60034
  • darth devil
    #44243
    Persze, de az ott alkalmazott rendszer, szerintem kiváló lenne egy sw világban sőt bármely világban. Viszont erősen réteg játék lenne, így a készítők nem merik bevállalni.
  • Kryon
    #44242
    Ráadásul mint írod bonyolult, ez az a tényező ami sajnos a legtöbb játékost elriasztaná manapság.
  • Kryon
    #44241
    Teljesen más a stílus, nem sok ponton lehet érdemben összevetni a kettőt.
  • darth devil
    #44240
    Helyén kell tudni kezelni. Viszonylagos jó példaként tudom felhozni az Eve onlinet, amiben bárki megtalálhatja a számítását. Persze nem is egyszerű mmo.
  • goshinki
    #44239
    Én nem mondok meg senkinek semmit. Arra van Nephin. :)
  • Kryon
    #44238
    Elméletben lehetne, de a balanszot nehéz jól kivitelezni, lásd 3 betűs, ott megpróbálták ezt összehozni, és csak sírás van belőle minden szezonban.
  • darth devil
    #44237
    Aki nem szereti a keleti anime/manga stílust, és nem tud tőle elvonatkoztatni, az mindig ezt hozza fel a Tera ellen. Pedig ezek ellenére, lehet h egy nagyszerű játék.
  • Kryon
    #44236
    És mosómedvék, kislányok, 6 méteres fegyvert fél kézben lóbáló páncélbikinis mangalánykák, akik úgy nyögdécselnek mintha szülési fájdalmaik lennének. Ráadásul úgy futnak, hogy azt nézed mikor esnek orra, folytassam még? :D
  • Alienator
    #44235
    Te vagy az új "majd én megmondom hova írogathatsz" ember?
  • goshinki
    #44234
    Ebben az esetben javaslom neked ezt a topicot: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1232962284
  • Alienator
    #44233
    Ott is van annyi pve tartalom mit itt max szinten (amit mindkét esetben 1 hónap alatt elérsz). és kidolgozott pvp.
    Itt még mindig ugyanannyi pve mint a terában és pvp sincs. hm?

    Az swtor pontosan ugyanannyira grindfest mint a tera. csak dögunalmas harcrendszerrel.


    Ennyi.
  • darth devil
    #44232
    Pont ez a baj, hogy szélsőségekben gondolkodtok. Miért nem lehet egy játékban egyszerre jó a pve és a pvp rész is, egyforma hangsúlyal?
  • Kryon
    #44231
    Akkor bizony neked a 2 betűs mmo-ban a helyed, aki pedig egy kis rp-re, pve-re is vágyik annak pont jó itt.
  • Alienator
    #44230
    Játszottam a bétát.Nézzük mi a jobb dolog:

    - érdekes szintezés 3-4 hét alatt, utána nullaság van.
    - unalmasabb szintezés ugyanennyi idő alatt, utána kidolgozott pvp,
    politikai rendszer

    melyiket válasszam... hm... melyiket válasszam....
  • Nephin
    #44229
    Ennyi.
  • goshinki
    #44228
    Én igen. Grindfest. Jópofa, szép és élvezetes a harcrendszere, de attól még grindfest.
    A sztori része messze elmarad az SWTOR mögött, de nem is ez a lényege. Az PvP játék PvE elemekkel, az SWTOR meg pont a fordítottja.
    Egyszerű dolog, tényleg...
  • Kryon
    #44227
    Ezen most jót nevettem, menj Tera-ba és élvezd a csodálatos fejlődést :D
  • DummyBoy
    #44226
    "Autópálya - egyidiótaszembemegy - mit egy??? az összes!!!"

    Ismerős?
  • Alienator
    #44225
    Kérsz egy almát?
  • Alienator
    #44224
    Elmondtam? Dehogy is. Most hívlak először randira :)
  • z3d
    #44223
    Te sírsz egy olyan játék topicjában, amit utálsz, úgy, hogy az ide látogatók nagy része jó esetben is ostoba trollnak tekint, plusz te annyira okos vagy, hogy meg akarod magyarázni olyan embereknek, hogy rossz a játék, akik szeretik, meg fizetnek érte.
    Igen. Én vagyok a buta.
    Rofl.
  • darth devil
    #44222
    Most őszintén, hol írtam a játékra h szar?
  • Alienator
    #44221
    te próbáltad a Tera-t? Semmi grindfrest nincs benne. Az swtorban viszont nem is tudsz mást csinálni mint grindelni a napikat.
  • Nephin
    #44220
    Szerintem jópárszor elmondtad már, csak valami időhurokba kerültél és mindig elfelejted ezt a tényt. :D
  • DummyBoy
    #44219
    "Hiába van jó társaság, ha a játékélmény dögunalom."

    Na ezt kb. 30 oldalon keresztül próbáltuk nektek elmagyarázni, de nem sikerült ...

    Élő példák, hátha valamelyik leesik:

    - Vannak emberek, akiknek nedves lesz a nadrágjuk, ha zöld a háttér a retekklubbon, és egy rakás négyárnyékú kerget valami fehér pöttyöt: - dögunalom

    - Nascar: - dögunalom

    - WTCC: - dögunalom

    - Forma 1: - dögunalom

    - BK: - dögunalom

    - Jóbanrosszban: - dögunalom

    - Éden hotel: - dögunalom

    - Luszeszíta (Bármilyen idétlen dél amerikai vagy török női név szabadon behelyettesíthető - A Maónika kivételével persze!): - dögunalom

    Hihetetlen mennyiségű dögunalmas dolog van a világon ... mégis sokmillióan gerjednek rájuk ...

    Vannak emberek, akik nemes egyszerűséggel nem nézik, nem csinálják azt a dolgot amelyek számukra dögunalmasak ... Bár kezdem úgy érezni, hogy ezen emberek száma elenyésző ...

    Viszont még ezek közül sem csinálja senki azt, hogy kimegy a Hungaroringre - focipályára - BK forgatásra minden alkalommal üvölteni hogy "Ez sz@@@@@@@@@@@@@@@@@@r!!! Unalmaaaaaaaaaaaaaaaaaas!!!!"

    Ezt az amőbatípust az internet "szülte" ...
  • Nephin
    #44218
    Ha én a PvP-t preferálom, akkor nem egy sztoriorientált (azazt főként PvE) játékot választok PvP-lehetőségekkel, hanem egy PvP-MMO-t. De ha már hülyeséget csináltam, akkor sem megyek körbe a neten, hogy mekkora vacak, hanem szépen megtanulom, hogy legközelebb okosabban választok, befogom a számat, hogy ne terjesszem, mekkora marha vagyok és keresek olyan játékot, ami kielégíti az igényeimet.
  • Alienator
    #44217
    Randizzunk, egy üveg bor mellett elmondom mi a bajom a játékkal :)
  • darth devil
    #44216
    Persze tudom az én hibám, mert én pvpzni szeretek egy mmoban, nem a bossokat öldösni. :D
  • Nephin
    #44215
    Mi tök jól elraidelünk meg wz-zünk, minden este van valami. Neked kevés, másnak nem, ez van.

    Muszáj megint a köröket róni? Ott a fikatopik, csináljátok odaát.
  • PiszkosFred
    #44214
    Spekulacio.
  • Kryon
    #44213
    "hamarosan bekövetkező swtor bukása", szeretném én, ha lenne egy hasonlóan bukásra ítélt üzletem...
    De addig is míg bebukik, hűts be egy pezsgőt a neves napra, sokat fog majd érni mikor egyszer eladod :)
  • darth devil
    #44211
    Semmi szórakoztató nincs már a szintezésben. :D Ami érdekelt annak megnéztem a class questjét, ami meg nem mint most a bh, azt csak rohamtempbóban felhúztam.
    Community az nincs az swtorban, az tény. Anno 6 éve l2vel kezdtem, toltam is kisebb megszakításokkal az swtorig, minden szerveren jó volt a comm. Itt semmi, és ez részben az új generáció igényeinek kielégítése miatt, lsd az lfg chat miatti sírás, részben a szarrá instanceolt világ, részben a story központúság miatt van.
  • Alienator
    #44210
    Te egy buta ember vagy, jössz ezzel a space dologgal. NEm léptettem át, de kijátszottam, a sztori után pedig semmi nincs ami szórakoztató lenne. Single játéknak oké csak drága, de havidíjasnak kevés.
  • Alienator
    #44208
    vannak kitalált világok, amik vagy könyv vagy film formában van tálalva. Az SW az egyik ilyen, amiben hatalmas potenciál van egy MMO elkészítéséhez.
    Vannak olyan emberek, akik imádják az SW világot és imádják az MMO-kat. na ezek az emeberek jártak a legrosszabbul. Miért is? Mert a hamarosan bekövetkező swtor bukása után a fejéesztők azt mondják majd, hohy huh basszus ha a BW belebukott, akkor gondoljuk meg hogy csináljunk-e sw mmo-t. és nem is valószínű hogy lesz másik sw mmo. Úgyhogy ezzel mi buktuk a legtöbbet.
  • z3d
    #44207
    Neked unalmas, nekem.meg a Terra grindfest lenne unalmas.
    Az a különbség, hogy nekem több eszem van annál, hogy átmenjek a Terra topicba, és hittérítsek.
    Én soha nem unatkozom ingame, persze lehet, az is segít, hogy nem tenyerelek rá a spacere?
  • Kryon
    #44206
    Miután hosszú idő alatt behatóan tanulmányoztam a 3betűs egyik fővárosában az összes kockakövet van némi fogalmam a dögunalomról, és ami swtor-ban van az messze áll tőle.
  • picket
    #44205
    Egyrészt nem érzem a dögunalmat így jó társasággal, tehát ez már nem igaz. Másrészt ez relatív. Harmadrészt lásd Piskos Fred, aki maga is azt írta, hogy jó sok ideig szinte csak csetkliensként használta a szintén előfizetéses mmorpg-t. Negyedrészt a nomádok már felkerekedtek, majd lelegeltetik máshol is a számukra kialakított gyepet.
  • Sir Quno Jedi
    #44204
    Egen, minden ilyen jó a társaság, jókat csetelünk gamma kihalt így előbb-utóbb mifelénk is. Pedig volt, hogy az ember rohant haza, hogy be kell jelentkezni és trécselni, de az ilyesmi elmúlik idővel. Meg ehhez nem kell játék, elég egy skype pl. :D
  • Alienator
    #44203
    Hiába van jó társaság, ha a játékélmény dögunalom. Egy idő után senki nem fog fizetni havidíjat egy online chat-ért. A közösség meg átmegy egy olyan játékba ahol a chat-en kívül van más szórakoztató dolog is.
  • Sir Quno Jedi
    #44202
    Kénytelen voltam, nekem egy hónap is elég lett vón, de ugye kellett a gémerkárd, hogy az alap egy hónapot tudjam használni. Az az egy hónap pediglen elég is volt belőle ugye. Mind1, több is veszett mohácsnál. :D

    Eredetileg úgy volt, hogy haverok is kipróbálják, odaadom nekik az accomat, hagy tolják, de SENKINEK sem kellett, senkire sem tudtam rásózni ajándékba sem. Evvan. Rábaxtam. ?DDD