60034
  • Laroa
    #43890
    Na maintenance indul. Hajrá!

  • picket
    #43889
    "Ha böngészőből videot/zenét hallgatok az miért okoz vagy 30-40 fps vesztést játékban?" - Nehezen tudom elképzelni, hogy miért lenne szükség videóra a háttérben miközben játszol, de tippre a flash lehet a ludas. Nézted a processzorhasználatot?
  • Omlás
    #43888
    Nincs is jobb így éjjel fél kettőkor mint win reinstall én is épp egy notiba próbálok életet lehelni :]
  • Tomy Lee
    #43887
    Nekiállok win reinstall(szerintem már ideje)majd felteszek mindent ahogy írtad.Köszi!
  • Omlás
    #43886
    Hát ne hallgass :]
    Viccet félretéve nálam nem akad össze (guglikróm) amúgy, másik böngészővel próbáltad ? Lehet esetleg valami codeck pakk is a ludas én nem használok semmi extrát csak egy vlc és csókolom :] vga driver 10.3.
  • Tomy Lee
    #43885
    Ha böngészőből videot/zenét hallgatok az miért okoz vagy 30-40 fps vesztést játékban?Nem lag van hanem fps probléma.
    Máshol ez nem fordul elő csak itt..
  • Omlás
    #43884
    64 bites kliensről még mindig semmi infó nincs ? :(
  • Nephin
    #43883
    Többeknek volt, valami mailbug, írj ticketet, elvileg dolgoznak rajta. Elvesztek nálunk jó kis augmentes cuccok is... :( A javításig érdemes elkerülni a postaládát.

    A mailt nem biztos, hogy megkapjátok (továbbra sem tökéletes a küldés, van, aki kétszer kap, van, aki kimarad), majd az accon érdemes keresgélni, megvan-e a plusz nap/hónap. A patches gikszernél szerintem fogták azt a negyedórát, megnézték, ki akart belogolni és azoknak küldenek 3 napot. Éljen. :D

  • Omlás
    #43882
    Holnap kiderül ha jól emlékszem holnap vonnák a kövi 30 napot, ha vonja akkor még nincs ingyen 30 napom ha nem vonja akkor van :]
  • PiszkosFred
    #43881
    Azt nem toltak ki huszonvalahanyadikaig, hogy ne csak 50esek, hanem az akkori 50-esek vagy legacy6-sok (meg egyeb felteteleknek eleget tevok) is kapjanak? Bar lehet, hogy ez csak egy masodik hullam lesz, az elso pedig mar lement.
  • Omlás
    #43880
    Én még az ingyen 30 napról sem kaptam értesítést :D
  • Omlás
    #43879
    :]]

    Én csak azért várom mert elég idegölő nyersanyagok miatt logolgatni ki be 8 karakterre
  • N1ggA
    #43878
    Más is kapott emailt, hogy az apr. 11-i patches dolog miatt kap 3 napot, mert újra kellett rakni a játékot?
    Én tényleg ott voltam akkor, de még letöltés közben megszakitottam a folyamatot, igy nem szoptam be.
    Lehet, hogy nem tudnak különbséget tenni, és mindenki kap 3 napot, aki loginolt? Király! :)
  • PiszkosFred
    #43877
    Varom is mar nagyon, visoznt a lom amiket tarolok csak gyulik es gyulik, es mar szegeny bankos karaktereim kezdenek tele lenni :)
  • Rubint
    #43876
    Ja egyébként nem tudom, hogy volt-e már, van guild ablakos invite to group.
  • Omlás
    #43875
    Valami olyat írtak, hogy tervezik vagy rosszul emlékszem ?

    Mondjuk a "tervezik" kijelentéssel sokra nem megyünk :]
  • PiszkosFred
    #43874
    Tudom, de nem azt irtam, hogy nincs ra pelda. Hanem, hogy jo lenne, ha ALAP lenne mindenhol a megoldas :) Baszhatom, ha a GW-ben van Vaultbox, de se itt, se a wowban nincs... (jelenleg ezzekkel jatszom, igy ez erdekel)
  • Rubint
    #43873
    Egyébként már azt csinálom SWTOR-ban, a saját karakterek közti küldésre, hogy csináltam önálló guildet, haverokkal felnyomtam 15re a létszámot, vettem bankot és azon keresztül pakolom át az item-eket. De ha már a GTN levél is bugos lehet, akkor nem tudom mit csináljak.
  • darth devil
    #43872
    L2ben is ott volt/van a warehouse. :D
  • z3d
    #43871
    swtor.com-ról két nagyon jó beszólás :)

    "Bodyguards and field medics were nerfed so hard that the Jedi just herd many voices cry out in pain. BioWare took a deathstar to our abilities and talents."

    Válasz:
    "I used to like bodyguard pvp, but then I took a deathstar to the knee."
  • Rubint
    #43870
    Ööö... Közös inventory 7 éve létezik játékban, amit úgy hívnak, hogy Guild Wars.
  • PiszkosFred
    #43869
    Eddig nem volt ilyen gondom. Sot... Valamelyik nap visszaneztem a legelso karakteremre a Tombon, es nala (postafiokban) meg mindig ott van az a par level, amelyet az elso 10-20 szintek alatt kaptam honapokkal ezelott, vagy kudltem a bankos karakternek. Annak ellenere, hogy volt egy olyan hir, miszerint itt is csak kb 30-35 napig lesz egy level megtartva, es utana torles, vagy visszakuldi a rendszer a feladonak.

    Evek ota varom, hogy egy mmo-ban alap legyen account szintu kozos inventory, hogy ne kelljen postazgatni meg nyilvantartast vezetni a karakterek cuccairol (esetleg addonnal, lasd bagnon a wowban), ha meg akarok talani valamit a sok alt kozott.
  • Omlás
    #43868
    Én special béta óta tolom de ilyennel még nem találkoztam :)
  • Rubint
    #43867
    Nálam valami komoly zavar lesz az erőben.

    6 nap alatt 4 elveszett levél. De mostmár a GTNről visszaküldött levél (el nem adott tárgy és pénz) volt bugos. Ment még egy riport.

    "Message could not be sent - reason unknown" a pontos üzenet amit kapok megnyitáskor. Másnak volt már ilyen?
  • Omlás
    #43866
    SW reboot sárga/fekete piros/fekete kék/fekete zöld/fekete kardokkal :]]]]]

    Kb eret is vágnának a rajongók "Lyukas bácsin" :D
  • z3d
    #43865
    Nekem fénykardban nem tetszett a sárga fekete, de lövedék formában kifejezetten szeretem :)
  • Nephin
    #43864
    A sárga-fekete kifejezetten ronda szerintem, a kék még elmegy.
  • Nephin
    #43863
    Az egy másik pet. ;)

    Ha nem akarsz mintákat gyűjtögetni vagy már nem kell, akkor valóban nincs sok értelme a fleeten álldogálni. :)
  • picket
    #43862
    Én sem a rezet akartam ott baszni, hanem a rézbaszókat :p
  • Bhalage
    #43861
    kristaly megvan, pet is meglesz mielott bezar az event a QUESTekbol :o
    dehogy a fleeten basszam a rezet no thx ..
  • Omlás
    #43860
    Mondjuk én a legnagyobb baromságnak tartom az ilyen zöld/fekete narancs/fekete piros/fekete és egyéb kombókat számomra baromira élményromboló ilyeneket látni :/ de ez legyen az én bajom :)
  • Laroa
    #43859
    K.jó móka fertőzni a népet, és tök jól néz ki mikor szétfröccsensz sárga szemekkel :D
  • Nephin
    #43858
    Hasznos, lesz belőle peted, meg szép zöld kristályod. :)
  • Bhalage
    #43857
    csak azt nem vagom mi kik azok a meganúbok, akik ilyennel mulatjak az idejet ahelyett h vmi hasznaos farmingolnanak :d :o
  • Kazagor
    #43856
    Igy van, viszont ha az a cél, hogy minél gyorsabban gyűjtsd össze a sample-ket, akkor ez szerintem jobb megoldás, mert igy nem kell a robbanásra várni.
  • picket
    #43855
    Ha átugrasz a korláton gondolom nem fertőzöl be senkit, viszont ha pvp-ben melee öl meg, akkor legalább őt megfertőzöd.
  • Kazagor
    #43854
    Nem kell keresned senkit hogy megöljenek a második fázisban. Elmész pl. a GTN részhez és átugrasz a korláton.:)

    Egyébként hogy mennyi ideig tart egy fázis, nem függhet attól, hogy mennyiszer voltál benne a robbanások hatókörében (felülfertőződés)? Én fleeten beálltam a tömegbe, az emberkék folyamatosan robbangattak körülöttem, és elég hamar a második fázisba kerültem, aztán meg ugrás át a korláton, és mehet minden elölről.
  • picket
    #43853
    Csak ott nem garantált körülötted a 20 bárgyú álldogáló, mint fleeten a pvp quest terminál előtt :P
  • Laroa
    #43852
    Legbiztosabb mód amúgy: bemész fertőződve warzoneba, és mikor megölnek szétfröccsensz :D
  • picket
    #43851
    Fertőzős questet vágom, azért akartam fleeten rondálkodni, mondjuk 140 percet nem vártam vele, meg amúgy is gyanús volt, hogy elmúlt a sárga szem meg a zöld felhő effektje, én meg csak néztem, hogy "the force is strong with this one", mert öngyógyul. :S
    Második fázisban (feverish? amikor már világít a szeme) leöletheted magad, akkor is robbansz. (Csak fleeten kevesebb repes van, aki átsegítene a túlvilágra)