60034
  • Kazagor
    #44565
    Szerintem már Nephin is besokallt és rajtamaradt az ujja a delete gombon.

    Végre!
  • Alienator
    #44564
    Csak te nem látod.
  • Rhilen
    #44563
    Jé, Nephin végre rendet tett? Vagy csak én nem látom Alienator hozzászólásait?
  • Alienator
    #44562
    Olyan összefüggések vannak itt a háttérben, amit csak azok érthetnek akik nem egérrel nyomkodják a spelleket :)
  • PiszkosFred
    #44561
    Nebasszalfel, hogy az elmult 2-3 nap elmebaja arra ment ki, hogy vegul elhivd randira...
  • Alienator
    #44560
    Én csak szórakozni és szórakoztatni jöttem, ennek örülnötök kéne. Új felbukkanásom előtt halott volt a topic. Kultúráltan beszélek, de az ilyen picket-féle lény előhozza a peon énemet :)
  • DummyBoy
    #44559
    Az a baj, hogy messziről látszik, hogy az SWTOR-hoz semmi közöd, semelyik részével, még nálam is kasuálabb módon megérintetted a szélét, nem tetszett, és most megy a fikázás.

    Észérvekről beszéltél tegnap, de azóta sem hallottunk egyet sem ...

    TERA ötletes és dinamikus harcrendszeréről olvasni azt egy csomó helyen, hogy egy nagyon jó ötlet volt, de a megvalósítása nem nagyon jött össze?

    Valamint folyamatosan jössz a kooperatív módal, és társaival ...

    Amíg mi kooperatív módban játszunk, addig te kooperatív módban fogod a nyuszilánnyal grindelni a vérmókusokat ... A lényegen nem változtat ... Minden MMO-nak van single és cooperatív része ... mása nincs is!

    SWTOR csigalassú engine-je ... ami ronda, mert a Tera csodaszép ... izé ... ezek szubjektív dolgok ...

    Szóval végre tényleg előjöhetnél valamivel, mert jelenleg megintcsak ott tartunk, hogy szevége-sehossza hallgatjuk a hülyeségeket, aztán mikor elfelejted, hogy egyszer már ez lefutott, akkor kezded előről ...
  • Alienator
    #44558
    Nephin este felmegyek a TS-etekre, beszélgessünk :)
  • Alienator
    #44556
    Értettem Uram!
    Bocsánat Uram!
  • a.carkey
    #44555
    Le kellene állni a hittérítéssel a TOR topicban, mondom ezt úgy, hogy nekem is elegem lett a TORból!
  • Alienator
    #44554
    Remek, örülök. pár hónap múlva felhívhatlak hogy érzed magad az swtor-ban?

    (Így kell burkoltan elkérni egy lány számát egy topic-ban. zseni-e vagyok?) :)
  • Alienator
    #44553
    És nem is keresek rosszul. Hm? És még szórakoztat is. Ez mekkora kingdom mi?
    Hát ez a topic százszor jobb mmo mint az swtor. Jó a pvp és nincs lag sem :)
  • goshinki
    #44552
    Írta is, hogy most melózik.
  • Rhilen
    #44551
    Rájöttem. Szerintem Alienator pénzt kap azért, hogy ide írogasson. Ez a MUNKÁJA.
  • t0xikus
    #44550
    észrevettétek,h a gyerkőc milyen sebesen átváltott fanboi módba?:D
  • Nephin
    #44549
    Figyelj, mert olyat mondok, hogy eláll a szavad: játszok. Remekül szórakozva. Hallatlan, nem?
  • Alienator
    #44548
    Játszani? Akkor mit keresel az swtor-ban? :)
  • Alienator
    #44547
    Én meg bétáztam sokat és nem untam meg. A harcrendszer ötletes és dinamikus. Az swtor-ban targetelsz és lősz amíg valaki össze nem csuklik. Itt lehetőség van kitérni, eltalálni vagy mellélőni akkor is ha atom geared van. Persze a pointer warrior-oknak ez megszokhatatlan :)
  • Nephin
    #44545
    Bocs, játszani szeretek, nem nejlonzacskók után kapkodni és a könnyeimet törölgetni a nevetéstől.
  • Alienator
    #44544
    Mert MÉDIUM vagyok (ami az swtor szerver státuszok 90%-áról nem mondható el) :D
  • Omlás
    #44543
    OFF

    Majd amúgy kíváncsi leszek azért, hogy hány nap grindelés után kap el a hányinger a gyönyörű Terra világában :].

    Kipróbáltam én is a harcrendszer ötletes jópofa de egy idő után baromira unalmas mikor megszokja az ember a grafika szép de ennyiben vége is lett részemről a pozitívumoknak 2 nap alatt meguntam olyan szinten, hogy én sem számítottam rá.

    ON
  • Nephin
    #44542
    Ez az én személyes véleményem, nem megyek a terás topikba téríteni, eltérően másoktól, akik idejönnek, sőt, azért sem megyek oda, hogy naponta százhússzor elmondjam nekik, miért szar a Tera szerintem. Mert gondolom az itteni házikedvencek, akik ezt művelik, nem az epic fail kategória, ugye?
  • t0xikus
    #44541
    hát volt alkalmam bétázni. grafika tényleg szép ( amíg az általad említett létformák meg nem jelennek és feledtetnek minden pozitív hatást:D ).
    pl amikor vmi városba repültem, akkor kb lenyűgözött,h ezt faszán megcsinálták.
    de a harcrendszer? a kvesztek? kb szóra se lehet méltatni. kb ilyen cabal online szintjén mozog az egész.
  • Alienator
    #44540
    Igen vannak ilyenek is. Ezeken én is röhögtem. vannak olyan dolgok a Tera-ban amik nekem se jönnek be annyira, pl az általad említett dolgok. De ettől a game mint MMO még messze veri az swtort. ha még van kedved röhögni, ülj le a karaktereddel és forgasd az egeret, vagy nézd meg jónáhány companion mozgást. vagy csak amikor állnak melletted és úgy néznek az égre mintha derékban kettétörtek volna. Ez is vicces :)
  • t0xikus
    #44539
    milyen szépen válaszolsz olyan dologra amit nem is írtam:D
  • darth devil
    #44538
    Azért elitélni egy játékot, mert neked nem tetszik a környezet az epic fail. :D
  • Omlás
    #44537
    Pls valaki kreáljon egy anit Alienator scriptet pls :]
  • Alienator
    #44536
    igen a tera gearek néhány karakteren keleti beütésűek, és vannak keleti tipusú karakterek. de tényleg jobban néz ki a rizsföldi dolgozó kalapos jedi knight, a robotbúvár smuggler meg a rovar trooper.
  • Nephin
    #44535
    Jó lenne, ha személyeskedés nélkül menne a vita, köszi.

    A Tera amúgy hányinger szerintem, vinnyogva nevettünk egy-két videón, ahol a nyuszifüles, rókafarkas kislányok náluk háromszor nagyobb alabárdokat húztak a földön és pattogtak, mint a nikkelbolha.
  • darth devil
    #44534
    Felesleges személyeskedni, tény h a tera sokkal színesebb, élénkebb mint a fakó swtor. A harcrendszere is jobb. De ott is megvannak a hibák és a látszat dolgok.
  • t0xikus
    #44533
    nem tűnt fel,h crassus volt, akinek nem voltak bindek?:D elég ügyesen vetődsz árnyékra, betonon gyakorlod?:D

    terában egyedül ami jó: szép a grafikája:D
  • Alienator
    #44532
    A tera kibaszott szép, új és érdekes harcrendszerrel, jó pvp-vel és villámgyors engine-el.

    Az swtor ehhez képest ronda, megszokott és dögunalmas harcrendszerrel, fos pvp-vel és csigalassú engine-el.

    Akkor ki is a helikopter?

    Az világos hogy egy olyannak mint te, aki egérrel nyomkodja a spellet, nem tetszik a tera. De hidd el, vannak olyanok is akik nem billentyűzettel fordulnak jobbra-balra.
  • picket
    #44531
    -single player
    -coop

    Logikai buktákra alapozod az érveidet, és ismételgeted. Csinálj csak hülyét magadból.
  • darth devil
    #44530
    A stílusa keleti, amúgy teljesen rendben van.
  • t0xikus
    #44529
    az már egy minősítő dolog, h bejön neki a tera:D
  • Alienator
    #44528
    melóban vagyok. majd este.
  • goshinki
    #44527
    Megy a TERA, nem akarsz játszani véletlen? ^^
  • darth devil
    #44526
    Nem attól mmo egy mmo, h 4en küldizgettek.
  • Alienator
    #44525
    Igen idióta vagy, mert nem mondtam hogy egyedül toltam. De ez akkor is csak egy kooperatív mód. Az bizonyos hogy nem tudod milyen egy jó és sikeres MMO. Egy rakás single játékban van kooperatív mód, ahol haverokkal lehet végigtolni a sztorit. De ettől még nem lesz MMO te buta.

    Nephin: De én jól érzem magam itt, szórakoztató. nem hiszem hogy nektek nem az :)
  • picket
    #44524
    Ezek csak számok, nem hiszi el őket, és magyaráz tovább. Az alap logikája hibás minden mondatának amelyik 2 szónál hosszabb, inkább azt cáfold (bár úgyis ignorálja).