60034
  • picket
    #43157
    Ne haragudj, de flémelés kellős közepén vagyunk, hogy képzeled, hogy ilyenkor értelmeset kérdezel?!

    Amúgy ezt találtam részletesebb leírás gyanánt, nem válaszol meg mindent, de szerintem mozgathatod a karaktereket, mert nincs "apply" gomb, mint a skill tree-nél.
  • z3d
    #43156
    Ez trollkodás, semmi több.
    Ezt olvasd, és majd rájössz, mit is akarok mondani.
    "Igaz, ami igaz, nálunk régen a karakteralkotás azzal kezdődött, hogy "írd meg a karaktered előtörténetét ..." "

    Vagy nem jössz rá, már mondtam, nem akarok meggyőzni sem hatereket, sem GW2 fanboiokat. Te saját bevallásod ellenére az első kategória vagy. No offense. :)
  • Boncmester
    #43155
    Hát igen, az EP4-ben tényleg vicces volt Obi-Van halála, de ha akkor még baromira nem voltak olyan trükkök, mint most, ott még ha megnézed, rárajzolták a fénykardot minden képkockára. Meg aztán egy 70 éves színészt megnéztem volna ott ugrálni :D De az tényleg más volt.
    A Birodalom visszavágban is sokkal jobb volt már a fénykardpárbaj, a Jedi visszatérben meg pláne.

    Ellenben azért meg lehet oldani a karpárbajt manapság is rendesen, hitelesen, persze lehet, hogy nem lesz olyan látványos. Pl a Trónok harcában Ned és Jaime harca szerintem sokkal hihetőbb, és szerintem nem dublőrök vették fel.
    Amúgy mindegy is, a lényeg, hogy látványos volt az EP1-ben a kardpárbaj, de szerintem max 12 éveseknek volt komolyan vehető karakter Darth Maul, persze nem nagyon tűnt fel a filmben, amiben ott volt Jar-Jar, mint alsó korlát...

  • Laroa
    #43154
    A picsába, tényleg
  • PiszkosFred
    #43153
    Ezert is mondom, hogy meg lehet magyarazni, realis is a dolog valahol a kombinacio. DE, szemely szerint nekem, aki gyerekkent tatott szajjal nezve a 70es evek vegen a SW ep4-et a moziban, nekem furcsa az a sok extra SW content, ami kijott az elmult 10-15 evben. Gyerekkent tiszta volt, ki kivel van, ki kit akar megolni, es kinek mi a celja. A kemeny es morgo, de joszivu csempesz, a csupajo jedi, a nagyongonosz darthvader, a meggonoszabb uralkodo, a sok kis mitugralsz birodalmi fekete-feher ruhas katona, az X szarnyu vadaszgepek, az "Ezereves Solyom" nevu csotrogany, a balnafeju admiralis, a szexi hercegno Jabba udvaraba (uristen, hat igen, akkoriban Leila dogosnek szamitott), stb.
  • z3d
    #43152
    EP4ben Vader második jelenetében már egy rebell katonát fojtogatott a levegőben :) Volt egy csomó párbeszéd jelenete is, meg a saját embereit sem kímélte. Szóval több szerepe volt már akkor is, és totálisan átjött, hogy most ő a hűdegonoszéserős antihero :)

    Láttam ezt a videót :) Meg azt is, ahogy forgatták. Azt látni kell, hogy a másik két résztvevő "csak" színész volt, nem alkalmaztak dublőröket direkt, hogy hiteles legyen a párbaj. Gondolom a képzetlenségük miatt kellettek ezek a "rések", hogy még véletlen se találják el egymást.
    Ehhez képest azért ha megnézed Obi-van pusztulását az EP4ben - hát inkább az a vicces, mint ez :).
  • Alienator
    #43151
    Elismrem, sok igazságot mondtál. Akkor szeretettel várjuk a rancor jedit meg a tauntaun troopert :)

    És egy jawa inkvizitor se jönne rosszul :P
  • Boncmester
    #43150
    Az a #43120-as hozzászólás volt, és azt nem én írtam, te funkcionális analfabéta :D
    Az a legszebb ebben, hogy miután beírtam már 1x, hogy ilyet nem mondtam, utána még csak kötöd az ebet a karóhoz. Tudom én, B betűvel kezdődik az ő neve is, de azért mégiscsak eljuthattál volna mondjuk a C-ig az olvasás órán :D
  • Laroa
    #43149
    Dehát a jedi nem öl jedit meg trooper se, mert ők a jófiúk.
  • DummyBoy
    #43148
    Azt hogy nincs fantáziád. Azt hogy flémelsz és trollkodsz. Azt hogy nem tudom elképzelni hogy mit lehet heteket összesírni a "SW univerzum" megszégyenítéséről, és tönkretételéről, mikor a "SW univerzum" alatt összesen 3 db mozifilmet értesz ... csőlátás ...

    A BW szépen és okosan megmagyarázta ezeket a dolgokat, ráadásul tejlesen "logikusan" is, ha beszélhetük logikáról egy sci-fi eseténben.

    Volt anno egy film, a "Harc az Endor Bolygón", az Evokokról szólt ... semmi köze nem volt a SW-hez ... de bizony az SW univerzumban játszódott ... És ez ellen a haterek sem tudnak mit tenni.

    Én nagyon szeretem a SW-t, de nem vagyok elvakult fanboj. Nekem egy "univerzumba" elég sok minden belefér. Egy Univerzumban rengeteg olyan dolog megörténhet - főleg egy kitaláltban - amiről még csak álmodni sem mer az ember.

    Valószínűleg az én hihetetlenül elszabadult fantáziám képes arra egyedül a világon, hogy összerakjon egy olyan történetet ami elmagyarázza, hogyan történhet meg az, hogy egy Korribanról szökött, kibukott Sith tanoncból BH lesz ... akinek semmi más nem marad az iskolaévekről, meg a szülői tnításból, csak a villám ....

    Igaz, ami igaz, nálunk régen a karakteralkotás azzal kezdődött, hogy "írd meg a karaktered előtörténetét ..."
  • Bandras DaSilva #43147
    Ezt mondták server mergere:

    Is there any discussion of merging servers or adding incentives to move players to low pop servers?

    JO: No, we’re not going to. Merging servers is not something we are looking at. We have a very healthy game right now, so that is not something we are looking at in the near future. We're always going to look at ways to make sure a server is healthy. There are a whole bunch of different ways you can do that. We're discussing them. We want to make sure players feel like there are enough players on their server to play with.

    annyira azért nem vagyok hazudós.
  • Boncmester
    #43146
    Én ilyet hol írtam? Linkeld már be pls :)
  • stern
    #43145
    A legacyban számít, hogy ki-kinek-kicsodája? Vagy az csak saját szórakoztatásunkra csinálhatjuk? Valamint később átállítható?
  • Laroa
    #43144
    Arról írtál, hogy bw szerint minden rendben a szerverekkel, miközben ők nyilatkozták hogy tudják, hogy nem. EZÉRT dolgoznak a transfer opción. Ok-okozati összefüggések látom már meghaladják az agyi kapacitásod
    Persze csak nyugodtan, engem mindig elszórakoztat, ha itt vagy a fészbúkon hülyét csinálsz magadból
  • Boncmester
    #43143
    Na azért ilyet ne mondjunk már, kérem szépen!
    Az Új remény is baromi jó, de ott még csak kezdték a srácok, a Jedi visszatér meg egyszerűen zseniális szvsz... Igazából az a 3 film együtt úgy jó, ahogy van.
  • z3d
    #43142
    Addig kellett volna csak olvasnom, hogy Anakin nem volt igazi Jedi :)
    De, Jedi volt, peróbál jó fiú lenni, meg hero, de alapvetően dark jedi volt. Amikor beagrozta Windut, akkor még a jedi rend tagja volt, tehát jedi volt. RP szempontból meg dark jedi. Akkor lett igazi sötét oldal karakter, amikor lemészárolta a növendékeket (Windu után még nyekergett ugye), ez is volt az Emperor célja sztem.
    Szóval de, jedi megölhet jedit, trooper is troopert, ha pl hibás parancsot kap, vagy ha egyszerűen csak köcsög (trooper sztoriszál eleje? vagy az akkori társaid sem gonoszak?).

    Elismétlem: a világ nem fekete fehér. A klasszikus SW sem volt az. Ep6 Luke force choke? Vader ellen rage? Vagy Ep1 Obi-van Darth Maul ellen rage? A szemetek, hiszen jedik voltak, hogy tehettek ilyet? :)
    Értem, hogy hatalmas SW fan vagy, de próbáld szerepjátékos szemmel is nézni a dolgokat.

    Vagy ha nem akarod, akkor elégedj meg azzal, hogy kisírták az emberek, hogy ne csak huttball legyen.
  • darth devil
    #43141
    Amúgy meg, egyedül a birodalom visszavág jó, a többi erősen felejtős kategória. A bw álltal kreált, kotor időszak, vagy épp a könyvek mérföldeket vernek rájuk.
  • Boncmester
    #43140
    Az én seggemben nem forgat senki semmit, de köszi.
    Az, hogy Tox meg Combi 10 percenként beírják valakire, ma éppen rám, hogy "te hülye vagy", attól az még nem lesz igaz, csak most ezt dobta nekik a gép :)
  • darth devil
    #43139
    Mivel pár ezer évvel a film előtt játszódik, simán benen van, hogy erő érzékeny emberek bhnak/smuglernak stb stb állnak, és vannak bizonyos erő képességeik. Sőt a filmek korabeli történetekben is vannak ilyenek, más kérdés, h a film nem tér ki ezekre.
  • Boncmester
    #43138
    Én nem írtam semmit semmiféle transferről, zsenikém, olvasni megtanulhatnál lassan 30 éves korodra :)
  • PiszkosFred
    #43137
    Agyrem, ez ketsegtelen. De amiota lattam tauren paladint egy gnome priestet a wowban, azota en mar nem lepodok meg semmin sem. :) Mondom, az SW mar nem az az SW mint volt. "Meg midnig van benne fenykard? Van! Akkor johet!" - elv alapjan felolem lehet itt barmilyen kombinacio.

    De legyunk oszintek, a smuggler es a BH egy szakma, a sith/jedi pedig egy faji/genetika/fassetudjamilyen "allapot" igy akar keveredhetnek is :) Bele lehet magyarazni, egy Tythonrol kirugott, vagy a vizsgan megbukott jedi tanonc nem fog beallni konyvtarosnak az akademian, hanem megy csempeszkedni, vagy bergyilkosnak. Mas kerdes, hogy az alap SW-vel, amely megannyi ember fiatalkori egyik legnagyobb mozis elmenye volt, totalisan szembe megy. De hat, semmi sem allando, lesznek meg itt komolyabb kombinaciok is.
  • Bhalage
    #43136
    nem a crasus nevu volt a legnagyobb verolegeny ?
  • Bandras DaSilva #43135
    Ja, mindig ez van :P
  • Alienator
    #43134
    nem akartam senkit megverni, összekeversz szultánnal. lehet hogy te másképp csinálod, de mégis a te seggedben forgatják a répát :)
  • t0xikus
    #43133
    tényleg holnap SL tagokat lehet simogatni,merthogy guildtali lesz:) na verőlegények?:D

    persze még kérdéses,h ki lesz ott,m ma csúnya bebaszás lesz:D
  • Laroa
    #43132
    -Semmi fura nincs benne. Megmondták bw-s arcok, hogy nézik mizu a szerverekkel, és a transfer opción pl. dolgoznak. Tehát ha Bonc azt írja, hogy ő márpedig tudja, hogy a bw/ea szerint minden ok és nem lesz előrelépés, akkor hülyeséget beszél. Hogy szántszándékkal, vagy csak mert tájékozatlan az az ő dolga, én pusztán rávilágítok, hogy hülyeséget beszél.
    -Te viszont ha jól emlékszem nem 1x voltál bannolva trollkodásért, így jól megérdemelted a hideget-meleget amit kaptál.
  • Boncmester
    #43131
    Az a különbség köztünk, hogy én nem kurvaanyáztam senkit, és nem fenyegetőztem azzal, hogy kinyírom a fél bandát, plusz hogy el tudok képzelni olyan embereket, akik még jól elvannak a játékban, veled ellentétben, aki hülyének nézett mindenkit emiatt...
  • t0xikus
    #43130
    *hülyeségeket beszél és saját magát is megcáfolja:) ez nem hiszem,h fanboyság -mármint,h emiatt oltást kap:)
  • t0xikus
    #43129
    hülyeségeket beszél és saját magát is megcáfolja:) ez nem hiszem,h fanboyság. főleg,h pl sztem úgy fos az endgame pvp, ahogy kell. de war sztem már kihalt, fene se megy vissza, szóval ez arra jó,h itt melóban elbohóckodjak vele fölös időmben

  • Alienator
    #43128
    Nem vagy hülye az sw világához látom, akkor mit szólsz az erővel fojtogató smugglerhez és a villámozó bh-hoz? :)
  • Braikingboss
    #43127
  • Alienator
    #43126
    Látod boncmester milyen fura a sors? régen mi is ezeket mondtuk és haterekké nyilvánítottatok, most te is ezeket mondod és rád szálltak a fanboyok :)
  • t0xikus
    #43125
    serverek offline, na akkor most fog elszabadulni itt a pokol:D
  • PiszkosFred
    #43124
    Akkor megsem a dobalassal van a gondod, hanem bizonyos helyzetekkel. Ebben egyetertek, en is mindig mosolyogtam, amikor egy fempadlobol dobaltam koveket. Hozzateszem, Vader jedikent kezdte, van nemi extra kepessege.
  • Laroa
    #43123
    "de tudom, hogy a bw/ea emberek azt nyilatkozták, hogy szerintük minden oké és nem kell merge."

    Már megint hazudsz :P
  • Nephin
    #43122
    Pingpong-Yoda? :D
  • Alienator
    #43121
    vader is dobálgatott tárgyakat a bespinen. de az amikor egy űrhajón a sage szikladarabokat tép ki a földből egyszerűen gagyi
  • Bandras DaSilva #43120
    Ja, ezzel egyetértek. valahogy ki kéne egyenlíteni a népességet a szervereken. Amúgy is érne egy összevonás, de tudom, hogy a bw/ea emberek azt nyilatkozták, hogy szerintük minden oké és nem kell merge.

    Az is igaz, hogy alapból több wz kellett volna. 3 kevéske volt. Aztán hamar uncsi. Huttballtól meg már tényleg frászt kaptam.

    1.2 óta nem voltam online mert kicsit sűrű volt a programom, szal a változásokról nem tudok még véleményt mondani, de az jó ha van pve tartalom és az is, hogy adnak hozzá dolgokat. kicsit változott a drop ahogy néztem, az jó. A baj az, hogy az fpk túl hosszúak, az operationök meg túl rövidek. Ilyen 30 perces fpk kellenének. Abból jó sok.
  • darth devil
    #43119
    Az ep2 végén, a yoda vs gróf párbaj messze ráver erre. :D
  • PiszkosFred
    #43118
    Mar bocsanat, hogy kozbeszolok, de a sith villamokat a hetvenes evek kozepen, meg a tervezesi fazis kornyeken Lucas adta a sotet oldal szamara, nem a BW/EA talalta ki. Ahogy a Jedik sem a BW dontesenek kovetkezteben hasznaljak/mozgatjak a tereptargyakat, hanem ez az SW ket erot hasznalo kasztjanak az alapkoncepcioja. Ezt azert ne varrjuk a BW nyakaba :)

    Az meg, hogy a rossz oldal szimpatikusabb, feelinegesebb, az inkabb pszichologiai hatas, mint sem teny kerdese. Az SW sztorik 95%-a az aktualis jo oldal szemszogebol, a jo ugyert harcolokrol szol, ahol a sithek/imperial a gonoszok, a gecik. Meg szep, hogy az ember mar csak azert is a rossz oldallal akar jatszani, az az ujdonsag, nem az unalomig ismert republic/jedi vilag. WoWban is iszonyu horda foleny volt kezdetekben, az sem volt veletlen. Idovel majd beall az egyensuly.