60034
  • Nephin
    #43318
    Szóval téged nem érdekel és neked nem tetszik, akkor szar, vacak, doomed, legyen f2p... aha.

    Nálunk többen voltak, mint eddig, na most akkor melyik az általános, hmm? Mi jól elvagyunk a nehéz új instával, megnézzük az új raidet, közben craftolunk meg legacy-altozunk és PvP-zünk a 4 wz-ben.

    Mindig ugyanaz a kör, olyasmit akartok a játéktól, ami nincs benne. Ez NEM egy PvP-MMO, halló.
  • Although
    #43317
    Az emberek nagyrésze a pve-t szereti, ennyi. A open world pvp például a conanba nagyon jó főleg a blood and gloory-n és még sincsenek sokan. Pedig ott már egy deka őr sincs akihez el tudsz bújni. Csak te meg az ellenfeled és bárhol agyyonverhetnek. Egész addig hallom az ilyen beszédet mint a tiedet míg az illető bele nem kerül egy tényleg open world pvp-be :) Utána mindenféle panaszkodás és két hét után ott sincs. Bevallom 2 hónapig bírtam ennyi.:) És nem gyártok meséket hozzá.:) Egyszerűen nincs időm a pvp által lelassított fejlődéshez. Nem a játék az életem :) És nem találok benne élvezetet mikor épp próbálom fejleszteni a karaktert valaki az esetek nagy részében nyakon vág és mire megfordulok szinte már védekezni se kell. Ez az open world pvp. Ezt jelenti. ÉS még sok mindent :) Alig egy tucat magyart tudok aki tényleg élvezi az open world pvp-t. Itt az SG. van pár, meg van pár ismerős.
    Szerintem egyszerűen ez a formája a fejlődésnek miszerint pve-pvp együtt van ez nem fog működni. Ha valaki csinál egy olyat mint amit a mortal elkezdett megfűszerezve azzal hogy pve se lenne benne az adott szerveren és nem belső nézetes. Akkor az működni fog. Az egy másik kérdés hogy mennyien lennének rajta.
  • PiszkosFred
    #43316
    A legacy reszhez: A mained a dinasztia alapitoja, ha lenne neki "hiresebb - ergo jatekban hostetteket vegre hajto, mint te, a kvesztelo jatekos" faterja, akkor o lenne az alapito, de nem igy tortent, a maineddel krealtad a dinasztiadat. Persze, ot sem kemcsoben kevertek ki, vagy raktak ossze mutoasztalon Frankeinstein doktor modszerevel, van apja, anyja de a jatek szemszogebol te vagy az origo. En legalabbis igy ertelmezem ezt.

    Skillek eddig is kurva dragak voltak, azt en sem ertettem sose, bar a penz az nem gond, annyi jon jatek kozben, hogy szerintem mindenki milliokkal a zsebeben rohangal, es nem tud vele mit kezdeni.

    Szinnel elmondtak, hogy chesthez lesz minden igazitva, nem lesz barbie fashion kit egyelore a jatek, azt majd egy kesobbi patchban, a fodrasszal egyutt. De ez le lett mar kommunikalva, ez nem volt ujdonsag. Max atsiklottal a forum ide vonatkozo resze, illetve a hirek felett.

    UI-ban en is el tudnek kepzelni 1-2 extra actionbart, bar ez inkabb sajat hulyesegem, wowban a "dominos" addont hasznalom evek ota, es szokasom szetpakolni ugy a gombokat/macrokat a kepernyo ket oldalara (holt terbe), hogy ne kelljen menut hasznalnom szinte sose.

    Ami feltuno viszont, hogy - bar eddig sem volt gond vele - de most valahogy stabilabb fpst tapasztalok, csutkara huzott grafikaval is. Eddig azert kompromisszumot kellett kotni mindig, bloom es arnyekok teren, de most a 1.2 ota maxra huzva is jo, ugy, hogy nincs a lathato karakterek szama se leveve.

    Viszont szegeny companionom - foleg Mako - arckepe folyamatosan atvalt negerbe :)
  • MarkBlade
    #43315
    kövezettek meg de ez egy jó játék lenne ha:
    Nem mmonak készül tudom elsütötték már páran de world pvp élményem 2 db 50 es kari után szinte 0-a. Ilumot nem számítva természetesen..
    Csináltak volna egy vedd meg a játékot nyomd singlibe.. esetleg 4-fős coop.. aztán a pvp meg mehet ugyanúgy mint egy fps.. becsatlakozol és gyűjtöd az achikat meg cuccokat..
    Nem akarom temetni de ez kevés szerintem ami most van.
    Hozzáteszem szerintem a fizetős mmo-nak vége. A f2p minitranzakció a jövő.
  • darth devil
    #43314
    De csak ez az egy. :D
  • Braikingboss
    #43313
    Azért PvP-ben van annyi értelme legacy-nak hogy ha felhúzod altokat chapter 2-ig akkor magadra rakod az ő buffjukat is. Általában wz-ben az elején rajtad van mind utána baszák rakosgatni.
  • darth devil
    #43312
    Erre már régen rájöttem. Ha most nem adtak volna ingyen hónapot, akkor nem fizetném be. Így utolsó esély.

    Legacy skillek csak pveben működnek, ergo helyet se foglalnak. XD
  • a.carkey
    #43311
    Nem érdekel az új content pve része. De a legacyban reménykedtem, de egyszerűen a legacy sem az, ahogy és amilyen zseniálisnak beharangozták. Az RP rész kapcsán csalódtam, mert pl. eszem (...) megáll, hogy nem lehet olyat bejelölni, hogy "APA" vagy ő az apja a mainemnek. Van házastárs, fogadott gyerek, testvér, gyerek, szövetséges, ellenfél. A main kari nem lehet valakinek a gyereke. Ez lószar, de zavaró.

    Más.
    Örültem, hogy mindent ki lehet szedni a ruhákból, annak viszont nem, hogy a festésnél nem lehet saját magad által kiválasztani a színt, legalábbis a sythw. cuccoknál nem, de ahogy elnéztem, pl. a zöld "színű" cuccokat nem lehet hozzáigazítani a chesthez. stb.

    Az UI rész végre jó, de kevés hely van a 48 slottal is, különösen, hogy a legacys skillek is bejöttek. Az is hülyeség, hogy ennyire drága egy-egy skill megvásárlása.

    Annyira semmi ez a content, hogy nemhogy nőtt volna, hanem inkább csökkent a játékosok száma. Rakat olyan arc van a friendlistemben, akik minden este 5-10 között még szombaton is online voltak. Ma tizenötből kettő volt online. A guildünkből pedig három emberkét láttam belépni. Még az 1.2 előtt is többen voltak online. A kilépett tagok közül is csak egy lépett fel. Ez így - szombat csúcsidőben - nagyon gáz. :(
  • Braikingboss
    #43310
    Rá kellene már jönni hogy ez egy full PVE game nem kellene erőltetni ezt a PvP dolgot. Tényleg sok érdekes és játék időt eltöltendő dolog van benne azoknak akik PvE orientáltak.
    1. Ott van egy rakat class amit felhúzhatszt. (semmi kedvem hozzá)
    2. Gyűjtheted a datacronokat mekkora buli már.
    3. Rakat HM FP most már 3 raid insta.
    4. Szakmázhatsz is, gyűjtheted a pénzt.
    5. Csinálhatod a napi q-kat xy bolygón.
    6. Űrq

    Még sorolhatnám ha mindent meg akarnál csinálni alap dolgokat is akár az embernek nincs rá ideje. Ha kicsit megunták PvE-t mennek PvP-zni ott van 4 wz simán jó nekik. Akit meg csak a PvP érdekel az meg szívja a brét ezerrel mert ez nem az ő játéka erre rá kellene jönni és kész :D Én tegnap jöttem rá

  • darth devil
    #43309
    Nem mindenkit érdekel minden apróság a patchben... Engem se hoz lázba a pve, így igencsak kevés ez a patch.
  • Nephin
    #43308
    Milyen a full war hero/black hole/campaign cucc? :P
  • Nephin
    #43307
    Kivégezted az új kontentet? :D
  • a.carkey
    #43306
    Nos srácok, ez az 1.2 nagyon kevéske. Van benne pár dolog, ami plusz, és kb. elinduláskor opció kellett volna, hogy legyen, de azon túl ..., nos, kevés, nagyon kevés. :(
  • Fenrir
    #43305
    Hehe, nekem pont ugyanez a problémám, de én még nem hívtam őket. Majd egy pár hónap múlva...
  • Marfy
    #43304
    2x30 percig tartottam a telefont a supportnál és csak a zene szólt, nem vette fel senki. Szerencse hogy már nem fizetek érte, másképp elég idegesítő lenne, hogy kedd óta nem tudják az authenticatort levenni az accountról. Mondjuk túl nagy meglepetés nem ért, csak hozzák a megszokott színvonalat.
  • gabor696
    #43303
    Mar megoldottam kosz, en nem mas kartyaval akartam hanem ugyan azzal de mind1 a megoldas annyi volt hogy beszelnem kellett a support al.
  • N1ggA
    #43302
    Nekem is volt ilyen! Más kártyával akartam folytatni a fizetést, ezért cancel sub, majd amikor lejárt, próbáltam a másik kártyával, és ezt írta ki.
    Support azt akarta, hogy hívjam fel őket, ezt nem tettem meg, hanem utánaolvastam, és a lényeg, bármennyire hihetetlen, az, hogy új kártyával csak akkor tudsz előfizetni, ha aktív az accountod o.O
    Úgy csináltam, hogy előfizettem a régivel, és már akkor átállítottam az új kártyára, és a következő hónaptól ment.
  • darth devil
    #43301
    Patch notes-ban benne volt, h mit lehet majd érte venni. :D
  • MarkBlade
    #43300
    Köszi én is azért reménykedtem hogy át lehet váltani másra is. :s
  • gabor696
    #43299
    Bocs nem az volt hanem ez :D : An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. {0}
  • gabor696
    #43298
    Hello Holgyek/Urak,

    Ilyennel mar talalkozott valaki? : Thank you for your order. Your order is being processed and you will be notified of the result shortly.

    Tegnap lejart az acc be akartam fizetni de nem sikerult sehogy, 2 kartyaval is probaltam.

    Valaszokat elore is kosz.
  • Nephin
    #43297
    Ezt nem tudtam, köszi.
  • Tafaya
    #43296
    Be lehet váltani a PvP termináltól balra lévő NPC-nél lockbox-okra
  • Bigblind
    #43294
    Csatlakozom az előttem szóló kérdéséhez!
  • MarkBlade
    #43293
    A champions és centurio badgeket mire lehet beváltani és hol?
  • Bhalage
    #43292
    uj hm flashpoint beadja!!!
  • Marfy
    #43291
    Köszi!
  • Fenrir
    #43290
    +18554679867

    Én őket hívtam amikor a titkos kérdéssel volt gondom.
  • Marfy
    #43289
    A supportnak van valami skype-ról hívható ingyenes száma?
  • darth devil
    #43288
    Kinek a pap, kinek a papnövendék :D Szerintem közelében sincsenek egy falloutnak, vagy épp egy homm-nak. :D Vagy akár egy me3nak, nem egy kategóriák.
  • 1Darton1
    #43287
    Talán a két legjobb pc-s játék folytatását összehasonlítani egy ilyen ponyvaregény kalandjátékkal nem a legokosabb dolog. Pár embernél biztos van összefüggés, de a többségnél nem hiszem.
  • havast
    #43286
    1.2 óta senkinek nincs olyan gondja, hogy a csuklyája átlátszik néha, és látja a karija fejét??
  • Nephin
    #43285
    Mennek a szerverek.
  • Phoboss
    #43284
    mennek a szerverek :D
  • Fpocok
    #43283
    4 hónap még...
  • Sáska
    #43282
    lol, most kaptam, gondolom nem en vagyok az egyetlen.... :

    You are one of our most active and valued high level players and we know you have been waiting patiently for Game Update 1.2: Legacy. To show our appreciation, check out all the great new features this update has to offer-on us. We will be adding an additional 30 days of game time to your account at no charge*. The free 30 days will appear on your account by April 24, 11:59PM CDT, April 25, 4:59AM GMT.
  • darth devil
    #43281
    Nem hiszem. De olyanok amiket fejlődés közben is kaptál. Kb azok a kinézetek.
  • jazzy
    #43280
    Na baszki :\ Van arról valami, hogy hogy néznek ki ezek az augmentes barnák? Kéne valami szép set.
  • darth devil
    #43279
    De bármely barnába belerakhatod majd. Rádásul rövidesen úgyis elöntik a piacot az augmentes barna cuccok.
  • darth devil
    #43278
    Az meg nem modolható. :D