60034
  • Paxton
    #45337
    Nagyon szívesen. :) A Crew Skill-ekre jellemző, hogy a narancsszínű tárgy készítése/küldetés 2 ponttal fejleszti az adott skill-t, a citromsárga szintén kettővel, a zöld pedig 1-el. A szürke már rutinból megy, nem fejleszt semmit. :) A Crew Skill trainer-nél tudsz új tárgyak készítését megtanulni. Ha bármi további kérdésed van, keresd Vigil-t az Imperial oldalon. :) Egyébként mi a karaktered neve?
  • Kazagor
    #45336
    off:

    E3-on bejelentett új Mass Effect szerű Star Wars játék:

    Star Wars 1313
  • Kazagor
    #45335
    Létezik a Tombon (imp oldalon) még olyan magyar aktív guild ahol esténként legalább 15-20 online tag van (egyidőben)?
  • adeldorn
    #45334
    Köszönöm szépen a segítséget! Végre, teljes az életem. :D Inkább nem gondolkodom túl sokat rajta, hogy ez miért nem tűnt fel magamtól. Fájna. Ha egyszer összefutunk a játékban, vendégem vagy egy málnaszörpre a kantinban.

    Köszi mindenki! :)
  • Nephin
    #45333
    Van más ilyen guild is, nem is egy. :)
  • Although
    #45332
    Ez nagy tévedés. Az igazán ütősek azok a németek meg az oroszok. De van a lengyeleknek is egy erős mezőnyük. Persze ez sok mindentől függ. A magyar se rossz. A conanból tudok kiindulni a fekete sereg az oroszokkal való összevonásig benne volt az első húszban. És igen tényleg jóka magyarok is. Ez kb egy szerveren akkor 2000 körüli embert jelentet naponta abból bekerülni az első 20 guildba nagyon nagy teljesítmény volt. Szerintem magyarok találták ki, ezt a túl jók vagyunk szöveget. Jópár száz külföldivel játszottam már elmúlt 3 évben és egyiktől se hallottam ilyet.
    A széthúzás az okés az a topon van. Egy guildról tudok több tucat játékból akik már a 3 évüket húzzák és az a fekete sereg. Ott is voltak gondok talán de tényleg jól működnek. Néha volt is olyan érzésem az nem is magyar guild.:)
  • TDC Geronimo
    #45331
    ?
  • Bhalage
    #45330
    hagy szoljak en is hozza nagyszeru irasodhoz;
    lol
  • picket
    #45329
    Gyűjtögetős crew skillnek megvan(nak) a gyártó crew skill párja(i). Fejlécben találsz róla színes szagos ábrát (craft fa).

    Magyar chat: /cjoin Hungarian
  • DummyBoy
    #45328
    Nem tudom milyen jó az angolod, de itt egy videó, ebből ki lehet logikázni, mi hogy működik:



    Gyártani ugyanúgy tudsz, mint elküldeni a kis cselszövőket ... Kiválasztod a crafting skillt, és megjelenik ott pár alap dolog ... Minél többet gyártasz, annál jobban fejlődik. De bizonyos szint után csak úgy fejlődik, ha komolyabb dolgokat gyártasz. (Észreveszed, mert amint nem írja többet, hogy nőtt az adott skill, onnantól komolyabb dolgot kell gyártani.)

    Progenitoron a magyar chat asszem "Hungarian" (Ez van swtor.hu-n)

    Arra úgy tudsz csatlakozni, hogy beírod:

    /cjoin Hungarian
  • Nephin
    #45327
    /cjoin Hungarian, elvileg ez a neve a csatornának
  • Nephin
    #45326
    A magyarok viselkedéséről volt szó... :)
  • adeldorn
    #45325
    A crew skillből megvan, hogy gyűjtögetek és fejlődök, küldetéseket csináltatok a kis cselszövőimmel, de az összegyűjtött szajrénak mi a sorsa? Feltételezem, hogy ebből lehet craftolni, csak nekem még sajnos nem esett le a tantusz, hogy azt hol is lehet kivitelezni. :) Ebben kéne segítség. Tudom, setét vagyok, és még a hajszínem sem lehet mentség. :D
    A szerverrel kapcsolatban köszönöm az útmutatást, sajnálom, hogy imp oldalon nincsen guild, de talán ha ráunok az agentemre... :) Annyit még megköszönnék, ha valaki felhomályosítana hogyan lehet a magyar chatet elővarázsolni...
  • DummyBoy
    #45324
    Én személy szerint nem akarok nagy magyar szervert ...

    A többiekkel abban bízunk, hogy az értelmes magyar játékosokkal együtt tudunk majd játszani ...

    Ennyi ... De majd ha lesz több infó, akkor szvsz a nagyobb guildek úgyis fognak erről tárgyalni, meg lesz róla szó úgy is ...
  • avulu
    #45323
    Hidden Beks imperial oldalon egyáltalán nincs rendben semmi se, tekintve, hogy kb. 25 aktív magyar játékos maradt összesen, ezen "osztozik" nagyjából 3 klán. De az In Aeteres vezető kb. egy hónapja írt egy swtor.hu-s cikk alá, hogy köztársasági oldalon se tudnak recruitolni. Szép lassan kihalnak mindegyik szerverről a magyarok, egyedül Tombon van nagyobb magyar közösség, legalábbis az itteni hozzászólásokból ez derült ki.

    A legideálisabb az lenne, ha lehetne Tombra menni transzferkor, de aligha hiszem, hogy meglévő szerverekre lehetne menni, főleg nem pve-pvp átjárással.

    Sajnos kezdéskor el lett rontva az egész szerver kijelölés, főleg a széthúzás miatt. Akik kezdéskor nem adták fel a kényelmüket és fogadták el az ajánlott magyar szervert, ragaszkodva a nekik kijelölthöz, azok vajon most lépnének egy közös szerverre ? Aligha, pedig nincs más megoldás ha aktív magyar közösséget szeretnénk. A jelenlegi magyar közösség létszáma már nem fog nőni (maximum egy teljes f2p esetén) így szép lassan mindenhol gondok lesznek, ha minden marad a régiben ahogy most van, a most még kényelmesnek tűnő Tombnál is.
  • darth devil
    #45322
    Ne akarjatok ismét nagy magyar szervert. Számtalanszor meglett próbálva mindenféle játékban. Nemigazán működött. Kevés playerre jut túl nagy széthúzás. Vérpistike minden nemzetnél van, csak a miénk tűnik ki nagyon, mivel túl hangosak. :D
    Jó játékos kérdésben igazából L2esetében és picit eve kapcsolatában tudok nyilatkozni. De aki egy kicsit is komolyabban vette, az top közelében volt/van.
  • DummyBoy
    #45321
    Nekem személy szerint a pár idióta pistikétől eltekintve, (aki mindig akad mindenhol) semmi bajom nem volt a magyarokkal Ahto-n ... még az SL-el sem soha ... xD

    Viszont egyik kollégámmal pont erről beszélgettünk, hogy sok online game-ben azért nem szeretik a magyarokat (Ez így tuti nem lesz soha leírva ...), mert "túl jók" ...

    Anno mikor BF-eztem, egy alsó-középkategóriás játékos lehettem ... Kevés volt az idő a gyakrolásra na xD ... De ha átmentem egy német - angol - francia szerverre, akkor az esetek többségében valahol előkelő helyen végeztem általában.

    A magyar csóró, sokkal több ideje van játszani - jobban fejlődik, és emiatt jobb átlagban ... Ezért nem szeretik. Az más kérdés, hogy ez természetesen leginkább a publikra vonatkozik, mert hiába vannak szuperjó magyar csapatok, de munka-tanulás mellett nehéz komoly e-sport karriert felvonultatni ...
  • Nephin
    #45320
    Mi a magunk részéről megtettük, amit tudtunk, nem lehetünk ott mindenhol és nem is vagyunk ingame rendőrség. :) A HB-n nincs gond a magyarokkal, tudomásom szerint az imp oldalon sem. Az Ahto magyar közössége ezek szerint nem tudta megoldani a feladatot, ami sajnálatos.
  • Nephin
    #45319
    Lehetséges, de új szervereket emlegettek.
  • Pacho
    #45318
    Vagy kinevezik szuperszervernek a mostani 5 legnagyobbat és mindenkit oda küldenek.
  • Boncmester
    #45317
    Az SL, már amennyiben marad még élő accal rendelkező tagja a transferig SWTORban, akkor a Tombra megy asszem.

    Ha flémelni akarsz, írj privit...
  • DoctorStryker
    #45316
    Az Atho citys magyar közösségtől tisztelet a kivétel de ments meg.
    Sajnos nagyon sok rossz visszhangja van a külföldi közösségek közt a magyarnak. Lassan a ruszkikkal egy lapon fognak minket is emlegetni... köszönhetően egynémely játékosnak :S
  • DummyBoy
    #45315
    Nem a reroll-ra gondoltam, hanem a transferre ... Mi páran maradtunk Ahton, sem időnk, sem kedvünk újrakezdeni máshol ... addig szépen fejlesztgetjük az altokat ...

    De jó lenne majd újra együtt játszani többekkel, ha már nagy szerverek lesznek ...

    Alig várom az új SL-es flémeket xD

    @Nephin: ok, köszi ... kiment a fejelmől xD
  • Nephin
    #45314
    Ahogy lesz infó azon kívül, hogy lesz transzfer, plusz a pletykákat a szuperszerverekről megerősítik - korábban írtam többször - lesz cikk róla. Addig nincs miről kérdezősködni. :)

    @Stryker: ha tényleg új megaszerverek lesznek, akkor pápá Tomb és eddigiek, muszáj lesz költözni
  • DoctorStryker
    #45313
    Mi rerollt nyomtunk a tomb-ra és már ott megvannak a 50-s karik,
    még egyszer nem fogom arra kérni a csapatot h menjünk át egy 3-ra.
  • DummyBoy
    #45312
    Ha már úgyis haldoklik az SWTOR és F2P lesz, majd megveszi a Blizzard, és a pandák után a dzsedáj harcosok lesznek az új kieg a wowban, akkor offolhatok egy kicsit?

    Gondolkodtak már a szerteszana (Tomb és társai ...) szaladgáló magyar guildek azon, hogy lenne-e értelme lehetőleg közös szerverre költözni, ha tényleg meglesznek a szuperszerverek?

    Vagy volt már azon bármilyen agyalás merre tendálódjanak az emberek ha megjön a transfer? (Mert Tombra szvsz nem lehet majd ...)

    Volt már ilyen gondolkodás? Vagy ha Tudunk erről többet, Nephin nem indítasz szavazást swtor.hu-n?

    (Valamelyik este erről beszélgettünk TS-en, gondoltam rákérdezek ...)
  • Fpocok
    #45311
    Hohó. F2P. Már csak idő kérdése és az egész az lesz...

  • Pacho
    #45310
    Jó persze, de tudod, hogy inkább Murphy törvénye érvényesül.....
  • picket
    #45309
    Bocs, én meg pont arra reagáltam... volna.
  • picket
    #45308
    Hadd foglaljam össze:
    -Megkérdezted, hogy ha 15-ig ingyenes, akkor ingyenes-e fölötte is.
    -Annyit írtam, hogy "Tippelj!", ha már így megválaszoltad magadnak.
    -Erre ezzel reagálsz: ".!."
    -Senki nem szid sem téged, sem a családod, nem hülyézünk le, ráadásul mi sem tudjuk még pontosan, hogy mi lesz, lásd "Tippre új accokra vonatkozik majd..."
    -Ezek után te vagy ideges.
    -Én vagyok a fasz.

    Szeretem, ahogy mindig az kerekedik ki más ember idiotizmusából, hogy én mekkora szemét vagyok.
  • Nephin
    #45307
    Moderáld magad, mielőtt nekem kell... Gyk. ez a törölt kommentedre vonatkozik.
  • PiszkosFred
    #45306
    Magadra vess :) Meglattal egy felrevezeto kommentet, elhitted, bepanikoltal, gyorsan kerdeztel egyet a fals infobol kiindulva, es csodalkozol... pedig ha csak 2 percet szansz ra, hogy a tobbi kommentet is vegigolvasd, ahol tisztazva van minden, akkor nincs mubalhe sem.

    Alig varom, hogy vegre F2P legyen a jatek, a sok megmondo ember vegre bejon, par napig kitombolja magat, "hogy en megmondtam barmok", majd vegre egyszer es mindenkorra elhuzza a csikot innen. Ha ez az ara a nyugalomnak, akkor legyen.
  • Tomy Lee
    #45305
    Van egy account-om,Digital Deluxe.Ha esetleg valakit érdekel és tudna ajánlani cserére érte valami mást akkor PM!
  • Zozzancs
    #45303
    Már vissza olvastam kedves Nephin igen tudom mi a különbség vegyetek már vissza egy kicsit:/
  • Nephin
    #45302
    NEM f2p, TRIAL. Tudod, mi a különbség?

    Tippre új accokra vonatkozik majd, azoknak, akik ki akarják próbálni.
  • Zozzancs
    #45301
    Picket .!. már megtaláltam.. hogy csak aféle trial lesz:)
  • picket
    #45300
    Tippelj!
  • Zozzancs
    #45299
    Mármint hogy betudok majd vele lépni ingyen? vagy hogy lesz? köszi :)
  • picket
    #45298
    Tudom én, hogy Murphy törvénye, de ki mondta, hogy csak a te csapatodba kerül minden 15-ös szintű játékos? Nem lehet, hogy az ellenérdekű csapatba is jut, és ezzel kiegyenlíti az esélyeket, sőt!
  • Zozzancs
    #45297
    Level 15 ig f2p valaki felvilágosítana, hogy ha nekem van egy 50 es karim akkor mivan??? havidíj? vagy wtf? bocsi de érdekelne...