60034
  • Laroa
    #44283
    Most 7kor ránéztem a szerverekre, az összes light
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az asia-pacific régióban
  • Nephin
    #44282
    Karaktertranszfer, eventek stb.
  • Tafaya
    #44281
    Elolvastam, csak azt furcsállottam, hogy 1.2 óta eltelt már egy kis idő, ennyire alaposan megvizsgálnak minden esetet? :)
  • Curze
    #44280
    Épp tegnap éjjel csatlakoztam hozzájuk. :)
    Aktív társaság ;)
  • sithpongómaci
    #44279
    The Progenitor szeron egy Republic guildet ismerek, Ők a Fényhozók. A vezetőjük Yeloye, Őt keresd. Segítőkészek, és úgy láttam aktívak.
  • Nephin
    #44278
    Ha elolvastad volna a cikket vagy figyelmesebben olvastad volna :P, tudnád, hogy épp az a lényeg, hogy figyelik a játékot, új rendszerrel szűrik a cheatet és exploitot és ezért kerültek most bannolásra ezek a bizonyos accok. :) Ezen felül kérik, hogy ticketelj.
  • PiszkosFred
    #44277
    Figyelik. Ezert is lett meg az elejen kirakva parezer ember, mert nyitottak/farmoltak a (re)spawnolo ladakat a magasabb szintu zonakban, lowlvl szintu karakterekkel.
  • Tafaya
    #44276
    1-2 dolgot ellenőrizhetnének a szerveren is, mert biztos erőforrás-takarékos dolog mindent a kliensre bízni, csak nem okos :)
  • N1ggA
    #44275
    ja, lehet, hülye ez az angol hogy az E/2 és a T/2 között nem tesz különbséget :D
  • Bhalage
    #44274
    öö ez nagyjabol minden vallalatnal elvaras, hgoy az ugyfel az elso es nyalni kell a segget. alapvetoen nincs is ezzel baj, ha az elado es a vevo kolcsonosen tisztelik egymast es mind2 mosolyogva/megelegedve tavoznak a vasarlas szinhelyerol.
    ez a szöveg amit irtal teljesen normalis, akar kijavitjak a bugokat, akar nem. az ilyen szovegeket nem azok irjak, akik a bugokat javitjak, mondhatni kozuk nincs hozza, mert nem ez a szakmajuk. valoszinuleg ok is ugyanigy erzenek, ahogy te, de ez az elet. :D

    ui. a your valoszinuleg nem "rad" vonatkozik, hanem "a bugreportolo emberrol"
  • Bhalage
    #44273
    ööö kinek mi a kontent, en ugy vagyok vele, hogy annyi kontent van jelenleg, amit tobb mint ami eleg ^^ (mondhatni kicsit tul sok)
    (daily, denova, regi hck farm, craft, pvp, legacy, mountok, alt oO stbstb)
  • Sir Quno Jedi
    #44272
    Na majd akkor kivárunk egy jó kis frissítést, hogy legyen kontent.
  • picket
    #44271
    Ha reportolgatsz, akkor nem értem miért baj, hogy megbüntetik azt, akit reportolsz. Kit vizsgáljanak még? Esetleg mindenkit aki piros twi'leket indít?
  • N1ggA
    #44270
    Írtam ticketet, egy bug miatt, és live agent chat lett belőle, ugye a szokásos elnézést, nagyon sajnáljuk stb, mondtam nem gond, a játék úgyis tele van bugokkal, ez nem nagy dolog, erre ír egy ilyet. "With your help we can surely have a resolution for all the existing issues"
    Azért visszavehetnének egy kicsit a seggnyalásból :D
  • Kryon
    #44269
    Az nem bug, hanem feature :)
  • z3d
    #44268
    Naívan azt hittem, kijavítják a mercenary debuff bugot :)
    Tévedtem :P
  • Laroa
    #44267
    mennek a szerók
  • Paxton
    #44266
    Sziasztok,

    Valaki tudna felvilágosítást adni, hogy a Progenitor szerveren milyen Guild-ek vannak és melyikhez érdemes csatlakozni.Elsősorban Republic érdekelne, de ha van olyan Imperial guild, amelyik nem adta meg magát a Sötét Oldal csábításának, az is jöhet.. :)

    Előre is köszi.
  • Laroa
    #44265
    I'm just trolling, szóval a tények mint olyanok ilyenkor mellékesek
  • z3d
    #44264
    Hát ezzel most erősen mellélőttél :)
    Tafy nagyon nem a spacer kategória, és reportol is keményen :)
  • Tafaya
    #44263
    3x olvastam el a hozzászólásom, de csak nem találom azt a részt, ahol leírom, hogy nem reportolom őket.
  • Laroa
    #44262
    a spész nyomogatásához szokott hozzá, nem a reportoláshoz
  • picket
    #44261
    Azért van odaírva, hogy "plz report!". Leesik az aranygyűrű az ujjadról, ha írsz egy mondatot arról, hogy kit, hol és hogyan láttál csítelni?
  • j0nNyKa
    #44260
    tudok elado ea accot, amin van egy bf3, meg egy swtor acc 2 honap feltoltessel, par maxos karakterrel, priviben lehet erdeklodni
  • Tafaya
    #44259
    Tök jó, csak a sokszázezer accountból érdekes módon minden 3-4. meccsen összefutok csodaplayerek ellen, ez a több száz ez semmi. Ahogy annak idején az Ilum bugot kihasználók ellen se tettek semmi, itt is csak azok ellen fognak fellépni, akiket jelentenek. Pénz beszél...
  • Nephin
    #44258
    Szankciók a csalók ellen.
  • Nephin
    #44257
    Persze.
  • t0xikus
    #44256
    sztem ez minden mmoban így megy.
  • Sir Quno Jedi
    #44255
    És mi a véleményetek, ha pár hónapig nem fizetem, esetleg pár évig, akkor utána bármikor folytathatom majd és megmarad a karim???
  • t0xikus
    #44254
    hát én kipróbáltam a terát. hát na. grafikára szép. (persze amint meglátja ezeket az ember, akkor heveny röhögőgörccsel vegyült hányinger tör rá ).

    a harcrendszer? nyomogass 3 gombot meg rohangálj az ellen körül oszt szevasz:)
    a kvesztekről meg ne is beszéljünk, annyira élvezetesek:)
  • Bhalage
    #44253
    black-orange kristaly egy az egybe esik vagy schematic esik denovaban?

    vagy fegyokban van es onnan lehet kiszedni?
    vkinek van infoja?
  • Rhilen
    #44252

    Tökéletesen igazad van.
  • Kryon
    #44251
    Szintén erre számítok, és ez már most is látszik a napikkal és az eventnél. Bár ha kiegészítőnként 5-10 szintet adnak a játékhoz, akkor annyira szintre könnyebb lesz megcsinálni a voice act-ot, és több idő marad a többi fejlesztésre. 50 szintre megcsinálni nem kis munka lehetett, rengeteg idejüket elvehette.
  • PiszkosFred
    #44250
    Ovatosan ezzel. En is ajanlottam a kolleganak tegnap este, hogy addig jatsszon masik jatekkal, de o erre enragelt, es majdnem eret vagott magan.
  • Nephin
    #44249
    Igen, ez egy kritikus pont szerintem is. Bár azt nem tudjuk, mennyire vannak előre a dologgal, tegyük fel a következő kiegészítő hanganyaga már megvan satöbbi.

    Ha tartják az Ohlen által említett ütemet, az 1.3 június körül jön, benne a ranked wz-kkel elvileg. Azzal sokáig ellesz a legtöbb játékos és nem igényel semmilyen VO-t gyakorlatilag.
  • darth devil
    #44248
    Nyilván sokat fog változni előnyére. Ezért mondtam, hogy ki fog alakulni egy stabil előfizetői réteg az SW világa miatt.
    Viszont a régebben említett interjúban volt egy érdekes rész, miszerint azt mondták, h a voice act miatt lassabban kerülhetnek be új dolgok, így szerintem és hangsúlyozom szerintem a jövőben lényegesen csökkenni fog a voice act mennyiség, max a fő történetszálnál marad meg. És ez nem lenne egy rossz döntés.
  • Kryon
    #44247
    Szerintem arra mentek rá swtor-ban, hogy egy szilárd alapot (story, világ) lerakjanak a játéknak, első körben erre volt idő, amire majd később felépíthetik az ennél hiszem, hogy sokkal bővebb elképzeléseiket. Ugyebár Róma sem egy nap alatt... Akinek most nem elég a tartalom, játszon most egy darabig mással, aztán nézzen vissza 1-2 év múlva, mert szerintem sokat fog még változni a játék.
  • z3d
    #44246
    Ez nagyon gyenge volt :-)
    Egyébként meg kit érdekelnek a tények a Terráról?
    Sztem unalmas, ronda, nevetséges harcrendszerrel, grindeléssel. Az nem tud zavarni, hogy mások esetleg szeretik, mivel tutira nekem van igazam, a játék már meg is bukott.
    Kedves almát kínálgató troll, ha már an nyira okos vagy,felismered , ki viselkedik így, vagy segítsek? :-)
  • picket
    #44245
  • Nephin
    #44244
    Nem veszed észre, hogy megint itt térítgetsz.

    Nem kell.

    Unjuk, múltkor mondtam :P. Elmondtad ugyanazt minimum egymilliószor. Kérlek fáradj át a fikatopikba, ott senkit nem zavarsz, kiírhatod a bánatodat, minket pedig hagyj nyugodtan szenvedni a játékban. :D