60034
  • DoctorStryker
    #45255
    Nehéz döntés volt hátunk mögött hagyni az Ahto city szervert. Több fullos karakterünk is ottmaradt, remélhetőleg nemsokára viszont láthatjuk őket.

    Amiért megéri átjönni a Tomb of Freedon Nadd-ra:

    Rep fleeten estéként 200+ ember kezdőbolygókon is tömegével.
    Bármelyik flashpontra vagy Heroic 2-4-re ~5-10 perc alatt találsz embert
    Wz: Nem ül le a játék ha éppen vesztésre állnak a csapatok... mint Ahton.

    Aki szeretne hozzánk csatlakozni az itt vagy a játékba tegye meg.
  • Nephin
    #45254
    :D
  • DummyBoy
    #45253
    Tele vagyok altokkal, és a létező legrosszabb dolognak álltam neki ... Elkezdtem húzni még egy smugglert :) Lesz egy gunslingerem is a scoundrel mellé.

    Elterveztem szépen, hogy mivel úgyis ismerem az egész sztorit, így gyorsabban fogok haladni, mert végigszpészelek mindent ...

    Ettől függetelnül még mindig végighallgatom az összes párbeszédet xD
  • stern
    #45252
    Ez a játék nem fog bedőlni, mert nagyon jó, élvezetes, csak akadtak kisebb nehézségek az elején. Nem több mint bármely hasonló játékkal...
    Egy nagy hibájuk volt csak, hogy késlekednek a szerverösszevonással, vagy transzferrel. De ez úgy néz ki hamarosan megoldódik.
  • stern
    #45251
    Sikerült megtalálnom a steelseries cataclysm mmo gaming egér probléma okát hosszas keresgélés után...
    Start menü keresőbe be kell írni UAC a felhasználói fiókok felügyeletét pedig ki kell kapcsolni... És működik. DE ILYENKOR A SZÁMÍTÓGÉP ELÉG VÉDTELEN. Célszerű internetezgetéshez visszakapcsolni.
  • Nephin
    #45250
    Tudod, ha sokszor elmondják, akkor biztosan igaz is lesz, várják, hogy mondhassák, hogy ugyemegmondtam. :D

    Van itt info is, a többi meg ignore, úgyis takarítok, ha kell. :)
  • z3d
    #45249
    Bejelentkezek, hogy megnézzem az új dolgokról a reakciókat, de el sem olvasom a postokat, mert totál fölösleges. Marhára reménykedtem, hogy a sok okoska elhúzott az aktuális szupergame topicjába (ott van a D3 meg a GW2 srácok/lányok), de úgy látom, ez a topic még mindig a játék fikázásáról és végnapjairól szól. Gratulálok, komolyan.

    Én Tombon rerolloltam commandora, a játék még mindig nagyon jó, leköt, ráadásul a Watch Inside Circle is oda rerollolt, mint elég aktív rep klán.

    Sejtem én, hogy fáj az embereknek, hogy kiadtak xyz pénzt, és hattttallllmasssss csalódásként érik meg a játékot - nos, erre csak azt tudom mondani, pech. Lépjetek tovább, bebuktátok, sziasztok.
    Igen, tudom, most én vagyok a bunkó fanboi. Nem erről van szó, egyszerűen csak szerettem volna infókat olvasni, és nagyon bosszantó, hogy csak ezek az idiótaságok vannak itt.
  • stern
    #45248
    Vettem egy steelseries cataclysm mmo gaming egeret, felinstallálás után tökéletesen működik SWTorban, de ha újraindítom a gépet, akkor már nem... Mindig újra kell telepítenem, hogy működjön. Pedig pl world vagy total commander tökéletesen érzékeli a lenyomott plusz gombokat is... Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
  • MrStokes
    #45247
    +1
  • Nephin
    #45246
    Nyilván ezért töri magát a cégek nagy része, hogy összehozzon valami mmo-félét. Oké.
  • 0Fritz0
    #45245
    Na, ezzel könnyen elintézted a... mit is?
  • Nephin
    #45244
    A GW2 béta optimalizálatlanul teljesen simán futott a gépemen, nagyon nagy tömegben döccent. Ezen a téren simn veri a TOR-t.

    Szerverek: igen, kb. ez volt az oka az Ahtonak, az, hogy most a Tomb lett a népesebb szerver, teljesen véletlen, akármelyik másik is lehetett volna...

    Ajánlom figyelmetekbe a friss Q&A-t.

    "a cross-server group finder helyett azon dolgoznak, hogy a szerverpopulációk létszámának drasztikus emelésével és a transzferekkel nagyméretű, sűrűn “lakott” új szervereket hozzanak létre"

    eredeti: "Instead we are pushing hard on servers that are massive compared to the ones we launched with. Early tests show we’ll be able to raise the peak concurrent user cap above what it was at launch. Combining that with server transfers to enable players to move to these new servers and fill them to the brim, we should see some fantastic, vibrant communities develop where Group Finder will always be able to find someone for your content."

    Nem írom ki a Tombot, Johnny ki fogja venni az egész, erre vonatkozó részt a fejlécből és majd ha meglesznek az új, végleges, nevek (esélyes, hogy az swtor.hu-n fogok körkérdést feltenni, ha eljön az ideje), akkor ki lesz írva az.

    Nyekergés biztosan lesz, de én már megszoktam, csinálja, akinek jólesik. :D
  • gosumofo
    #45243
    alap gw-t is elbaszták a kiegekkel valószínüleg nem tehetséges az a fejlesztő csapat
    bukta lesz
    felejtsétek már el az MMO műfajt egyszerűen halott
  • N1ggA
    #45242
    Ha jó lesz a GW2 játszani fogok vele az biztos.
    Remélem az engine is jó lesz, nem volt alkalmam kipróbálni még.
  • 0Fritz0
    #45241
    A legtöbb, amit reálisan várni lehet, az néhány új wz és insta.
    A motorhoz már senki sem fog hozzányúlni.
  • Ahet
    #45240
    "GW2? Ugyanaz lesz, hogy ha x-nél több ember lesz egy helyen, már bármilyen gépen beszaggat az egész. Hogy lehet Massive Multiplayer alapú játékot csinálni úgy, hogy nem képesek megoldani, hogy egy helyen sok játékos legyen?"

    Tehát ha becsapott a BW, át fog verni az ArenaNet is., ill. ha rossz volt az SWToR rossz lesz a GW2 is? (költői kérdés)

    Érzem a csalódottságot a szavaidból, ami által megfogalmaztad a mondandód és eltekintve attól, hogy melyik játék jobb vagy rosszabb a két produktum teljesen más alapokon nyugszik. Játékmechanikát, az engine-t és a készítőket tekintve. Az egyiknél vásárolt a (új)motor, a másiknál saját fejlesztés. Az egyiknek ez az első ilyen jellegű játék, a másik hosszú évek óta üzemeltet egyet és fejleszti is azt.
    Nem szándékszom meggyőzni arról, hogy jó lesz a GW2, gyere játszani, csupán csak próbáld józanul átgondolni a dolgot! A WoW óta, a GW2 lesz az első mmo, ami nem másolni akarja azt, hanem ezt az elkurvult piacot, megújítani szándékozik. Amellett, hogy szeretem a GW-t, már csak azért is bízom benne, hogy bejön a számításuk, hogy elmozdul valamerre az mmo játékipar és a játékosok számára is kedvező változást hoz.
  • Tomy Lee
    #45239
    Majd csak javítanak dolgokon itt szépen lassan.Nem lehet tudni mi lesz de még ez a mostani helyzet van addig ne várjanak hatalmas nagy játékos tábort.
    Azért jó lenne ha összekapnák magukat mert én pl.simán visszatérnék ha hallanék jó dolgokat játék felől.
  • Tomy Lee
    #45238
    Én Swtor miatt vettem új gépet,mert nagyon vártam ezt a játékot és annyi fps-el játszottam mint a régi PC-vel a bétán lol
  • N1ggA
    #45237
    A magyar klánok felét tomb-ra, másik felét ahto-ra osztotta be a gép. Aztán kiderült, hogy a spanyol/olasz community is a tomb-ra akar menni, és a soroktól és a túl nagy tömegtől félve az Ahto City lett az ajánlott szerver. Ez a szerver kiosztás másnapján történt, még a release előtt, úgyhogy nem igazán lehetett az az ajánlott szerver. 1-2 klán, aki a Tombra lett beosztva, úgy döntött, hogy ott marad, de a többi mint Ahton kezdett karaktert.
    Aztán valami véletlen folytán a Tomb lett az a szerver, ahova rerolloltak a klánok az üres szerver miatt, ez teljesen véletlen, hogy pont az, ahova a community fele be lett osztva.
    Egyébként Tombon tényleg nagyon sokáig nagy sorok voltak az elején, de aztán az is lecsengett.
    Teljesen korrekt volt az Ahtot kijelölni ajánlott szervernek, jó is volt az elején, persze valamilyen oknál fogva a community nagyon nagy része a sith oldalra ment, ami az ahton még durvábban kijött, mint más szervereken. Tombon már sokkal jobb a helyzet.
    Egyébként most lesznek szerver összevonások, de addig is folymatosan mennek el az emberek, tombról is, nem csak a túl kicsi népességű szerverek miatt szar a játék.

    Én úgy gondolom, hogy sose lesz ebből a játékból igazi nagy játék, egyszerűen nem lehet olyan gyorsan fejleszteni, mint kéne, az engine fos és mindig is fos lesz. A konstrukción kéne változtatni, mert így elég unalmas endgameben, kevés az izgalmas content, raidek vannak, de azok max este játszanak és nem is a hét minden napján, azon kívül meg kb. semmi. Úgy értem, hogy vannak datacronok meg érdekes dolgok, amiket lehet kutatni, de az max pár nap, azon kívül ott vannak a teljesen fos lootal megáldott, nagyon hamar megunható hc fp-k, és a már alapból unalmas daily questek 3 bolygón, ez így kevés.

    Az ilyen endgamemel rendelkező játékoknak nem hiszem, hogy van jövője, még ha sokkal bugmentesebbek és sokkal jobb az enginejük, mint az swtornak.

    Én kb. 2 hete még napi több órát játszottam, megjelenés óta, aztán valahogy hirtelen rájöttem, hogy szar az egész, kiléptem, azóta nem léptem be, és nem hittem volna, de egyáltalán nem hiányzik.


    Az a baj, hogy a világ körülöttünk sokkal gyorsabban fejlődik, mint az MMO-k. Kijön az swtor, és konkrétan az endgameje megegyezik a wowéval, ami egy 7 éves játék. És minden MMO egy 7 éves konstrukcióra épít. Ez így nagyon kevés, 7 éve az emberek még az iwiwet sem ismerték nem hogy a facebookot, és az egyik legnépszerűbb játék a counter-strike 1.6 volt. Túl lassú az mmo-k evolúciója.

    Kéne valami jó játék, valami jó MMO, amivel játszhatnék, és érezném rajta a fejlődést, de erre úgy tűnik még várni kell.
    GW2? Ugyanaz lesz, hogy ha x-nél több ember lesz egy helyen, már bármilyen gépen beszaggat az egész. Hogy lehet Massive Multiplayer alapú játékot csinálni úgy, hogy nem képesek megoldani, hogy egy helyen sok játékos legyen? Egyébként ez az swtorban a legrosszabb és szégyellhetik magukat. Úgy reklámozták a játékot, hogy mindenféle gépen menni fog, erre az én tök jó gépemen egy warzoneban, ahol max 16-an vannak egy helyen, de általában még annyian se, úgy szaggat mint a crysis max grafikán anno amikor kijött egy közepes gépen. És most minimum grafikán vagyok wz-ben is, és jó gépem van. Szégyelljék magukat.
  • Tomy Lee
    #45236
    Mondjuk akkor még nem lehetett tudni,hogy lesznek low popu.szerverek és sikerült kifogni ezekből egyet.Jól indult Ahto-n is azt azért tegyük hozzá,így a Guild Leader-eknek sem róható fel ez a dolog,esetleg az viszont igen,hogy szinte egyik magyar Guild sem csinált rerollt-t mondván:"Jó ez itt,minek a tömeg,itt is van wz meg raid,nem húzok új karaktert(csak közben még 3 új karit tápolt fel Ahton na mind1),úgyis lesz merge nemsokára"
    Bizalmat adtak BW felé.Lehet ezt,nem azt mondom csak vakon tették ezt..
  • Tomy Lee
    #45235
    Startnál Tomb volt az ajánlott magyar szerver.Miért lett belőle Ahto azt nem tudom de ott volt a hiba,hogy elkezdtek variálni:)
    1-2 klán maradt Tomb-on azoknál ilyen szerver probléma azóta sincs..
  • a.carkey
    #45234
    Egyébként mindig ez van. Van egy magyar ajánlott szerver. Eleinte odamegy a keménymag, majd az néptelenedik el először, ha nem úgy alakulnak a dolgok. :D
  • Boncmester
    #45233
    Akik megmaradtak magyarok, nagyrészt átmentek tombra már, szóval tényleg nincs sok értelme a halott Ahto Cityt itthagyni. Annál már jobb akkor az is, ha nincs kiírva semmi,v agy kiírod, hogy TBD...
  • Sir Quno Jedi
    #45232
    Vagy írja mellé, hogy mosmá elnéptelenedett és a transzferig nem ajánlható túlzottan, a transzfer kezdete után meg kiderülnek majd az új ajánlható szerverek.
  • N1ggA
    #45231
    Szerintem is írd át, vagy legalább töröld ki, mert így megtévesztő lehet.
  • Nephin
    #45230
    © Nephin [Törl] 2012. máj. 17. 12:21 | privát | válasz | #45044
    A szervereket valószínűleg átírom majd a transzferek után, nyilván induláskor voltak érvényesek, azóta sokan nomádkodtak.

    Át fogom, amint meglesz, hová érdemes és hová megy a többség, transzfer előtt ezt továbbra sem tudjuk.
  • havast
    #45229
    Voltak, igen. De sajnos most nincsenek. Azért javaslom, hogy írd át az ajánlott szervert, az újak ne járjanak így.

    Ha úgy is lesz, addig is jobb a játékélmény Tomb-on.

    Ragequit lenne, lehiggadtam. Ezúton is bocs a hangnemért. Eszemben sincs a munkád ócsárolni, tudom milyen munka van egy ilyen oldalban. Azt azért fent tartom, hogy új playereknek (mert vannak) nem jó választás Atho City. Ahol pedig informálódnak, az pont az az oldal, ami azt ajánlja.
  • Nephin
    #45228
    Ha 50-es voltál, akkor gondolom már egy ideje játszottál, nem is vagy olyan új és az elején voltak az Ahton is, nem? Ha nem, akkor miért nem mentél át már kis szinten?

    Ha teljesen friss szervereket kreálnak, akármit bolygathatnak. Olvass híreket.

    Cancel a transzfer bevezetése előtt, ami megoldaná, ha zavar a kisebb létszám. Bölcs dolog.
  • havast
    #45227
    1. Nem mentem át, friss 50-eskén nem volt kedvem új karit kezdeni.
    2. Szerinted az egyik legnagyobb szervet fogják bolygatni?
    3. Nem értem mit keresgéljek. Embereket? :D

    No offense, de gondold át szerintem, hogy átírod az ajánlott szervert. Ne járjon úgy más, mint Én.

    (Meg egy jó barátom, aki tegnap nyomott cancel sub-ot, pont emiatt. Mert nem tudott bekerülni WZ-re 7 azaz hetes órán keresztül.)
  • Nephin
    #45226
    1. ha tudod, hogy a Tombon sokan vannak, miért nem oda mentél? Ha nem tudtad, csak valaki megsúgta útközben, miért nem mentél át? Ha ez sem történt, miért nem kérdeztél?

    2. örülök, hogy belelátsz a BW szerverekkel kapcsolatos terveibe, én nem

    3. több magyar van még mindig az Ahton, keresgélj. Jahogy eladod az accod. Nem szóltam.
  • havast
    #45225
    Nem nagyon kell mesternek lennem ahhoz, hogy tudjam, Tomb of Freedon Nadd-on pl. vannak magyar playerek és valószínűleg túl fogja élni a folyamatot.

    Addig is, az újak (mint Én) csinálnak egy halott szerveren karaktert.

    Mondd mester, mi a jobb:

    Halott szerverre menni, mert az az ajánlott pvp szerver? Amire kicsit nagyobb az esély, hogy a merge áldozatául esik?

    Vagy mondjuk Tomb-ra? Ahol játszani is lehet.
  • Nephin
    #45224
    Ó, mester, kérlek vesd be látnoki képességeidet és áruld el, melyik szerver lesz az, amelyik túléli a folyamatot, köszönöm.
  • havast
    #45223
    Addig is sz*póág minden új playernek. Értem.

    Elmagyaráznád, mi indokolja, hogy nem szabad egy sort átírnod Wordpressben?
  • Nephin
    #45222
    Majd lesz másik ajánlott szerver, ha megvoltak a transzferek, ez a megjelenés óta van fent, észlény. :D
  • havast
    #45221
    em írni, hogy Atho City-n van a kari, hol máshol, ahol péntek este 9kor 8 ember van fleeten, de valaki ba*ik lecserélni az ajánlott pvp szervert.
  • havast
    #45220
    Acc eladó, 30 nap játékidővel, 50-es assával, félig bm, félig recruit settben!
  • Krassius
    #45219
    Bocsi, ez a másik topicba akart menni.
  • Krassius
    #45218
    Galactic civil war-t akarok pár jó imperial és rebel clánnal
  • a.carkey
    #45217
    Valamit azzal is csináltak, bár nem volt azzal nagy baj.

    Na, Peace!


    Graf 01
    Graf 02
    Graf 03
  • Jeffjohnson
    #45216
    Csak a grafika gondolom nem lesz felújítva. Úgy meg új játékosokat nem fog szerezni a játék.