60034
  • z3d
    #43197
    Na jó, mégis (ennyire nincs kedvem dolgozni, sry :P)

    Darth Maul - a tökéletes gonosz harcos
    Mace Windu - a tökéletes jó harcos
    Jar Jar Binks - a zidióta
    Qui Gon Jinn - bölcs mester
    Anakin Skywalker - a kiválasztott :)
  • Laroa
    #43196
    Maul
  • picket
    #43195
    Hát én meg ha megnézek egy filmet ami szar, akkor ennyi volt, nem pedig előveszem a könyvet (amit utána adtak ki), hogy majd az kimossa a filmet a több szintű epik failből. Máshogy működünk.
  • z3d
    #43194
    Nem jó, mert olvastam pár könyvet is, és van pár háttérinfóm, amik a filmben nem voltak kifejtve.
    Egyébként igazatok van, Maul nem volt kidolgozva a filmben.
    Nekem ennek ellenére az egyik kedvencem. :)
  • z3d
    #43193
    Jóvanna :)
    Bevallom, 12 éves troll vagyok :P
    Nem tudom, sztem ez a harcművészes beütés adta a karakter különlegességét nekem, mivel olyanokat csinált, amit addig sem jedi sem sith nem csinált a filmekben. Nézd meg Count Dookut, aki az egyik valaha élt legjobb fénykard párbajozó, nekem egy szakállas pocakos vén fószer volt, wannabeSith. Van, akinek biztosan jobban bejött, én az Emperor helyében maradtam volna Maulnál :)
  • picket
    #43192
    Oké, mondtál róluk egy mondatot a film alapján. Most a következő ep 1-3 szereplőkről mondj valamit a filmek alapján (alap tulajdonság, motiváció):

    Darth Maul
    Mace Windu
    Jar Jar Binks
    Qui Gon Jinn
    Anakin Skywalker
  • Boncmester
    #43191
    Azért Vadernek ennél kicsit kidolgozottabb volt a személyisége, meg Luke-nak is, miután kiderültek a családi kötelékek... Egyik sem volt egy Hamlet, az tény, de Darth Mault azért mérföldekkel verték csuklóból :)
  • z3d
    #43190
    Ez nekem sem tetszett annó, hogy nem érzik meg előre a vészt, ill. nem vágják le a katonákat a nagy nagy mesterek :) Vagy a végén, amikor Obi-van levágja Anakin lábát, mert fél méterrel magasabban van. (MAGUSB harc magasabbról csak +5TÉ :P).

    A nem érzik meg jelenség azzal volt magyarázva, hogy a sötét oldal elvakította az érzékszerveiket az erőben. Egyébként is Yoda megérezte, hogy baj van.

    Ha olvastad az EP3 könyvet, ott sokkal jobban ki van bontva az egész: Anakin "bukása", az Emperor tervei, mi miért és hogyan, meg is magyarázva elég jól. Igazság szerint a filmet láttam először, és hatalmas csalódás volt. A könyvet elolvasva tettem helyre a dolgokat.
  • darth devil
    #43189
    110 megás patch.
  • Boncmester
    #43188
    Ez igaz, az EP4 magában nem azért volt jó, mert sohanemlátott története volt, hanem a megvalósítás miatt, meg amiatt, hogy letette a világ alapjait. Én az EP4-EP6-ot egy egybefüggő filmnek nézem inkább, mint külön külön...
  • z3d
    #43187
    Ugyan már.
    Nézhetjük ezzel a szemmel az Ep4-6ot is.
    Miről is szól? Vannak az elnyomók, akik ellen harcolnak az esélytelen lázadók, akiket megment egy parasztfiú. A parasztfiú kiáll pár próbát.
    A jók győznek a gonoszok elbuknak, mindenki ünnepel.

    Luke személyisége? Nagyravágyó forrófejű parasztfiú, aki sipákol a faterja után.
    Vader? Húúdebadassmindenkitmegfojt, persze szigorúan fekete páncéllal, és tüdőbajjal.
    Emperor? Húdeméggonoszabb, és még csúnya is, ráadásul akkora hatalma van, hogy fél kézzel lesöpri a főhőst. De aztán persze az megmenekül.
    Leia? Volt személyisége? :)) Jól nézett ki slave outfitben :P

    Ha ilyen szemmel nézem, az egyetlen értékelhető karakter Han Solo volt.

    Szóval mindenki minden karakterbe azt képzel/gondol bele, amit akar, ha szerepjáték/stílus/akármilyen meg nem nevezett coolság szerint nézi az ember.
    Nekem szimpi volt, neked SW temetés :)
  • Boncmester
    #43186
    És ha megnézed, kb a Stormtrooperekről is ennyit tudunk, mint karakterről, annyi különbséggel, hogy nekik nincs duplapengés fénykardjuk, meg fél mp alatt kinyírja őket egy jedi. De ugyanannyira vannak kidolgozva a filmekben, mint Darth Maul. Vagy talán kicsit jobban, mert nekik ismerjük az eredetüket, és hogy miért olyan személytelenek, ellentétben Darth Maullal, akiről eléggé nehéz elképzelni, hogy egy sith valaha is a tanítványául fogadná, max valami csicskásává tenné.
  • t0xikus
    #43185
    még a történet is kb ugyanazon a szinten mozog:D
  • Laroa
    #43184
    Ez nem változtat a tényeken, hogy egész nap faszságokat beszéltél
  • darth devil
    #43183
    A filmben ennyire volt esély. De könyvekben lehet sokkal jobban ki van dolgozva.
  • t0xikus
    #43182
    azért tegyük hozzá,h ep4ben lévő karaktereknél még egy magyar népmesében is kidolgozottabbak vannak:D
  • Boncmester
    #43181
    Amit itt leírtál, azt Steven Segal is el tudta volna játszani. Ez nem karakter, ez csak egy Chuck Norris fénykarddal, aki azt csinálja, amit a császár mond. Ennyi, kész, ki van dolgozva a "karakter".
    Nézd meg a Trónok harcát (vagy olvasd el), na abban vannak karakterek. de az SW világában is azért vannak, pl Han Solo, a Császár, Darth Vader, Yoda, stb... Ők ki vannak rendesen dolgozva, nem csak ilyen 2 mondattal leírható szereplők...
  • picket
    #43180
    Mintapéldája a történet erőltetettségének: ha egy gülüszemű, nyúlfejű gyökér nyelvvel nyalja be az almát, akkor előre látja a jedi, ha hátba lövik és kiirtják az egész jedi rendet, az láthatatlan számukra. Ha egy bolygó felrobban, akkor zavar az erőben, ha kiirtják a jedi rendet, akkor semmi. Logikai bukta az egész. Fekete fénykard :p
  • picket
    #43179
    Darth ki? Felszínes karakter az egész. Ugyanaz a jellemző rá, mit az egész 1-3 részekre: csillogás, villogás, semmi háttér. Nincsenek érzései, nincsen személyisége, semmije nincs, csak dupla fénykardja meg vörös-fekete tetkója. Gyász.
  • picket
    #43178
    Ez mind rendben van, bár ugye ha finom a palacsinta, akkor eszem még egyet, hacsak nem vagyok nagyon tele. Ezek szerinte neked egy palacsinta elég volt :)
  • Boncmester
    #43177
    Bla-bla-bla, magyarázkodj csak, aztán gyere vissza jövő héten, ha tovább tanultátok az ABC-t :D
  • Bandras DaSilva #43176
    Igen, mert próbáltam új karikat kezdeni, de valahogy nem kattantam rá a dologra. elsőre jó volt, élveztem, most egy ideig nem szeretném még egyszer.

    Van még sok dolog amit nem csináltam az 50es karimmal, szóval azokat szedegetem össze, raidelgetek meg fpket csinálnék, csak fpkre nem nagyon van ember....mindenki inkább csak raidre megy.

    Pvpt élvezem, tehát pvpzek is sokat....ennek nagy részét wzben meg néha Ilumon ha sikerül úgy ellent találni, hogy nagyjából hasonló a létszám.

    Ha lesz transfer az jó lesz mert azt lehet megpróbálom. nyilván kell majd több info arról, hogy pontosan milyen lehetőségek lesznek.
  • z3d
    #43175
    Ez a jelenet mindig megérinti a lelkem.
    Egyrészt nagyon sajnálom szegény jediket, akik az életüket tették fel a szeretett Köztársaságért, és nagyon dicstelen halált halnak.
    Másrészt csodálom az Emperort, aki mindezt kitalálta és végigvitte, ráadásul mindezt a Jedik orra előtt.
    Mondjuk nekem az a személyes véleményem, hogy ha a Jedik nem hibáznak annyit az Ep1-3 alatt, nem történik meg mindez. A saját koporsójukat szögelték folyamatosan az elcseszett döntéseikkel.
  • z3d
    #43174
    Milyen karakter? Hmm...
    Film alapján számomra az a karakter, aki nagyon nagyon jó harci kiképzést kapott, vmint az jött át, hogy teljesen az Emperor irányítja, nem kérdez, nem okoskodik, hanem csinálja azt, amihez leginkább ért: gyilkol. Különleges fénykardot használ, amihez nyilván nagyobb tudás szükséges, mint egy normál fénykardhoz. Könnyedén elbánik két jedivel, akik közül az egyik egy igen jó nevű mester. Mindezt úgy, hogy nem használ semmi OP villám skillt, meg ilyeneket.
    Csak azért hal meg, mert a sötét oldal elvakítja, és a nagy arca lesz a veszte (ugyanúgy, mint Anakin az EP3ban, sztem ott ő jobb harcos volt, mint Obi-van, a sötét oldal lett a veszte neki is).

    Egyébként olvastam egy Darth Maul-ról szóló könyvet is (ep1 előtti időszak), bár már akkor "fanboi" voltam :) Ott is ezeket erősítették meg a háttérinfókkal: brutál kiképzés, vakhűség, és flawless mission record :) Az EP1 végén persze mindez egy kettévágott testté silányult. Kár :)
  • picket
    #43173
    Pl duplán írja ha eladsz valamit, és duplán van a hangeffekt is hozzá, és ezt csak 1.2-vel kezdte. De legalább 3x töröltem karaktert tegnap, és azzal nem volt gond (elrontottam a twi'lek trooperemet).
  • Laroa
    #43172
    Hát nemtom, én délelőtt is írtam, hogy a /stuck az egyálalán nem működött nálam. Próbáltam használni, azt írta, hogy 2 perc cd-n van. Megvártam míg letelt, próbáltam megint, bocs 2perc cd-n van.
  • picket
    #43171
    Üresség? Ez a szar tegnap megint akadt fleeten :S
    Ja, hogy szintezni is lehetne, mert az a játék legjobb része, de helyette mindenki az 50-es karakterével fleeten lézeng (esetleg wz sorban)...
  • Kazagor
    #43170
    1.2.0a Patch Notes
    4/13/2012
    General

    Addressed an issue that could prevent characters from being deleted.
    Made improvements to the CS ticketing system.

    Csak ennyi hibát találtak az 1.2 élesítése kapcsán? Na neeee...
  • Laroa
    #43169
    Sosem írták, hogy merge-ben gondolkodnak. Viszont írták, hogy transferen dolgoznak, meg egyéb módszereken (jelentsen ez bármit is) agyalnak, hogy ne kelljen szervereket összevonni.
  • Bandras DaSilva #43168
    Nem nagyon trollkodok itt, csak megjegyeztem, hogy nem úgy tűnik, hogy nagyon össze akarnák vonni a szervereket.

    Idéztem is egy riportból ami áprilisi pax easten készült. Az azért nem volt olyan nagyon rég. Akkor az volt az álláspont, hogy nem fognak szervereket összevonni.

    Teljes cikkhez link:

    Pax riport

    Játékkal játszom még mindig, nekem a fő bajom a népességgel van, rerollhoz meg nincs kedvem....van már egy szép, ügyes, felszerelt commandom.


  • z3d
    #43167
    Tényleg, ott a pont :)
  • Bhalage
    #43166
    csak a gonosznak lehetsz mestere!
  • havast
    #43165
    Mert ez: Tanítványodként hagytalak ott, s most Én vagyok a mester!
    Te csak a gonosznak lehetsz a mestere Darth!

    ...hangzik :)
  • Bhalage
    #43164
    dehat milyen karaktere? meselnel rola, mert a filmben semmi nem derult ki rola, hogy a feladatait nem tudta lvegezni es az elso csataban kifikkan
  • havast
    #43163
    Ha idézel, akkor pontosan:)

    (Kb. 100x láttam az összes részt, fejből lenyomom a szövegét akármelyiknek:) )
  • picket
    #43162
    Nem győzhetsz Darth!!!!!!!!!!1!egy
  • z3d
    #43161
    Egyébként az Ep5-6 párbajai már rendben voltak tényleg.
    Meg nekem az ep4 is tetszik, a maga kis koreográfiájával :) Meg persze a klasszikus szöveg.
    "Tanítványként hagytalak el, s most én vagyok a mester" - Zseniális :)
  • z3d
    #43160
    Volt itt is egy két direkt fej felé ütés meg ilyenek :)

    Hiteles "párbaj". Mel Gibson - Rettenthetetlen csatajelenetek :) Igaz, az másképp látványos :)

    Hát, akkor én 12 éves színvonalon vagyok (a franc :P), mert nekem nagyon bejön Darth Maul karaktere :) Kiderült a zigazság pechemre :P
  • Laroa
    #43159
    Rossz emberre válaszoltam ennyi történt, egész nap itt trollkodtál, szóval ha már B betűvel kezdődött a név arra válaszoltam, nem figyeltem, hogy idesunnyogott egy másik B betűs troll
  • Boncmester
    #43158
    Értem én, hogy korán kezdted a szülinapi alapozást, csak legalább ne próbálj okos lenni ilyenkor :D