60034
  • Nephin
    #44483
    Meleg volt ma és kevés az árnyék, ugye? :D :P
  • Alienator
    #44482
    Nini egy jövőbeli levél Nephin-től nekem:

    Szia drágaságom!

    Bocs hogy nem ébresztettelek fel reggel, de tudom hogy hajnalig toltad a tera online 3-at. van palzmapörkölt a hűtőben a lézerkóla mellett.

    UI:
    Igazad volt, most hogy 20 éve f2p az swtor tényleg többen játszanak vele.
    Puszi.

    N.


    :)
  • Kryon
    #44481
    Ismerősnek tűnt a neved, rájöttem honnan :)
    Nos GW2 azért nem az a tipikus f2p a fizetős alapjátékkal+kiegekkel, tehát nem is vetem össze a sok koreai hulladékkal, amikben bizony konkrét előnyökért fizethetsz. Persze az item shop tartalmára ott is kíváncsi leszek mielőtt belevágnék. (szigorúan swtor mellett persze :) )
  • Tomy Lee
    #44480
    Nyugodtan ki kell várni és persze addig nem fizetni érte:DD
  • Nephin
    #44479
    Ha ilyen lenne, úgy törölném, mint a sicc.
  • Tomy Lee
    #44478
    De nem most!
    Várnak még ők erre.Még van előfizetőjük úgyhogy számukra ez a téma még kizárt.
    Nincs ezzel gond.Itt majd akkor lesz ha 2012-es mmo-k sorra jönnek és esetleg vesztenek a táborukból.
    Mondjuk ők se hülyék,hogy f2p-re tegyék amég van ennyi előfizető:-)
  • Alienator
    #44477
    bezony. Ingyen insta imba de bűnronda lútokkal. nem tetszik? van itemshopban minta pénzért.
    deszarulnézkiahajóm. nem tetszik, itt az új x-wing skin pénzért. hm? :)
  • Nephin
    #44476
    Már öntöztem. :P
  • Tomy Lee
    #44475
    Iszonyat mit kereshetnének egy átgondolt f2p rendszerrel.Senki nem temetné a játékot ezt 100%-ra merem állítani.Persze nem egy Conan szintü F2p rendszer mert azon kb röhögni lehet hanem valami okosságos dolgokkal.
    Ebbe lehetne a legtöbb kreativítást belevinni és fellendíteni csúcsra Swtor-t.Simán fel lehetne imo.
  • Alienator
    #44474
    Ha sok a meló akkor miért fórumozol? nyomás vissza az ültetvényre asszony :)

    poén, és jó poén, nehogy megsértődj :)
  • Alienator
    #44473
    ha olyan jól főzöl mint ahogy kimagyarázol dolgokat már trade-elem is a gyűrűt. Egyéb dolgokba bele se merek gondolni :)
  • Alienator
    #44472
    annyira azért a bw korrekt lenne hogy nem borít fel szembetűnően balance-t csak azért mert van aki fizet, van aki nem.
  • Nephin
    #44471
    Jajistenem... most még az olyan fangirlök se játszanak, mint én, mert 4 napos hétvége vagy akár csak a tegnapi szünet után sok a meló...

    Egész nap nyitva van a szerverstátusz és azt figyeled, mikor melyik szerver zöldül be? :P
  • Alienator
    #44470
    úgy értem, lehet hogy egyes nem létfontosságú területért vagy küldetésekért kell csengetni, de nem fognak neked summonolható csillagromboló flottát árulni pénzért.
  • Kryon
    #44469
    Sokféle létezik, én a legszarabb típust fogtam ki, ezt elismerem, de elvette a kedvem a hasonló játékoktól. Inkább fizetek, de pontosan ugyanazt kapjam mint mindenki más.
  • Alienator
    #44468
    egy f2p modellben nem szoktak gameplay-t komolyabban érintő előnyöket árulni.
  • Kryon
    #44467
    hmm, szerelmi szál a topicban, egyre érdekesebb :)
  • Alienator
    #44466
    valaki nemrég dobott ide egy képet a szerverek terheltségéről. az az emberke nézze már meg a mostani állapotot. nézze meg minden régióban. vagy most nem menő megnézni? vagy megint valami foci esemény van? vagy barátok közt marathon? :)
  • Tomy Lee
    #44465
    Te nem vagy tisztában a F2p modellel,már elnézést..
  • Kryon
    #44464
    Az pedig, hogy valaki attól erős mert többet fizet, pedig sokakat taszít. Elég sokáig játszottam f2p játékkal ahhoz, hogy messzire kerüljem az összeset.
  • Alienator
    #44463
    Mondom én... Majd mi nem azon vitatkozunk hogy ki miért hajtotta le/fel a wc ülőkét, hanem hogy mi és mikor lesz f2p. A digitális álompár :)
  • Nephin
    #44462
    Affene, lebuktam. :P
  • Alienator
    #44461
    az f2p-ben is van bevétel. ha ésszel csinálják, nem is kevés. viszont megvan az "illúzió" hogy ingyenesen játszol.

    ha az swtor f2p lesz, abból is lesz bevétel, plusz lesz több ember aki potenciális "fizető vendég". de meglesz a lehetőség hogy teljesen ingyen játsz. és ez sokakat vonz.
  • Alienator
    #44460
    kész is vagy a vacsorával? valld be hogy szórakoztatlak, és kíváncsi vagy rám élőben :)
  • Kryon
    #44459
    Kivéve, ha azok mennek el akik fizetnek a szolgáltatásért, és akik érkeznek csak a helyet foglalják többségében. Jelenleg itt mindenki fizet, ha f2p lenne akkor vajon hányan fizetnének, mert én pl. biztosan nem ha ingyen is megkapom ugyanazt...
    És ők ezzel teljesen tisztában vannak.
  • Nephin
    #44458
    Egy ideig még fizettem a havidíjat, de pár hónap után már nem volt hozzá kedvem és ezzel nem voltam egyedül. Tehát a biztos előfizetőket vesztették el az alkalmi vásárló f2pek miatt.

    Persze azt hozzá kell tenni, hogy a Lotroban elkövették azt az óriási baklövést, hogy potom összegekért lifetime-ot adtak: az előfizetők nagy része megvette, mert remek volt a játék, generáltak egy nagy bevételt de utána, mivel ingyen játszottak már, nem volt havidíj-bevétel olyan mértékben, mint korábban. Egyre ritkábbak lettek az update-ek, egyre kevesebben játszottak, kellett a pénz és innen csak a f2pbe lehetett menekülni, tehát totálisan más a helyzet, mint a TORnál.
  • Alienator
    #44457
    ha létszámban többen vannak 8akármi miatt) akkor a kiadó leszarja a játékosok milyenségét és azt a pár embert akik miattuk mennek el. ha a létzám nagyobb, nagyobb a nyereség. és ez számít nekik.
  • DummyBoy
    #44456
    Egy tanítványnak nincs nagyobb büszkeség, mint utolérni a mesterét
  • Alienator
    #44455
    na ha az aion visszatér a havidíjas modellre akkor be is csukhatják a boltot. az se azért lett f2p mert roskadoztak a szerverek a játékosoktól.
  • darth devil
    #44454
    Ne vitatkozzatok, f2p lesz és kész. :D
  • Kryon
    #44453
    Ahogy hallom Aion-ban is sokan abbahagyást fontolgatják régi játékosok közül, mert az f2p óta érkező emberek nem igazán nyerték el a tetszésüket, még ha létszámban többen is lettek.

    BW/EA sem fogja megkockáztatni, hogy a megmaradt kb. 1 milla előfizető esetleg épp ilyen okokból lépjen le.
  • Alienator
    #44452
    vacsorázni nélkülem? hol marad a fülledt romantika?
  • Alienator
    #44451
    Áh... nem baj ha nem reagálok ezután rád? Annyira gyenge és unalmas vagy mint a duna tv.
  • Nephin
    #44450
    Na jó, én elmentem vacsorázni, nem vagyok Donna Quijote... :D
  • DummyBoy
    #44449
    Drága Mesterem ... megtennéd nekem, hogy kiguglizod mit jelent az a szó, hogy "észérv" ?

    Nem illendő olyan szavakkal dobálózni aminek a jelentését nem ismeri az ember ...

  • Alienator
    #44448
    Értem én tündérke. De a léynegen nem változtat, azért lett f2p mert nem érte meg havidíjat szedni. Most meg rengetegen játszanak vele. Ez itt a lényeg üzleti szempontból.
  • Alienator
    #44447
    De. Ahhoz kérhetném a segítségedet? :)

    a postod száma csupa négyes. iszunk valamit? :)
  • Nephin
    #44446
    4 évig lotroztam, hidd el, a f2p óta nagyon vacak a játék. Minden a pénzre megy rá, nyoma sincs az eredeti, nehéz, élvezetes játéknak.
  • Alienator
    #44445
    ha valaki nem tud mit válaszolni észérvekkel szemben, akkor mindig valami ilyesmit válaszol. tanítalak, de csak havidíjért. ha már nem tudok újat, érdekeset tanítani, f2t (na mi az a t?) leszek. biznisz?
  • Nephin
    #44444
    Magyarul csalódtál (és mások is), aztán most az ebből fakadó frusztrációt trollkodásban vezeted le. Pedig vannak jobb módszerek is, nem? ;)