60034
  • Laroa
    #42996
    Adhattak volna új space combat daily-t 50-es szintre mert ez a jelenlegi vicc.
    -pajzsgenerátor be, kétszer elnyomom az emp-t meg az utolsó percben megrakétázom meg lézerezem a minelayert és kész.
  • DummyBoy
    #42995
    1 fontos dolgot viszont elfelejtettem megkérdezni:

    - Reusable Stimekhez már tényleg nem kell Biochem?
  • Rhilen
    #42994
    Legalább addig is tudsz dolgozni :P
  • DummyBoy
    #42993
    Nos, nagy reményekkel ültem le tegnap a játék elé, be volt szépen tervezve minden ...

    De az élet tervez ugye, pont befértem Raid-be, szóval szinte semmit nem tudtam megnézni.

    Legacy Buff-nak örültem volna, de az altjaim még nem fejezték be a chapter 2-t, szóval az bukta. Amit néztem a legacys dolgokból az azért tetszett. Főleg új kariknak lesz jó, egyszerűbb lesz az élet alacsony szinten.

    Repair költség mintha kevesebb lenne, speeder jogsit mák, hogy nem vettem meg, az 50-es olcsóbb lett 110k-val ...

    A UI editorral elbohóckodtam, nem rossz, de megszoktam a régit, és mindent csak keresgéltem ... kis idő és megszokom. Viszont mindenképp pozitívum. Ráadásul már nem akad a játék, ha megnyitok bármit, ez is szuper.

    Egy percet nem PVP-ztem, szóval WZ teljesítményről sokat nem tudok mondani, viszont maga a játék az lényegesen "gördülékenyebben" fut nekem. Kevesebb "röccenés", FPS esés. Király.

    Már van az AH-ban agumentes BM cucc (1M kredit ...), guildársamnak is ott volt legyártva minden, de a craftolt BM gear-hez kell a 60-as Valor.

    Vicces kis meglepetésként ért bennünket, hogy az XS Flyby már castoláskor aggrozza a mobokat, ezért szépen becélzod, elnyomod, és amíg castolsz, az összes mob kifut az AOE-ből és nekedesik ...

    Lehet én vagyok béna, de nem találtam hol lehetne PVP mod és armoring reciket venni ...

    30 napnak és a Tauntaun petnek örülök, logikus a lvl 50, de én kiterjesztettem volna azokra is akiknek a megjelenés óta folyamatosan aktív az accjuk ... előfordulhat hogy valakinek még nem volt kedve 50-re érni ...

    Meglátjuk, összességében nekem bejönnek azok amiket eddig láttam ...

    Mivel sem PVP-zni, sem kvesztelni nem voltam, nagyon a nerfekről nyilatkozni nem tudok, az tény, hogy a +3sec BackBlast CD az idegeimre megy ... meg kell még szokni ...

    Eddig ennyi ...
  • Tyrpak
    #42992
    Egyébként van egy tippem, hogy ezzel a 30 nappal most lemérik, kit tudnak később, egy-egy nagy update-nél visszacsábítani.

    Megmérik, hány unsubolt ember lép be, az új dolgok miatt.
    Vagy amiatt, hogy ingyen van...
  • Laroa
    #42991
    Na a /stuck nem működik az biztos és még megöletni sem tudom magam mert nincs a közelben enemy. quick travel meg 24perc cd-n még. Remek
  • Laroa
    #42990
    Lehet nincs még 50es karija és csak szimplán hisztizik, hogy ő miért nem kapott :)
  • Tyrpak
    #42989
    Egyrészt örülök a 30 ingyen napnak... másrészt nagy valószínűséggel már nem fogom kihasználni. Ahogy az előfizetésből hátralévő még 7 napot sem...

    Az viszont, hogy valaki negatívan fogja fel, hogy kapott 30 ingyen napot, az totál döbbenet?
    Komolyan, ennyire szar az élet, hogy már ennek se tudtok örülni?
  • Nephin
    #42988
    Nekem nem ment pl. a fegyverelővétel és -elrakás, van, akinek nem festette be a sisakot, másoknak igen, wz-ben és raiden nem jártam tegnap, az instáról nem hallottam gondot a klánban, pedig csinálták.
  • Laroa
    #42987
    Nem, tényleg érdekel mi lett elkúrva. Szakmai kíváncsiság :P
  • Nephin
    #42986
    Komolyan azt hitted, hogy nem lesznek javítások a kiadás utáni napokban? Ha ironizáltál, elnézést, most valahogy nem vagyok rá vevő... :D
  • Nephin
    #42985
    Az oldalon is írtam, de látom itt is előfordul: nem hiszem el, hogy valaki a fullingyen 30 napba és a többi ajándékba is beleköt, hihetetlen, humanity is doomed, kész. Vagy csak az MMO társadalom termeli ki ezt a jelenséget? Valami nagy gáz van sok helyen...
  • Laroa
    #42984
    Nahát, mit sikerült elkúrniuk hogy ma is peccs? :D
  • avulu
    #42983
    Azért nem túl nehéz megérteni, hogy miért az 50-es karival rendelkezők kapják ezt meg.
  • Tomy Lee
    #42982
    Elég jól sikerült csak ezzel az "50-es karakterek kapnak kizárólag 30 napot" dologgal rohadtul elveszett a szimpátiám Bw felé.AoC-ba is ez volt.Ott az inaktív játékosok kaptak 30 napot.
  • Bigblind
    #42981
    Nekem se lehet egy jajszavam se! Jól sikerült, bár a hang az bugos lett de gondolom hamarosan javítják! Az új wz sem rossz, és lehet a rakata itemeket is modolni aminek nagyon örülök, mert a war hero egy okádék ahogy kinéz! Szóval fejlődgetünk, fejlődgetünk!
  • Bhalage
    #42980
    nekem bejon az 1.2 :o))
  • Tafaya
    #42979
    Jaja, most speccelek át dps-re
  • MrStokes
    #42978
    Ez szep es jo, de miert csak azoknak jar akinek van 50-ese?

    Konkretan van ismerosom, aki nem sokat tud jatszani (ergo nincs 50-es karaktere), de elo van neki tobb honapja fizetve folyamatosan. Ot es a hozza hasonlo emberkeket miert kell kihagyni a jobol? Komolyan mondom, neha az erzesem, hogy majmok vezetik azt a ceget.
  • darth devil
    #42977
    Minek a healer? Aki több dpst nyom az nyer.
  • Tafaya
    #42976
    Nem tudom marad-e sorc healer a játékban, eddigi (3 wz) alapján irány a dps spec.
  • Rubint
    #42975
    Viszont így legalább megnézem a patch-et. :)
  • Rubint
    #42974
    Sajnos ezek nem azt mutatják, hogy minden zsírul menne. :(
  • TDC Geronimo
    #42973
    FORMER PLAYERS COME BACK AND PLAY NOW ON US: APRIL 13 – APRIL 19

    In honor of Game Update 1.2: Legacy, we are offering former subscribers the chance to come back and play on us.

    Starting on April 13th, 2012 at 12:01AM CDT / 5:01AM GMT through April 19th, 2012 at 11:59PM CDT / April 20th, 2012 at 4:59AM GMT, former subscribers will be able to log-in to their accounts without having to re-subscribe!

    In order to qualify for the seven (7) days of free*** gameplay, you must meet the following requirements:

    You must have purchased the game and redeemed an official Game Product Registration Code at the Code Redemption Center.
    You must have previously signed up for a recurring subscription using a valid payment method OR redeemed a Game Time Code. (This includes players in their first thirty (30) days of game time included with purchase of the game.)
    You must currently have an inactive subscription.
    You cannot have left the game in a banned status.
  • TDC Geronimo
    #42972
    A SPECIAL GIFT FOR OUR LEVEL 50 PLAYERS – 30 DAYS OF PLAY TIME ON US!

    As a thanks for being one of our most valued players, every active account with a Level 50 character as of April 12th, 2012 at 12:00PM CDT / 5:00PM GMT, will receive thirty (30) days of game time** in appreciation for your support and loyalty.
  • jazzy
    #42971
    Magenta color crystal receptet hol lehet megvenni? Eltüntették azt a vendort akinél volt fleeten..?
  • Witcher
    #42970
    Ez az új wz nem lett a kedvencem, jobb mint a fosball, de nálam még mindig az alderaan viszi a prímet! Ami számomra óriási negatívum hogy felére csökkent az xp wz-ken! Ez nagyon illúzióromboló mert csak kizárólag a wz-n fejlődtem, most mehetek megint kvesztelgetni, ami kb. úgy hiányzott mint szar a szekrénybe!
  • Braikingboss
    #42969
    2000 wz a ranked wz meg olyan 4000-5000 lehet pontosan nem tudom. Onnan gondolom hogy van amihez 3450 ranked wz comm. is kell.
  • N1ggA
    #42968
    Amikor az egész csapat kap egy csomó medált egyszerre a végén, pl. most voidstaron 4-et mert 4 perc alatt sikerült végigérni, na akkor beakad a játék és hangzavar van. Olyan érzés mintha kigyulladna a gépem. Azzal kéne valamit csinálni.
  • Tafaya
    #42967
    Doom! Dooooooooom! DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!!
  • Bigblind
    #42966
    Kevesebb a wz commendation! Most egy nyertes meccsért 70-80 jár az eddigi 100 helyett.
  • jazzy
    #42965
    Most amúgy mennyi a wz és a rated wz commendationok limitje?
  • darth devil
    #42964
    Vagy az elkövetkező pár napban szépen jön a patch ami felhúzza a heal bonuszt is. :D
  • Laroa
    #42963
    Majd hozzászoknak a népek, vagy ragequit
  • Tomy Lee
    #42962
    +1
  • darth devil
    #42961
    Az igen, az rendben is van h gyengítették, de így az összes healert megölték.
  • Laroa
    #42960
    Teljesen korrekt, kicsit uncsi volt már az immortal merc/commando healer
  • darth devil
    #42959
    Majd akkor mond ezt, amikor a healer nem bír életben tartani.
  • BrandonLee
    #42958
    Te jó ég! Végre! Eddig 3 ember kellett minimum egy jó healer megöléséhez! Végre vége az ilyen nyalánkságoknak! Dont cry!
  • darth devil
    #42957
    Ugye megnövelték az expertise-t, ezzel nagyobb lett a pvp dmg, viszont healt nem növelték. Rohadt nehéz, de leginkább nem lehet kihealelni a sebzést.