60034
  • jazzy
    #43237
    "Inkább adják ki ranked wz és nagyobb bugok nélkül" oh wait..
  • z3d
    #43236
    Akármit mondanál, igazad lenne :)
    (bár ahogy hallottam, ez sem egyedi jelenség az MMOk történelmében :P)

    Én most azért elkezdenék pampogni a bénaságról, azonban kaptam 30napot ingyen, szóval az a helyzet, hogy be kell fognom a szám :)
  • t0xikus
    #43235
    hogy áll a hajad?
  • TDC Geronimo
    #43234
    hátőőő

    Nem mondok inkább már semmit ígyis el lettem küldve gw topikba :(
  • El Protector
    #43233
    kiváló, adnak majd megint ajándékba pár napot miatta? :)
  • Laroa
    #43232
    Aki a szerverekre vár inkább menjen bulizni, sörözni, barátnőzni, mozizni, kertet kapálni, ahogy tetszik.
    UPDATE: 10:53AM CDT

    During last night's maintenance, some areas of the game were reverted to pre-Game Update 1.2 status. Some areas were 'missing' and characters that were in those areas would be unavailable. We took the live servers offline at approx 9:30AM CDT (Austin time).

    Our server and deployment teams are now working to rebuild assets for the live servers, but this is unfortunately not a quick process. We currently estimate that our downtime could be up to eight hours, but that time may be extended.

    We are expecting the servers to be available again at 6:00PM CDT (April 14th, 12:00AM BST, 1:00AM CEST, 9:00AM AEST). We'll update you with information in this thread when we have it.

    We sincerely apologize for the unexpected downtime today. We’ll update you with more details later.

    Thank you for your patience while we work to resolve this issue.
  • El Protector
    #43231
    Vajon mit találtak már megint, hogy még megjósolni sem tudják a szerver online-t?
  • Witcher
    #43230
    Egyetértek. Mint valami nehézbúvár. A mélytengeri szörnyeteg 2.-ben elmenne, na de a star warsba... Remélem azóta már kirúgták a picsába a designert, és a következő szettet már nem ő tervezi.
  • DieHard
    #43229
    Thx!
  • z3d
    #43228
    Grat :-)
  • DieHard
    #43227
    Kraftoltattam, már 2 augmentes esett!
  • 1Darton1
    #43226
    "WoWban is iszonyu horda foleny volt kezdetekben, az sem volt veletlen."

    Ezt hol olvastad? Az ellenkezője közelebb áll a valósághoz, de az sem volt azért olyan jelentős fölény. Aztán a Burning Crusade-ben indult meg egy ellentétes folyamat, ami aztán teljesen felborított mindent.
  • z3d
    #43225
    Craftoltál üres shellt? Ennyi idő alatt összegrindelni lehetetlen :-)
  • Nephin
    #43224
    [URL=http://swtor.hu/extra-jutalom-a-karosultaknak]Szerdai "patchkárosultaknak" 3 plusz nap[/URL]
  • rholas
    #43223
    Én még talán augusztusban preorder-eltem és egy hibás döntés miatt low szerverre mentem és beleuntam 30on hogy egyedül vagyok a bolyókon kb
    Az nem kap semmit.
  • DieHard
    #43222
    Van bh altom is :D bár anno még nem tudtam h neki is szép gunyája lesz.
  • darth devil
    #43221
    Sw, agent, bh kinéz valahogy, de a többi.
  • DieHard
    #43220
    Már ebben viritok és remekül néz ki. Ezek legalább már kinéznek valahogy.
  • darth devil
    #43219
    wh armorork magas felbontással

    Messze a jk armor a leggázabb. :D
  • Bhalage
    #43218
    a lenyeg h este menjenek, mer réd lesz :d
  • Laroa
    #43217
    Semmi fontosat nem törtek el csak csomóan nem tudnak belogolni :D
  • Laroa
    #43216
    Na új maintenance
    Elrontják szegény kölkök délutánját brühühü
  • darth devil
    #43215
    Na akkor újraindulhat a rage. :D
  • z3d
    #43214
    "The fanboi is strong with this one" :)

    Ha mai szemmel és mai igényeiddel (tehát nincs meg a klasszikus SW életérzés, meg semmi előismeret, csak EP4 magában) megnéznél egy EP4-et, szerintem igen csak sírva fakadnál :)
    Nekem is jobban bejön az eredeti trilógia. Én csak megtaláltam az újban is, ami tetszeni tudott, és az is igaz, hogy míg a régi trilógiával csak azért kötözködöm, mert "akarok" kötözködni, az új trilógiába bele tudtam kötni úgy is, hogy "nem akartam" belekötni alapvetően :)

    Ep4-6 FTW!
    SWTOR FTW!
    Na és persze GW2.

  • DummyBoy
    #43213
    Nekem is ott van a kedvencek között xD De megférnek egymás mellett, ugyanúgy mint Kirk kapitány :)
  • darth devil
    #43212
    Látványban jó volt. De élményben nekem a Dune sokkal jobb.
  • DummyBoy
    #43211
    Azért lássuk be hogy a SW olyan sci-fi látványvilágot is hozott, ami ma is teljesen elfogadható, tette mindezt egy olyan korban, amikor a repülő kávédarálóra gyűlt össze csodálkozni a falu apraja nagyja a községházán lévő egyetlen TV elé ...

    Ezt ma gyakorlatilag lehetetlen űberelni.
  • Laroa
    #43210
    servers are up and running
  • picket
    #43209
    Nem szent és sérthetetlen. Csak éppen nem fröccsöntötten futószalagos mint az új fantom menéstől a szittya bosszúig. Ez egy vélemény.
  • Alienator
    #43208
    a klasszikus trilógia teremtette meg az sw világot ezért szent és sérthetetlen. de nem kellenek a jar-jarok meg a sith trooperek meg a buckalakó jedik és nem kell hanszólónak se forsz csók :)
  • z3d
    #43207
    :)
    Igen, a klasszikus trilógiába is sok helyen bele lehetne kötni :) De abba nem kötnek bele az emberek :P
    De nincs is baj ezzel.
  • havast
    #43206
    Akkor már itt van ez:

    http://www.youtube.com/watch?v=zdukWtJwlPU&feature=relmfu
  • z3d
    #43205
    Ha ezt Chuck Norris meglátja :)
    (zseniális videó :) )
  • TDC Geronimo
    #43204
    :DDD hát ez hatalmas
  • picket
    #43203
    imdb top 250-ben ep4-6 fent van, ep1-3 nincs. Bár imdb kicsit "100 milliárd légy nem tévedhet", de azért valami alapja csak van. A baljós árnyak pl 6,4-es imdb-vel olyan átlagosan nézhető hollywoodi film mezőnyben van. Ha nem kedvenc genere, akkor 6.4-et már meg sem nézem.
  • Laroa
    #43202
    Offolok egyet
  • z3d
    #43201
    Most mondtam :) Tudnék, mert vannak plusz infóim :)

    Mace Winduról tudtad, hogy kifejlesztette a wapaad fénykard formát, amit vmilyen ragadozóról mintázott, aki csapkod a csápjaival? Ő is úgy támad a kardjával. Harc közben iszonyatosan oda kell figyelnie, mert mindig kicsit elmerül a sötét oldalban, és ugye az nem túl szerencsés.
    Vmint kiderül róla, hogy ő sem az a tökéletes Jedi-lovag, mivel ő is ragaszkodik vmihez, ugyanúgy, mint Anakin: a Köztársasághoz.

    Szóval ha akarja az ember, akkor nem két dimenziósak a karakterek. Te csak az ep4-6 karaktereket akartad kibontani magadnak, én az ep1-3ból is párat, akik szimpatikusak :) Egyikkel sincs gond :)
  • picket
    #43200
    Tehát egy dimenziósak. De pont ezt mondom, semmi mélységük. Nem tudsz egy összetett mondatot írni róluk, mert egy szóban el lehet intézni egy karakter belső tulajdonságait, érzését, motivációját :p
  • PiszkosFred
    #43199
    Az ep4 nem mas, mint minden nemzet mesevilagaban megtalalhato alapmese, a "szegenylegeny legyozi a gonosz elnyomot" tortenet, csak Lucas altal egy scifi-s kornyezetbe ultetve. (nem hiaba tamadjak mai napig, hogy az osszes motivumot osszelopkodta a nemzetek meseibol, mondakbol, tortenelembol, legendakbol, stb.) Teljesen mindegy, hogy Luke-nak hivjak e, vagy Jozsikanak, esetleg Jamesnek vagy Miyaginak a fohost, a lenyeg, hogy azt a mese tipust kaptad, amelyen az akkori generacio felnott. Csak volt benne fenykard es urhajo. Meg szep, hogy az elozo generacioban siker volt, es az egesz vilag raharapott. Mai napig nem lehet megmagyarazni, mi volt az, ami miatt az SW ekkora franchise lett, egyszeruen megorulnek erte az emberek, kozel 35 eve mar.

    Az ep1-2-3 mar egy masik korban szuletett meg, sose lesz akkora nyoma a tortenelemben, mint az ep4-5-6nak. Mire kijott az ep1-3, mar mas volt a vilag.
  • z3d
    #43198
    Túl fontos volt nekem az SW, hogy ennyiben hagyjam.
    Mellesleg ajándékba kaptam a könyvet annó :)