60034
  • Braikingboss
    #44443
    Itt reklámozod a f2p lesz swtor hát szerintem még jó pár évig nem lesz az akár hogy is erőlködnek rajta. Ha a Warhammer Online kemény 2 szerverrel dübörög nem tom mennyi előfizetővel de még mindig nem f2p. Persze az más kérdés hogy lehet balfaszok. Na már most azért swtor még is több előfizetővel rendelkezik és ha folyton javítgatják bővítgetik meg is marad egy bizonyos számú előfizető ami mellett bőven megéri nekik a havi díjas rendszer.
  • Kryon
    #44442
    Sokan meg most is élvezettel játszanak vele, erre mit lépsz? Félig üres / félig teli pohár esete, lehet rajta vitatkozni, de sok értelme nincs...
  • DummyBoy
    #44441
    Taníts még MESTER! Iszom a szavaidat!
  • Alienator
    #44440
    "rajtad kívül még nagyon sokan tettek így"

    na ez itt a lényeg, ezért lesz f2p :)
  • Alienator
    #44439
    a lotro előfizetőinek száma nagyon lecsökkent mert megunták stb. f2p lett, mert már nem akartak fizetni érte. most ismét sokan játszák. szerinted ugyanez a modell miért ne lenne igaz az swtorra? mmo-nak készült mindkettő. mi a különbség?
  • Kryon
    #44438
    Ez itt mindenkinek világos, rajtad kívül még nagyon sokan tettek így, de ők nem írják ezt le minden nap ide, mert kb. senkit sem érdekel, dereng már, hogy hol a probléma?
  • Alienator
    #44437
    a wow 7 éves az swtor meg 4 hónapos te agyoniskolázott.

    nephin: a játéknak vannak jó részei. ez pedig a single player sztori. az tényleg jó. de ahogy a legtöbb sztori alapú single játékért nem kérnek havidíjat, itt sem kéne. ami szar, az az mmo része, amiért a havidíj elvileg indokolt lenne.

    a mass effect (hogy a bw-nél maradjunk) egy jó single game. havidíjas? nem.

    persze nem is mmo, de az swtor mmo része inkább csak nevében hasonlít egy mmo-hoz. ééértem? (meki bácsi után szabadon)
  • Alienator
    #44436
    a saját példámmal élve (csak hogy ne érjen vád hogy aoe általánosítok), vártam, megvettem, fizettem érte boldogan. aztán 2 hónap múlva kiderült hogy single player csőjáték és már nem fizetek érte. de évekig fizettem volna egy szó nélkül, ha megérné. és ezzel nem vagyok egyedül. clear?
  • Nephin
    #44435
    Nem értelek. Egy szar játék ingyenesen is szar, azért, mert ingyenes, nem fog megjavulni és jobban tetszeni lásd _Conan, STO stb. Érdekes logikád van.:D
  • DummyBoy
    #44434
    swtor f2p - nagyjából 576 000 találat
    wow f2p - nagyjából 2 980 000 találat

    Te hihetetlen gyengén nyomod ma ... amellett hogy a szokásosnál is bénábban trollkodsz, még a saját hülyeségeid áldozata is leszel ...

    Kereshetnél végre valamit, ami nem ekkora öngól :)
  • Kryon
    #44433
    Nem nem, az a buta, aki széllel szemben vizel és nem érti hol a baj, és kettőnk közül ezt te csinálod már pár hónapja a topicban :)
  • Alienator
    #44432
    buta.
    a jó játékért fizetnek. a wowért is fizetnek. a gyenge játékokért meg nem akarnak fizetni. és egy ilyen játékért mint az swtor rengetegen nem akarnak fizetni. érthető is. ingyen még oké, de havidíjasként gyenge
  • Kryon
    #44431
    Írd be, hogy wow f2p..., és csodálkozz :)
    Persze, hogy foglalkoznak vele, mert biztosan sokan akarnak vele játszani (biztosan azért mert olyan szar...) csak épp büdös nekik, hogy fizetni kell érte...
  • Alienator
    #44430
    dehogy is. én még február elején is játszottam.
    mára már kiderült hogy bukás, nem egy site foglalkozik vele, nézd meg. attól hogy páran foggal-körömmel ragaszkodnak ahhoz hogy évek múlva is menni fog, attól a tény tény marad, bukás.
  • Alienator
    #44429
    és a legtöbb helyen azt írják hogy nem is értik sokan hogy miért nem f2p már mostz. érdemes beleolvasni a fanboi-oknak (is)
  • Nephin
    #44428
    December óta pár hónap nálad a f2p...:D
  • Alienator
    #44427
    Írjátok be a google-ba hogy swtor f2p. nem kevés site foglalkozik a dologgal, az mmorpg.com-tól a mindenfélemóka oldalakig. szerintem ez nem véletlen.
  • DummyBoy
    #44426
    Az a baj, hogy hiába vannak ekkora hihetetlen profi közgazdászok, meg elemzők a magyar fórumokon, sajnos az olyan garázscégek, mint az EA kénytelen saját butaságuk miatt bukni egy csomó pénzt ... 1-1,5 millió előfizetés mellet valszeg minden magára kicsit is adó cég azonnal ingyenessé tenné a szolgáltatásait.

    Hogy ezek mekkora hülyék ...
  • Kryon
    #44425
    Ahhoz még nagyon friss a játék, hogy f2p legyen, még bőven vannak lehetőségeik, majd ha semmi sem használ és 2-3 év múlva állnak 500k-n, akkor talán bevezetik, addig ne reménykedjetek.
  • Alienator
    #44424
    Jaj ne hasonlítsd már a wowot az swtor-hoz. igen az 7 éve megy és a köv blizzard mmo-ig menni is fog.

    az swtornak hónapjai vannak hátra ha nem tesznek valamit. egy casual klán az 1.2 után egy héttel végzett a új contenttel. ennyi.
  • darth devil
    #44423
    Rendben f2p lesz. :D Bár nekem rohadt mind1 az ingyen időszak lejártával vége. :D
  • Alienator
    #44422
    A lotro-nak is jót tett az f2p. ennek is jót tenne. pontosabban csak ez mentené meg.
  • Kryon
    #44421
    A fikázásra nem lehet alapozni, lásd wow, ott is ez megy mindig, de azért valahogy eldöcög 7 éve. Egy játék, vagy bármi más halálát az érdektelenség jelenti, az hogy trollok hada dúlja swtor fórumokat mindmáig, azt jelenti nagyon is benne van a játék a köztudatban.
  • Alienator
    #44420
    szerintem meg az nem fog annyi pénzt hozni ami az ea-nak elég. az az 500k már nyereséges duma is csak kamu szerintem. azt hitték hogy rommá veri a wowot, és több milliós előfizetői számra számítottak. úgy vélem hogy az ea most nagy pánikban van emiatt.
  • Witcher
    #44419
    Most ugye csak butáskodsz?
  • BoneDragon
    #44418
    Azért nem lesz f2p, mert buták. Félnek beismerni, hogy bukta a game, de ha bevezetnék akkor újra felvirágozna. Sőt lehet, hogy többen lennének mint első hónapban.
  • darth devil
    #44417
    Tetszik nem tetszik, nem lesz f2p, az sw név és a sok casual életben tartja. Lehet nem lesz csak 10 szerver, és 500k előfizető de akkor is talpon marad.
  • Witcher
    #44416
    Ja, ha 15-ért elviszi valaki jó, ha nem az is jó! Nem esek kétségbe ha nem kell senkinek, majd ha free lesz elbohóckodok még vele!
  • Alienator
    #44415
    amúgy a Rift-et tizedennyire se fikázzák, mégis alig van előfizető. sokan még a csodát várják, és remélik hogy a játék még meúszhatja a bukást. ezek az emberek az előfizetői látszám 80%-a szerintem.

    egy ilyen kemény piacon az swtor által nyújtott teljesítmény nagyon karcsú.
  • Alienator
    #44414
    a fanboyok sosem fogják belátni hogy bukás a game, csak ha majd kihirdetik az f2p-t.

    lehet hogy 500k előfizetővel is nyereséges, de akkor már annyira üresek lesznek a szerverek hogy az az 500k is lelép.
  • N1ggA
    #44413
    Én rajtad (meg rajtam) kívül még nem találkoztam olyannal, aki támogatná.
  • Alienator
    #44412
    Csak hogy tudd, Nephin lány. és néha kegyetlen :)
  • Nephin
    #44411
    Van, akik fikázzák, van, akik támogatják, ez természetes. Kisbarátunk itt ultimate igazságokat kívánt levonni, ezzel van a probléma.
  • Nephin
    #44410
    Kilégzés, belégzés, kilégzés, belégzés, segít, ha ideges vagy. :D
  • darth devil
    #44409
    A fos cc rendszer és a pvp hiánya miatt.
  • N1ggA
    #44408
    Tényleg szarrá fikázzák a játékot az összes fellelhető fórumon, szóban, írásban, mindenhogyan. Ezt be kell látni.
  • Vicodine
    #44407
    Vaze az közt h belelátok-e vkinek a fejébe, meg h olvasom h miket irnak van különbség ne basszál már fel h ennyire sötét vagy és nem tudsz alapvetö dolgokat felfogni?!Mindegy nem vagy vita partner mert ahoz elöször is kellene tudni olyan dolgokat h mondatok értelmezése és felfogása stb...
  • Nephin
    #44406
    Nem, drága, te a saját véleményedet írod le, mert nem látsz senki fejébe. Érted?
  • BoneDragon
    #44405
    Sokkal nyereségesebb lett volna, ha f2p lenne. Talán még mindig játszanék vele, de ebben a formában sajnos a játék nem ér 2 havonta 6,5k-t.
  • darth devil
    #44404
    Fél millió előfizetővel is nyereséges...