60034
  • N1ggA
    #43398
    Amikor rerollolt a guild, akkor még nem volt full :) Kb. 3-4 hete
  • N1ggA
    #43397
    Sírok, mert szar sorba állni, de nem szidtam senkit, se a bioware-t, se az ea-t, se a játékosokat de még csak a topicot olvasókat se.
    Csak megjegyeztem, hogy nagy a sor.
  • Nephin
    #43396
    Szerintem ez nyilvánvaló. :) Már vártam, mikor lesz az első sírás a sor miatt.
  • picket
    #43395


    Igazából arra akartam finoman célozni, hogy milyen jó ötlet egy full szerverre rerollolni :p
  • Nephin
    #43394
    Így soha nem lesz sehol jó neki.
  • picket
    #43393
    Most erre mit lehet mondani?
  • N1ggA
    #43392
    Ha visszamegyek Ahto-ra, ott meg nem lesz senki... :(
  • GAthersw
    #43391
    670. vagyok, RAGE
  • N1ggA
    #43390
    Jelenleg 800 fős a sor, estimated wait: 50 perc.

    Lassan kezd kaotikus lenni a helyzet...
  • N1ggA
    #43389
    A kilépések megnövekedett száma szerintem csak azért van, mert mindenki az új wz-t akarja tolni. Nekem 1.2 napján, csütörtökön csak fél órám volt, és kiakartam próbálni az új wz-t, ezért bevallom, addig lépkedtem ki a legelején, amíg be nem adta. Szar érzés volt, de a kiváncsiság győzött.
    Majd alábbhagy ez is...
  • darth devil
    #43388
    A nagymester eltávozott innen, te pedig visszavonultál. Csak erre futotta. XD
  • Laroa
    #43387
    Egész szórakoztató ez a vasárnap délutáni troll matiné
  • Félx
    #43386
    Hogy lehet az itemeket színezni?
  • darth devil
    #43385
    Inkább azt mondom, hogy nem akarják elrontani a pve orientált játékosok kis pvp kiruccanását mindenféle büntetéssel elrontani. :D
  • Tafaya
    #43384
    Engem az dühít, hogy a büntetés mennyire egyszerű megoldás lenne, de nem fogják bevezetni minden wz-re. A normális PvP-ben objective orientált játékot játszók aránya szerintem 5-10% körül lehet, és a maradék meg nem akar debuffot, úgy érzi szíve-joga kilépni wz-ről akkor és amikor akar.
  • t0xikus
    #43383
    igazából ha kilép az ember wzből, nem feltétlen fog jobban járni, mivel nagy valószínűséggel ugyanazt fogja neki felajánlani következő joinnál:) 40comm is több, mint a 0:)
  • t0xikus
    #43382
    ügyi vagy:)
  • jazzy
    #43381
    Leírtam valamit, toxikus pedig nyomorék, diskurzus indító is lehetett volna értelmes beszélgetéssel, de nem. Te legalább normálisan írsz. De nem érdekel, nem vagyok crassus, nem akarok senkit nevelni, nem szólok hozzá többet és kész.
  • darth devil
    #43380
    Nem kellett volna anno megemelni a jutalmat, és akkor most nem lenne ekkora kilépkedés, vagy csak kellene a büntetés. De minek az.
  • darth devil
    #43379
    Nem értem miért kell itt üzengetni, hogy szóljunk neki. Van szád, ráírsz.
    Btw egyre jobb a játék, már kilogolni se lehet.
  • Tafaya
    #43378
    Ez tényleg a bw sara, mivel vesztett meccsért l*****-t se kapsz, ezért inkább érdemesebb új wz-t keresni, mint kivárni a szopást 20 commért. Ha meg wz közben dob be még "jobb", látod mi a helyzet, lehet tiplizni ha úgy áll a meccs. Kellene egy fix félórás deserter debuff és kész, nem értem miért csak rated akarják bevezetni.
  • jazzy
    #43377
    Nincs bajom az SL-el, 1x írtam negatívot és nekem ugrotok mint a nyomorékok :) Viselkedjetek értelmesen, többre mentek az életben :)
  • darth devil
    #43376
    Menj inkább és sírj tovább Crassusnak, hogy a csúnya SL. Aztán hívjátok össze a többi fanboit és beszéljétek meg. :D
  • darth devil
    #43375
    Nem az összesre? Mert ez így akkor szép nagy öngól... Az utóbbi pár napban nem voltam wz, de ha tényleg olyan ahogy mondják akkor gz bio.
  • jazzy
    #43374
    A kérdés továbbra is fent áll, miért adod a buta formádat, ráadásul ezzel az idióta stílussal, hogy beugatsz és smilet raksz a végére? Ettől érzed magad menőnek a fórumon? A normális viselkedés jobban áll az embereknek.
  • t0xikus
    #43373
    meddig keresgéltél olyan árnyékot, amire rávetődhetsz?:D
  • picket
    #43372
    Mert az a rated wz-re vonatkozott csak?
  • jazzy
    #43371
    Jonny pedig azt állítja jó fej vagy, nehéz elhinni neki, pedig esküszik rá :( Kár, hogy a nyomorék formádat adod fórumon.

    Milyen vicces is a te fajtád, mindenkivel tahó, a haverokkal normális, aztán ha megismersz valakit már azzal sem vagy tahó. Ez egy külön emberfajta.
  • darth devil
    #43370
    Legjobb. :D
    Am a wzkilépés büntetés miért is nem került bele ebbe a jézus patchbe? Ahogy hallom sokkal rosszabb a kilépők miatt a helyzet mint előtte.
  • t0xikus
    #43369
    amúgy milyen lehet az a guild, ahol ha az egyik tag hülyeséget beszél vagy pálfordul, akkor mindenki más bólogat neki?:D
  • jazzy
    #43368
    Legyetek boldogok :)
  • darth devil
    #43367
    Beszéld meg azzal, aki szerinted béna volt, ne itt üzengess.
  • t0xikus
    #43366
    te mindent tudsz! tök jó neked:D
  • PiszkosFred
    #43365
    Magyarok vagyunk, osszetartas mint olyan genetikailag hianyzik belolunk :) Ismered a viccet: ".....blabla, magyaroknak nem kell orseg, ahogy valaki szokni probal, a tobbi ugyis visszarantja".
  • Nephin
    #43364
    Nem tetszik minden része, sőt, hosszú listám van, mi hiányzik. De veletek ellentétben nem azon lamentálok, ami nincs, hanem jól szórakozok azzal, ami van és várom, mi kerül még be, plusz nem negligálok minden erőfeszítést és nem siklok el "jóindulatúan" a rengeteg fejlesztés felett, amit eddig is belenyomtak.

    Ha nem szórakoznék jól, akkor sem nyinnyognék mindenhol, hanem keresnék más játékot, mert nekem nem felelne meg. Persze én nem vagyok mazochista hajlamú. :P
  • darth devil
    #43363
    Nem, mert én repülő vagyok. Sosem mondtam, h f2p legyen, nem is lesz egy darabig. De amennyire neked tetszik minden része, nekem annyira nem tetszik a pve, és hiányolom a pvpt, ennyi.
  • jazzy
    #43362
    Nekem fura, hogy 5ből 4 guildes emberke megkérdezné valamennyire normális hangnemben, hogy ki volt az, mi történt, vagy akármi, mivel semmit nem írtam le direkt, de nem, itt rögtön beszólós hangnemben kapom az oltást, pedig SOHA nem szóltam be SL tagnak. Beszélnek arról, hogy fanboyok nem bírják a kritikát, de.. SL sem igazán, ahogy látom. Mindenhol hibáznak az emberek, de ott nem, wtf?

    A másik ami fura volt, hogy Boncmester nagy cimbi, de ahogy más a véleménye a saját guildje is a torkának ugrott, csak az összetartás szellemében :D

    Én csak azt sajnálom, hogy így lejáratja pár majom a guildet, pedig ingame beszéltem már tagjukkal és normális volt, de ez..
  • Nephin
    #43361
    Valamint mindenki hülye, aki jól elvan a játékkal, csak ti vagytok helikopterek. Nem is értem, az EA mit vacakol itt havidíjjal, legyen f2p aztán kész, úgyis doomdoom, szar a pvp, a pve pedig senkit sem érdekel, az SWG amúgy is sokkal jobb... :D
  • darth devil
    #43360
    Passzolni? Hutballon lehet passzolni? Mindig tanul valami újat az ember.
  • jazzy
    #43359
    Csak vicceltem, tudom én, hogy az SL a legprofibb guild az univerzumban és mindenki aki kritikával meri illetni 2 tagját az egy fasszopó dagadt szemüveges pattanásos disznó, béna és még nolifer is.