60034
  • darth devil
    #44323
    World vs World vs World. Gyak 3 szerver harcol egymással egy térképen.
  • Bhalage
    #44322
    mondja mar meg vki mi a szar az a WvWvWvWvWvWvW :o

  • mukika
    #44321
    http://www.jatekok.hu/forum/topic/2429-elado-star-wars-the-old-republic-collectors-edition/
  • Nephin
    #44320
    +1
  • Nephin
    #44319
    Egyetértek.

    A GW2 WvWvW-je az, amit már a WARban is szerettem, de itt mintha jobban megcsinálták volna. Tegnap egész délután a klán várát védtük, supplyt hoztunk, satöbbi, baromi jó volt. Viszont a PvE nagyon el van maradva ettől, főleg úgy, hogy nem vagyok képben a lore minden mélységével. A TOR sokkal jobban leköt PvE-ben, érdekel a karakterem, ott egyelőre ez nem jelent meg nyomokban sem. Viszont a TORban a wz-ken kívül sajnos nincs PvP, főleg most, hogy Ilum parkolópályán van. A wz-k jók, de sokkal kötöttebbek nyilván, mint a GW2 óriási területe a szerverközti harcra.

    Az igazi az lenne, ha lenne egy TORos PvE meg egy GW2-es WvW valami játékban, imádnám. :D
  • N1ggA
    #44318
    Igaz, ki kellett volna fejtenem. Szóval a GW2 PVP-ben magasan veri az összes többi játékot, míg PVE-ben nem. Tehát aki PVE orientált, annak nem elég a GuildWars 2, míg PVP-seknek nagyon igen.
    Értem itt azt, hogy lehet, hogy szintezni élvezetes, de nagyon rövid ideig tart, endgame PVE meg hát az nem olyan jó. Leszintez, ha visszamész, meg lesz pár dungeon, de ez kb. annyi, mint swtorban a daily questek ilumon meg belsavison, amik enyhénszolva k*rva unalmasak.
  • TDC Geronimo
    #44317
    Meg PvE
  • N1ggA
    #44316
    GW2 = PvP
  • Kryon
    #44315
    Nyugodtan kipróbálhattad volna, WvW-ben felrak 80ra és az összes skillt is megkapod gearrel együtt :)

    Ismerősök próbálták, elmondásuk (meg streamjük) alapján jó játék lesz az is, főleg pvp terén. Szerintem is szépen megfér majd swtor mellett, kiegészítik egymást.
  • a.carkey
    #44314
    Itt elbaszták, mert kiküldtek inviteot olyanoknak is (preorder), akiknek nem járna, így a pre-purchaseek közül többen szopták meg (nekik garantálva volt a béta hétvége, nekem ebből így egy nap se jutott a hülye login miatt).
  • darth devil
    #44313
    Pveben az swtor jelenleg a sztori miatt messze a mezőny felett van, ehhez hozzájárul az sw világa is. Részemről nem tudtam úgy átélni a sztorit a gw2ben. Ha az swtornak lenne egy hasonló faction vs faction szerver crossos-al megbolondítva a mass pvpje, akkor a jelenlegi legjobb mmo lehetne. Szal a két mmobol lehetne egy jót gyúrni.
  • DummyBoy
    #44312
    Jaja, én is olvastam :)
  • Boncmester
    #44311
    Amúgy amit Nephin leírt a GW2 topicban róla, az szerintem teljesen jó, most olvastam el. Egyetértek vele.
  • DummyBoy
    #44310
    Szerintem az ilyen vélemények - összehasonlítások bőven megférnek itt. Nekem is nagyon tetszett egy csomóü dolog a GW2-ben, de van ami szerintem SW-ben jobb.

    Bőven megfér majd egymás mellett a 2, nem ugyanaz a célközönségük. PVE-ben SWTOR szvsz jobb, főleg ha a sztorit nézzük. PVP-ben pedig a WvW állítólag nagyon király, de 10-es karival nem mertem kipróbálni :)
  • DummyBoy
    #44309
    Én is kipróbáltam ...

    - Gépigény: Előre szóltak a fejlesztők, hogy jelenleg a game nem nagyon használja a VGA-t, szóval a jelenlegi teljesítményre nem nagyon lehet hagyatkozni :) Mivel most csak a CPU-t használta és így is eldöcögött high-on, így annyira nem félek tőle ...

    - Story: Ez a része nem fogott meg annyira ... ráadásul engem szopatott a játék, lvl 6!!!-os és 8-as kvesztnél berakott 8-12 db nálam magasabb szintű mobot egyrakásra, és vagy 10-szer haltam mire befejeztem ... (A másodiknál akkor lettem morcos, mikor nagy nehezen kicsináltam mindenkit, erre rámspawnolt megint 6 mob ...) Ráadásul valahogy nem fogott meg a történet ...

    - Combat: na ez tetszett ... a fegyverek variációjától függő skillek, az hogy bossharcnál letettem a rangereink elé egy méregfelhőt és ők ezen átlőve mérgezett nyilakat lőttek, ezek nagyon szimpik voltak ... nem volt sok időm, lvl 10-ig jutottam, szóval pvp-t nem teszteltem, de a combat az tetszett. Viszont a nagy kavalkádban volt olyan hogy álltam full HP-n és egyszercsak "Fight for survive" ... o.O

    - kvesztek - dinamkikus eventek: Ezek is jópofák voltak, de én futottam ele 5-ször egymás után ugyanabba a dinamikus eventbe. Ettől függetlenül mindig mentem ha volt valami a környéken, tetszett, hogy foglalkoztak egymással az emberek, olyan volt mint egy jobb punkkoncert, ment a zúzás, de ha valaki elesett, 2-3-an odaugrottak neki segíteni. (Mondjuk erre kiváncsi leszek 2-3 hónappal a megjelenés után, mert most minden terület fullon volt ... de mi lesz akkor?

    - AH: Na ez nem tetszett ... nem tudtam armorok között medium armorra szűrni (Lehet hogy csak az én hibám ...) , nem kaptam visszajelzést a vásárlásról (Állítólag van valami, de nem vettem észre ... így volt hogy valamiből 2-t vettem.) eladni meg semmit sem sikerült, hosszú várakozás, aztán semmi (Nem az volt a gond, hogy nem vették meg, hanem hogy nem vettem észre hogy eladódik, vagy mivan ...)

    - Itemek: Nekem nagyon gyorsnak tűnt az itemek romlása ... volt olyan event, hogy 2-3 halál után menni kellett javíttatni, mert az összes itemem damaged vagy broken volt ... o.O

    - Craft: Na ezek megtanulása nem olyan noob friendly mint SWTOR-ban. Megtaláltam ugyan hol lehet tanulgatni őket, de nem volt időm foglalkozni velük ... SWTOR-ban volt ere kveszt, lehet itt is lesz, majd kiderül.

    És még sorolhatnám. Szuper game lesz, de aki jelenleg még tudja élvezni az SWTOR-t, az nem fog a megjelenéskor hanyatt homlok rohanni megvenni szvsz ...
  • Boncmester
    #44308
    /OFF
    Nekem mondjuk ennél gyengébb gépen se ment 10 alá az FPS szám kb 200 player esetén a képernyőm, 1080p-ben full grafikán (és ez a full grafika olyan, hogy lefosod tőle a bokádat).
    Amúgy vannak a játékban olyan dolgok, amik az SWTOR-ban jobbak (pl a warzone-ok a jelenlegi formájukban), az open world pvp pedig egyértelműen ezerszer jobb a GW2-ben.
    Vanna még bugok, jó sok, szerintem hülyeség, hogy közel a megjelenés, inkább azt mondanám, hogy szeptember-október előtt tutira nem jön ki. Persze tudom, hogy sokan június elejével riogatnak, de az baromság, amit ők találtak ki, mert hisznek a Mikulásban.
    A béta hétvége levezetése pl sokkal simább volt az SWTOR-nál, mint itt.

    Ja, és nem flamewart akartam indítani, meg GW2-re bíztatni az embereket, mielőtt valaki félreértené.
    /ON
  • Omlás
    #44307
    OFF
    Mivel bekerültem GW2 bétába volt alkalmam tesztelni a stuffot.

    Őszintén megmondom elég jól össze van rakva jó ötletek jó kivitelezés de világmegváltót senki ne várjon. Semmivel nem érzem jobbnak többnek mint az TOR-t pozitívumok/negatívumok itt is ugyanúgy megvannak előnye annyi, hogy nincs havidíj de én döntetlenre hoztam ki magamban a teszt után a végeredményt :).
    Mondjuk ha a gépigénnyel nem kezdenek valamit akkor nagyon nagy problémák lesznek :] aláírásomban szereplő konfigon 6-7 player esetén ha "beindult a buli" olyan fps dropp volt hogy simán "csinálhattam egy kv-t" két képkocka között :D a beállítás tök mindegy volt low vagy max. Persze erre azt mondták mert béta hátöö azért relatíve közel a megjelenése elvileg és ha az említett konfigon nincs élvezhető fps érték azért elég komoly gond szerintem.
    Mondjuk megvásárolni meg fogom ez már szinte biztos még ha nem is megjelenés pillanatában de felkerült a listára.

    A TOR marad és a közeljövőben maximum a DIO 3 vesz majd el egy kicsit a TOR-ra szánt játékidőből úgy érzem :].

    Bocsi ha kicsit sok lett meg off meg minden csak gondoltam megosztom veletek :]
    ON
  • N1ggA
    #44306
    Elküldve!
    Ha javasolhatom, mindenképp a Tomb of Freedon Nadd szerveren csinálj karit!
    Jó játékot! ;)
  • Genesist
    #44305
    Privátban elküldtem. Köszönöm szépen! :)
  • N1ggA
    #44304
    mailt kérek :)
  • Genesist
    #44303
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem küldeni egy meghívót free trial-ra? Szeretném kipróbálni a játékot, mielőtt megvásárolnám.
  • Nephin
    #44302
    Egy ideig legalábbis biztosan.
  • Nephin
    #44301
    A HB-n volt, akit kiraktak ezért.
  • DummyBoy
    #44300
    Engem zavar ... Ennyi.
  • darth devil
    #44299
    Rendben, akkor reportolgassátok orba szájba az anyázókat. Biztos sokat foglalkoznak vele a BWnél.
  • DummyBoy
    #44298
    Kicsit átfogalmazom, mert ugye az ártatlanság vélelme ...

    Szóval egy - két anyázás meg ilyenek az belefér. Velem is előfordult már, hogy írtam valamit havernak, ami nem biztos, hogy tűrte a nyomdafestéket, és véletlen Generalra ment ki ... (Pl: WZ végén ... )

    Ekkor egy "Sorry, wrong chat" és kész... de ha valaki folyamatosan anyázik magyarul generalon, annak én sem szólnék. Report és kész. Ha rászólok, akkor csak adom alá a lovat... Reportolnám és bíznék benne, hogy repül. Ennyi.

    De természetesen nem egy "B+" miatt ...

    Egyszer WZ-n láttam egy srácot, aki fevette HUTTBALL-on a labdát középen, majd beszaladt vele force speedben ... o.O ... Érdekes... rá is kérdeztem a többieknél, hogy látták-e ... De senki ... Gondoltam megvárom a következő alkalmat ... Következő Hutballon a csapattársam volt. Végig mentem mellette, és semmi érdekeset nem láttam ... Szóval lehet én néztem be valamit előtte ... ha megint futott volna egy szépet, simán reportolom ...

    Mondhatnám, hogy zéró tolerancia, de annak csak akkor van értelme, ha 100%-ig bizonyítható, hogy csalt - nem véletlenül anyázott - stb az illető ...
  • Alienator
    #44297
    Szerintem tesztelik hogyan működik majd a F2P modell :P
  • Alienator
    #44296
    Várd meg az ingyenhónap végét. Ingyen megéri. Csak fizetni érte nem :)
  • picket
    #44295
    Francot foglalkoztok az ilyenekkel? Aki nem beszél magyarul, az úgysem érti, így pár ilyen sor el sem éri az ingerküszöbét. Ha egymaga csinálja a perpatvart, akkor úgyis beleun és abbahagyja, akkor nem zavarja annyira azt, aki nem érti. Aki meg érti, az jobb ha ignorálja. Ha van közönsége, akkor csak még jobban produkálja magát. Ha egy idegen rászól, az semmit nem ér, tehát a guildjének kell kezelnie a dolgot. Amelyik guild meg megtűri ezt...
  • DummyBoy
    #44294
    Nem ... Káromkodni ész nélkül, magyarul anyázni generál chaten ... az az óvoda ... azt ilyen kis hülyegyerekeket reportolni kell és kész, mehetnek vissza homokozni.
  • Nephin
    #44293
    Ugye. A felnőttek az anyanyelvükön káromkodnak külföldiek társaságában.
  • Laroa
    #44292
    Egy standard, többi light. Ugya Alienatroll?
  • Tafaya
    #44291
    Jaja minek, vissza kell szólni neki, sőt, rákontrázni.
  • darth devil
    #44290
    Omg, emiatt reportolni valakit. :D Tiszta óvoda. :D
  • N1ggA
    #44289
    A keddi maintenance idejét az európai május 1-es ünnepek miatt 2 órával korábbra hozták. Szép dolog!
  • Nephin
    #44288
    Állítsátok le, reportoljátok inappropriate behavior miatt stb.
  • a.carkey
    #44287
    Mit vársz tőle, Trooper a lelkem. :D
  • BrandonLee
    #44286
    Hihetetlen suttyók a rebel strikosok az atho-n! Főleg egy mugli nevű intelligens emberke, aki magyarul szitkozódik ops-en valami elképesztő alpári módon, neki külön gratulálok! Jó fényt vet a magyar playerekre!
  • Ében
    #44285
    Persze, csak adj egy mail címet :)
  • edios
    #44284
    sziasztok,

    épp sokadvirágzását éli nálam a SW világ, úgy gondoltam, hogy kipróbálnám ezt a játékot is.
    némi olvasgatás után arra jutottam, hogy az egyetlen próbalehetőség az, ha valaki meghív.

    igaz ez?

    ha igen, akármennyire is utálok koldulni, esetleg valaki tudna dobni egyet?