60034
  • t0xikus
    #43763
    nekem 1.2óta mintha huttball néha lagolna... nálatok nincs ilyesmi?
  • stern
    #43762
    Nekem a töredezettségmentesítés és az alt+tab elkerülése sokat segített... Sajnos sokkal erősebb gépeken sem tökéletes a game. Most mintha kicsit javult volna..
  • Laroa
    #43761
    SSD amúgy sokat javít, ezt saját példából mondom.
  • z3d
    #43760
    Sajnos az játék alatt "dübörgő" engine ilyen - a játék egyik lenagyobb hibája is ez. Sokat nem tudsz tenni :/
    Régen voltak itt emberek (azóta már leléptek), akik szerint egy SSD megdobja a dolgokat elég jól (a másik 4 magos proci lett volna), meg régebben olvastam olyat is itt, hogy letörölték az ATI drivert, és a normál WIN7 driverrel gyorsabban futott a game.
    Az árnyékok kikapcsolása is sokat jelent.

    Én WZk alatt leveszem a grafikát (nem annyira vészes az fps drop WZben már, mint volt, de kicsit még mindig zavaró), úgy tökéletes.
  • Laroa
    #43759
    Semmit, ilyen a játék engine
  • Dawdle
    #43758
    Hali! Érdeklődni szeretnék. Van egy 1156 i7860 procim 3.8 ra húzva 8 giga ramom és egy 6970 es karim. Más gémekkel nem nagyon akad problémám. Ez mégis néhol akad. Pld fleet. Mit kell újitsaj, hogy ez megszűnjön?
  • t0xikus
    #43757
    nem SL főnök:)
  • z3d
    #43756
    Arra gondoltam, hogy most is egy épületben vagyok az SL főnökkel (azt hiszem :P) :D Gondolom, ez már az SL bérenc kategóriát tényleg kimeríti :P

  • Laroa
    #43755
    Tox itt ül mellettem a szomszéd asztalnál
  • z3d
    #43754
    Kényeztet az élet, dönthetek, hogy melyik SL taggal akarok együtt dolgozni ;)
  • Laroa
    #43753
    Van biza :)
  • t0xikus
    #43752
    igazából van felvétel:D
  • z3d
    #43751
    Nincs nálatok felvétel? Tudtok játszani, belga söröző a környéken :) Gondolom fizetést is kaptok :P
    Mi kell még? :)
  • Laroa
    #43750
    Na ja :)
  • t0xikus
    #43749
    ebédidőben le lehet ugrani ide belga sörözőbe érte:)
  • z3d
    #43748
    Még :)
  • Laroa
    #43747
    Troll petet nem árulnak sajnos

  • t0xikus
    #43746
    most csak azért, mert hasonlít rád, nem kell megszerezni:D
  • Laroa
    #43745
    Azért ekkora pet gyüjtő nem vagyok hálistennek. Bár a tauntaun petet megkaphatnám már :)
  • Nephin
    #43744
    Nem ugyanaz a két pet, a questből a piros jön, a vendornál pale van, gondolom valami szürkés lehet.
  • Laroa
    #43743

    Petet nem kell venni. Azt megkapod questből.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Leírás itt. Egy a baj vele, az empire helyek hiányoznak a tárgyakhoz, amik kellenek a quest kezdéséhez. Az itt van.
  • Nephin
    #43742
    Aha és egy box random companionkülsővel.
  • DoctorStryker
    #43741
    Mennyivel jobb így olvasni a fórumot :)
    Nephin én eddig nem bírtam volna, hamarabb elszabadult volna a banhammer :D
  • z3d
    #43740
    Max WZ-kbe "utaztam" :)
    Ha jól látom, ilyen-olyan fekete zöld kristály meg pet vehető?
  • Nephin
    #43739
    Tessék.

    Az utazás reseteli a timereket, tehát ha robbanni akarsz, várd meg, míg lefutnak a ciklusok.
  • z3d
    #43738
    Rendben, köszi.

    Amúgy nekem is esett ilyen DNA sample, de nem voltam a két nap bolygóján, nem is robbantam fel. Kaptam ilyen Tatooine area questet, meg lefertőztem két embert a tracker szerint, de fogalmam sincs amúgy, miért kaptam a cuccot :P
    Van vmi link a megvehető dolgokról, vagy kérdezzem meg a barátom? (gugli)
  • Nephin
    #43737
    Jonny az illetékes, majd elkapom.
  • Bhalage
    #43736
    na en tegnap 80 DNAn voltam, ugyhogy meg meglesz a zoldfekete kristaly.
    de hallottam mar akinek 160 is volt :o jo momndjuk napkozben aki ilyenre raer :o

    amugy nem ertem a siro embereket, craftolas, lost islands (eleg phat a loot), explo conflict, event, 4 achievm jargany, uj dailyk
    nem mondom annyi minden tennivalo van, hogy nincs az embernek ideje altozni.....
    ember is van, minden rendben.
  • DoctorStryker
    #43735
    Most open pvp területté lehetett volna változtatni tatooint, a fleeten való legurást és befertőzés sztem hanyagolni kellene (sztem glich..) legyen bennetek annyi RPG hajlam, hogy tatooinon csináljátok
  • z3d
    #43734
    Lassan a fejléc linkekkel kezdeni kéne valamit, a Pvp Guide már nem aktuális, meg a craft leírások sem.
  • Nephin
    #43733
    A HB-n eddig nagyítóval kellett keresni a PvP-flages impeket (bárhol, nekem lvl 1 óta be van kapcsolva és kétszer keültem harcba, még lvl 40 előtt). Tegnap csapatban rohangáltak. :D
  • DoctorStryker
    #43732
    Tegnap egy kicsi bepróbálkozott, de legalább megvakarta a hátamat :)
  • Laroa
    #43731
    Azért elég sok kicsi is rohangál ott dailyt csinálva. Én sem fogom kinyírni két ütésből szerencsétlen 26os gyereket, aztán verni magam mekkora király vagyok :)
  • DoctorStryker
    #43730
    jah ezt tatooinon szereztük a daily questek közben. Elég békésen elmennek egymás mellett a rep-imp játékosok, élni és élni hagyni elve él .) bár amikor a klánunk ellepi az adott területet csak az öngyilkos hajlamú impek akarnak próbálkozni :)
  • Nephin
    #43729
    Vagy a GTN-hez, vagy a raidinsták kijáratához, vagy a bankhoz. :)
  • Laroa
    #43728
    Be kell állni a daily quest panelhez a fleeten :)
  • Nephin
    #43727
    Igen, így gyakorlatilag bármennyit szerezhetsz, kis túlzással. Sajnos nem mindig van idő ott szobrozni a tömegben. :( A raid ideális. :D
  • t0xikus
    #43726
    ohh. köszi az infót, lemmings rulez:D
  • DoctorStryker
    #43725
    Nekem 1,5h alatt 24 jött össze 4 csináltuk és egymás fertőztük, közel voltunk amikor felrobbant az "ember"
  • El Protector
    #43724
    Nightmare imp oldalon a fleet-en megy a tömeges fertőződés, 100-120 kari egy helyen és adják át egymásnak. A fertőzés második fázisában, ha leugrasz a mélybe és meghalsz, ugyanúgy megkapod az 5 dna-t, utána visszaállsz a tömegbe és újra megfertőződsz :)