60034
  • Omlás
    #43974
    Szerencse kérdése a dolog valószínű :)
  • AnuluWork #43973
    Gondoltam, be kell fogni egyet, mint a bio-engineernek anno. :)
  • AnuluWork #43972
    Nem olyan vészes szerintem. Ahton L50 felett 14-16, ill. 19.45-21.15 óra között érdemes pvpzni IMP oldalon. Akkor van rá esély, hogy értelmes csapatba kerülsz.
  • AnuluWork #43971
    Köszönöm!
  • AnuluWork #43970
    Ejj ... :D

    Köszi mindenkinek a megfejtéseket!
  • Omlás
    #43969
    Ahto City 50-es wz "statisztika" 60 meccs 6 győzelem :]

    Ennek ellenére is szórakoztató a pvp pedig nem vagyok mazo bár most már örülnék ha le tudnám adni a heti Q-t a 9 győzelemmel :]....
  • darth devil
    #43968
    Ugyanígy volt L2ben is. Minden krónikában más volt a top pvp kari. Talán most van valami balance. :D
  • PiszkosFred
    #43967
    Blizzard evekig kuzdott (meg ma is) ezzel. Aztan rajottek, hogy az ezerfeju cezar kivansagait szinte keptelenseg teljesiteni, ezert ugy dontottek, hogy inkabb minden peccsel mas es mas kasztot emelnek a dpslista/pvp rangsor elere :) Ezert volt mar a 7 ev alatt, hogy minden kaszt miatt sirtak es rittak a jatekosok, mert az aktualis klassz OP es mert 1shotol mindenkit pvpben, illetve a raideken is a top5 dpsbol 3-4 ugyanaz a klassz volt. Par honap mulva meg masik. Igy aztan mindenki volt istencsaszarkurvajoOPjatekos, de ugyanugy horda mindenki a szopoalarcot is.

    Nem mondom, hogy tudatos volt ez, de vegul ezt is nevezhetjuk egy fajta balansznak :)
  • darth devil
    #43966
    Elmész dormund kaasra, vagy corusantra és ott vannak a legacy vendorok, ott tudod beváltani egy low lvl fegyverre.
  • Laroa
    #43963
    22.-én jön meg a tauntaun elvileg.
  • Omlás
    #43961
    Elutazni megfagyni félig és megvárni Solo bácsit hogy meg mentsen :)

  • a.carkey
    #43960
    A kapott inheritance mainhand weapon construction kitet miként lehet működésre bírni? Ott virul az invben, és semmire se reagál. :(

    A Tautant elvileg alapból járna, vagy nem? Mi kell hozzá? El kell utazni a Hotra?
  • a.carkey
    #43959
    "csak, kb mindenki le tudja szedegetni a DOTokat..."

    :D
    Ja, "KB" mindenki ...
  • z3d
    #43958
    Sajnos a merc pyro nem működik olyan jól. És én szeretem a rakétákat :-) Meg a robbantásokat :-P Amíg nem szivatnak halálra, addig maradok a mercenary mellett, legrosszabb esetben ott van a lvl50 assasin ;-) Jó kis marauder gyilkos ;-)
  • darth devil
    #43957
    Előbb utóbb kisírják majd, h túl erős a pyro, főleg ptnél. :D De addig is kiélvezem a full pyro ágat. :D
  • Laroa
    #43956
    pt-vel tegnap ezt próbáltam ki. A kezdeti beleszokás után, azt kell, hogy mondjam, kikúrt jó a build :)
  • Tafaya
    #43955
    Ja, utána ha azt is elk***ák akkor meg fogsz két pihe puha párnát és azzal verekszel. Végülis ők fizetnek neked, hogy játsszál, és nem fordítva, miért nekik kellene kiszolgálni a te játékélményed :)
  • darth devil
    #43954
    Át kell váltani pyrora.
  • Although
    #43953
    Minden mmoban így van ez még amelyiknek jobb a pvp rendszere mint az SWTOrnak. ott is ez megy. Talán csak a kis létszámú mmorpg a kivételek.
  • z3d
    #43952
    Aki arsenal mercenary karit tol, számítson rá, hogy a HSM dmg-t tegnap sikerült a patch notes-on szereplő "javításon" kívül még kb 25%al csökkenteni. Egyes elméletek szerint egy eddig nem ismert bug javítása (saját heat signaturek is kétszer számolódtak) történt meg, mások szerint a BW-nek nem sikerült az implementálás úgy, ahogy szerették volna. Elvileg twitteren van vmi bejegyzés, hogy vizsgálódik a BW az ügyben, de a vége az lesz, hogy work as intended.

    Egy kis sírás a tényismertető után, akit nem szeret ilyesmit olvasni, az skippelje.
    A fenti tények ismertetésén kívül azért elmondanám, hogy ezt a játékot nem a BW fogja kinyírni, hanem az a szánalmas közösség, aki képes minden classra rákiabálni, hogy OP, meg az ellentétét is. Egyszerűen nevetséges. Ebben az esetben is ez történt: a sok ostoba állat (többek között egy magyar kollega is, meg is ragadom az alkalmat, hogy üdvözöljem) 1.2 után jött rá, hogy beza a szemét mercenaryk még mindig akkorákat tudnak sebezni, amivel közelíteni tudják alulról a jelenlegi FOTM marauder/powertech/jugger sebzését, és hát ez ugye ne legyen már, mert a mercenary class az a bénáknak való meg tracer spammer nooboknak, és nehogymá' ekkorákat lőjön a sok paraszt. Nosza' sírjuk ki a BWnél, hogy csináljanak valamit, ezek a hülyék meg csinálnak is. A probléma az, hogy most már nem tudtak elbújni a rejtett számaik mögé, mivel a játékosok kb 1 másodperc alatt rájöttek, hogy nem frankó vmi. A hivatalos fórumon volt is egy sustained dps összehasonlítás, amiből a lézerkardos zemberek jöttek ki jobban természetesen (vmi 1300 körül volt az arsenl merc, a mara meg 1650). A vicc az, hogy a BW szerint a mercenaryk akkorát sebeznek, hogy interuptra már szükségük sincs, mert ha lenne nekik, akkor már OP-k lennének.
    A fentiek nem arról szólnak, hogy most ragequit, meg ilyesmi, arról viszont igen, hogy bizonyos IQ alatt nem engednék postolni hivatalos fórumon. A BW tesztelési osztályt (ha tényleg elqrták a patchet) kb azonnal rúgják ki.
    Köszönöm.
  • Laroa
    #43951
    Jar-jar nem játszható faj, így biztos nem tetszik neki
  • Tyrpak
    #43950
    És a trollok visszajelzéseire hallgatva megalkotta a 2. és 3. részt …

    Aztán engedélyezett pár olyan regényt és képregényt amit nem szabadott volna.
    Tényleg az swtorrol nyilatkozott? Tetszik - nem tetszik neki?
  • Roró
    #43949
    Legyőztétek a trollokat és csend + hullaszag :D
    Lucas is ezé csint még részeket anno, győztek a Rebelek és unatkozott :)
  • Laroa
    #43948
    Na már a fórum is kihalt, haldoklik a jáááték
  • DummyBoy
    #43947
    Nekem érdekesen alakul a pvp ... Ha altozok, akkor 90%-ban nyerünk ...

    Ha 50-es karival megyek, akkor meg 90%-ban bukó ...

    Bár lehet azért, mert az 50-esem nem kődobáló ...
  • Omlás
    #43946
    Én kifogtam a "villámlóköves" estét úgy néz ki XD 30 meccs alatt nem lett meg a 9 győzelmes heti Q ^^ no para :] ez egy ilyen nap

    Majd holnap úgyis szabadnap talán ... :]
  • darth devil
    #43945
    Én 4 wz-t mentem egymás után, mind rep ellen, volt minden. :D
  • Omlás
    #43944


    Szinte már visszasírom a troopereket basszus mindenhol csak villámok meg kövek repkednek elég gáz :]
  • Tafaya
    #43943
    Majd jönnek a kétkardosok, azt' rendet tesznek :)
  • Omlás
    #43942
    Miért csak "kődobálók" meg "villászórók" vannak pvp-ben ? :] Komolyan felüdülés néha végre más kasztot is látni ...
  • z3d
    #43941
    43930 ment az válasz. Bocs a dupla post miatt.
  • z3d
    #43940
    És ott a kérdés is, hogy a többieknek, akik támadják a tracer missile el megjelölt embereket, milyen armor debuff érvényesül most, ha két arsenal tolja a debuffot? Mindkettoé? Max 5? Vagy hogy?

    Vagy a HSM damage buffon kívül még érvényesül az armor debuff is (mindegyik), és most csak a HSM dmg buffot fixálták.
  • DummyBoy
    #43939
    Persze, nem Commando, de hamarabb jövök bele az 50-es Scoudrelemmel a DF-be, mint amilyen gyorsan felhúzom a 12-es Commandomat xD

    Tegnap előtt speceltem, Corelián meg Karagga-nál próbáltam, nem rossz végülis, kevésbé volt idegesítő (Főleg kezdő raiderként ...) de energyre figyelni kell ... Meg a dotokra, mert a gyengített Dot-ok jele ugyanaz mint a normálé, és hihetem azt hogy még mindig fent vannak a dotok, de közben már csak a gyenge változatuk pörög ... Ezt is meg kell szokni ...

    Remélem a sok nerf között valamelyik BW-s arc végre meghallgatja a sírást, és csinál valamit, ami akár crit-el vagy százalékos eséllyel (Mint a Round Two például ...) tud ranged UH-t generálni ...

    EV-n a Dark Council pont a scrappereknek lett kitalálva, ott derül ki mekkora "fun" is mikor gyakorlatilag a 3-4 fő skilled használata nélkül kell valakit lenyomni ...
  • GAthersw
    #43938
    6 healer classból 4 leveszi. Akik meg le tudják de nem teszik azokkal úgysem fogsz találkozni ranked WZben egy szint után.
  • GAthersw
    #43937
    PVE-re egyértelműen a DF a nyerő, ha belejössz az elbaszott energy managementjébe tényleg egész jó sustained DPS-t tol. Scrapperrel PVEben vért hugyoztam a melee unfriendly bossok, helyezkedés miatt, DFel nyugisabb, de az sem egy Commando :)
  • darth devil
    #43936
    Alapból csak a merc/commdano oper/smnugler tudja leszedni, de nem szokásuk. Másról még ritkábban szedik le. Csak sokáig tart mire be tudja vinni a nagy sebzést.
  • DummyBoy
    #43935
    Igen, ezt én is olvastam - tudom, de sithwarrioron ment erről a theorycrafting, hogy mindenki le tudja szedni a dotokat, de nem szokta - nincs ideje, stb ... főleg nagyobb fightok közepette.

    Raidelni, PVE-re viszont jobban használható, főleg ott ahol nem mindig tud az ember a boss mellett bohóckodni ...

    Tegnap próbálkoztam egy 20 percet a dummy-kon, béna is vagyok, gearem sem jó, de alapjában véve Scrapper-el lényegesen nagyobbakat ütök, viszont hosszabb távon a DF magasabb DPS-t tud fenntartani, és ezt úgy is hogy ha el kell távolodni a BOSS-tól ...

    Sajnos Ranged UH generálás még mindig nincs, max healer hybrid-el (SRMP), de akkor meg lehet kevesebb lenne a sebzés ...

    Nem akarom minden pénzem retalentre költeni, de jövő héten lehet letesztelem a sawbones/df hybridet is.

    DF inkább szupportív klassz, scrappert meg alap gearben gyakorlatilag sakkozhatom ... 49-ig oké volt, de így 50-en nehéz vele :)

    Arra jó lesz, hogy néha PVP-zgessek vele Raidek meg FP-k között ...
  • GAthersw
    #43934
    Jó lenne a DF, csak, kb mindenki le tudja szedegetni a DOTokat... Persze van elég hülye akik végignézik ahogy elfogynak, de a jobb játékosokat sose ölöd meg DF builddel :S
  • Buci
    #43933
    Hali!
    Vki tudja mi lehet a baj? Próbáltam regisztrálni az ingyenes hétvégére, de amikor írnám be a Display Name-et az utsó fázisban, mindig kiírja, h "Name invalid or unavailable". Mindegy mit írok... IP alapján tudja, h már van egy másik acc? Mert testvérem kipróbálta az előző free hétvégén, és én is szeretném, de egy IP-ről vagyunk. Ötletek?
  • DummyBoy
    #43932
    Nem az expertise miatt, hanem teljesen új még ez a Dirty fightos móka, egyelőre szokni kell :)

    Meg akarom venni a recruit geart, de egyszerűen nem jutok el odáig xD