60034
  • MarkBlade
    #43036
    Kőszi.
  • TDC Geronimo
    #43035
    Csak aktív, a többi 7 napot kap
  • MarkBlade
    #43034
    Csak az aktív előfizetéses 50 es karakteresek kapnak +30 napot jól értem? Aki nincs fizetve 1 hét. Ezt tudja valaki?
  • z3d
    #43033
    Egyetértek veled.
    Te vagy az az ember, aki csak csendben tolja a gamét, élvezi, és szépen elvan. Nem jársz üvölteni a fórumokra minden nap, hogy *%?:+"'), csak játszol.
    Remélem nem veszi el a kedved a dolog. Tutira lesz még akció, amikor a te "hűségedet" is jutalmazzák.
  • z3d
    #43032
    Sry a tripla postért.

    Sztem ez az ingyenes nap leginkább a ranked WZ törlés miatt történt (meg ugye volt azért ez az, bár sztem a bőven elviselhető kategória), nagyon sok sírás volt hivatalos fórumon, hogy emberek csak ezért fizettek elő, most meg átqrták őket, és dögöljön meg a BW.
    Most kaptak 30 napot, így egy részük talán befogja a száját.
    Várj, mégsem, mivel már úgy is jelen korunk legjobb mmojával tolják a pvp huszárok.
  • QuippeR
    #43031
    tök jó, de minimum fura érzés, hogy azért esek el valódi pénztől, mert a szabadidőm kisebb részét fordítom játékra. pedig január óta előfizető vagyok.
  • z3d
    #43030
    Inkább az a hűséges, aki folyamatosan fizet, mint az, akinek van 50es karaktere. Sztem sem így kellett volna válogatni.

    Szerencsére nekem annyira nem oszt nem szoroz a dolog, megkaptam, tök jó. Ha nem kapnám meg, az is tök jó lenne.
  • z3d
    #43029
    Igen.
    Annyi van, hogy az SwTOR nem ismeri fel a Logitech egér minden spéci gombját, csak néhányat. A maradék gombokra setpoint-ban bindelj rá valami bill. kombinációt, és utána már fogod tudni ingame is hasznáni. Azzal vigyázz, hogy pl. a ctrl+alt+1 komcinációnál néha kitaszkol (legalább is nekem :P), ha rányomsz az egérgombra, amire rá van bindelve.
  • jazzy
    #43028
    Működik. Miért ne működne?
  • picket
    #43027
    Olvasd el még egyszer, hogy kikről beszélgettem. Most kapnak 30 napot, tegyük fel, hogy visszajönnek (nem fognak, mert bevágták a durcát, toporzékolni most jobb szórakozás), kipróbálják azt az 1 darab új wz-t, majd 2 nap múlva megint jön felőlük az agyatlan rage. Így kell fenntartani a negatív visszhangot a játék körül. Ha ez volt a cél... :p
  • semo1
    #43026
    Müködik valakinek a Logitech setpoint program a játék alatt?
  • Rhilen
    #43025
    Minek civakodni 30 napon, f2p lesz hamarosan, ahogyan a fórum bölcsei korábban megjósolták
  • MarkBlade
    #43024
    Csak az aktív előfizetéses 50 es karakteresek kapnak +30 napot jól értem? Aki nincs fizetve 1 hét.
  • jazzy
    #43023
    A hűséges, itt egy jó szó, én nem nevezném hűségesebbnek azt, akinek nincs előfizetése, mint azt, akinek nincs 50-es karaktere.
  • PiszkosFred
    #43022
    Igen, hibas dontes. DE. Aki jelenleg is fizet, azt nem kell meggyozni, hogy fizessen, hiszen mar fizet. De aki mar nem fizet, azt ujra be/vissza kell hozni valahogy, hogy fizessen. Ez alapjan ertheto a dontes, meg akkor is, ha valahol hibazik a dolog, mert igy az aktiv es huseges jatekosok cserben hagyva erzik magukat, stb. Biztos vagyok benne, hogy lesz nekik is valami kedvezmeny, de elobb vissza kell hozniuk par palimadarat a lelepok kozul, aztan mehet a regieknek is az akcio.

    En is igy csinalnam/om, nem azokat kell elsosorban meggyoznom a szolgaltatasom fontossagarol, akik mar igenybe veszik, hanem azokat, akik meg vagy mar nem :) Termeszetesen a regi klienseket is kell szolgalni, nekik is nyujtunk mindig kedvezmenyeket, extrakat, hogy tovabbra is kliensek maradjanak. Es lehetne meg ezt sorolni, ami offtopikba csapna at.
  • Laroa
    #43021
    Lóf..t nem tehetik meg. Minden cég kivételezik a hűséges ügyfelekkel ilyen-olyan formában.
  • jazzy
    #43020
    Ez marhaság, a cégek nem igazán tehetnének ilyet, hogy kivételeznek. Morális értelemben értem ezt. Ha azoknak adnak, akiknek aktív az accuk ez érthető, aki fizet kap, aki nem nem. De ez? Aki fizeti december óta és lassan játszik, kiélvezi, több karaktert húz egyszerre az nem kap, aki 1 hónapra befizetett és felrántotta 2 hét alatt az kap.

    Következőnek adhatnának a februári születésűeknek, mert az a hónap olyan rövid, el vannak nyomva..

    Mielőtt beindul az irigyvagytakarodj, én kapok. De ilyesfajta kivételezést egy MMO üzemeltetésében.. megértem azt aki nem kap és értetlenül áll / ki van akadva.
  • PiszkosFred
    #43019
    Igen, de most az elmenyeket neztel, nem a huseget. Az 50-es tartalmat erzik ok is, hogy necces, ezert kompenzaljak azokat. Majd lesz huseg akcio is, amikor nem csak egy "founder"-t kapsz.

    picket:
    Igen, en is regen elhajtottam volna minden negativ kampanyt folytato nagyhangu hisztis picsat a francba, de ez ugyebar uzletileg nem kifizetodo. Mint tudjuk, a jatek penzert szar, de ingyen kivalo "(c) pocok", ezen elv alapjan ha van 1-2 tucat fikazo idiota, aki neadj'sten marad az ingyen napok utan is, mar megerte, hogy be lett huzva a csobe, es itt kolti el a penzet. Hibas dontes emberi oldalrol ez az egesz, de hat a piacon minden a penzrol szol, es az egy euro ugyananyit er egy fantol kapva, mint egy keritest razo hatertol. Biztos, hogy lesz valami huseget dijazo dolog is. Illetve, hiaba lenne, ha nem lenne.
  • picket
    #43018
    Én szóltam, hogy nem egészséges ilyen keveset játszani
  • picket
    #43017
    Szerintem elég nagy hiba. Nem azért, mert szűr valahogyan, hanem azért, mert az általad említett embereknek semmi keresnivalója sincs itt. Elszpészelt párbeszédek után 50-re dingel január elsején, pvp-zik és nyafog (lásd Crassus által linkelt video), miközben azon nosztalgiázgat, hogy milyen jó volt szintezni. Ne is foglalkozzunk azzal, hogy van még egy frakció 3 kaszttal ami nem a felhúzott 50-esének a tükörkasztja. Ne is foglalkozzunk azzal, hogy egy kaszt sztorit kivégezve marad még hét. Toljuk az endgame-et, a maga hibáival napi 8-12 órát, és nyafogjunk, hogy mennyire fájdalmas a saját faszunkat csalánnal verni. Az ilyen retardoknak tudod mit adnék, és az nem 30 ingyen nap
  • QuippeR
    #43016
    ebben van valami, de azért hús-vér, anyagias emberként mégis 3000-4000 forintnyi árutól estem el, mert 43-as vagyok 50 helyett, nem?

    nem halok bele, de ez azért valahol érdekes.
  • Laroa
    #43015
    Tényleg, akkor lesz vége a sulinak és a sok kis hormonzavaros meg fog őrülni
  • picket
    #43014
    Csak előrejelzés volt, hogy milyen reakciók lesznek arra a hsz-edre :p
  • Laroa
    #43013
    Rossz emberre trollkodsz, míg offline a szerver sorozatnézés lesz melóban
  • PiszkosFred
    #43012
    Hogy miert kaptak csak az 50esek 30 napot? Mert, itt is el lett mondva millio plusz egyszer, hogy a jatek 1-49 kozotti szakasza mestermu, kivalo szingleplayer jatek, remek sztorival, parbeszedekkel, tarsakkal, hajoval, kussoljmarrobottal, es mindezt haverokkal coopban jatszva neha napjan.

    A gond az 50-re valo dingeleskor kezdodott, akkor kezdett el mindenki picsogni es latvanyosan unatkozni, mert nem volt mar content, ami lekosse, ami meg volt, az nem tetszett ilyen s olyan okok miatt. Egyertelmu, hogy az utobbi embereket kell kompenzalni, nem azokat, akik a sok negativummal nem talalkoztak, leven nem ertek el a negativumokat hozo 50es szintet. Ilyen egyszeru.
  • Bhalage
    #43011
    6-7re legyenek online es egy szavam nem lesz : )
  • Bhalage
    #43010
    mintha lattam volna valami ilyesmit, az upcoming reszben.
  • picket
    #43009
  • Laroa
    #43008
    Délután 1től 5ig lesz a maintenance
  • Laroa
    #43007
    Milyen crit craft ability?
  • stern
    #43006
    A legacy treenek van valami értelme? Számít ki kinek az apja anyja stb...
    Vagy csak önmagam szórakoztatására lehet összeállítani? Illetve később módosítható-e?
  • Bhalage
    #43005
    FPt meg nem lattam, de fura, hgoy az operationrol senki nem irja, hgoy milyen fasza lett :)

    tegnap csinaltam egy altot, hat a lvl1 sprint beadja! meg a classbuffok is jo hogy vannak, meg a light es dark sideos 5perces heal es absorb ability.

    a fizetos legacy cuccoktol nem estem hasra de poen, a crit craftos ability az majd kelleni fog ^^



    azert joparan visszajohettektenyleg, mert eleg sokan voltak az ilyen koncentralt helyeken
  • Laroa
    #43004
    Mérnem?
  • picket
    #43003
    Szerelmi életetekre nem voltunk kíváncsiak, kösz
  • Rhilen
    #43002
    Azért ne fáraszd le nagyon magad, este teljesíteni kell
  • z3d
    #43001
    Bekerül ma a ranked WZ :P
  • Laroa
    #43000
    Én a zsidó karvalytőkéseket gazdagítom
  • Nephin
    #42999
    Tetete... GDP-szabotőr! :D
  • Laroa
    #42998
    Walking dead 2. évadot fejezem be ma melóban, felejcsed el hogy dolgozni fogok
  • Nephin
    #42997
    Azokat nem kivették?