60034
  • Omlás
    #44016
    Ahhoz kellene egy krafter kari is hmmm valamit lépni kell ... :]
  • Nephin
    #44015
    Nem olcsó, várok is vele, míg meglesz a végleges augmentes cucc, addig hordom a zsákruhát raiden. :)
  • Laroa
    #44014
    gyárts lila augmenteket, az most a biznisz :D
  • Omlás
    #44013
    Miért ilyen mocsok drága a "mod kiműttés" 50-es cucokon most arra kell farmolnom, hoyg át tudjam öltöztetni a karimat ....
  • Laroa
    #44012
    servers up
  • Nephin
    #44011
    Megelőztél. :D
  • Nephin
    #44010
    És festődik a sisak! :D
  • DummyBoy
    #44009
    Király ... GS/Snipert buffolták ...

    Ééééés vééééégre!!! Kijavították az űber gémbréking bugot is!!! Végre lehet sapit szinezni!!!!
  • Nephin
    #44008
    Kellett nektek emlegetni, meg is jelent az első... :P Ehh...
  • Laroa
    #44007
    The cost for Rated War Hero PvP gear has been reduced. This does not impact the time required to obtain base War Hero gear.
  • DummyBoy
    #44006
    A legjobban az tetszett, mikor linkeltek egy grafikont, hogy GW2-ben nem kell minden szint között egyre több és több időnek eltelnie majd szintezéssel, hanem gyakorlatilag ugyanannyi lesz ... Természetesen ott is jött, hogy a "régi SOKKAL JOBB!" xD

    Érdekes indivíduumok vannak xD
  • Laroa
    #44005
    Peccs nótz
    Elég sok változás van.
  • Omlás
    #44002
  • picket
    #44001
    Lehet reaction videót készít a 100 órás nyan catre...
  • t0xikus
    #44000
    "Napok óta nem csináltam semmit. :)" nem unalmas?
  • Nephin
    #43999
    Napok óta nem csináltam semmit. :)

    A mi felháborodott olvasóink most a GW2 topikban védik a GW2-t ugyanolyan vádak ellen, mint amiket ők a TOR-ra hoztak fel, ugyanolyan érvekkel, mint amit mi hoztunk fel a TOR mellett. ;)

    (Nem Boncmester és vicceltem és ironizáltam természetesen.)
  • picket
    #43998
    Úgy láttam töröl :p
  • Omlás
    #43997
    Lehet, hogy mindkettő..
  • Laroa
    #43996
    Itt a maintenance és sehol egy QQ? Nephin töröl, vagy haldoklik a f2p játék? :D
  • Omlás
    #43995
    Hivatalos válasz erre a "hibára":

    "In order to be able to invite friends, you have to have been charged for at least one billing cycle (i.e. after the 30 days free game time has expired).

    If that is the case with your account and you are still unable to invite your friends, please contact our Customer Service department either by email on [email protected] or by phone free of charge on:
    1855 GO SWTOR (1855 467 9867) from the USA
    or +8000 BIOWARE (00800 0246 9273) from the United Kingdom, France or Germany."

    Meg kell várnod míg az első 30 nap leketyeg utánna tudsz küldeni, ha nem fel kell keresni a supportot.
  • Rooland9
    #43994
    Ezt írja:
    "Thanks for your interest in the Friends Trial, but you are not able to invite a friend until you are a subscriber."
    Előfizető vagyok,most is tudok játszani,nem értem
  • Nephin
    #43993
    Akkor nem tudsz hívni, ha nem vagy előfizető, téged nem tudnak hívni előfizetőként.
  • Rooland9
    #43992
    Nem tudok barátot meghívni a játékba mert előfizető vagyok?
  • Nephin
    #43991
    Igen, 25-ét írtak határidőnek a 30 napra is és a petre is.
  • Bhalage
    #43990
    jó hogy szólsz nem kaptam ilyet
  • Laroa
    #43989
    Aki nem kapta meg a tauntaun legacy petet tegnap se:
    Most beszéltem customer service-el, 25.-ig mindenképp meg kell érkeznie az accountra. Ha addig sem akkor nyissatok ticketet.
  • Tomy Lee
    #43988
    Na még este megnézem.Köszi!
  • Laroa
    #43987
    +1
  • Bhalage
    #43986
    dulfy a legjobb oldal mostansag (+event dolgok is le vannak irva akit megerdekel)
    sztem a legjobb oldal mostansag
  • Nephin
    #43985
    3 tárgyat kell megtapiztni a kikötőben és akkor kapod meg a questet, össze kell szedni a hajó roncsainak darabjait szerteszét a sivatagban.

    Toxi is linkelte korábban: menj le a Tracing the Source-ig.

  • Tomy Lee
    #43984
    Tegnap kiváltottam az 5.kristályt is,hogy minek nem tudom csak,hogy legyen:)
    100 nda-t még eladtam.
    Pet nem lett napi küldetésekből pedig azt hallottam lehet,én nem találtam ilyet.
    Codex event:part 1-4.Ezeket ismételtem de inkább pvp szedtem össze legtöbb nda-t.
    Megprobálom eladni majd kristályokat szerintem.
  • Omlás
    #43983
    Valószínű a karbantartással egyetemben lelövik az eventet így aki tudja még ma zavarja le a dolgokat.
  • Laroa
    #43982
    Holnapig tart az event? Tehát holnap délután 2kor már nem lesz új daily?
  • BrandonLee
    #43981
    Van rá valamilyen mód hogy egyedül szerezzek tionese kristályt? Hihetetlen milyen kihalt a szeró!
  • z3d
    #43980
    Mindig is az volt a véleményem, hogy a Jedik hibáinak sorozata (beleértve Yodát is) és Obi-wan bénaséga vezetett ahhoz, hogy az történt a hat rész alatt, ami történt.
  • Omlás
    #43979
    Nem is rossz ötlet.
  • a.carkey
    #43978
    Mi lett ebből? World of Tanks? :D
  • Laroa
    #43977
  • Tafaya
    #43976
    Nem, a szerencse 50-50%, tegnap 17 wz-ből lett meg a 3 win... A 60-ból 6 sem szerencse.
  • DummyBoy
    #43975
    Sok nap után tegnap végre nyertes WZ-be kerültem, erre megszakadt a netem, úgyhogy hagytam is, inkább altoztam :(

    50 alatt jó a pvp ... De szerintem meg kéne beszélnünk, hogy ki mikor PVP-zik, és ha folyamatosan szopok repként, akkor szólok neked, hogy legyen győzelmed, amikor neked vannak szar meccseid, akkor meg szólsz, hogy legalább én is nyerhessek néha :)