60034
  • darth devil
    #44605
    Melyik játékban nincs goldsell? Attól h megveszi valaki a cuccot még nem lesz jobb játékos.
    Lehet védeni az swtort a végtelenségig, akkor is sok hiba van benne, a jó dolgok ellenére is.
  • Curze
    #44604
    Az Eve tényleg más kategória, annak is megvannak a maga gondjai, de válasz volt a kérdésedre.
    És azért vagyok itt, mert ezzel a játékkal IS játszok. Nem baj, ugye?
  • goshinki
    #44603
    Az Eve ONline szép és jó, de miért akartok összehasonlítani már megint két teljesen különböző játékot? Eve ráadásul sokkal inkább stratégia, mint rpg.
  • Curze
    #44602
    Jól van, nem szólok én bele, de túl magas labda volt.
  • picket
    #44601
    Gondolom jót tesz ott is a gazdaságnak. Pl nincs goldsell...
  • darth devil
    #44600
    mmorpgt kértél. Az is az.
  • picket
    #44599
    Akkor végül is miért ismételgeted ezt ebben a topikban, miért nem ott vagy?
  • Alienator
    #44598
    Tera
  • PiszkosFred
    #44597
    Wow privat servereken, ha az admin a cimborad :)
  • picket
    #44596
    Nem baj, hogy teljesen más a játékmechanika, és rétegjáték vs tömegjáték, ugye?
  • Curze
    #44595
    Eve-Onlineban....
  • darth devil
    #44594
    L2, Eve online.
  • darth devil
    #44593
    Nem teljesen mind1, hogy creditet farmolsz vagy itemet? Attól hogy megveszi a cuccát még nem fog tudni játszani.
    Egyéb gond, tök jó, hogy küldetések közben kapod szépen az item jutalmakat, mindjárt nem éri meg egy két szint miatt, craftolni vagy épp venni egy kicsit jobbat.
  • picket
    #44592
    Szintén mesélj nekem, hogy melyik mmorpg-ben lehet eladni a kiütött epikeket?
  • darth devil
    #44591
    Miért érdekeljen egy x évvel ezelőtti játék? Amivel egy hónapnál többet nem játszottam, mert nekem már akkor is szar volt?
  • Braikingboss
    #44590
    Persze kifarmolok xy misi creditet majd AH-ban megveszem a full geart akik kifarmolták fantasztikus játék élmény :D
  • Curze
    #44589
    Eve-Onlineban....
  • picket
    #44588
    De akkor volt jó, amikor 8 éve tömegek, akik addig nem ismertek egyéb mmo játékot és azt hitték, hogy az internet egyenlő a world wide webbel, és kapták ezt a játékot, beléptek, játszottak, és szocializálódtak, mert meglepő volt, hogy ott egy másik ember, és ő is itt játszik, és segítünk egymásnak, beszélünk, közösen oldunk meg problémákat, és barátokat szerzünk. Ma meg: "miaz hogy nincs dandzsön fájnder bameg!"
  • darth devil
    #44587
    Eveonline.
    Több sebből vérzik a játék. Kíváncsi leszek az ingyen hónap utáni előfizetői számra. Hangsúlyozom idővel biztos javítják majd a dolgokat, kérdés az, hogy ezzel tudnak e majd visszacsábítani embeteket. Sejtésem szerint nem.
    Egy valamit áruljatok már el, hogy miért jó az, h minden egyes item amit a pvp vendortól, vagy épp bossokból üt az ember, azonnal bindes lesz. Remek piaci lehetőség lenne ezek eladása is.
  • picket
    #44586
    Mesélj kérlek, melyik mmorpg-ben craftolsz többet az armorgyártó szakmáddal kimaxolva, mindent kiszedve?
  • darth devil
    #44585
    Persze ez szorosan összefügg azzal, hogy pár szervert leszámítva szellem szerverek vannak, és a creditnek sincs semmi értelme. Nem tudod mire költeni.
  • picket
    #44584
    Akkor tehát a pvp alap dolog, tehát ahol nincs, az nem mmo?
  • QuippeR
    #44583
    csak jelzem, hogy mintha a vanilla wow-ról beszélnél. ami persze totálisan szar játék, és anyagi csőd volt...
  • darth devil
    #44582
    Figyelj, felhúztam egy armor craftot a karakteremnél, legyártottam az augmentes wh setet, és ennyi. Innentől nincs értelme.
  • darth devil
    #44581
    De koncentráljunk inkább a gazdaságra/craftra/piacra. Van a biochemen kívül másnak értelme?
  • Nephin
    #44580
    - gazdaság van, nem tudom, irl pénzes ah-t szeretnél, vagy mit? ha valami nem kelendő, gyárts mást, nem?

    - craft van, a narancs itemekből jobb cuccot lehet összehozni, mint a raid- vagy a pvp-szett, a biochemes anoméliák pedig eltűntek

    - pvp: open world valóban nincs, ezzel egyetértek és sajnálatos, warzone-ok viszont vannak, most már 4 is, lefeljebb neked nem tetszenek
  • darth devil
    #44579
    Remekül kiragadtál egy dolgot. Gratulálok. Igen a pvp gyenge, szar a cc rendszer, a motor nem bír el 10vs10nél nagyobb csatát. Oké van 4 wz. hú dejó. :D
  • picket
    #44578
    Éreztem, hogy pvp lesz, így legyen 5-ösöm a lottón! Megint a fogalomzavarok.
  • darth devil
    #44577
    Normális értelmes gazdaság, craft rendszer, pvp, hogy csak párat említsek. Eventek, oké erre van már próbálkozás, de havonta 1 nem ártana.
  • Nephin
    #44576
    Mik hiányoznak?
  • Alienator
    #44575
    Kicsit meguntam itt a népet. majd még jövök.
  • darth devil
    #44574
    Műfaját tekinve mmo, csak alap dolgok hiányoznak. Nem kell kiforgatni a szavakat.
  • Rhilen
    #44573
    Pár napja én is elcsábultam és indítottam Tombon karaktert, Ord Mantell 60+ játékos, Coruscant 160+, (Flotta 250+); pillanatok alatt összeállt bármely heroicra csapat, a zónákban gyakorlatilag egymást "akadályozva" öltünk a lényeket, szereztük meg a quest dolgokat. Első három fp-ra is 5 percen belül megvolt a csapat.

    Olyan Tomb, mintha most kezdődött volna az swtor. A sok játékos miatt, tényleg él az egész.
  • Omlás
    #44572
  • picket
    #44571
    Akkor nem mmo?
  • darth devil
    #44570
    Sajnos az instancolt rendszer miatt, nem lehetett érezni, h ez egy mmo lenne. Nem mászkáltak mindenfelé emberek. Hiányzik a gazdaság, a tömegeket megmozgató eventek. Ez utóbbira már vannak próbálkozások. Az swtor jó játék lesz majd pár nagyobb path és motorjavítás múlva.
  • picket
    #44569
    Valóban, egy mmo attól mmo, hogy online játszol 100+ embert elbíró szerveren vagy serverclusteren. Ennyi. Ezt teljesíti az swtor, azzal hülyéskedni, hogy single player játék olyan szinten epic fail, hogy nincs rá kifejezés. Főleg az ilyen 15-barátom-abbahagyta szövegek mellett (akkor 15en single playereztek, egy mmorpg-ben, és még mindenki más hülye?).

    Holnaptól majd elkezdem bizonygatni, hogy mindenki hülye aki kenyeret eszik, mert az nem étel, hanem ki kell szárítani és kész a levélnehezék. És aki máshogy gondolja, az idióta. Vagy elkezdem mondogatni, hogy "Milyen szép kék a fű!" "Kék a lámpa indulj már!" Aztán ha furcsán néznek rám, akkor leszidom őket, hogy még a színeket sem ismerik.
  • t0xikus
    #44568
    bizonyos módokon azért látszik még amit ír, de ez már csak vergődés, mert a nagyközönségnek úgyse jeleníti meg:)
  • Kazagor
    #44567
    Majd megunja. Nephinnek meg kitartást kivánunk.:)
  • t0xikus
    #44566
    hozzászólások sorszámát elnézve azért próbálkozik még:)