60034
  • Rubint
    #43076
    Na megvolt az első warzone. Healerként, olyan fullBM-ben, ami agyon volt modolva (tehát exp elveszett és a remove-olt modokon sincs). Meg kell mondjam a sok sírás után rosszabbra számítottam, de viszonylag jól ment a heal (összesen 1 halál, pedig volt hogy 2 dps is fókuszolt). Ha optimalizálom a geart, akkor talán még jobb is lesz. További teszt incoming.
  • Boncmester
    #43075
    Nem akarok csúnyán fogalmazni, ezért akkor mondjuk, hogy igen :)
  • Laroa
    #43074
    Tehát csúsztattál
  • t0xikus
    #43073
    ehh. ez biztos csak azért, mert még nem találkoztak crassussal:D

  • Boncmester
    #43072
    A többieket nem ismerem, (Totyit kihagytam, elnézést, aszittem még rep oldalon van) szóval nekem az általam ismert emberek fele, az az emberek fele, mert egyrészt reprezentatív mintának gondolom, másrészt meg ilyen fél napja belépett emberkékkel nem nagyon foglalkozom, mivel egy szót sem beszéltem velük soha, csak azokkal, akiket régóta ismerek és jóban vagyok velük.
  • darth devil
    #43071
    Ingyen hónap miatt adok még egy utolsó esélyt ennek a játéknak.
    Igen szar az endgame, mert csak wz van, engem nem érdekel, hogy ugyanazt a bosst öljem le minden héten/minden nap. Csak ilumot kellett volna rendesen megcsinálniuk, hogy legyen nagyobb pvp.
  • Laroa
    #43070
    Te pvp hentelést vártál egy story alapú mmo-tól. Itt egyedül te vezetted félre saját magad. Amire te vársz azt a gw2 hozza majd talán.
  • Boncmester
    #43069
    Igaz, sorry. Azt meg, hogy a szintezéses része nagyon jó, máig nem tagadom, szóval nem fos az egész játék, csak nem azt kapja az ember (legalábbis én) pár hónap után, mint amire gondol az elején, hogy kapni fog egy MMO-tól. És erről az 50-esek kapnak 30 ingyen napot dologról nekem az jött le, hogy a BW is vágja, hogy ez a helyzet.
  • t0xikus
    #43068
    "Amúgy nekem 8, mindenki úgy vezeti magát félre, ahogy szeretné..." nagyon jól csinálod mester!!!:D
  • Rhilen
    #43067
    Ja igen flottáról ne is beszéljünk, 60 helyett volt 170-180.
  • Laroa
    #43066
    Szóval 5 ember cancelelt a tegnapi 20 onlineból. Ja ez pont a fele
  • z3d
    #43065
    Öööö....#40973

    Már sokszor megkaptam más arcoktól itt, hogy tények meg tisztánlátás meg fanboi.
    Előfordul időnként, hogy lemegy a szemem előtt a vörös köd. De ezzel együtt sem csinálom azt, mint az mmonomadhcprO arcok, akik a saját véleményüket tényként állítják be, és mindenkire, aki mást mond, fikázás megy, hogy márpedig ő (én) nem látja jól. Rendben, nekem nyolc.

    No mindegy, nem akarok én vitát. Neked GW2, nekem SwTOR. Nem akarok meggyőzni senkit.
    Kinek mi jön be.
  • Boncmester
    #43064
    Komolyan nem értem, az, hogy a patch napján, vagy utána 1-2 napig mennyien játszanak, az most megint azt jelenti, hogy "stabilan beállt 1,7 millióra az előfizetők száma?"
    Amúgy nekem 8, mindenki úgy vezeti magát félre, ahogy szeretné...
  • t0xikus
    #43063
    mondjuk jégertől már megszoktuk,h kb már a második mondatában meg tudja cáfolni saját magát:D
  • Nephin
    #43062
    Az a baj, hogy érthető, ha neked már nem tetszik a játék, van ez így, én is hol szeretem a kelkáposztsfőzeléket, hol utálom.

    De ettől még nem szar meg fos az endgame és a játék maga, ahogy hangoztatod, icipicit csúsztatva :P, legfeljebb neked nem tetszik, ezt szerintem még te is mondogattad hívőkorodban a trolloknak, akik hasonlóképpen csúsztatgattak és morogtak... :P :)
  • t0xikus
    #43061
    gyönyörűen csúsztatsz:) sokkal többen játszanak:)
  • Boncmester
    #43060
    1: nem az számít, mennyi volt online tegnap este, hanem az, mennyi lesz online 1 hét vagy 1 hónap múlva
    2: a 9 sorból összesen 2 volt az 1.2-es patch tartalmának felsorolása, tanuljunk számolni...
  • t0xikus
    #43059
    jaja:) sokkal többen játszanak. és aki nerfre hivatkozik az béna:)
  • Nephin
    #43058
    180-an voltak a repfleeten az állítólag kihalt HB-n is... Mi lehetett a Tombon? :D
  • Boncmester
    #43057
    Akiről hallottam:
    Eszti
    Phobosz
    Monotheist
    Eylindi
    Kartács

    Játszik még:
    Te
    Toxi
    Hon
    Z
    Játszik még valaki? Ez több, mint a fele...

    Az infók Esztitől származnak amúgy, szal nála lehet reklamálni...
  • Rhilen
    #43056
    Egyébként meg 9 sor kellett, hogy felsorold mennyi mindent raktak 1.2-be. És ez még csak a töredéke; ezer olyan apróság, finomítás van, amit patch notesban még csak meg se említettek.
    Persze, szar patch, nem dolgoznak azok a fránya egyetemisták a BW-nél.
  • Rhilen
    #43055
    Nem tudom én azt vettem észre hogy a korábbi 6-7 online játékos helyett 16-17 volt tegnap este :)
  • Boncmester
    #43054
    Ilyen mondatot én sosem mondtam vagy írtam le, de igazából gondolom ti nem hagyjátok, hogy a tények befolyásolják a tisztánlátásotokat. Na le is lépek a topicból, este találkozunk és iszunk Toxinál!
    Ja, és holnap 17:00-tól guild találkozó a Black Dog kocsmában (Budapest, Lágymányosi utca), szóval aki SL tagot szeretne verni, annak ott a helye!
  • Laroa
    #43053
    "a fél guild cancel subolt, akik eddig aktívak voltak, és elvezték a játékot, akkor már csak bejöttem ide."

    Ez elég szép csúsztatás /off Szíjjártó megirigyelné, nem akarsz kormányszóvivő lenni? Csodás karrier áll előtted /on
  • picket
    #43052
    Nekem meséled?
    Amúgy a korrektség kedvéért jegyezzük meg a viccelődés mellett, hogy a guild ablak context menüjébe tenné be az egyetemista az invet.
  • Boncmester
    #43051
    Sorry, az utóbbi hetekben direkt kerültem is ezt a topicot, nem akartam fikázni a játékot, csak mikor tegnap bejött a patch, és azt láttam a guild facebook oldalán, hogy a fél guild cancel subolt, akik eddig aktívak voltak, és elvezték a játékot, akkor már csak bejöttem ide.
    Amúgy tény, február környékén, március elején jól elvoltam a napi pár óra warzone-al, de egyszercsak rohadtul meguntam az egészet, plusz baromira nem tetszett, hogy ahelyett, hogy megpróbálnak minden erejükkel arra koncentrálni, hogy valami értelmeset csináljanak pl az open world pvp-vel, inkább kiveszik az egészet, de bepakolnak helyette homár legacy rendszert (minek), átalakítják a craftingot (minek, elvoltam kb zéró craftinggal a warhamerben évekig), bebasznak egy új operationt meg flashpointot (2 hét alatt végigtolja, akit érdekel a pve), és behoznak 1 db új WZ-t, ami még érdekelt volna. UI állítgatás nem content, csak kényelmi dolog, a party továbbra is szétesik warzone jelentés után, hasonló dolgok, szóval igazából azért vagyok mérges, mert nagyot csalódtam a játékban, sokkal jobbat vártam.
    Amúgy nem izgat, ha más élvezi, meg tetszik neki, de nálam villámgyorsan kifutotta magát...
  • Laroa
    #43050
    Ő arra gondolt mikor Bonc szerint egy egyetemista 1 hét alatt leprogramozza az 1.2-t
  • TDC Geronimo
    #43049
    eh...
  • t0xikus
    #43048
    igen. igazából engem peccsben csak ez bosszant:)
  • picket
    #43047
    Ez guild szintű probléma nálatok, nem?
  • Laroa
    #43046
  • picket
    #43045
    Hadd fejezzem be egyik mondatodat: Egy egyetemista egy hét alatt végig játssza. De ez minden themepark mmo-val így van. Aztán pattog, hogy nincs content.
  • TDC Geronimo
    #43044
    Tényleg patch óta wz partykat még mindig szétdobálja wz után?
  • t0xikus
    #43043
    sztem alkoholmegvonási tünetei vannak
  • Nephin
    #43042
    Tudom, hogy hirtelen váltott, láttam, szerintem megszállta a proüberpropvppro-szellem... :P :)
  • Nephin
    #43041
    Most a TOR- és BW-fikázás a menő, szóval felesleges az érvelés, süket fülekre talál.

    Amúgy +1
  • picket
    #43040
    Nem tűnt fel bonci metamorfózisa? Egy nap alatt fanboy-ból hater lett, gyakorlatilag a szemünk láttára. A természet csodája, komolyan mondom

    Egyébként tényleg ez történt, egyik nap még védte a játékot, hangoztatta, hogy elvan pvp-vel, másnap már szar az egész, mert még inv sincs egy context menüben. Én nem értem, hogy miért kell minket győzködnie a saját cancel accountjáról, de mindegy. :S
  • z3d
    #43039
    Nem akarnék vitázni veled, de nem f*s az endgame. Ugyanezt fogod csinálni a csodammoban is: más játékosokkal méred össze az erődet. Lehet ezt csili-vilizni, meg extrázni, a lényeg az lesz, hogy más játékosokon/csoportokon akarsz felülkerekedni. A többi bullshit.

    Anno ezért hoztam fel én is a Counter-Strike példát az mmonomadhcprO arcoknak. Amiket ők(ti) akartok, az ott megvan. Sok map, object alapú pvp, skill alapú pvp (nem gear), karakterclass-ok (de rühellem az AWMes embereket :P).
    Tudom, most szét leszek flamelve, de nem érdekel különösebben.

    Egyébként meg semmiféle szemétség nincs a BWben, mivel SENKIT nem kényszerítenek, hogy játsszon. Aki akar, fizet, aki nem, az csodammO.

    Jézus patch: nem nagy szám. Ja. Végül is 4 hónap alatt egy új wz, op, fp, új tier gear, új craftlehetőségek, ez mind-mind semmi. Egy egyetemista egy hét alatt? (a legacys dolgokat már nem is írom le, mert az valóban csak fun a zembereknek).

    Mindegy. GW2 foreva! (majdnem)
  • Nephin
    #43038
    Crassus lenyúlta az accodat? :D
  • Boncmester
    #43037
    Itt az embereknek nem az a baja, hogy kaptak 30 napot, hanem az, hogy amúgy miért nem kaptak azok, akiknek nincs 50-es karija, mivel valszeg egyébként nem sokkal többen vannak, mint azok, akiknek nincs 50-esük.
    De felteszem, hogy azért, mert a BW vágja, hogy kibebaszottul elkúrták az endgame-et, és úgy gondolják, hogy az 50-eseket, akik erre rájöttek már, azokat csak ingyen hónappal lehet a játékban tartani, hogy a csoda 1.2 után a csoda 1.3-at is megnézzék (abban mi lesz a nagy szám, még 1 wz, meg egy ingyen virtuális Dart Vader lufi a karaktereknek?).
    Ellenben akinek még nincs 50-es karija, az nem tudja, hogy fos az endgame, és próbálnak róluk legombolni még egy havidíjat, had jöjjenek rá a saját pénzükön. Na ez az, ami kissé geciség, amikor eladsz valakinek valamit, amiről tudod, hogy lófaszt sem ér, és ezen mérgelődnek az emberek, az ilyen hozzáálláson...