60034
  • Alienator
    #44403
    Ha az ea + bw nem tud mit tenni az elnéptelenődő szerverekkel akkor kénytelen lesz f2p-t csinálni belőle. ez pár hónap, várd meg.
  • Vicodine
    #44402
    Én meg mindig hozzátettem h nem saját hanem ugy álltalános véleményeket irok, ennyi...
  • Nephin
    #44401
    Egyébként sem mondtam, hogy rossz a GW2, mert a PvP-je kifejezetten remek, a PvE nekem nem jön be. Ennyit mondtam, mindig. Tudom, nem divat az értő olvasás.
  • Nephin
    #44400
    Én mindig hozzáteszem, hogy szerintem, ellentétben veled, mert te kinyilatkoztatod, hogy a TOR szar. Szerinted. Ennyi.
  • Tomy Lee
    #44399
    5-6K ennyiért talán megvennék(6 ezerért vettem anno).Én azért nem adom el mert megvárom vele f2p-t.Biztos előnyökkel fog járni egy veterán account:)
    Addig meg frozen..
  • Boncmester
    #44398
    A véredénye engem sem érdekel, pedig én boncmester vagyok :P
  • Witcher
    #44397
    LoL 5k-ért ott rohadjon meg inkább! A gammel semmi bajom, viszont hogy kiürült a szeró az már nem izgi! A Bio, meg az EA szerencsétlenkedik továbbra is, nekem meg egész egyszerűen elfogyott a türelmem! Ennyi!
  • Alienator
    #44396
    nem találtuk meg egymást, piszkosfred postjaira nem is reagálok, mert ő olyan egyszerű mint egy lejtő. nem érdekel a véredénye.
  • Vicodine
    #44395
    Nem figyeltél arra amit irtam!Nem elöitélet volt bennem ,imádom a SW cuccokat, de ezt elöre lehetett látni, az elsö videok láttán a SW teljesen kimeritette a nevetséges kategoriát, ez nem elöitélet...
    Nephin: még mindig csak egyedi véleményeket irsz be a gw2 pve részéröl, a többség totál megvan elégedve, és nemhiszem h tudsz olyan mmot felmutatni aminek hasonlo end game tartalma van pve terén. Persze mindig vannak negativ vélemények is, minden játék esetében, de attol még nem lesz igazad
  • Alienator
    #44394
    15k?? Meg-e vagy őrülve? 5k-ért is örülhetsz ha elviszik.

    Biztos te is azért adod el mert annnnyira jó game.
  • Witcher
    #44393
    Atho Cityn nem sok reményt fűzök hozzá, de meglátjuk! Ha elmegy dobok egy privit!
  • Boncmester
    #44392
    Majd írd már be légyszi, ha sikerült annyiért eladni! :)
  • Boncmester
    #44391
    Ne küldd oda!
    Veled úgyis olyan jól elvan, megtaláltátok egymást, mint zsák a foltját :)
  • Witcher
    #44390
    Lemaradt szeró Atho City!
  • Witcher
    #44389
    Eladó az accom, rajta lvl 50 guardian full battlemaster, lvl 50 sage egy két battlemaster a többi champion, lvl 18 shadow, lvl 11 sentinel, 2 millió credit, 25 nap játékidő! Ára 15k alku nincs! Akit érdekel privi!
  • PiszkosFred
    #44388
    - sose (de ha van par egyetemista progmatos cimborad, szolj nekik)
    - idovel talan lesz, de egyelore ez a megoldas marad a szoktatas idoszakaban. Mar az is szep, hogy tobb nehezsegi fokozat van.
    - nem szarjak le a pvpt, jelenleg is van benne. Hamarosan rendberakjak a rendszert. De ha van par progmatos egyetemista cimbid...
    - Jo otlet lenne, de mivel az urharc jelenleg inkabb egy singleplay minigame, ha lesz is ilyen, uj rendszert fog kapni. De ha van par...

    GW2 pedig igenis erdekeljen, mert a topiknak (es a vilagnak) nagy szivesseget tennel vele, ha elkezdenel vele jatszani... Ha tetszik, akkor eltunsz vegre innen, ha pedig nem tetszik, ott trollkodsz tovabb. Pusszantas.
  • picket
    #44387
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻)
  • PiszkosFred
    #44386
    "A game nagy szarban van, ezt mindenki tisztán látja aki nem elvakult. Az EA elég pénzéhes cég ahhoz, hogy nem hagyja hogy a game megbukjon. Ezért kell csodának jönnie mert csoda nélkül hamarosan kuka."

    Harom mondatban ketszer mondtal ellen onmagadnak :D
  • N1ggA
    #44385
    Akkor majd szólunk ha megtörtént a csoda. Addig lehet utálni a játékot, és ide írni is lehet, de hazudni nem kell.
    Teljesen nyilvánvaló hogy nem 3 unalmas raid és altozás a PVE, te is tudod hogy vannak hm flashpointok, daily questek, world bossok, akkor meg mi a fasznak kell hazudni?
    Tényleg, menj el, majd írok privát üzenetet ha megtörtént a csoda, ha meg nem akarsz, akkor meg ne hazudozz, hanem írjál igaz dolgokat.
  • picket
    #44384
  • Alienator
    #44383
    Az ismerősöm klánja kollektíven abbahagyta, mert 50-en semmi értelmes tartalom nincs. Biztos ők is hülyék, meg az több százezer ember is hülye akik szintén cancelleztek.
    És a visszacsalogató dolgok is azért vannak mert minden rendben van. "Hápersze"...

    Valami csodának jönnie kell, az EA nem hagyhatja ennyiben. A game nagy szarban van, ezt mindenki tisztán látja aki nem elvakult. Az EA elég pénzéhes cég ahhoz, hogy nem hagyja hogy a game megbukjon. Ezért kell csodának jönnie mert csoda nélkül hamarosan kuka. Na én éppen ezért bízom a csodában. Ezen kívül a BW-t egy jó fejlesztőcsapatnak ismerte meg a nép. Ők sem hagyhatják hogy így maradjon. A BW név eddig garancia volt, most már nem így van. Valahogy vissza kell magát tornásznia azokba a magasságokba amik eddig jellemezték. Nem? De.
  • N1ggA
    #44382
    Sorry, az nem fog jönni.
  • DummyBoy
    #44381
    Feleslegesen erőlködsz ... ha képes lenne megérteni amit mondani akarsz, akkor már rájött volna hogy feleslegesen töri magát ... de nem ...

    @alienator: Mi is ...
  • Alienator
    #44380
    Várom a csodát.
  • Evoluti0N
    #44379
    Lehet, h én vok a hülye, de ha ennyire nem tetszik a játék, akkor miért nem hagyod az egészet a francba ahelyett, h itt trollkodsz.
  • Alienator
    #44378
    1000-szer elmondtam hogy nem érdekel a GW2. Biztos jó játék lesz, az swtor-nál mindenképp jobb (bár ennél nem nehéz jobbnak lenni), de engem az nem érdekel. Az érdekel hogy:
    - Mikor cserélik le totál a graf engine-t valami használhatóra
    - Mikor lesz benne olyan raid ami érdekes, és a hc és normál módok közt
    nem csak HP különbség van
    - Ha ennyire vágyik a nép egy normális pvp-re akkor miért szarják le?
    - A jelenlegi gameplay egyetlen élvezhető(bb) dolga az űrharc, mikor
    bővítik.

    ennyi.
  • Nephin
    #44377
    Elég rég volt, hogy egész nap ment a TOR, jó ideje gyakorlatilag raidre lépek be, mert munka van. De ha nem és többet vagyok bent, akkor insta, napik, van balmorrás és ilumos hátralékom is, Codex-entryk felfedezése, néhány datacron sincs még meg, craft, wz, ilyesmik. Az event alatt például azt csináltam.
  • DummyBoy
    #44376
    Sajnos azt nem tudjuk elmagyarázni, ahhoz komoly szakképesítés kellene, ami ritka is mint a fehér zorró ...

    Bocs.
  • Boncmester
    #44375
    Ezt nem értem teljesen...
    Fent vagy nekem xFire-ön, és látom, hogy mennyit SWTOR-ozol, gyakorlatilag folyamatosan, amikor én a gép előtt ülök. Ezek után totál nem vágom, mit csinálsz, ami miatt még csak lvl 53-as a valorod, meg altod sincs, csak 1?
    Az instákat-raideket mindenféle módon 1 hónap alatt végig lehet tolni, ha azt akarja az ember, pvpzéssel meg ennyi idő alatt valor 100-asnak is lehetne lenni. Azt is írtad kb 1-2 hónapja, hogy a Corellia questeket csak akkor fejezted be.
    Áruld már el, hogy akkor mivel töltöd az időt ingame? Csak mászkálsz és a TS-en beszélgetsz, vagy mit csinálsz? :)
  • Nephin
    #44374
    Nyomj egy frissítést, már a GW2-topikban kell trollkodni, ott van a hype. Pápá.
  • PiszkosFred
    #44373
    Erdemes lenne gugliznod picit, mert kevered a szezont a fazonnal.
  • Alienator
    #44372
    Olyan érdekes amikor a tor iszonyat jó pve tartalmáról beszéltek. Van benne 3 dögunalmas, 1 nap alatt letolható raid. meg altozás. Mi van még benne ami olyan jó pve tartalom?

  • DummyBoy
    #44371
    Norn thief ...

    Viszont mákom van :) Elkezdtem nézegetni a Beta fórumot, és nem kis meglepetésre külön topikja is van a kvesztnek :) Mint kiderült, az NPC-k is bugosak, valamint a kveszt is túl erős volt - ki is javították, csak az nem került bele a Beta Weekend-es kliensbe :)

    (Őszintén bevallom, bennem volta félsz, hogy valójában csak nagyon béna voltam ... De akkor kicsit megnyugszom :) )
  • Nephin
    #44370
    Egy altom van, lvl 4, crafra kell amjd. :)

    Még a mainemre sincs elég időm, raidre járok, megrekedtem 53-as valoron, annyi dolog lenne vele, hogy ihaj. Hogy fejlődjön és jobb legyen és mert fejlődik és jobb lesz.
  • a.carkey
    #44369
    Milyen karival voltál?
  • a.carkey
    #44368
    Ugyanerről szól a TOR is, csak ad egy illúziót, hogy neked milyen jó kis altjaid lehetnek. Más tészta, hogy ha erre építesz, igazából egyik karid sem játszod ki, mert arra IRL munka mellett a világ összes ideje nem lenne elég. Ha mégis megpróbálod, akkor azt is a csúnya és hülye gearek miatt, esetleg a pillanatnyi kraft előnyök miatt, melyeket amint megszereztél, és tele vagy pénzzel, kb. vsz hanyagolod is, hisz a többi altnak is kell a legjobb cucc és a sok felesleges tárgy. Aztán nyomod az altokat.

    Szép az SWTOR, jó a storyvonala, de a 3. karimnál a Coruscant útvesztőiből (ill. Nar Shaddaa nevü klónjából), az Alderaan lyukaiból, stb. tele volt a hócipőm.
  • Nephin
    #44367
    Nyilván nem kell magyarázni egy insta és egy raid között a különbséget, bár tudtommal a GW2-ben is lesznek 8-10 fős insták elvileg, ez pedig már majdnem raid... A másfajta stat akkor jó, ha más a builded, tudom, mindig ezt mondom, de ha megvan a maxos cuccom, jól is néz ki, akkor engem nem motivál semmi arra, hogy tovább PvE-zzek , mert nem fog fejlődni a karakterem, az instákat pedig többször láttam valószínűleg szintezés vagy a megfelelő cuccok összeszedése közben.

    Ezért mondtam, hogy ha nem lenne olyan a PvP, amilyen, nem érdekelne a játék, mert a PvE része nekem kevés hosszú távra és nem is köt le annyira, mint a Lotro vagy a TOR.

    Vicces módon - bár a wz-kkel alapvetően semmi bajom a TORban - ebben a két játékban együtt nincs olyan jó PvP, mint a GW2-ben lesz. Tényleg szerencse, hogy nem lesz havidíjas, így adja nekem a már többször említett tökéletes kombót: PvE: jelenleg TOR és Lotro (bár ez már csak ritkán, más okokból), fenttartva, hogy a TORba bármi bekerülhet, szabad PvP-re, achizásra, gyönyörűen kidolgozott fantasy környezetre GW2 (és Lotro lenne, de lásd mint PvE).

    Hangsúlyozom, ez az én ízlésemnek felel meg így, másnak biztosan más szempontok a fontosak, de - kedves Vicodine, a te mondataiddal ellentétben - nagyjából objektívnek érzem.
  • Boncmester
    #44366
    Ez alapján annyi különbség a 2 között PvE szempontból, hogy az SWTOR-ban mehettek 8-an illetve 16-an is instázni, a GW2-ben pedig nem. Ja, meg hogy a geareknek nem lesz nagyobb statja, csak másfajta statja. Legalábbis én így látom.
  • DummyBoy
    #44365
    +1
  • Tyrpak
    #44364
    A GW2 kifizetve, bármikor játszható.

    Abban a pillanatban, hogy SWTOR-ban lesz egy bolygó, ahol erődöket foglalhatok a republictól, vagy egy űrcsata játékosok között, vagy egy lfg tool, hogy azokba az instákba is lejussak, amiket még csak nem is láttam, mert nem volt csapat, csak folyamatos solozás, na akkor újra előfizetek SWTOR-ra.

    Kizártnak tartom, hogy lesz még olyan játék, amivel évekig játszanék.
    GW2 is valószínűleg csak 3-6 hónapra lesz elég.