60034
  • t0xikus
    #43358
    áá fölösleges. az össes sl tag noob és képtelen játszani. tudjuk ciki,h mindenki más top player a szerveren....
  • a.carkey
    #43357
  • jazzy
    #43356
    Sárkány Lovagrendes altoknak, vagy nem 50-es playereknek valaki tarthatna egy eligazítást hogy kell passzolni a labdát huttballon :/
  • darth devil
    #43355
    Én tudom. Minden a legnagyobb rendben, minden a tervek szerint halad. XD
  • Braikingboss
    #43354
    Elméletileg a következő Q&A post április 20. lesz? Kíváncsi lennék válaszolnak e azokra a kérdésekre amik a low szerver összevonásokra vonatkoznak. Mert elég sok kérdés született ezzel kapcsolatban.
  • N1ggA
    #43353
    Patch notesból:

    Voidstar
    The Voidstar can now be played by two teams of the same faction.
    Players on the defending team are no longer placed on the speeder path if its duration would make them arrive late to the start of the match.
    The map on the loading screen for the Voidstar has been updated.
    In the case of both teams reaching the same objective in their respective attacking rounds, the team who reached the objective in the shortest time now wins the match.
    The game now ends as soon as the Round 2 attacker's progress exceeds the progress made by the other team in Round 1.
    Voidstar matches now wait until the pre-match is over before starting the countdown to close if there are few players.
    Corrected an issue that could cause players to lose line of sight to targets standing on the defending team's ship.
    Players can no longer target through forcefields in some circumstances.
    Corrected an issue that allowed players to stand inside some doors, preventing line of sight.
  • N1ggA
    #43352
    Már nem, eddig ez volt, de 1.2-től az számít, hogy ki ér oda gyorsabban.

    Az lehet, hogy bugos.
  • Braikingboss
    #43351
    Teljesen random a dolog egyenlő állás esetén.
  • jazzy
    #43350
    Akkor az csúnyán bugos, mert mi 1 perccel előbb vertük be, nekik épp berobbant az ajtó amikor lejárt az idő, kb 5 sec, nekünk volt még 1:20 kb..
  • N1ggA
    #43349
    Most már az, hogy ki ért gyorsabban a 3-ig.
  • jazzy
    #43348
    3-3nál mi alapján van a win-defeat Voidon?
  • a.carkey
    #43347
    1.2 napján elmentem temetésre. Visszajöttem, és kevesebben voltak online, mint korábban. Ráadásul engem sem győzött meg az 1.2, hogy maradjak. Más MMOra úgysem fizetek, tehát lenne credit és lehetőség, hogy ezt fizessem, de minek?
  • Although
    #43346
    Conan nem pvp játék, csak jó a pvp része ott is sírnak hogy a pve tartalom erős inkább. Egyébként ez az itemshop szerű dolog mindenhol meg fogja ölni a jó pvp-t mert az lesz a nyerő aki vásárol és aki sok időt tölt el a játékba. Tehát az itemshop rendszernek is meg van a hátránya. Azzal együtt hogy kurva jól lehet vele keresni a Funcom legalábbis nagyon sokat kereset vele.
  • a.carkey
    #43345
    Látod, pedig már volt 3 fullos karim az NGE előtt is. De jött a SW Card Game, jöttek új dolgok, rendbetették az egészet, kivétel az NGEt. Ami szar volt, az a harc, de abban is voltak morzsák, ami nem csökkentette azt, hogy ne fizessem, mivel VOLT mit csinálni max. szint felett is. Meg ugye ott volt az űr, amit még az NGEvel nem qurtak el, de volt élvezeti faktor anélkül is (craft, bányászat - szárazföldi és űrbeli -, berendezés, boltok, vendorok, városok, bolygók, házak, és mindenbből újabb és újabb dolgok), hogy csak a harcra (pve v. pvp) kellett volna koncentrálni. Eleve nem csak harcos karakterek lehettek, minden bolygónak volt szerepe, többségükre player city is le lehetett tenni. Szóval MMOként MMO volt, és volt RPG élvezeti értéke is. :D Nem azt mondom, hogy ez rossz, de kevés és max. szint felett NEM SOKÁIG életképes.
  • Tomy Lee
    #43344
    Itt is ott is:)
  • a.carkey
    #43343
    Részemről nem írok sehová semmit. :)
  • N1ggA
    #43342
    rakták*
  • N1ggA
    #43341
    1.) Bio már nem annyira op, mert az új cuccok már nem reusable-ök, szóval ugyanúgy gyártani kell magadnak is a medpacket, stimeket, adrenalt, és ugyanúgy el tudod adni.
    2.) Többi craftnak is több értelme van már, augmentes narancssárgák gyártása pl. elég jó pénzt hoz és az emberek kérik is.

    3.) Az azért durva, hogy ezt mondod az SWG-ről, amikor kijött NGE, miért nem hagytad abba? A kontent és az élvezeti érték nagyjából 0 szintre esett vissza, aztán szép lassan raktál bele a tartalmat (mint ahogy itt is). Fos lett az egész, és ez persze szubjektív, de ott és akkor a játékosok 95%-a hagyta abba, így már akár objektívnek is mondható.
  • PiszkosFred
    #43340
    Ertem. En meg probaltam valamifele logikus magyarazatot adni ra, ahogy EN gondolom - ha mar szubjektivitasrol beszelunk - de elnezesedet kerem miatta. Igen, a mainednek ismeretlenek a szulei, a nagyszulei, a dedszulei, es a vervonal meg tavolabbi felmenoi. Erdemes irni errol a megfelelo developer forumba, hatha belerakjak a kesobbiekben ezt a hianyzo dolgot. Ki tudja, lehet mas is hianyolja.

    Bugos akkor, megesik, lehet egy uj bocskor eseteben mar nem lesz az. Mondanam, hogy reportold a hibat, de gondolom nem akarsz ilyennel szoszolni mar utolag, es ha altalanos bug, akkor mar masok vszinuleg megtettek ezt. Probaltad esetleg masik csukaval, hatha azzal jo?
  • Nephin
    #43339
    Na ugye, mindjárt másképp hangzik...
  • darth devil
    #43338
    Nem tökéletes a színezés. Juggeren nekem se akarja feketére színezni a piros champ csizmát. Hanem marad piros.
  • Nephin
    #43337
    Egy dolog a negatív kritika és egy dolog a szubjektív doomolás.

    De én kérek elnézést, megyek lemosom a fanboiszemüvegemet. :D
  • jazzy
    #43336
    A negatív kritika viszi előre a játék fejlesztését :) Akinek minden jó annak minek fejleszteni?
  • a.carkey
    #43335
    Egy fül és kész. Engem zavart. Ennyi.

    Be van kapcsolva minden. Nem értem miért fehér a zöld színű item, ha a ruha barna.
  • a.carkey
    #43334
    Légy észnél lsz. Én elmondtam mit érzek most. Semmi többet. SW fan vagyok, de ez nagyon kevés így.

    Részemről tehát nem fogok előfizetni, mert ez nekem nagyon nem elég. Pont. Védheted, de ez még annyit sem tud, mint a 8 éves SWG tudott megszűnése pillanatában. Azt 8 éven át fizettem, mert volt benne mit csinálni max. szint felett is.

    Ha neked lesz igazad, ez a játék a jövőben qurva sikeres lesz. Ha nem, akkor itt is először szerverösszevonások jönnek, majd jön egy új mmo, és még kevesebben lesztek. Majd jön az egyre inkább előretörő forma.

    Az a baja a játéknak, hogy hiába még 7 classnyi küldivonal, ha a folyamatosan irányított a fejlődés, és amint leléptél egyes bolygókról, utána nincs értelme és max. a class miatt kell visszamenni.

    Ráadásul a craftnak sincs értelme (kivétel Bio), ami azért megdobhatná az élvezeti értéket. A szerverenkénti 8 karakter miatt meg pláne.

    Az, hogy csak a pvpt toljam, vagy a pve részeket, nos inkább nem. Ennyi.
    A legbutább ötlet az, hogy hiába nem grindelsz max. szintig, itt max. szint után kell, ha a legjobb cuccot meg akarod szerezni.
  • Nephin
    #43333
    Rühellem a Conant, idegbajt kapok tőle, mégsem megyek oda egy Conan-topikba sem, hogy elmondjam naponta húszor, mekkora vacak, stbstb, legyen f2p.. oh wait. :D

    Azt csináltam, hogy quit, uninstall, másik játék keres. Nem ez a normális?
  • PiszkosFred
    #43332
    Van apa anya opcio, csak a mainednek nem lehet apja-anyja, az elobb mar ismertetett (szerintem logikus) okok miatt. MInden mas karakter lehet szulo, gyerek, takarito, szomszed, amit akarsz.

    Hat penzt ha kolcsonad az ember, akkor azt erdemes meg idoben behajtani :) De teny, hogy sokba kerulnek a skillek, a start ota. A jatek adja a penzt, igy midnig van ra eleg kredite a jatekosnak, de igen, ha elajandekozod, akkor kell picit farmolni/dailyzni, hogy legyen meging toke.

    Nem lehet, hogy kikapcsoltad a csizmat, hogy azt ne szinezze? Van ilyen opcio, mert kellene annak is amikor az "unify color"-ra nyomsz, vagy mi a neve. Kiveve, ha kijelolod, hogy azt ne vegye figyelembe.

    Hat ui-nal nalam mondom, a wow fele dominos az etalon, de szerintem olyan szintu testreszabhatosagot az eletben nem fogok viszontlatni se itt, se mashol. Azert a mostani lehetoseg is tobb, mitn a legtobb jatekban (addonokat hagyjuk most). De teny, kell meg rajta dolgozni, mert a jatekosok igenye mindig tobb, mitn a fejlesztoke. (pl jo lenne ha egyes elemeket lehetne minimalis designra tenni, pl arckepek es stb elemeket kikapcsolni, stb.)
  • Nephin
    #43331
    :D
  • jazzy
    #43330
    Nem ironizáltam, egyszerűen az érmének két oldala van, a másik ember véleménye pont annyit ér, mint a tiéd. Ha te előfizetsz az +1, ha ő nem az -1, a biowarenek az a jó, ha mindenki előfizet, attól, mert te véded nekik nem lesz több bevételük ha a másiknak az igényeit nem elégítik ki.
  • darth devil
    #43329
    Neked jó, megint lemaradt...
  • Nephin
    #43328
    Sosem tagadtam a játék hibáit, de az a doomolás, amit pár csalódott ember csinál, mert nem olyan a cucc, mint amit ők elképzeltek, erős túlzás. Lehet ezen ironizálni, attól még így van.
  • Nephin
    #43327
    Neked nem jó, megint lemaradt...
  • a.carkey
    #43326
    Legacy
    Ennél szerintem bőven befért volna az apa-anya opció is. Mennyi is ez? Kb. még egy fül.

    Skill
    Lehet, hogy vannak akik sok pénzzel rohangálnak, de részemről azért ez nem igaz. Nem azért, mert nem jött be, hanem csak mert el-el küldözgettem, mondván minek. Most persze jó lenne, de már sokan nem játszanak. :(

    Színek
    A zöld item fehér csizmámat nem tudtam színezni.

    UI
    Tovább lehetne variálni. Kár érte, hogy jelenleg nem lehet, ha már engedték, hogy lehessen.
  • jazzy
    #43325
    "Szóval téged nem érdekel és neked nem tetszik, akkor szar, vacak, doomed, legyen f2p... aha."

    Szóval téged érdekel és neked tetszik, akkor jó, szuper, epic és ne legyen f2p... aha. :)
  • darth devil
    #43324
    Nem jó a pvp része, millió sebből vérzik, egy markonyi társaság miatt játszom még. Nem mellesleg emellett él az Eve online előfizetésem is...
  • N1ggA
    #43323
    Majd jön a GuildWars 2, és odamennek a pvp-sek. Az a játék és nagyon erősen pvp alapú.
    Én maradok itt :)
  • Nephin
    #43322
    Tényleg, miért nem Conan vagy WAR? Azok PvP-játékok...
  • Nephin
    #43321
    Tudsz PvP-zni. Az open world neccesebb, mert Ilum nem tölti be a funkcióját, főleg most, de tudsz PvP-zni.

    Nektek egy full only PvP, ranked, kétszáznyolcvan statot logoló, ranglistákat felállító, arénás, kétfős, csapatos, azonnalskilltelnyomós, RvR-es, területfoglalós stbstb. PvP-játék kell (ami egyébként nem rossz dolog, élvezném) és ez nem az. Ez egy PvE MMO jó PVP-résszel, ami nektek kevés, viszont a legtöbb embernek bőven elég és ezt nem értitek meg és ezért doomoljátok úton-útfélen.

    Tudod, a körtét szeretem, almát veszek, mert az is gyümölcs és sírok, hogy nem körteízű, pedig ez is gömbölyű... ;)
  • darth devil
    #43320
    Szal mi vagyunk a hülyék h ezzel játszunk, és pvpzni is szeretnénk. Ééértem. :D Nekem unalmas a mobokat gyilkolászni, más kérdés h melóban csak ezt tudom csinálni. :S
  • gosumofo
    #43319
    azért szereti az emberek nagy részt a pve-t mert azt tukmálják rájuk, az a kihívás mentes része a játéknak, és tovább fizetnek elő ha nem kell percenként csalódniuk abban, hogy ők nem feltétlenül annyira jó játékosok, hanem elhiszik a storyt hogy megmentik a világot stb stb