60034
  • DummyBoy
    #45296
    Nos, ez nem olyan tuti ... Érdekes dolog ez a kis szintű WZ, volt hogy guildtagokkal bementünk altokkal WZ-re, és folyamatosan nyertünk ... 4 14-es karival ...
  • Pacho
    #45295
    Na de mi van, ha úgy lesz beállítva, hogy ha elérik a lvl 15-öt onnan nem kapnak több xp-t, de amíg a szerverek mennek, addig ők játszhatnak?
  • stern
    #45294
    Gondolom, mikor elérik a lvl 15-öt letilt a játék és biztos nem tudnak tovább játszani...
  • Pacho
    #45293
    Nincs ezzel semmi gond, ettől még nem zár be a bolt. Annyi rossz lesz benne, hogy a lvl 11-49-es wz-ket ezentúl teletölti majd lvl 15-ös playerekkel a program, akik sokat nem fognak tudni hozzátenni a győzelemhez, ahhoz azonban igen, hogy pl. lvl 44-esként a hajadat tépd a zsinórban 13. vereség után. (Vagy ők nem jelentkezhetnek majd wz-re?)
  • PiszkosFred
    #45292
    - Igaz-e, hogy Moszkvában a Vörös téren Mercedeseket osztogatnak?
    - Igaz, de nem Moszkvában a Vörös téren, hanem Leningrádban a Néva partján, nem Mercedeseket, hanem Volgákat és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak!
  • picket
    #45291
    De ez f2p. Már meg lett ideologizálva, hogy az f2p annyit tesz, hogy egy részéhez hozzáférsz, a lényegért meg fizetned kell. Hadd ne meséljem el mi a véleményem erről a definícióról!
  • Nephin
    #45290
    Az nem f2p, hanem permanens trial. Van ilyen a Riftben is, a WoWban is...
  • maniac001
    #45289
    csakhogy ezért a játékért nem sokan fognak havidíjat fizetni. jöjjön csak az f2p, felszintezed a karidat és ennyi. single game.
  • Kryon
    #45288
    Addig jó nekünk amíg nem f2p, EA-t ismerve, aki értelmesen akarna haladni, többe kerülne neki mint most, úgyhogy maradjon csak havidíj, és jöjjön a szerver összevonás.
  • Kryon
    #45287
    Ha csak lvl 15-ig, az nem sokat számít, majd ha lvl 50ig szól az már más lenne.
  • gosumofo
    #45286
    csak trial, nem f2p
  • TDC Geronimo
    #45285
    Most mutatták EA E3 konferencián

    Ilyen korán f2p-re menni... Semmi jót nem jelent
  • Kryon
    #45284
    Ezt hol olvastad?
  • TDC Geronimo
    #45282
    na júliustól lvl 15ig f2p lesz a játék...

    Meg jön valami kieg féle is már most?

    + szintek, új bolygó, wz stb
  • Nephin
    #45281
    A kérdések jó ötlet, biztosan azt hagynánk ki magunktól, amire kiváncsi vagy... :)
  • Paxton
    #45280
    A Progenitor szereveren tudtommal egy magyar közösség van, "A Fényhozók" guild köztársasági oldalon. Szerintem a Progenitor jó választás RP-PVE szerver lévén normálisak a játékosok. Birodalmi oldalon nem tudok magyar közösségről, bár majdnem minden "Fényhozónak" van ott is karaktere. :)
    A Crew skill/craft rendszer kicsit hosszabb magyarázatot igényel, ezért javaslom inkább a neten megnézni és megfogalmazni utána a konkrét kérdést, amire szívesen válaszolok.
  • adeldorn
    #45279
    Sziasztok! Végre nekiálltam játszani, de mivel nem vagyok túl tapasztalt MMO téren, van pár betömendő folt a fejemben. :) Volna valaki, aki szívesen elmagyarázná nekem a crew skill/craft rendszert? Akár itt, akár privátban, vagy ingame... Progenitoron találok magyar közösséget? Még próbaidőn oda gyártottam karaktereket de nem tudom, jó választás volt-e. Minden esetre az agentemet nem hagyom el, de fontolóra venném másik kari indítását is egy olyan RP/PvE szerveren, ahol több magyar van. Előre is köszi. :)
  • ANDAXINx
    #45278
    Dark Paladins továbbra is kapcsolatokat keres:

    Tomb szerveren imperial oldalon pvp klán?
    Vagy pvp játékos klán nélkül?

    Létrehozhatnánk egy magyar csatornát esetleg a kommunikáció céljából.
  • Nephin
    #45277
    Azt hittem, nem tudod, miért állnak. :P
  • Tafaya
    #45276
    All game servers are now available. Thank you for your patience!
  • Laroa
    #45275
    Tisztában vagyok a tényekkel, ettől még a morgás jogát fenntartom magamnak.
  • Nephin
    #45274
    Pár európai szerveren valamiért hosszabb a karbantartás, a devtrackeren megy az update.
  • Laroa
    #45273
    De jó hogy tomb egész nap offline...
  • Nephin
    #45272
    Kettővel lejjebb...
  • darth devil
    #45271
    lol?
  • Nephin
    #45270
    Először benézték vagy az illetőnek volt része az első vizsgálatban is, nem feltétlenül szeméyesen (haver, barátnő, akármi), aztán gondolom totál föggetlen emberek megnézték megint és kiderült, hogy gázos a fickó. Teljesen jól reagálták le, elismerték, hogy hibáztak első alkalommal, gyanítom, hogy az érintett játékosok egy jó ideig fullingyen játszanak vagy ilyesmi... :D
  • Tafaya
    #45269
    Lol, BW hozzáállás evolúció

    "Our internal fraud team has confirmed that this is fake and we are closing this thread. Kiroshei has been actioned against accordingly. As per our forum rules, fake reports of this kind will not be tolerated."

    "It appears that other players claiming to be from the same guild were posting and reporting similar screenshots. We have since thoroughly investigated every player from the screenshots and have found nothing in the logs that supports their claims. As a reminder, CS agents will never contact you through general chat, unless it is during a Free Weekend Pass Trial and they are assisting new players on starter planets. Thank you for your time."

    "Hi everyone, I just wanted to start off by apologizing to the people that brought this issue to our attention. Our investigation teams looked very carefully through logs to see if any of the reported chat had occurred but for reasons that are currently unknown, it did not appear in the initial investigation. After verification from the teams, I came on here with the information that I had at the time. However, since then, a separate internal investigation has found evidence that this did, in fact, occur and the CS agent involved will be dealt with accordingly.

    Again, I apologize to anyone affected. To those players impacted by this issue, you will be receiving personal calls from our Customer Service team shortly to review the situation and receive a personal apology.

    Please enjoy the rest of your weekend."

    Fórum
  • ANDAXINx
    #45268
    hö?

    vágom, csak a kezdetekben volt pár klántárs, aki anno kijelentette, hogy "felfordul tőlünk a gyomra, és becsavarodik", mert megnézzük az imperial oldal sztoriját is. kifizettük azt is, vagy nem?
  • DoctorStryker
    #45267
    poénból írtam te :)
  • Bhalage
    #45266
    "a class sztori? hát, nem estem tőle hasra, nagyon jól indult, de valahogy az ACT3ban már ellaposodott. nálam még mindig a sith warrior sztorija csúcs"

    jol beszelsz baratom, sw valami fenomenalisan lett megirva megcsinalva
  • ANDAXINx
    #45265
    nem árulás ez, de kevesebb lvl50es imperial karakterünk volt, mint republic. így ismét egy imperial karakter következett. rep-imp-rep, ez volt eddig a baráti társaságunknak a sorrend, aztán valahogy a többieket jobban megragadta a birodalmi látványvilág és a küldetések.

    nyilván nálam a következő szempont, hogy más játékmechanikája legyen, mint az eddigi rep karaktereimnek (2db), és más class legyen a sztori miatt, mint az imp karakteremnek (1db).

    a fentiek halmazának metszete egy powertech karakter lett. játéktechnikailag meg vagyok vele elégedve, lehet vele darálni rendesen (mondjuk mindennel, ha ismeri a játékos a classok erősségeit és gyengéit). a class sztori? hát, nem estem tőle hasra, nagyon jól indult, de valahogy az ACT3ban már ellaposodott. nálam még mindig a sith warrior sztorija csúcs, bár még elég sok hátra van.

    szövegben egyértelműen a smuggler a nyerő eddig (sztori azért nem üti a sith warriort), és ha a wookie a társ, hát vannak beszólások rendesen :)

    abszolút csak a pvp-re fókuszál maroknyi csapatunk, szívesen látunk bárkit, aki még nem is ismeri a játék másik felét, az imperial oldal sztoriját, bár a közös lehetőségeket erősen behatárolja, hogy a legalacsonyabb tag is közelíti a lvl46ot.

    amúgy teljesen mindegy Ahto vagy Tomb, most egyik sem megy
  • DoctorStryker
    #45264
    ááá árulók :P
    majd találkozunk a csatatéren :)
  • z3d
    #45263
    Pont ugyanez volt nálunk is.
    Remélem lesz transzfer, és össze tudom rakni a karaktereim egy szuper populációjú szerverre :)
  • ANDAXINx
    #45262
    akkor megint találkozunk, csak most ellenfélként
    mi az imperial oldalon indultunk újra, Dark Paladins zászló alatt

    mi is gondolkoztunk, hogy amíg ketyeg az ingyen hónap, addig vakarózzunk az Ahto Cityn a 40+ legacyval, vagy menjünk a Tombra pvpzni. utóbbi mellett döntöttünk
  • DoctorStryker
    #45261
    Ahogy a többiek haladnak a hétvégére már lesznek kb 5-6n :).
  • Pacho
    #45260
    Van 50-es premade csapatotok is?
  • DoctorStryker
    #45259
    Tomb of Freedon Nadd - Huttball
    Claymenyus szemszögéből :)
  • DummyBoy
    #45258
    Na ez egy jó kérdés ... Mi is agyaltunk rajta ... De majd kiderül, jelenleg semmi infót nem láttam erről, lehet rákeresek majd.
  • PiszkosFred
    #45257
    Transfernel van valami info arrol, hogy az azonos nevu legacy-k es karakter nevek eseteben hogy fog alakulni a dolog? Ki elvez elsobbseget? Feltetelezem, hogy az erkezonek kell cserelnie, mint a wowban, de van errol hivatalos info?
  • DummyBoy
    #45256
    Na jah ... Ahton igen nagy a pangás már ... De én már nem kezdek új karit sehol, szvsz felesleges (Mármint nekem :) ) ...

    Inkább felhúzom az egyik altomat még Ahton 50-re, és szépen várom, hogy jöjjön a transfer ...