60034
  • picket
    #44121
    A következőket nem értem, szóval világosítsatok fel:
    -Aki olyat ír, hogy "nem érdekel a véleményed, és ne reagálj a hozzászólásaimra", az minek ír nyilvános fórumra?
    -Ha a szomszéd tehene éppen megdöglik, mert ott legelteti, ahonnan én már elhoztam, akkor megyek a szomszédhoz, hogy kiröhögjem, cigánykerekeket hányjak, rázom neki a seggem, és közben azt éneklem, hogy "én megmondtam"? Aztán ecsetelem, hogy milyen jó megoldásokat javasoltam?

    Vagy én vagyok hülye, vagy jó sok helikopter röpköd itt a topikban.
  • Alienator
    #44120
    Tényleg nem értem a BW taktikáját. tegnap 21:00-kor néztem, egy standard volt az összes többi light. Szerintem ők is látják (bár tagadják) hogy iszonyú mennyiségű ember hagyta ott a gamet és a szerverek 90%-a kong az ürességtől, még mindig nem von össze szervereket. nagyon amatőr módon kezelik a dolgokat. Abba miért nem gondolnak bele, hogy így még több előfizetőt vesztenek, szerverösszevonással kicsit javíthatnak a game helyzetén.
  • Paxton
    #44119
    Sziasztok,

    Ma reggel 6 órától nem tudtam bejelentkezni a The Progenitor szerverre. Bejött a szerver választó képernyő ("Light" terheléssel), de 1003 Error Code-al megtagadta a belépést. Valakinek van valami információja, hogy mi lehet ez? Tudtok valami nem ütemezett szerver karbantartásról? Nektek működik a Progenitor ma?

    Előre is köszi az infókat.
  • DummyBoy
    #44118
    Ezzel csak egy gond van, amit a kolléga kissé kevésbé cizellált módon ugyan, de megfogalmazott előttem.

    Nem mindenkinek van ideje arra, hogy hobbiszinten ugráljon a szerverek között. (Mert mi lesz ha egyszercsak mindenki megunja a Tombot is és onnan is elhúz?)

    Amikor elindult a nagybüdös elvándorlás, akkor direkt rákérdeztem TS-en ... Sokan mennének szivesen nagyobb szerverre, de igazság szerint minek?

    Azért mert 30-an vannak Fleeten? Tegnap FP-ztem, tegnapelőtt Raid, minden nap PVP-zgetek (50 alatt ez sosem gond ...), be kéne fejezni a classkvesztet, stb ... A TS-n folyamatosan mennek az agyalások, hogy épp hová menjenek a bandák, ki hova keres mit, stb ... Mennek a Dailyk ... stb. Addig vagyok a fleeten, amíg felveszem a kveszteket, vagy AH-zok és kész ...

    Szóval még Rep oldalon is van élet Ahton. Igaz ... khmm ... "családias" a hangulat, de annyira nem vészes ... Annyira nem szar, hogy 6 karaktert sutba dobjak miatta ...

    Annyit nem ér. Ha 1 hét alatt fel tudnék húzni egy karit 50-re és nem érdekelne a társaság, akikkel játszom, valszeg én is lépnék máshová. Ha menne az egész guild, lehet én is mennék máshová. De így marad a jó öreg Ahto.
  • Omlás
    #44117
  • a.carkey
    #44116
    Ez egy pénisz.
  • PiszkosFred
    #44115
    Te draga jo ember, lehet, hogy en hulye vagyok (am legyen), de kettonk kozul te vagy az, aki az idegosszeroppanas szelen all, es vagy magadban fogsz kart tenni, vagy masban. Csip-csirip. Le lett irva, hogy mit lehet csinalni addig, amig a BW ossze nem vonja a servereket. Ha tetszik, ha nem, ez van, az egyik dedikalt magyar server haldoklik es varnod kell, hogy ez a szitu jobb legyen. Csip.
  • Omlás
    #44114
    Nem tudom imp oldalon nekem nincs gondom Ahto-n tény hogy kevesebben vannak de normál időszakokban délután este és hétvégén simán folyamatos a WZ (igaz eléggé felhígult a pvp-s játékos brigád és valami iszonyat bénák maradtak :]) behívó és ember is van nem annyi mint megjelenéskor de van. Csúcsidőben én úgy vettem észre kb fele annyi player van impfleeten mint startnál de közel sem kihalt, hajnali 3-kor már azért igen de akkor is bóklászik 5-10 ember a fleeten akik nem tudnak aludni :]

    Ha összevonás nem is de egy teszt jellegű Freetransfert elsüthetnének abból baj nem lenne. Utána esetleg lehetne igény szerint összevonogatni.
  • PiszkosFred
    #44113
    El lett mondva, le lett nyilatkozva, hogy gondolkoznak a server osszevonason, de egyelore nem lesz. Mindenki latja, hogy jo lenne, de egyelore varni kell ra. Csekely ertelmu baratunk kiallhat a falu kozepere decemberben 20 centis hoban, es kovetelheti a 40 fokos nyarat, de nem sok ertelme van. Varnia kell ra, ha tetszik neki, ha nem, nem tud mast tenni. Illetve tud, de az ajanlott masik serveren altozas, egyeb ingyenes mmo-k otlete ugy latszik, nem tetszik neki. Stilusabol latszik, hogy mar nagyon unja a szopas a serveren, de akar tetszik neki, akar nem, itt a forumon nem tudunk neki segiteni. Az alternativ otletre pedig olvashattad, hogyan reagalt. Mit lehet erre mondani mindezek utan? Igy jart, es kesz.
  • Marfy
    #44112
    Van egy eladó accountom 5000Ft-ért, 50es Trooper + 26as BH van rajta és 3mill. kredit. Valamint jár hozzá a doboz és dvd-k. Gametime nincs rajta.
    Ha érdekel pmben+telefonon megbeszéljük a részleteket(jelszó, titkos kérdés-válasz, stb.).
  • Boncmester
    #44111
  • BrandonLee
    #44110
    tényleg nagyon kellenének a szerverösszevonások mert kihaltak a szerverek egy két kivétellel. hiába van guildje valakinek ha üres a szerver és wz-kre csak fél vagy óránként lehet menni. érted ugye ennek a jelentőségét? szerintem ha értelmesen nem tudsz akkor inkább ne vitatkozz, mert annak nincs értelme hogy össze vissza ontod itt a hülyeségeidet!
  • Bigblind
    #44109
    Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted? Te tényleg ennyire hülye vagy. És én itt be is fejeztem a veled való kommunikációt ha már te annyira retardált vagy, és agyad oly parányi hogy nem tudod értelmezni ennek a mondatnak a jelentését "Baszottul nem érdekel a véleményed elhiszed? Úgyhogy ezentúl hanyagold a velem való kommunikációt!" Inkább menj vissza pandázni, az a neked való, látszik is a színvonaladon!
  • Bhalage
    #44108
    1. erdekel? szamit? nem
    2. erdekel? szamit? nem

    ne postoljon
    koszi
  • PiszkosFred
    #44107
    Inkabb aludj egyet, csip-csip, mast nem tudsz tenni a jelenlegi allapot ellen, akar agyverzest kapsz miatta, akar eredet vagod. Egy dolgot tudsz csinalni, csak varni es varni es varni az ures es szanalmas servereden (remelem jol ideztelek) arra, ami csak sokkal kesobb fog, csip-csip, megtortenni. Ha...

    Egyedul jatszva, ha nincs guilded, akikkel elvezned a jatekot, leszarva a server nepesseget, nincs vagy csak keves szamu ismerosod van, igy jartal, csip-csirip.

    ui: nem viccbol ajanlottam a server osszevonasig ket masik alternativat a szorakozasra, de a bomlott elmeddel ezt sem vagy kepes felfogni. Csip.
  • Tomy Lee
    #44106
    Nem a legjobb sokak helyzete most Ahto-n.Mi könnyen vagyunk ugye akik már otthagytuk régebben azt a szervert de ilyen hírek hallatán amiket itt kijelentenek meg tudom érteni a feszültséget részükről.
    Többség reménykedik merge-ben de egy pár hónapos játéknál ilyen nem lesz.
    Majd egyszer esetleg de amíg van pár fullos szerverük addig kb.lexarják a többivel mi van.
  • Bigblind
    #44105
    Okos vagy mint egy naposcsibe! Elhiszem hogy te könnyen otthagytad a 15-ös karidat, de én 2 50-es karit, meg kb. 4 millió kreditet nem fogok otthagyni! Nem igaz hogy nem látod át hogy szerverösszevonásokra lenne szükség és minden gond meg lenne oldva! A másik, nehogy te mond már meg nekem hogy mikor hagyjam abba a játékot kicsirigó! Baszottul nem érdekel a véleményed elhiszed? Úgyhogy ezentúl hanyagold a velem való kommunikációt!
  • darth devil
    #44104
    A napi wz-t még mindig kényelmesen meg lehet csinálni, minden más érdektelen.
  • PiszkosFred
    #44103
    Hat keso banat mar. Mi januarban 70-80 fos aktiv nemzetkozi guilddel huztunk arrol a szerverrol, masfel-ket honap boven eleg volt az ottani kozossegbol es viszonyokbol. Ahogy neztem, mas is koltozott, es inkabb bevallalt egy uj karakter szintezest.

    De egy percig se aggodj, hagyd abba a jatekot, probald ki a GW2-t, vagy 2 het mulva a Diablo3-at, aztan felejtsd el a SWTOR-t, "ugyis keso mar". Ahtorol akinek volt esze, mar elhuzott.
  • Bigblind
    #44102
    Ekkora idiótákat! Ha holnap megkezdenék az összevonásokat már az is késő lenne! Ma délután hatkor atho city-n 15-en voltunk a a fleeten! Szánalom ez az egész! Egyre több embernek megy el a kedve a játéktól mert üres szerveren nem lehet semmit csinálni.
  • drholmes
    #44101
    A BioWare állítása szerint nem csökkent az előfizetők száma, csak a csúcsidőben egyszerre játszó felhasználók lettek kevesebben. Daniel Erickson, a BioWare fő írója egy interjúban elmondta, hogy a népesség csökkenése, amit a játékosok látnak csupán ennek a jele, és a szerverösszevonások benne vannak a pakliban, de jelenleg nem ez a fő prioritás. Ericson azt is kifejtette, hogy bármire hajlandóak, hogy minden szerveren erős és aktív közösség létezhessen.
  • Omlás
    #44100
    No én csak most nézem, hogy mikor feltöltöttem 60 nappal automatice hozzácsapták a + 30 napot szal a másik véglet az lehet hogy ha befizetsz mert akkor egyet fizet kettőt kap alapon működik a dolog :)
  • Nephin
    #44099
    Lehet csekkolni az accokat, az enyémen rajta van a 30 nap. Tauntaun is van.
  • GAthersw
    #44098
    A lényeg nem azon volt, hogy nekem JÁR a 30 nap, hanem, mivel írták, hogy adják és nekem tegnap járt le az előfizetés, ezért lemondtam, mondván, hogy majd az ingyen napok után fizetem tovább, de persze most sem úgy lett, ahogy mondták.
    #44096 írója veled ellentétben tudta értelmezni. Az meg, hogy téged mi nem érdekel és mit szarsz le tartsd meg magadnak. Ha annyira nem érdekel akkor fröcsögni is felesleges.
  • N1ggA
    #44097
    Kimaradt egy félmondat.
    Szóval itt nem arról volt szó, hogy sírva követeli a 30 napját, hanem arról, hogy... innen már leírtam
  • N1ggA
    #44096
    1. 4000 HUF
    2. Valszeg félreértetted amit írt, itt nem arról volt szó, hogy mivel kap 30 napot, és pont előtte 1 nappal vontak le volna újra, és így 60 nap lett volna a számláján, és ezért lemondta, hogy az ingyen 30 nappal játszon, csak a korábbi értesülésekkel szemben nem ma, hanem holnap hajnalban írják jóvá a napokat. Így amit írtál, az pusztán alpári kötekedés. De ha tényleg csak félreértetted, vagy csak én értettem félre, akkor ez a stílus szinte megbocsájtható.
  • Witcher
    #44095
  • Nephin
    #44094
    Legközelebb úgy pls, hogy a nyomdafesték is túlélje, köszi.
  • Bhalage
    #44093
    3. technikai problema eseten -> support - tudom szar stbstb- de meg fogjak oldani es meg fogja kapni. es akkor marad zsiroskenyerre es tejre valo. mindenki boldog


    ennyi
  • Bhalage
    #44092
    biztos rosszul fogalmaztam, mert nem a mondanivalojat, hanem az embert SZAROM LE

    mindannyian masfelek vagyunk es masfelekeppen gondolkozunk, en pl igy:

    1. nekem tetszik a jatek es elo van fizetve. ha kapok 30 napot orulok, de ha nem kapnek, akkor is menne az elofizu, mert tetszik a jatek es tolom (igy sajnos magambol indulok ki, mint a tobbseg es jon a :
    2. aki azert vinnyog, mert nem kapott 30 napot nem ertem; ugyanis ha tetszene neki a jatek akkor lasd 1.es pont igy tenne (es nem kurvara mindegy neki?!). ha nem tetszik neki a jatek, akkor mi a fasznak vinnyog, minek az neki, ja tudom mert AZ NEKI JAR* ugysem jatszik.

    remélem a 3000HUF senkit nem rovidit meg a hetkoznapi szuksegletei fedezesetol semmiben

    *- AZ NEKI JAR emberektol alapvetoen agyfaszt kapok a legharmonikusabb pillanataimban is 0.1sec alatt


    hat ennyi uff xD
  • Kryon
    #44091
    Alakul..., újabban öröm olvasgatni azt a topikot, mindíg felvidít :D

    Ráadásul majd csak a start után egy hónappal lesz ám igazán szórakoztató.
  • PiszkosFred
    #44090
    Hivhatod a focicsapatodat Falabu SC-nek ugyanugy, mint Hortobagyi Istenek SE-nek tavaly... ha a jatekosok ugyanazok, akkor nem lesz ott BL iden sem, csak megyeharom, nem a neven mulik. :)
  • N1ggA
    #44089
    Nekem pont 26.-án jár le, úgyhogy pont jó vagyok :P
  • DummyBoy
    #44088
    Kicsit dézsavu érzésem van mikor nézegetem azt a topikot xD

    Sok sikert a harchoz xD
  • GAthersw
    #44087
    Tudom, most már, hogy tolták egy nappal, az emailben még ez jött:
    "We will be adding an additional 30 days of game time to your account at no charge*. The free 30 days will appear on your account by April 24, 11:59PM CDT, April 25, 4:59AM GMT."

    @44083:
    Köszi, hogy lehet esetleg igazam. Ami a zsákot illeti, miből gondolod, hogy nem én vagyok ő:
    ?
  • TDC Geronimo
    #44086
    Offot nem tudom minek írod ki, itt más azon kívül amúgy sincs :D
  • DummyBoy
    #44085
    OFF: Ha valaki esetleg beleun a SWTOR-ozgatásba a hosszú hétvégén, és vicces dolgokat szeretne olvasni, annak szerintem nyugodtan lehet ajánlani a GW2 topikot ...

    Már előre sajnálom az ott alakuló community-t xD
  • avulu
    #44084
    "The 30 days of game time will show up on your account by April 25, 2012, 11:59PM CDT/ April 26, 2012, 4:59AM GMT and will begin once your current game time remaining expires. If the remaining game time on your account expires prior to April 25, 2012, 11:59PM CDT/ April 26, 2012, 4:59AM GMT, you will be unable to login to the game until your 30 days of game time are added to your account."
  • picket
    #44083
    Igazad esetleg lehet, attól még a stílusod marad, és pont ezzel az alulméretezett ugrással pattant le Crassus is a megértés amúgy alacsony faláról.
    (És igen, egyes körökben aki zacsi nyalást ajánl fel mindenkinek, aki neki nem tetszően cselekszik lehet menő, de lássuk be, hogy menőség ide vagy oda, végül is csak egy tahóról van szó. Vicces képpel is.)

    Ha meg annyira eget rengető probléma, hogy nem tudsz játszani egy napot, akkor fizess elő :p
  • GAthersw
    #44082
    Örültem, hogy 24.-én lejár az előfizetésem és pont másnap már jön az ingyen hónap, nem jött, nem örülök, nyálazhatnak :) A gond nem az, hogy nem jött AZONNAL-MOST-MÁRIS ingyen hónap, hanem, hogy az utóbbi időben nem volt olyan eset, hogy az előre megjelölt határidőt tartani tudták volna. 12 napja küldtek róla emailt, gondolom ezen idő alatt megoldhatatlan volt a dolog. Legközelebb az értelmi maximumot megpróbálom egy vicces képpel emelni inkább, az mindig működik!