60034
  • jazzy
    #43277
    És ha a sima Recruitba rakom bele? Az is ugyanúgy néz ki és csak valami 10k credit ha jól emlékszem. Set bonus statok minden ugyanaz lesz?
  • darth devil
    #43276
    Hát ha veszel ki, vagy craftolsz egy másik bm setet. Warhero megvásárlásához kell a bm part is.
  • jazzy
    #43275
    Ja azt akartam még kérdezni, hogy nekem nagyon nem tetszik az új pvp setje a sith assának, nagyon ronda és ilyen kraken szintű valami, nem is swbe való szvsz.

    Olyat lehet, hogy megveszem azt a setet és a modjait átrakom a BM pvp setbe? Ugyanazokat a statokat fogja adni úgy is?
  • DummyBoy
    #43274
    Tényleg : PVP-s Armoring és/vagy Mod reciket Cybertech-hez lehet kapni valahol? Bár csak futólag néztem, én nem találtam ...
  • jazzy
    #43273
    SC2-ben van normális Single Player mód, itt viszont mindent a szerveren fognak tárolni, mint egy MMO-nál, tehát csak ha valaki ír hozzá emulátort meg AI-t akkor fog menni.

    Ty meglesem majd, most lett az artificem 400-as tegnap pont és meg szeretném nézni. Bár nézegettem a PvP-s color crystalokat és azért az a Blue-Black és Red-Black elég jól néztek ki..
  • darth devil
    #43272
    Megjelenés után pár nappal már meglesz a törés hozzá. Ahogy sc2nél is.
    Nézd majd meg a sima pvp vendornál, ott voltak cry receptek.
  • jazzy
    #43271
    Azt nem fogod egy darabig, mert nem lesz benne offline mód, hiába töltöd le, csak emulátorral tudod majd tolni, ha lesz. Béta emulátort is csinálják egy ideje, de nem haladnak vele.

    Tudom, hogy craftolható, csak a receptet nem találtam, mert ugye azt a faszit kivették akinél volt.

    Ez pedig igaz, nosztalgia.. meg az idő megszépíti a dolgokat.. régen hiába idegeskedtél, mára már csak a szép emlékek vannak meg és ez sokat dob a megítélésen.
  • darth devil
    #43270
    Pontosan, ezért gáz minden az mmo-knál is várni a csodát, hogy ez majd olyan fasza lesz mint az ember első mmoja. Nme lesz olyan soha.
  • TDC Geronimo
    #43269
    Due to the unexpected extended maintenance today, we are going to be offering every player a full day of game time as compensation. We apologize for any inconvenience.

    nem győznek már elnézést kérni.
  • DummyBoy
    #43268
    Biztos vagyok benne, hogy a Dio3 qrva jó játék lesz. Abban is biztos vagyok, hogy az SC2 (Nem vagyok nagy stratéga ...) is nagyon jó ...

    Viszont régebben pár eredeti ötlettel irgalmatlan nagyot lehetett villantani. Ma, mikor már majdnem minden ezerszer lerágott csont, sokkal nehezebb igazán maradandót alkotni, olyat mint az anno nagy név játékok.

    Viszont az akkori nemzedék ha nagyon beleéli magát abba, hogy ugyanazt fogja érezni és kapni, akkor úgy is nagyot koppanhat, ha egy ténylegesen szuper dolgot kap a kezébe. És ez persze nem csak a Dio3-ra vonatkozik, hanem majdnem mindenre.
  • darth devil
    #43267
    Az utóbbi craftolható, a fehér meg elve ideiglenesen volt bent.
    Rongyosra játszottam én is a d2őt hc módban bneten, de amit láttam a 3ból, az édeskevés. Letöltöm megnézem, nap 1-1 órára biztos jó lesz amíg végigviszem egyszer, de ennnyi.
  • MrStokes
    #43266
    A legviccesebb a LAN hianya meg mindig sztem, amikor egy-egy neves SC2 verseny kozben behal a Bnet es csak neznek, hogy akkor most mi a fene legyen...
  • jazzy
    #43265
    Ez egyébként teljesen igaz. Én látatlanban is megvenném a D3-at, hiszen imádtam mindkét részét és rongyosra játszottam. Igaz abban nem értek egyet, hogy feltuningolt grafikával ugyanaz, mert nagyon sok változtatás van benne.

    RMAH nekem sem szimpatikus, ez a profit része a dolognak.

    Viszont azt ne feledjük, hogy le kellett tenni az asztalra valamit ahhoz, hogy a következő rész ekkora hypeot kaphasson és a rajongók rögtön megvegyék. Ehhez kellett egy Diablo és Diablo 2, illetve egy Starcraft, amit azért 10 éven keresztül játszottak az emberek nem is kevesen.

    ON: A fehér color crystalt miért vették ki? Illetve a magentát sem találtam..
  • darth devil
    #43264
    Egyetértek.
  • jazzy
    #43263
    Mindenhol lehet valódi pénzért venni cuccokat, csak nem legális, de ugyanúgy megteszik, a Blizzard ebből hülye lenne nem hasznot húzni, profitorientált mint minden cég. Minden felkapott játékban vannak kis kínai farmerek és fekete piac.
  • DummyBoy
    #43262
    Bár nem vagyok babonás, most jut eszembe a mai dátum ... lehet nem ma kellett volna bolygatni a züsztemeket xD
  • Henty
    #43261
    Jaja Nephin akkor ez most 35 nap f2p? alakul:D
  • MrStokes
    #43260
    Jeti knight igencsak odabasz! :S Go, go Power Rangers!
  • Nephin
    #43259
    A mai gondokért mindenki kap egy napot. Akkor az egy hónap+ 3 nap + 1 nap... alakul. :D
  • DummyBoy
    #43258
    Van erre egy nagyon szép terminus techicus: "Hájp ..."

    Az SC-os rajongótábor akkor is megvette volna az SC2-t, ha c64-re jön ki.

    Ismerőseim között nem sok SC fan van, de köztük is volt pár, akinek nem jött be.

    De ilyen pl: a CnC - Generals is ... rengeten szidták, hogy a szaga szégyene, de ettől még sokak kedvenc stratégiája ...
  • darth devil
    #43257
    Ezen már egyszer átmentünk, ha az embereknek jó a 10éves játék kicsit felújítva, nulla újdonsággal, akkor gz. Ugyanez a véleményem a d3 esetében is. Az meg h valódi pénzért vehetsz cuccokat, és ebből még hasznot húz a blizzard....
  • jazzy
    #43256
    "Mint tudjuk, az SC2-ből világszerte több mint egy milló példány kelt el az első 24 óra alatt, ezzel fel is került 2010 pc-s játékainak best-seller listájának élére, az egy nap alatti hozzáférhetőséget tekintve. De felkerült egy másik dobogó legfelsőbb fokára is. Azzal, hogy 48 óra alatt sikerült több mint 1,5 millió kópiát értékesíteni, a minden idők leggyorsabban fogyó stratégiai címet is elkobozta."

    Jah, tényleg :P
  • DummyBoy
    #43255
    Ehh ... ma pont nem tudnék játszani :)

    Kicsit megvédve őket ... Láttunk már nagy SW cégeket beleszaladni a pofonba peccselés terén, sajnos a számítástechnika mindig is Neumann és Murphy törvényei alapján fog működni ... Inkább álljonak egy napot, mint hogy sokan szopjanak vele egy hetet ...
  • darth devil
    #43254
    Sc2. :D
  • jazzy
    #43253
    Én meglepődnék :) Nem rémlik melyik Blizz játék volt utoljára csalódás :)
  • darth devil
    #43252
    Nem lepődnék meg, ha az emberek csalódnának majd a d3ban.
  • jazzy
    #43251
    Na látod ez teljesen biztos, hogy nem igaz.
  • TDC Geronimo
    #43250
    vége az lesz majd hajnalba kitalálják, hogy sry szedheted klienst le újra

    najó ilyennel inkább nem is viccelek, mert itt ez se elképzelhetetlen :D
  • darth devil
    #43249
    Pont akkora hatást fog kelteni a d3, max payne? mint amekkorát az me3 csinált.
  • z3d
    #43248
    Diablo klasszikus nekem. De ha az ME3 nem tudott felkerülni még a gépemre , akkor szegény D3nak sem sok esélye lesz.

    Nem tudom, mekkora átfedés lehet a D3 és az SWTOR közönségben. Most valóban nem reális a populáció alakulása a pacth miatt, pér hét múlva fog kiderülni a zigazság. Persze lehet, hogy addigra ranked WZ.
  • N1ggA
    #43247
    Dettó :D
  • N1ggA
    #43246
    Figyelj, ha úgy nézzük, vita része az volt, + ha hozzávesszük, hogy az interneten mindenki anonim, és "lazábban" fogalmaz, mint irl, + azt, hogy maintainance van játék helyett + azt, hogy mi szokott itt általában menni, simán lehet beszélgetésnek nevezni, még akár a polite sir angol monoklis teadélutános fajtának is :D
  • darth devil
    #43245
    2 játék ami rohadtul hidegen hagy. :D
  • jazzy
    #43244
    Még a filmes témához, ha esetleg valaki nem ismeri érdemes megnézni Szirmai Gergely kritikáit.. én bírom a srácot :)

    Csak linkben:

    Baljós Árnyak kritika
    A klónok támadása kritika
    A sithek bosszúja kritika
    Top 5 ok amiért a Star Wars a filmkészítés magasiskolája
  • z3d
    #43243
    Az nagyon jó, ha jó kis beszélgetésnek gondolod a mai diskurzust a filmekről :) Remélem a többi zember is így gondolja :P
    Kezdem azt hinni, hogy túl sokat szövegelek :P
  • jazzy
    #43242
    Ez ilyen amikor egy esős, otthon ülős tavaszi péntek este hajnal 1-ig karbantartás van 5 óra helyett :)
  • N1ggA
    #43241
    De, csak már kezd nevetségessé válni. Főleg, hogy mindenki mindig ugyanazt ismételgeti, amit már rég megértettünk. SEMMI vita része nincsen. Volt egy jó kis beszélgetés a star wars filmekről, ezen kívül meg csak az ócsárolás megy.
  • Henty
    #43240
    Én nem akadok ki, egyszerűen frozen máj. 15.-én :D
    Csak végig kell nézni az EA stratégiáját...(hama-hama gyorsan mindegy hogy nincs kész meg bugos kell a pénz)
    1.2 sincs kész, csak szorul a naci mert 1 hónap és gyanítom az előfizetők 70%-a megy D3-azni. Ráadásul Rockstar is bedobta arra a napra a Max Payne 3-at, szerintetek mennyien lesznek fleeten? 20-an? :)
  • jazzy
    #43239
    Miért baj egyébként ha az emberek kiakadnak? A blizzard baszta el ugyanúgy kiakadt mindenki, vagy itt nem szabad?
  • N1ggA
    #43238
    Aki ezen is kiadad, az nevetséges. Emlékezzetek csak vissza, Blizzard hogy kezdte a wow-ot, ugyanez volt...
    Bioware is új csapat, ők is hibáznak, még nem jöttek bele.
    Ingyennapokat így is kapunk majd ezért is, stb., emiatt sem kell kiakadni.

    Aki meg ezt az egészet nem tudja megbocsájtani a bw-nek, az hagyja abba a játékot, menjen el a topicból, és nézzen vissza 2-3 év múlva, és ha akkor lesz még valami a játékból, akkor az már jó lesz.

    Én megbocsájtok nekik.