60034
  • Fpocok
    #43682
    Ahhoz képest nagyon sok energiát fektetsz bele...
  • Kryon
    #43681
    Blizzard se olyan már mint régen, de ezt inkább ne itt.
  • PiszkosFred
    #43680
    Ezek a kifakadások eléggé szánalmasak szvsz. "jaaj, nálunk senki sem pozitív, sírjunk egy sort ezen minden nap 3x..."

    Hat, ezert tartunk ott, ahol. Nem folytatom, mert ez genetika + tortenelem, emiatt nagyon offtopik lenne, es koze sincs a jatekhoz a gondolatmenet tovabbi resze.
  • PiszkosFred
    #43679
    Tenyleg nem veszitek eszre? Na ne, most csak mokazol...

    Nem titeket akarunk meggyozni amikor ellentmondunk a negativokat ismetelgeto kritikus kommenteknek. Nalatok ez mar egy kialakult velemeny a jatekrol, utaljatok, duhosek vagytok a ToRra, a BWre az EAra, mert olyan amilyen. Azert mondunk ellent nektek, hogy az egyszeri jatekos, aki most ismerkedik a jatekkal, nem azt lassa mindenhol, hogy par tucat ember jarja a forumokat, a hirportalokat, es fos-szar-gagyizik. Mert lehet, hogy a szerencsetlen egyszeri uj jatekos elvezne a jatekot, ahogy mi tesszuk, de latva a negativ frocsogest (tisztelet a kivetelnek), inkabb nem probalkozik be a jatekkal. Magasrol teszek ra, es szerintem a tobbiek is, hogy ti jatszotok e vagy sem, nem vagyok hajlando energiat olni abba, hogy meggyozzelek az igazamrol, mert ez meg Tom Cruisenek se menne a MI5-ben. En azok miatt vitatkozok veletek, egyre kevesebb energiaval, akik forumokba beleolvasgatva probalnak tajekozodni, es szeretnem, ha latnak, a jatek negativ oldala mellett van egy kivalo, szorakoztato pve resz is.

    Ennyi. Az a baj, hogy ha valaki elkezd szajkozni valamit igaztalanul - probald ki - az hiaba nem valos, vagy nem a teljes igazsag, az emberben megmarad, ketseget ebreszt, es ennyi a mai vilagban pont eleg, hogy a vasarlas elott allo, a dolgaban nem biztos jatekos eltantoritsa a jatektol. Tiszta politika, egy az egyben, nem a vakon hivo narancsot vagy vorost kell meggyozni sosem, oket nem tudod. Azokat, kik nem tudjak egyelore, kire fognak szavazni.

    Ergo minden aldott nap, amikor ugyanazt ismetlitek es ugyanugy szidjatok a jatekot, a BW-t, az EA-t, igen is, a jatek ellen teszitek. Mi pedig a jatek mellett kardoskodunk, es ezzel vissza is tertunk az alapveto problemara, amit par kommenttel elobb irtam.

    (De most a nezzetek NF Roastot, jo lett, bar kivancsi vagyok mi kerul majd adasba)
  • Kryon
    #43678
    Tévedés, a fórumokat sokszorosan annyian olvassák, mint ahányan kommentelnek, szerinted ha ezek az emberek, akik érdeklődve jönnek fel pl ide, mert szeretnék kipróbálni a játékot és amint beleolvasnak csak azt olvassák, hogy szar a játék, akkor szerinted elkezdenek vele játszani, vagy vállat vonva visszamennek wowba várni a pandát? Esetleg akik még nem is játszottak, mmo-t eddig, de SW-t szeretik és meglátják ami itt megy, úgy döntenek maradnak a filmeknél, nem kell ez nekik, ez mind kieső előfizető, akikkel kevesebben vannak a szervereken, ezt kéne felfogni.
    És azt, hogy ezt a játékot nem 3 hónapra tervezték, hasonlítsd össze bármely mmo-t a kiadáskori változatával 2-3 év múlva.
  • Boncmester
    #43677
    Ezek a kifakadások eléggé szánalmasak szvsz.
    "jaaj, nálunk senki sem pozitív, sírjunk egy sort ezen minden nap 3x..."

    Nem szurkolt senki se annak, hogy tönkremenjen az swtor. Sajnálja sok ember, hogy nem lett olyan jó, mint lehetett volna. Ezt alátámasztandó bizonyos szempontból felhozzák, hogy pl egy csomó játékos abbahagyja a játékot. Meg elmondják, hogy mit lehetett volna másképp csinálni, és mi most a gond (azt is, mi a jó benne, mellesleg).
    Erre mindenki azzal jön, hogy aki ilyet mond, az hater, és nem is igaz, hogy elmennek játékosok...

    Talán ha végetérne a "haterezés" és "fanboyozás", akkor tudnátok értelmesen beszélgetni egymással.
  • darth devil
    #43676
    Senki sem szurkol az swtor ellen.
  • PiszkosFred
    #43675
    Kultura kerdese. Itthon mindig valaki ELLEN szurkolunk, amig a fejlettebb vilagban valaki MELLETT szokas. Ha tetszik valami, nem a partot, focicsapatot, jatekot dicsered, hanem a konkurenciat szidod. Aki nem ugy gondolkodik mint te, az nem ellenfel, vagy vitapartner, hanem ellenseg, akit vagy meg kell semmisiteni, vagy le kell jaratni. Ezek vagyunk mi, itt a balkanon, nem tehet rola senki sem, majd egyszer talan megvaltozik a helyzet, addig marad a "dogoljon meg a szomszed tehene" elv, mint nemzeti hitvallas.

    Ritka, amikor valaki erveket is hasznal, na vele lehet erdemben kommunikalni, de legtobbszor sajnos muszaj vagy lesullyedni az o szintjukre, ott pedig ok vannak hazai palyan, es gyoznek a rutinjukkal.
  • Alienator
    #43674
    Nem rajtam múlik koma. Akiken múlt azok amatőrök / pénzéhesek.
    nem, nem örülök. Dühös vagyok. Amióta kijött az első hír azóta minden rohadt hírt elolvastam, minden képet / videot megnéztem és messiásként vártam. Tökéletes lehetett volna. Minden adott volt hozzá, ha nem egy ilyen balfasz amatőr bandának adják. istenem de kár hogy nem a blizzard csinálta. De kár...
  • avulu
    #43673
    Nagy kár ezért a fórumért. Még béta alatt és a játék indulásakor érdeklődve jött fel az ember az információkért naponta többször is. Az utóbbi hetekben már inkább szánalmas az, ami itt zajlik. Pár naponta lépek már csak fel és mindig ugyanaz a vita megy, ugyanazok az emberek próbálják meggyőzni egymást, ugyanazon érvekkel. Főleg azok szánalmasak, akik (már)nem játszanak a játékkal, de bejárnak elmondani, hogy szerintük mennyire szar a játék, a Bioware vagy mi, akik még játszunk vele és élvezzük.
  • Marfy
    #43672
    Vagy nem, de az biztos.
  • Kryon
    #43671
    Vagy nem, wowban most elég nagy pangás van kiegig, szerintem sokan fognak átjönni kipróbálni ezt, és páran biztosan maradnak.
  • Kryon
    #43670
    Ha nem örülsz annak, ha a játék nem lesz sikeres, akkor miért erőlteted a negatívumokat, amikkel biztosan nem segíted a játékosszám növelését?
    A többiek legalább érveket is hoznak, te meg csak vészmadárkodsz itt.
    Fizetnek-e neked ezért, vagy csak ennyire unatkozol?
    A válság is hasonló emberek miatt húzódik már évek óta, akik szép elemzésekkel alátámasztva minden héten kimutatják, hogy hamarosan minden összeomlik és itt a világvége...
  • darth devil
    #43669
    Ingyenes időszak van. Ha lejár megnyugodhatsz, h vissza fog állni a régi szintre, ahol a szerverek 90%a light pop.
  • Kryon
    #43668
    3 hónapja
  • PiszkosFred
    #43667
    Most jott a komment ezzel kapcsolatban, hibaztam, elnezest. Kerlek jelezd majd, ha egy kommentre ket het mulva kell majd valaszolni, nekem ez a mai faszbuk generacios netikett nem mindig tiszta. Koszonom.
  • Rubint
    #43666
    Na ne vicceljünk, már a második levelem jelenik meg üresen unknown erorral három nap alatt...

    Ja és GTN-t egyelőre ne vegyetek a hajóra (5 mil), a Nar Shadaa-s osztott GTN-hez fogtok hozzáférni.
  • darth devil
    #43665
    Majd meglátjuk mi lesz ha lejárnak az ingyen napok. Most hiába másolgatod.
  • PiszkosFred
    #43664
    Meg mindig szomoru hireim vannak pocok, varnod kell tovabbra is, ha jatszani akarsz. Ne hari :(
  • PiszkosFred
    #43663
    Baszhatjak - mar bocsanat a kifejezesert - ha a franchise marad az EA-nal. Lasd mekkora hiszti volt a Fallout jogok miatt, mire megszerezte a Bethesda, es csinalt egy kivalo FO3/FNV-t (utobbi Obisidian ofc). Sot, az Interplay meg tovabb huzta, mire az online jogokat eladtak. Nekem hianyozni fog a Kotor, a ME, BG es tarsai szerepjatekok, de hat ezt akarja a vilag jatekosai, akkor megkapjak. Maradnak a tucat mmo-k, klonok a mindenkori slager Blizzard jatekok mellett. Amig el nem kezdodik a panda rage, bar talan a Blizz ennel szivosabb lesz :)
  • Nephin
    #43661
    FYI, a hivatalos fórum azóta tele full rage, mióta létezik, hol ezért, hol azért.

    Kattints rá arra a szervrstátuszos linkre, most 13 light van a 91-ből - valóban a nagy részük.

    Hetek óta van akció, erről ennyit.

    Ezek a tények, a többi a te spekulációd, amit próbálsz nem trollkodásnak eladni. Unom. Állj le, többször tényleg nem kérlek rá.
  • PiszkosFred
    #43660
    3 full - 10 perctol 1 oras sorral.
    6 heavy
    80 standard
    13 light.

    Ne tulozzunk, maradjunk a tenyeknel.
  • darth devil
    #43659
    Ugyanaz lesz mint a codnál is volt. A fejesek, húzóemberek lelépnek, és csinálnak egy új stúdiót. Biot az EA sodorta ebbe a helyzetbe.
  • Alienator
    #43658
    Jó hát ha így látod akkor így látod. hagyd figyelmen kívül a tényeket hogy szerverek nagy része light még csúcsidőben is, hirtelen akció a EA-tól, hivatalos fórumon is folyamatossá váló rage a hibák/hiányosságok miatt. ha te ezeket nem tényként kezeled azzal nincs mit tenni. Majd visszatérünk erre pár hónap múlva rendben? ne láss hatert bennem mert nem vagyok az. csak én látok is nem csak nézek.
  • PiszkosFred
    #43657
    Azert a ME3 vege koruli hiszti sem tett jot az eladasoknak, vagy az EA reszvenyeknek. Rajar a rud most a BW-re, sajnos az EA pont leszarja ilyen esetekben (es sajnos sok "jatekos" is), hogy kinek mit koszonhet a jatektortenelem, igy felo, hogy a Bioware napja meg vannak szamlalva. Akarmit csinalnak, zsigerbol es vakon utalja oket egy bizonyos reteg, es hat sajnos ennyi pont eleg, hogy az nem biztos szavazok...ooo...vasarloknak, hogy befolyasoljak a vasarlasi szandekukat. Ennyi pedig eleg, hogy lepeseket tegyen a fonokseg. Kar ertuk, nem is a TOR miatt, hanem a ME sorozat es a studio miatt. Addig nem nyugszik ez a reteg, amig soval be nem szantjak a kanadai szekhazat... :(
  • Nephin
    #43656
    "Az elmúlt hetek során egyre csak szaporodnak a böjtölő nagyvállalatokról szóló hírek - legyenek azok falsok vagy hitelesek -, és bár kétségtelen, hogy egy-két óriás valóban kénytelen lesz meghúzni a nadrágszíjat, a helyzet természetesen a lódítok számára is roppant jó alkalmat kínál.

    Ennek tudatában kellő komolysággal kezeljük hát a StartUp Grind szájt állítását, miszerint a tehetős vállalat mintegy 500-1,000 alkalmazott elbocsátását fontolgatja, amire ráadásul napokon belül sor kerül.

    Noha meg kell hagyni, a honlap germán precizitással, "számos értesülésre" alapozva építette fel elméletét, arról nem is beszélve, hogy a Star Wars: The Old Republic hosszútávon valóban nem bizonyult oly kifizetődőnek, mint arra számítottak, az EA hezitálás nélkül gáncsot vetett a hipotézisnek:

    Az EA növekszik és folyamatosan új és új munkaerőt keres - csapatokat építünk, hogy kielégíthessük a digitális játékokkal és szolgáltatásokkal szemben támasztott igényeket.

    Óhatatlanul felvetődik a kérdés: kinek higgyünk? Az év legutálatosabb cégének vagy egy tucatszájtnak?"

    Gondlom a második linket nem olvastad...

    Akkor én most kirakok egy hírt az oldalra, hogy holnaptól 100 Ft egy euró és az úgy lesz. Készüljetek a vásárlásra. :D
  • Alienator
    #43655
    Jó én magamra vettem, sry. De itt azt hiszik én örülök.
    Amúgy a blizzardnak sem örömünnep mert nem volt nekik konkurencia csak 1 hónapig. Szerintem leszarják hogy bajok vannak az swtor-nál.
  • Boncmester
    #43654
    Nem mondtam, hogy örülsz. Azt mondtam, nem örvendezni való. Én sem ezért linkeltem, mielőtt valaki félreérti...
  • Alienator
    #43653
    Vagy berúgtak bánatukban és részegen elírtéák a számokat :)


    (vicc, poén, móka)
  • darth devil
    #43652
    Biztos jókedvükben akcióznak. :D
  • DummyBoy
    #43651
    Hogy te mekkora béna vagy komolyan mondom ...

    Jössz a folyamatos baromságokkal, meg linkelgeted a magyar shopok árait, mikor a HIVATALOS OLDALON épp akció van, és tudnál vele villantani, hogy mennyire igazad van ...

    De segítek nézd:

    Április 20-ig -20 ojró ...
  • Nephin
    #43650
    Nyilván a site-nak, doomdooooooom....
  • Nephin
    #43649
    Te agyament, most már ezt kell mondanom, akció van náluk...

    Alapára: 12 990 Ft – 38%-os, kedvezményes ár
    2012. április 23-ig, készletek erejéig:

    7 990 Ft

    Tanulj meg olvasni.
  • Alienator
    #43648
    Jó oké leállok, éljetek az álomvilágban akko. Titeket a tények se győznek meg, nincs mit tenni.
    Biztos az ár csökkenés is kamu ott nem?
  • Braikingboss
    #43647
    "Az EA növekszik és folyamatosan új és új munkaerőt keres - csapatokat építünk, hogy kielégíthessük a digitális játékokkal és szolgáltatásokkal szemben támasztott igényeket."

    Óhatatlanul felvetődik a kérdés: kinek higgyünk? Az év legutálatosabb cégének vagy egy tucatszájtnak?

    EA tagad
  • Nephin
    #43646
    Drágám, ez nem hivatalos hír, olvasd már el az utolsó mondatot, vagy csak a képeket nézegeted?
  • Braikingboss
    #43645
    Már $15.41 szal semmi 10 dolcsi nincs már. :D
  • Alienator
    #43644
    Apám te olvasod amit írsz???
    Írtam hogy nagy player csökkenés. itt a hivatalos megerősítés. És hol a tény? Jól vagy?
  • Nephin
    #43643
    Állj. Le.
  • Alienator
    #43642
    Te hülye vagy. Szerinted én örülök? Olvasd már el amit írtam.