60034
  • t0xikus
    #43723
    elég sokszor sikerült kipukkadnom:) legjobb, amikor wzben már épp kinyírnék vkit, erre szétpukkanok
  • t0xikus
    #43722
    én megcsináltam 2x3 dailyt+robbantam is így lett estére 58 olyan szutyok
  • Nephin
    #43721
    Hmm, azt hogy csináltad? A napi areákból 10 vagy max 11 jön, ha nem geart kapsz az egyiknél. Mondjuk magáért a robbanásért is kapsz, nem kell hozzá fertőzni, az plusz lenne, robbantál? :D
  • Laroa
    #43719
    3 adagból, tehát a napi 16-20 teljesen helytálló
  • El Protector
    #43718
    Fertőzésből mennyi jöhet össze egy nap? Halálonként ugye 5 jár, tízpercenként meg lehet azt szerezni a fleet-en. azt nem tudom, hogy mennyiszer fertőződhetek meg egy nap, ha kell egész nap szórakozhatok vele?
  • t0xikus
    #43717
    58:P
  • Laroa
    #43716
    Nekem két nap alatt 28 sample jött össze, és meg sem csináltam a daily plaguebearer questet egyik nap se. Szóval szerintem olyan 16-20 jöhet össze egy nap.
  • Braikingboss
    #43715
    Nekem Doctor Lokin marad a Rakghoul petem megeszi a többi kicsit :D
  • Nephin
    #43714
    Nekem meglett tegnap este a kis piros. :)

    Dummy, nincs megadva, ha kiszámolod, hogy a napikból 10 sample szerezhető és 70-80 kell a cuccokhoz vagy még több (igaz, a fertőzésért is kapunk), akkor minimum egy hét. Persze ez csak találgatás.
  • DummyBoy
    #43713
    Grat :)

    Senkinek nincs ötlete, meddig tarthat ez az event? Szeretném végre befejezni Corelia-t, de el kellene mennem Tatooine-ra is az event miatt :)
  • Laroa
    #43712
    Na még maintenance előtt sikerült megszerezni a Rakghoul petet :)
  • El Protector
    #43711
    Okés, az lesz szerintem akkor, hogy ahogy visszajön az oldal, ránézek, hogy mi a helyzet az acc-cal.
  • Nephin
    #43710
    Szerintem mindenképpen várd meg, hogy este mit mutat az accod, ha nincs rajta és az egyenlegedből mégis hiányzik az összeg, akkor jöhet a bank.
  • El Protector
    #43709
    Azt nem tudtam megnézni, mert nem megy most az oldal ugye a maintence miatt :) Mondjuk két játékot fizetek, az egyiket levonta az előző héten, és az érdekes módon csak tegnap könyvelték el a bank rendszerében... Na mind1, elmegyek bankba és fizetek akkor be a számlámra még egy párszázezret, hátha abból összejön :D
  • Omlás
    #43708
    +1 Nephin

    Többiek: menjetek inkább eventezni ;) a stressz nem egészséges ;)

    Aki meg már nem játszik az tényleg ne itt ossza az észt olyanról amire maximum annyi rálátása van mint bárki másnak aki használja az internetet...
    Továbbra is azt vallom akinek nem tetszik a game és még is fizeti a havidíjat az menjen és kezeltesse magát, ha meg már nem játszik akkor ne itt hisztizzen senki nem kíváncsi rá.
  • Nephin
    #43707
    Az accodon nézted, megjelentek a napok?
  • Nephin
    #43706
    Sajnos elfogyott a türelmem.

    Bonc, semmi gond nem lenne, ha úgy lenne, ahogy írtad és elmondanák a véleményüket mondjuk egyszer -kétszer és normálisan, lásd "pár hónapnyi játékot megér az SWTOR" stbstb.

    A gond az, hogy nem ez megy.

    Elég volt.

    A topik célja nem az, hogy itt élje ki a frusztrációját az, aki csalódott a játékban (nem Boncmester) vagy szimplán utálja az egészet vagy csak egy troll. Ez nem cenzúra, nyugodtan leírhatod értelmesen akár hetente egyszer, kit érdekel, de aki naponta itt pörög és osztja az észt, hogy mekkora szar és hülye, aki játszik (nem Boncmester mondja ezt), az inkább nyisson egy TOR-fikatopikot és tegye ott.

    A játékoscsökkenés, a bugok, a hiányosságok mind tény, de - mint mindent - értelmes emberek meg tudják beszélni mindenféle trollkodásnak és direkt provokációnak tűnő szöveg nélkül. Ha nem vagy rá képes, ha nem érzed a különbséget vagy nem akarod megtenni, lásd fent, nyiss egy fikatopikot.

    Múltkor írtam, hogy zéró tolerancia és ezt ezentúl be is tartom. Kitörlök mindent, amit a legkisebb mértékben is provokációnak és trollkodásnak minősítek. A harmadik törlés után az illető permabant kap, akárki is az. Igen, én döntöm el, mit törlök és ki tartozik ebbe a kategóriába, mert én vagyok a topikgazda, ha nem tetszik, lehet szavazatokat gyűjteni más személyre. Jöhetnek a pm-ek arról, hogy az anyám, meg diktátor, meg cenzúra meg satöbbi, leszarom. Ez egy infótopik és ha nem tartod be a szabályokat, ne gyere ide, vagy ha mégis, repülsz.
  • PiszkosFred
    #43705
    Sose ez volt a gond. Es ez a baj, hogy egyszeruen keptelenek vagytok ezt felfogni. Lehet negativ kritikad, velemenyed a jatekrol, nekem is van rengeteg minden, ami nem tetszik benne. DE...

    ...ti ezt minden kibeb*szott nap, minden reggel, elmondjatok, leirjatok, beleuvoltitek a vilagba, szorol szora ugyanazokat a mondatokat, ugyanazokat a sorokat, ugyanazokat a hibakat. Mondjatok es mondjatok mint egy megszallott, mert addig nem nyugszol, amig le nem dozeroljak a BW szekhazat. Ha hetfon szar volt a pvp, akkor kedden is az lesz, sot, kapaszkodj meg, penteken is az lesz. Wooow, na, meglepodtel mi? Elfogadjuk es tisztaban vagyunk a jatek hibaival. Nem mondtuk, hogy minden tokeletes. DE az isten aldjon mar meg benneteket, a jatekban vannak nagyon jo pve reszek, ami miatt erdemes jatszani vele. De nem, a jatek szar, fos, gagyi, ingyen kiraly, penzert bukas, f2p, nincs pvp, nincs urcsata, stb.

    Es ez megy minden aldott nap, reggeltol estig, mert keptelenek vagytok felfogni, hogy nem titeket akar senki sem meggyozni, hogy nincs igazatok, es mi is latjuk, hogy van a jateknak hova fejlodnie, de ettol fuggetlenul elvezetes, es jo szorakozast nyujt, erdemes barkinek kiprobalnia. De nem, erre jottok ti, es kezdodik minden elolrol. Minden nap azzal kezdodik szamotokra, hogy valami perverz indittatasbol el kell ujra es ujra mondani, itt a forumon, hogy a jatek fos, szar, gagyi...

    ...amit persze mi kommentalunk, elmondjuk, hogy a jatek nagy resze kivalo es szorakoztato, de erre megint jottok ti, es a korhinta csak porog, csak porog, csak porog.
  • El Protector
    #43704
    Sziasztok. Más is tapasztalt vásárlási problémát? Ma reggel két sms fogadott, hogy nem tudta levonni a számlámról a 4000 forintot, aztán, amikor felmentem az egyenlegemre a bank oldalán, az fogadott, hogy már tegnap levonta a "hosszabbítás" összegét...
  • Laroa
    #43703
    Ezzel egy a baj, hogy ezt olvassuk tőled január eleje óta. És azóta sem f2p a játék
  • Rhilen
    #43702
    Csak egy kérdésem lenne a negatív emberekhez: miért nem lehet emelt fővel továbbállni (ha lételemed a fórum, akkor a következő sláger MMO topicba) és hagyni az ittenieket békében?

    Nephin csodálom a türelmedet.
  • Laroa
    #43701
    Én tegnap is nagyon jól szórakoztam rajtatok
  • DummyBoy
    #43700
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
    Nem etetem a trollt ...
  • Boncmester
    #43699
    Azért, h neked szar legyen, te kis divatalkesz :-)
  • Alienator
    #43698
    ez olyasmi amikor részegen fűzöl egy csajt, a józan haverod meg mondja hogy hagyd mert gáz a csaj, te meg leszarod és fűzöd tovább. most ti vagytok a részegek, de a részeg majd kijózanodik :P
  • Alienator
    #43697
    Én plo azért mert nem szeretem ha hülyének néznek. ha valami tisztán látszik, valaki itt elmondja és elkülditek a francba. A game nagy bajban van, ezt látta az aki nem vak. nagy a playercsökkenés, ezt is lehurrogtátok pedig teljesen egyértelmű tény. Az EA nem olyan cég aki egy ilyen projectbe pénzt öl, ergo a game megbukott és páran ezt is látják, ti még nem. majd ugyanúgy belátjátok mint azt hogy baj van az egésszel. De most még csak azért sem, pedig teljesen világos a bukás.
  • Laroa
    #43696
    Aki már nem játszik, cancel sub és tsi. az miért sír itt még mindig a játékról? :)
    Unatkoztok, vagy ennyi gyűlölet halmozódott fel a játék iránt, amiért nem szállította a ti elvárásaitokat? Vagy magatokat utáljátok amiért ennyi pénzt kiadtatok a játékért és itt kell kiengedni a gőzt?
  • Boncmester
    #43695
    Ne legyél már teljesen szentimentális!
    Az EA nyilván nem fog olyan nyilatkozatokat kiadni, hogy elégedetlen a játék eredményeivel, nem erre számított, stb, mert azzal a saját sírját ásná. Ennek ellenére teljesen egyértelmű, ahogy egyébként a részvényesek, a sajtó, a közvélemény, stb sem erre számított. Aki ezt nem látja, azzal nem lehet mit tenni.
    Körülbelül ugyanaz a szint, mikor Fletó kiállt, és benyögte, hogy "dübörög a gazdaság, és nagy a jólét". Mindenki tudta, hogy akkora hazugság mint az állat, de nem akarta elveszteni a választóit. Ezt nem politizálás miatt írtam, hanem amiatt, hogy érzékeltessem.

    Nem vészmadárkodás elmondani, hogy nem váltotta be a játék a hozzá fűzött reményeket, ahogy az sem vészmadárkodás, hogy elmondja valaki, hogy az endgame bizony nem olyan jó A SAJÁT VÉLEMÉNYE SZERINT, mint kellene lennie.
    Ha netán valaki a fórum alapján gondolkozik azon, hogy újra befizesse-e, annak bizony igenis hasznos, ha megkapja ezt a véleményt is.
    Azt gondolni, hogy a BW csak azért akciózik, mert úgy gondolják, kollektíven húsvéti ajándékot kell adni a játékosoknak, nem pedig azért, mert vissza akarnak fordítani egy folyamatot, teljesen nonszensz.
    Tegnap este belogoltam, hogy megnézzem, mi a szitu (az új warzone amúgy egészen pofás lett), és hát szerintem kong az ürességtől a dolog, pedig ingyen időszak van. Nem vészmadárkodás elmondani, hogy amikor lejár az ingyen időszak, megint alig lesznek a szervereken, tekintve. És nem végeztem előzetes közvéleménykutatást, pusztán elég sok embert ismerek, akik cancel suboltak, ezek közül 1.2 miatt 0 db fog visszajönni, ellenben több fogja abbahagyni.

    Ha csak olyanokkal lesz tele a fórum, akik azt szajkózzák, hogy nincs játékosszám csökkenés (mint tudjuk, csakis itt a fórumban található 5-6 ember cancel subolt a világon, persze...), meg hogy ez a világ legszuperebb játéka, akkor ez nem fórum lesz, hanem egy vicc, vagy ingyenreklám.
    Pedig nyugodtan el lehetne mondani az embereknek, hogy pár hónapnyi játékot megér az SWTOR, fel lehet benne húzni pár karaktert nagyon élvezetesen (story alapú MMO, amíg tart a story, addig baromi jó), kicsit tolni a raideket, ha valakinek ez a szíve vágya, mondjuk úgy egy 1 hónapig, aztán egyelőre ennyit tud nyújtani az átlag játékosnak. Van, aki ezt nem tudja megunni, és sokáig nyomja majd még, van, aki pedig már hamarabb megunta. Szerintem ez meglehetősen objektív vélemény, és semmi negatívkodás nincsen benne, mellesleg egyébként ha szétnéztek az interneten, akkor egy rakás olyan cikket találtok, ami erről szól (pl minap a gamestarban is olvastam ugyanerről), szóval az újra kipróbálni akaró, vagy elkezdeni akaró emberek nem csak itt kapnak hasonló véleményt. Ha elolvassátok a decemberi Index főcím cikket, az tök ugyanezt írta a játékról. "kurva jó, de nincs endgame, 50-en unalmas lesz". Nem tudjátok cenzúrázni az internetet.
    És persze lehet mondani, hogy teljesen normális, hogy a hivatalos fórum tele van siránkozással, de csak azért, mert mindenki csak hater, de valójában a játék elején rohadtul nem volt ilyen dráma ott sem úgy 1-2 héttel az indulás utánig, amíg az első emberek 50-esek nem lettek...

    Inkább írjatok ticketeket a BW-nek, hogy változtassák meg a CC rendszert, csináljanak több warzone-t, olyat, mint az új, csináljanak több ilyen eventet, stb... Nem akarom nyomatni az open world pvp-s dolgot, mert nyilván ez pve játék, és fogalmam sincs, mi lenne jó a pve-s emberkéknek (meg azt bírja is az engine), de biztos fel lehetne sorolni pár dolgot, amivel javítani lehetne a játékot. Pl én a skillrendszert is megváltoztatnám valami egyszerűbbre, ami sokkal pörgősebbé teszi a harcot, és inkább mindenféle kombókat vezetnék be, így megnövelve a variációk számát, de ez csak egy ötlet.
  • Alienator
    #43694
    Miért lett volna gáz ha a blizzard csinálja? Mert tud mmo-t csinálni és nem baszta volna el így? vagy mert a játéka 7 év után is több mint 10 milla előfizetővel bír?
  • z3d
    #43693
    Így hajnal fél kettőkor csak egy mondat.
    Beb...tt volna, ha a Blizzard csinálja. Attól függetlenül, hogy jó cégnek tartom őket, és elismerem, hogy az SWTOR max egy kis ijedtségre adott okot nekik.

    A többire már tényleg no comment.
    Sztem csináljuk azt, hogy egyszerűen ne etessük a trollokat, észérvek nem hatnak, mert ők úgy is jobban tudják.
    Sztem holnap(ma) próbáljunk kicsit az 1.2 ről meg az eventről beszélgetni, a mindenféle fa...izé...érdekes hozzászólást meg egyszerűen skippeljük.
  • darth devil
    #43692
    Az első nem az swtorra vonatkozott. Hanem az egész BW-re. Nem vészmadárkodom, csak reálisan látom a dolgokat. Van kis különbség.
  • Nephin
    #43691
    "Ugyanaz lesz mint a codnál is volt. A fejesek, húzóemberek lelépnek, és csinálnak egy új stúdiót. Biot az EA sodorta ebbe a helyzetbe."

    "Ingyenes időszak van. Ha lejár megnyugodhatsz, h vissza fog állni a régi szintre, ahol a szerverek 90%a light pop." - ehhez: nézd majd meg a státuszt, nagyon távol áll az a 90%-tól...

    "Biztos jókedvükben akcióznak. :D"

    Igen, valóban, a játék pártján vagy, nem a vészmadarakén... :D



  • Nephin
    #43690
    Ezt maga az EA mondta neked, gondolom.
  • Fpocok
    #43689
    És mielőtt mindenki a torkomnak ugrana... bukást úgy értem, hogy nem hozza azt, amit EA elvárt. Nem elégedett a számokkal.
  • Fpocok
    #43688
    Szerintem már a bukáson túl vagyunk... már ami a kiadót illeti.
  • darth devil
    #43687
    Összekeversz alienatorral és egyéb doomolókkal. Sohasem mondtam, hogy f2p lesz a játék, vagy épp bukni fog.
  • Nephin
    #43686
    Csúsztatsz. Rengeteg hibáját soroltuk és soroljuk fel, csak nem doomolva, mint ti és kiemelve a jó elemeket, amik miatt szórakoztató és jó a játék. Ez a pici különbség, mégis mennyit számít.
  • Kryon
    #43685
    Akit igazán érdekelt már rég megvette, azokról van szó akik pl. abbahagytak egy mmo-t vagy nem is játszottak eddig, és most keresgélnek az interneten, hogy 3-4 játék közül melyiket kéne elkezdeni...
    Mi sem járunk át az aktuális kedvenceitek ellen agitálni, de ha SWTOR bedől, lehet, hogy mi is nagyon unatkozunk majd...
  • darth devil
    #43684
    Nem mondhatom azt, hogy jaj de jó a játék. Vannak jó részei és vannak epic fail részei. Számunka az endgame az epic fail kategóriába esik. Nektek meg minden szuper. :D
  • darth devil
    #43683
    Nem mások véleménye alapján döntöm el, h egy játék jó e vagy épp rossz. Ha valaki fórum miatt nem próbálja ki, azt nem is érdekelte igazán.