60034
  • darth devil
    #43931
    Nem csak ott, az orosz innova cég aki az l2őt üzemelteti euban és az oroszoknál, az konkrétan végignézi a géped minden egyes belogolásnál. Nem kevés fals bannolás történt emiatt, amit persze leszarnak.
  • Omlás
    #43930
    Pontosan... játszom mercel, marával és juggerrel is mara nagyobb szemét pvp-ben mint a merc pl... juggerrel is el lehet funolni annak ellenére, hogy meele karakter.
  • Nephin
    #43929
    Felőlem PM-ben nyugodtan. :P
  • goshinki
    #43928
    Az nyomomkövetkető, hogy azért szakadt-e meg a process, mert ment a task kill, vagy azért szakadt-e a net, mert ki lett húzva kábel.
    Inkább jogi korlátai vannak egy ilyen szintű nyomkövetésnek és logolásnak.

    Az már más kérdés, hogy pl. sok koreai játéknál csinálnak hasonló dolgokat és keményen vissza is élnek vele.
  • t0xikus
    #43927
    szopkodás jobb lenne?:D
  • Nephin
    #43926
    Ne kezdjétek el egymás rágcsálását, köszi. :)
  • Nephin
    #43925
    Ááá, Bonc, töröltem a dupládat és mindkettőt kisazedte, bocs.

    Na igen, a kábelrángatás... a csíterek mindig előrébb vannak egy lépéssel. :(
  • picket
    #43924
    Vígan nyomta tegnap is Tatooine-on a rakghoul eventet :D
  • picket
    #43922
    Akkor meg lehetne kerülni azzal a büntetést, hogy megszakítod a netedet pár másodpercre, vagy kliens "lefagyást" idézel elő egy process killel. Büntetés mindenkinek kéne, csak ne legyen irreális (15 percig nem jelentkezhetsz wz-be, és már nem is lépnek ki csak azért, mert vesztenének). Persze igazából pebkac, szóval nem tudod megoldani a szoftverben :p
  • Pacho
    #43921
    Miért is?
  • Nephin
    #43920
    Nem tudom, van-e különbség valami logban vagy akárhol a kilépők/afkolók és az önhibájukon kívül kiesők között, nem értek hozzá. Bár ha lenne, akkor gondolom használnának szűrést és mehetne a komoly büntetés... ehh, valaki gyártson ilyen logot. :D
  • Tomy Lee
    #43919
    Megy tényleg kösz,hogy szóltál:)
    Fps rendben,most nincs semmi gond kösz mindenkinek!:-)
  • Boncmester
    #43918
    Azért írtam, hogy ez a probléma minden játékban előfordul :P
  • Tomy Lee
    #43917
    Tombon 50-ig mindig jön leaver helyére más,nem zavaró.lvl50 nem tudom,ott már lehet más a szitu..
  • darth devil
    #43916
    Kíváncsi vagyok mikor jön el a powertechek miatti sírás. :D
  • Pacho
    #43915
    De te úgyse játszol.
  • t0xikus
    #43914
    megy a szerver asszem
  • darth devil
    #43913
    Legrosszabb. :D Várod várod, és amint elindul a wz csöngetnek hogy futár. :D
  • t0xikus
    #43912
    vagy wz közben hozza meg a futár a kaját, stb:) warban nem kevésszer előfordult:)
  • Boncmester
    #43911
    Az jó lenne mondjuk a szándékos elhagyókkal szemben, csak nekem pl napi 3-4x random megszakad a netem. Ilyenkor ugyebár ha warzone-ban vagyok, megkapom a büntit, mintha kiléptem volna. Ez nem csak SWTOR-ban, hanem a legtöbb másik játékban is így van.
    Emiatt ilyen több napos vagy több órás büntetések eléggé durvák lennének, és az ártatlanokat büntetnék vele sokszor. De minden játékban probléma van az ilyenekből, és mindenhol előjön ez a dilemma :(
  • Tomy Lee
    #43910
    Na kész minden,kliens rdy erre maintenance
  • Johika
    #43909
    1/1 hp 2 hetig es fejpenz minden megoleseert ;)
  • Nephin
    #43908
    Vagy 5 következő wz-ben nem érvényesül a gearje.

    Vagy két napig nem léphet wz-be.

    Sok ötletem van, utálom őket. :D
  • Laroa
    #43907
    recruit geart megveszed fillérekért, és lesz elég expertised, hogy ne csukjanak össze túl hamar a war hero-k
  • Pacho
    #43906
    Nem hinném, pl. tegnap egy vesztes huttball meccsen 0-1 után a nyolcból 3-an maradtunk benn végül 1-6 lett a vége. (de 11 medált szedtem össze így is)

    Be kéne vezetni próbaképpen, hogy -10k valor és egy villogó "I am noob" felirat a feje fölé 10 percre, hogy mindenki lássa - talán akkor nem lívelnék/afkolnák le a meccset.
  • DummyBoy
    #43905
    Szuper :)

    Mivel retalenteltem a Scoundrellel Dirty Fighting-ra (Raidek miatt) így a PVP-t is hanyagoltam, de most hogy már nem kell 3 medál egy minimális commendation-hoz, így szvsz kipróbálom majd. (Főleg hogy gyűlnek az epik gránátok is ...)
  • z3d
    #43904
    Nyilván a BH meg a Trooper a két op class , őket kellett bántani . A szemetek . Bezzeg a marauder meg a jugger megacrit henteléssel semmi gond nincs ;-) :-P Mert work as intended :-P
  • Laroa
    #43903
    Meg a két lövéssel gyilkoló merc/commandokat is
  • t0xikus
    #43902
    talán így csökken a wz elhagyók száma
  • Nephin
    #43901
    Kellett a plusz reward szerintem.

    A hangbugot is javítják, szuper.
  • darth devil
    #43900
    Már vártam, h mikor emelik meg a vesztes rewardot. :D
  • Laroa
    #43899
    Peccs nótz
  • Laroa
    #43898
    Eventtel kapcsolatban ki kell hogy ábrándítsalak, sajnálom.
  • Alienator
    #43897
    Na mi van unatkoztok? Mit szeretnétek hallani / olvasni? "Étlap":

    - F2P lesz 3 hónapon belül
    - Szar a grafika
    - Tele van buggal
    - Megbukott a game
    - Nincs endgame
    - Szar az event, nem sztárvárszos
    - Szarban van az EA
    - Köcsög BW

  • Pacho
    #43896
    Szar a pvp....
  • Omlás
    #43895
  • Laroa
    #43894
    Unatkozunk, engedd ki a karámból a csordát
  • z3d
    #43893
    Republic scum.mind :-)
  • Nephin
    #43892
    Nyugi, a containment trooperek a helyükön vannak... ;)
  • Omlás
    #43891