60034
  • Nephin
    #42956
    Akkor sajnos nem tudom értelmezni, amit írtál.
  • darth devil
    #42955
    Nekem ugyanúgy fut mint eddig. Agent eddig is relative gyenge healer volt, most még tovább gyengítették a pvp healt. Dps ágon meg semmi nerf nincs.
  • Nephin
    #42954
    Lefordítom: nem tetszik a nerf. :) A gépeddel nem lehet mit kezdeni, többeknek sokkal jobban fut, neked nem, pech.
  • darth devil
    #42953
    fps zuhanások, pvp dmg boost, heal csökkentés, stb stb. Igazából adtak egy plusz wz-t, ui állíthatóságot és ennyi.
  • Nephin
    #42952
    ?
  • darth devil
    #42951
    Aki az 1.2es patchre várt, az felejtse el az egész játékot. Rosszabb lett mint volt. :S
  • Roró
    #42950
    Volt már rajtam úszósapka is meg szoknya is egyszerre :) , azé az is odabassz
  • jazzy
    #42949
    Hálisten rohadt drága az új pvp set, mert a sith inquisitor set egy undorító ocsmány visszataszító valami.. lvl15ön szebb volt a karakterem, de miért is ne ez lenne ronda, amikor a másik 3 fajta set gyönyörű, csak az ronda amilyen karakterem van :D
  • Nephin
    #42948
    Na igen, kb. erre van kitalálva.
  • DummyBoy
    #42947
    Nem gond, ha PVP-ben nem működik, ott úgyis buffol általában mindenki ... inkább a solo class kvesztelésnél látnám hasznát :)
  • Nephin
    #42946
    Open world PvP-ben, ha ott a companion, akkor lehet használni a legacys dolgokat, de ugye milyen gyakran van ow pvp?

    Warzone-ban, raiden stb. nem lehet használni őket..
  • z3d
    #42945
    A nagy része nem fog működni.
    Azt azonban tudom elképzelni, hogy questelés közben rádugrik vki, a legacys buffjaid meg leesnek. Bár....elképzelhető.
  • Laroa
    #42944
    Passz, melóban nem volt időm megnézni, itthon meg még jön le a kliens. de nagyon remélem hogy pvp helyzetben egy legacy skill se fog működni.
  • N1ggA
    #42943
    swtorui.com : itt lesznek
  • darth devil
    #42942
    Ez nem jézus patch, ez júdás patch.
  • N1ggA
    #42941
    Be tudtok linkelni/elküldeni pár kész UI-t? Még keresem, hogy mi a legjobb nekem, de nem feltétlen van energiám egyedül rájönni. Az UI-kat ugye el lehet menteni, másnak elküldeni. Köszi!
  • z3d
    #42940
    Össze sztem sem adódik :-P
    De az assasin buff a mercenarymon igen fincsi lesz.
    Ki kell nevelnem egy snipert is a crit buff miatt ;-)
  • DummyBoy
    #42939
    4 karimból 2-2-nek ugyanaz a buffja, össze meg tuti nem adódik :)

    De érdekelne, mert az igen jó segítség lenne kvesztelni is ...
  • z3d
    #42938
    Igen. A saját classbuffodba épül be az alt buffja, ha befejezed a chapter2t. Sztem ez pvp szituációban is áll.
    Persze lehet, hülyeségeket írkálok, pts fórumok alapján tudok infokat, lehet, azóta változott ezaz. Be még nem logoltam 1.2be :-P
  • z3d
    #42937
    Ha expertise-al kapcsolatban írod, akkor elvileg a damage reduction is változott.
  • Braikingboss
    #42936
    Healing Boost maradt 11.8% a dmg boost meg 21.5% szétszednek wz-n mint a szart :D
  • t0xikus
    #42935
    hát én ezt nem mondom meg, mert melónak lassan vége és lépek haza:)
  • DummyBoy
    #42934
    Egy dolog érdekelne még ... Ez a Legacy Buff akkor most hogy is van? Minden Chapter 2 utáni kari buffját megkapjuk?

    Még 2 óra míg hazaérek ...
  • z3d
    #42933
    Hát, 100 körül volt mostanság emlékeim szerint, szóval kb ugyanannyi.
  • t0xikus
    #42932
    pvp weekly: 99ranked, 99wz comm. bazz ugyanaz mint a daily... lol:D
  • t0xikus
    #42931
    a nyertes 87volt. ez ugyanannyi mint volt, nem?
  • t0xikus
    #42930
    na látod azt meg se néztem, de mintha kevesebb lenne
  • N1ggA
    #42929
    Hát nekem nem lett jobb.
  • z3d
    #42928
    És az egy WZ után kapható comok száma?
    Nyert/vesztett is érdekelne - bár gondolom, csak nyersz ;)
  • TDC Geronimo
    #42927
    Ptsen már sokkal jobb volt 1.2vel úgyhogy gondolom igen
  • DummyBoy
    #42926
    Jobban megy a játék tényleg WZ-kben?
  • t0xikus
    #42925
    pvp daily -99ranked és 99wz comm
  • Nephin
    #42924
    Hmm, hát ez nem lesz túl szerencsés, na majd otthon megnézem. Mondjuk hamar megvan, nem dől össze a világ, legalább addig megnézek egy-két filmet és vacsorázok. :D
  • Laroa
    #42923
    back online
  • DoctorStryker
    #42922
    itt vagy ott
  • z3d
    #42921
    De te már így is túl OP vagy :)

    havast: írták páran itt is, meg a hivatalos fórumon is, hogy jobb a teljesítmény WZkben PTSen, mint Live-on. Persze ez lehet, csak attól van, hogy PTSen van 100 ember összesen.
  • t0xikus
    #42920
    nekem javulni fog a teljesítményem!
  • havast
    #42919
    A teljes patch notes fent van valahol? Teljesítménybeli javulás várható?
  • Laroa
    #42918
    Ha full narancsban vagy akkor felesleges wz comm kidobás a 40es gear.
  • DummyBoy
    #42917
    20-ast tuti nem veszem meg, már 33, és eleve full narancsban volt, 40-est még nem tudom ... mindenesetre elég sokmindent be lehet addig vásárolni, ha nem is a full szettet.

    Scoundrel-el megvettem a 40-es szettet, főleg mivel a DPS és a Healer companionom is smuggler, gyakorlatilag egyszerű volt felgearelni mindenkit vele.

    20-asat egyik karimhoz sem vettem meg eddig.