42915
    Mivel void és az új wz is mehet saját frakció ellen, mindenképpen csökkeni fog a hutball arány. De azért jó lenne ha a prioritást is csökkentenék.
  • Laroa
    #42914
    Lohohohohohoolllll
  • Braikingboss
    #42913
    A Hutball prioritását 1.2-re csökkentették ugye?
  • N1ggA
    #42912
    Hehe, úgy tűnik, lehet, hogy aki tegnap letöltötte véletlen a patchet, mégis újra kell raknia az egészet.
    Nephin :(
  • darth devil
    #42911
    Tempest csak hutballozni tud. :D
  • darth devil
    #42910
    50re úgyse tudod összeszedni a bm cuccot, ha veszel 20-40es pvp cuccot is.
  • DoctorStryker
    #42909
    Hehe :) gyere csak.
    Tudom van hova fejlődnünk, de azért nem maradunk alul egy tempest premade ellen :) itt
    azért sikerült elkapálni őket.
    Nagyon jól nyomták a huttball-t
  • z3d
    #42908
    Legutóbb, amikor erről olvastam, az volt, hogy lehet, mivel nincs valor rankhoz kötve a megvétel, csak legyen meg a megfelelő WZ com mennyiség, ergó ha szintezés közben pvpzel, akkor tudsz venni cuccot, csak majd 50en tudod felvenni.
    Hatalmas anyázás volt erről is a hivatalos fórumon, én remélem, hogy így marad, mert jó ez a megoldás.
    A recruit gear meg megmarad azoknak, akik 50en jönnek rá, hogy pvpni is akarnak.
  • Braikingboss
    #42907
    Én úgy tudom hogy most már nem lesznek valor függő a PvP cuccok de lvl 50 meg kell hozzá hogy ki tudd szedni PvP vendortol. Pl BM cuccok.
  • DummyBoy
    #42906
    Amire kiváncsi vagyok, hogy menet közben lehet-e majd BM geart vásárolni ...

    Mert qrva jó dolog lesz a Recruit Gear, de ha mondjuk már fejldőés közben lehetne geart venni, akkor 50-re simán meglenne a BM szett ...

    Bár ezzel a jöüvőben teljesen értelmetlenné (Jó nem annyira, mert pl: meg lehetne venni a DPS scoundrelnek a healer Recrit szettet pl ...) tenné a recruit szettet a most fejlődőknek ...
  • z3d
    #42905
    Jövünk, ne aggódj :)
    Láttam vmelyik nap is a Watch Inside Circle premadet akcióban :)
    Nem toljátuk rosszul :) Persze egy republic scumhoz képest ;)
  • DoctorStryker
    #42904
    :)
    gyertek csak kell az utánpótlás s néhány enemyvel már annyiszor találkoztam, hogy tudom h mit csinál .D

    Gear számít igenis. Amikor találkozok 2 friss 50-l szerencsétlenek nem tudnak mit kezdeni velem. Meg ekkor szokott rájuk menni a szép 5-6k sebzés shoot hide -ból :)
  • z3d
    #42903
    Ez gear, nem skill. Ne aggódj sztem.

    Volt itt egy beszélgetés régebben, hogy nem számít annyit a gear. El is hittem egy darabig (annó még az assasinommal), hogy tényleg nem számít.
    Aztán amikor full champ gear lett, és hirtelen nem haltam meg annyiszor, meg le tudtam vágni embereket, rájöttem, hogy de, számít a gear, és nem keveset.
    Meglesz a recruit meg a BM gear hamarosan nekünk is :) Majd meglátjuk akkor, mire megy a sok prO :)
  • DummyBoy
    #42902
    Qrva VIP jogommal van valami ... nincs edit: Szóval érdekesen várom a Recruit geart, mert azzal talán érdekesebb lesz a mutatvány, de jelenleg a nagycsapatba való feljutás tényleg abból állt, hogy beengedtek a nagypályára a kispadról, és páran megmutatták, hogy lehet még hová fejlődni xD
  • DummyBoy
    #42901
    Azzal együtt 50 :) 35% a crit rate-em, a többi Powerre megy természetesen :)
  • DoctorStryker
    #42900
    Nem vagy béna!
    50 után én is így jártam de ahogy meglesz a chemp ruha rohamvást javul a helyzet!
    Ne a crit ratere menj rá, hanem a powerre!A főbb skilljeid critje 50-60% közt van így is.
    Nekem most 32-34%
  • Johika
    #42899
    van neki, csak ne keljen sokat mozogni:)

    bar a tankok ellen neha faj hogy ambush sebzese 600 kornyeken mozog:)
    de legalabb papirruhasokba lehet nagyot sebezni, csak ne fussanak el kaszttime kozben:)
  • z3d
    #42898
    Gondolkodtam rajta, csak nem akarok még egyszer rerollozni, vagy ha igen, akkor másik szerver másik oldal (commando :P).
    Azt olvastam, nagyon brutális ranged dpsük van, csak helyezkedni kell velük is.
  • DummyBoy
    #42897
    Igen, ezt én is szerettem ... Majd 4 napja 50 lettem, kibukkanok a sage mögött a stealthből, 16k HP-ja van verek rá 1000!!!!-et (Shoot First ... 50+% Critical chance ...), feldobja a bubit, majd megvárja míg kibohóckodom magam mögötte, megfordul és bedarál ...

    Azóta javult a helyzet, szereztem ezt - azt, de a lényegen nem változtat. Tegnap volt lehetőségem egy komolyabb operative ellen menni, párszor, 70% HP alá nem sokszor sikerült levernem mielőtt meghaltam. Ennyit jelent a gear különbség. Már kezdtem megszokni milyen szép nagyokat is ütök, erre meglepve tapasztalom, hogy kevés az 50-es crit ... Van olyan csata ahol nem kapok 2,5k first hit medált ...

    Nem beszélve az állandóan kidob stealthből anomáliákról (Shadow-val nem olyan zavaró ...) meg a kedvencemről, mikor Shoot first után elszalad az emberke ... Resolve bar meg félig ... fasza ...

    A lényeg az, hogy nekem tetszik maga a kaszt, meg minden, de ezt a félelmetes óverpowered dolgot nem tudom hová tenni ... Nekem is sikerült már megölni vele emberkéket egy burstre, sikerült top damage-et csinálni wzn, de engem is ölt meg 1v1-ben majdnem minden ...

    Akinek van egy kis esze, az tol egy knockback-et és elszalad ... nem tudok vele mit kezdeni .

    Healerekről nem is szólva, DPS-re talentelve nagyobbat critel az alaphealem mint amennyit fullra talentelt támadó skilljeim sebeznek ...

    Nem healernek csináltam a scoundrelt. Ma hazamegyek, peccs, pvp-zek párat, majd eldöntöm, hogy a healer vagy a DPS szettet vegyem meg neki ...

    Persze én noob vagyok, és a scoundrel nem éppen egy easy mode - noob friendly karakter ... Viszont pont ezért nem értem miért kapott állandó helyet a nerfbat végén.
  • Johika
    #42896
    jatszatok sniperrel, az elvezetes
  • z3d
    #42895
    Én minden classal ki vagyok békülve most...nagyjából.
    Ha jól helyezkedik az ember, akkor tényleg szinte mindenkit meg lehet ölni, akinek nincs annyi esze, hogy LOSoljon. Aki meg odajön, azt eldobom/elütöm.

    Kivéve juggerek, a szemeteknek ugrás után van pár sec immunitásuk, nem tudom ellökni őket, iszonyat nagyot tudnak ütni és tengernyi HPJuk van :)
    Azt hiszem, jelenleg ők a legnehezebbek nekem.
  • DoctorStryker
    #42894
    ha egyedül találkozok ilumon egy bh healerrel akkor csak a becsület kedvéért nekimegyek majd ha nem bírok vele akkor ráhagyom, de az utóbbi a valószínű :(
  • DoctorStryker
    #42893
    nehézség szerint*

    ---
    bocs nagyon fáradt vagyok, össze vissza írok.
  • DoctorStryker
    #42892
    nehzés szerint:
    sage/ sorci közepes
    scoundrel/op nehéz
    commando/BH rohadnehéz

    nálam ez a sorrend.
  • z3d
    #42891
    Hát, azért ott van az is, hogy heavy armor, de nem sok menekülési mechanizmusod van, és nem tudsz kite-olni sem. Vagy ledps-eled a másikat, vagy meghalsz, nincs harmadik lehetőség.
    Arsenal mercként ha valaki rámugrik, akkor nagyon erőlködnöm kell, hogy ne én hagyjam ott a fogam, és általában ez nem is sikerül. Szóval a heavy armor nem sokat jelent - healer specnél lehet igen, azt nem tudom. Dpsként sokat nem véd.
  • DoctorStryker
    #42890
    Egy healer mit keres heavybe annak legyen light.
    A legtöbb más játékban a healert nehezen de meg lehetett ölni itt meg esély sincs rá.
    S ha még van fel is van guardolva akkor legalább 3 ember kell rá. 2 üti a tankot én meg a healert s talán így van egy esély.
  • z3d
    #42889
    Na igen. Általában nálam is az van, hogy ha vkire én nyitok, az ált meghal, vagy elszalad, nagyon jó a burst az elején. De a healer classok (bármelyik) kemény diók. Voltak eddig, mert most kicsit meglapogatták az arcukat a nerfbat-el.
  • Laroa
    #42888
    Nem tudom ép ésszel felfogni, hogy a mercenary és a commando miért nem medium armort kapott. A heavy eléggé op egy dpsnek/healernek.
  • DoctorStryker
    #42887
    Egyedül ami engem zavar, az a BH healer nem tudok vele mit kezdeni. Eszméletlen nagy dps-t tudok leadni a többi karakterhez képest de nem elég neki.
  • Roró
    #42886

    Engem sokkal jobban zavar az üres "szellem" szerver kérdés, mint az, hogy mi érkezik meg a beígért update-be meg mi nem. Még mindig azt mondom, minden hibájával együtt a Swtor nagyon ott van és hatalmas fealing vele nyomulni. Viszont az, hogy van egy rakat szerver és üresek, ha meg valamit csinálni akarsz de csak azt és fél órákat kell várni, hogy össze jöjjön a megfelelő mennyiségű ember de még akkor se biztos mert a várakozást persze megunja mindenki.
    Na ez a baj, nem pedig az , hogy mik jönnek a patch-ben meg mik nem.

    Majd ha össze vonják a szervereket vagy lehet transfer-elni és ez a lényeges probléma megoldódik akkor lehet foglalkozni a többi elenyésző problémával. Mert szerintem ez sokkal nagyobb gáz , ha unalom miatt hagyják abba a játékot. Én pl addig fel se töltöm az accomat míg ezeket a dolgokat nem orvosolják.

    A játék meg még mindig nagyon fiatal számoljátok már ki mennyi idő telt el a megjelenés óta. És tényleg mi a fas***ért hisztiztek , örüljetek, hogy szóltak és nem bugosan jön a patch az sokkal nagyobb baki lenne. De látom az itt flémelők többségének tényleg semmi komoly problémája nem volt még az életében, hogy ennyit kell sírni és agonizálni. Fogadjátok el , hogy az élet nem habos torta és a legutcsó pillanatban is beüthet a krach....

    Kíváncsi vok a GW2 mennyire fog simán indulni. A mai rohanó játék kiadásokban hozzá lehetett volna szokni, hogy mindent előbb kiadnak mint kéne de ha meg csúszik akkor az a baj. Szóval hülye emberek kedvére se lehet tenni.. de szerintem nem is akarnak.

    De azt is észre vettem a többségetek nem hc gamer mmo téren mert úgy váltogatjátok az mmokat mint a quvák a faszikat és nem kitartotok egy überfasza game mellett ha törik ha szakad.


  • z3d
    #42885
    Így van. Ráadásul sok classnak megvan a saját mumus classa. Én az assasinommal rettentő mód irritálónak tartottam a sorcikat meg a commandokat, a mercenarymmal nincs gondom velük. Vagy ott van a marauder class, akitől az emberek nagy része tart, az assasinommal könnyebben össze lehetett őket pakolni.
  • DoctorStryker
    #42884
    Amint megvan a flechette round onnantól már inkább menekülnek előle.
    Ha vesszük, hogy 50 alatti WZ-ben van 12k hp-d s stealtből kibukkanva hide shot sebzek vele 2-3k +1500 flechette még utána a black bast, kb 6-7k sebzést beviszel és megfelezed utána a duble shot, vitalshot, wipe, succer punch.
    S ha még nem lenne elég combatból entűnsz és azonnal flachette + hide +blast.

    Sajnos vagyok olyan peches hogy még mindig nincs meg a full bm 70-s valoron :(
  • Braikingboss
    #42883
    While we have no current ETA for Ranked Warzones to be implemented, as a full development/testing cycle needs to be completed, we're hopeful it'll happen before the next major Game Update (1.3).
  • darth devil
    #42882
    A jó játékos bármelyik kaszt erősségeit ki tudja használni.
  • N1ggA
    #42881
    Ez még jobb, köszi a linket!!! :D
  • darth devil
    #42880
  • DummyBoy
    #42879
    Ebben csak az a gond, hogy az OP/scoundrel egy nagyon jó kaszt, és ehhez semmi más nem kell, csak Full BM szett és egy JÓ játékos ...

    Átlag alatti - átlagos (én) játékosok kezében az Op/scoundrel igen messze van az óverpóveredtől ... Főleg ha nem maxos a gearje ...

    Lehet azt mondani, hogy a class-okat max szinten full gearben kell összehasonlítani, és ebben azért van igazság, de az űberóverpóvered kari, ami lvl 40-től lvl 50-ig van egy "használható PVP-re" szakaszban, majd onnan megintcsak jóformán semmit sem ér fullBM-ig azért nem keverendő össze egy trészermiszzájöl - trészermiszzájöl karival ...

  • Laroa
    #42878
    Ne is legyen
  • z3d
    #42877
    TM spam :P