60034
  • havast
    #45377
    Szépen beszélj!
  • PiszkosFred
    #45376
    Your account...

    ...must have an active subscription or game time remaining.
    ...must not be banned.
  • Nephin
    #45375
    Hőbörgők jobbra el lehet húzni, köszi. Mondták, hogy lépcsőzetes lesz a dolog, ez a kezdő lista, megint nyomjátok a baromságokat meg a doomot, ahelyett, hogy olvasnátok.

  • PiszkosFred
    #45374
    Ne ess panikba, ez csak az elso hullam, folyamatosan jonnek majd az ujabb lehetosegek.
  • DummyBoy
    #45373
    Közben meglett ...

    BW for prezident ...

    Kiváncsi leszek Ahto mikor kerül bele ...

    @Nephin: Minden tiszteletem a tiéd ... de akkor is bekaphatják ... Ki tudja mikor jön a következő lépcső ... Elég ilyen f@szságot tapasztalok IRL, mellébeszélés, találgatás, nincs erre szükség szórakozás közben ...
  • darth devil
    #45372
    itt
  • darth devil
    #45371
    Belépsz az accountodra az swtor.com-on, myswtor és ott van a transfer fül.
  • DummyBoy
    #45370
    Ez honnan van?

    http://www.swtor.com/transfer
  • havast
    #45369
    GG. Nem baj, nem hosszabbítunk, míg nem lesz transzfer, ennyi.
  • darth devil
    #45368
    Between the following servers:
    Keller's Void to Jedi Covenant
    Hedarr Soongh to The Fatman
    Eye of Ashlanae to The Red Eclipse
    The Shadow Runner to Tomb of Freedon Nadd
    Rakata Mind Prison to The Bastion
    Soresu to The Harbinger
    Mecrosa Order to Darth Nihilus
    Stereb Cities to The Jedi Tower
    The Restoration Zone to Jar'Kai Sword
    Phateem Halls of Knowledge to Mantle of the Force

    GG bioware?
  • TDC Geronimo
    #45367
    Előfizetés nélkül gondolom nem lehet karit átvinni sehova
  • DummyBoy
    #45366
    Ez lenne a legjobb ...
  • Alienator
    #45365
    Én jobban örülnék (visszanézek kicsit az 1.4-re), ha új nagy szervereket csinálnának, közölnék hogy pontosan mit lehet csinálni, megadnák a szerverneveket, és adnának időt hogy a nép átgondolja és megbeszélje esetlegesen hogy hova szeretne menni.
  • Nephin
    #45364
    Simán benne van, hogy így lesz, csak reménykedhetünk, hogy nem. Végülis 91 szerver van... A népeseket (Tomb, Red Eclipse stb.) szerintem alapból kizárhatjuk az érintettek köréből, de akkor is marad jónéhány potenciális lehetőség.
  • DummyBoy
    #45363
    Az meglepi lenne ... Bár nem zavar ha csak oda lehet költözni, mert jó lenne az Ahto is, csak legyen rajta tömeg ... Nem is kell tömeg, csak legyen megint low lvl pvp és kész xD

    Szóval én még félek, hazafelé veszek 2 sört és majd kiderül mi lesz ... Este PVP-zni szeretnék a kiskarimmal xD Nem is emlékszem mikor láttam utoljára 8 fős PVP groupot ...
  • Kazagor
    #45362
    Ja, aztán kiderül, hogy sem az Ahto, sem a HB nem költözhet egyelőre...
  • DummyBoy
    #45361
    Na, kiváncsi leszek ... Ma lesz a nagy nap ...
  • Laroa
    #45360
    X-Akták
  • Kreeder44
    #45359
    Hmm rendben köszi a válaszokat.. akkor gyors haladok a szakdogával és iparkodom visszatérni játszani :) úgy is hiányzik már a fénykard susogás :)
  • Boncmester
    #45358
    Nekem igazából tökmindegy, csak azért írtam, hogy nem feltétlen kell hanyat homlok befizetnie, ha nem játszana mondjuk 20-án, hanem SZERINTEM ráér később is.
    Persze lehet, hogy nincs igazam :)
  • Pacho
    #45357
    Sogi, amúgy nem tökmindegy?
  • DoctorStryker
    #45356
    Tegnap tombon eléggé érdekes meccseket mentem...
    Az egy dolog, hogy Voidion rep ellen mentünk, de 10 db healer volt a pályán. Egyik csapat sem tudta betörni az ajtókat az egy dolog, de összesen mind 2 oldal halálozása sem érte el a 10-t.
  • picket
    #45355
    Amit te mondasz, ahhoz nem kell user interakció. Fogják, átraknak mindenkit másik szerverre. Mivel mégsem ez történik, ezért valószínűleg lehet maradni. Van, akinek az üres szerver tetszik, mert nem zavarják a többiek a single playerezésben
    A kérdése az volt, hogy lemaradhat-e róla. Mivel egyelőre annyit tudunk, hogy transferelhetsz, ezért legalább választhatsz egy listából, ahova menni lehet. Aztán lehet, hogy a maradékot még átpakolják valahova, és a szellemszervert becsukják, de ilyet nem nyilatkoztak (és az utolsó pillanatig nem is fognak, mert akkor megint jönnek földdel-lapáttal a temetőemberek).
    Amúgy elsődleges céljuk, hogy előfizess (ezért nem lepődnék meg, ha csak aktív előfizetők élhetnének az ingyen transferrel), másodlagos a költségcsökkentés (üres szerverek bezárása). Akár mindkettőnknek igaza lehet, vagy egyikünknek sem
  • Boncmester
    #45354
    Nem inkább az lesz, hogy meg lesznek adva bizonyos szerverek, amiről el lehet vinni a karaktert, és olyanok, amire lehet vinni, aztán ez folyamatosan így lesz (amíg le nem zárják az üres szervert)? A BW-nek nem érdeke, hogy szellem szervereken maradjanak olyan karakterek, amikkel amúgy játszanának az emberek, de újat már nem akarnak felhúzni... Legalábbis én így csinálnám a helyükben.
  • picket
    #45353
    A transfer valószínűleg (szinte biztosan) időkorlátos lesz, tehát akár az is előfordulhat, hogy lemaradsz róla.
  • Kreeder44
    #45352
    Sziasztok, az a kérdésem, hogy nekem most nincs időm játszani ebben a hónapban, és nem fizettem elő. Ha jövőhónapban megint befizetem én is áttudom transzferelni a karimat ingyen? Persze csak ha nem az Atho-ra terelik a népet :)
  • Bhalage
    #45351
    az eredeti elkepzeles az volt h amibe volt aug slot abban a patch utan is lesz
  • Nephin
    #45350
    Kazagor, ezt mondtam neked tegnap TS-en is: ugye nem gondolod, hogy ez így fog működni? :D Arra van a tesztszerver, hogy kiszűrjék az ilyen bugokat. Ez egy bug. :D Tudnak róla és javítják, köze nincs az augmentek élesítés utáni bármilyéhez.
  • Kazagor
    #45349
    Akkor biztos viccből van így a teszt szerveren, és live-ra egy teljesen más patch fog felkerülni. Majd kiderül...
  • Tafaya
    #45348
    "Vicces" lenne, ha live-on is ez lenne, megvetted iszonyat pénzekért az augmentes cuccot, majd fizess újra a kit-ért. Ennyire szerintem még a bw sem sötét :)
  • Kazagor
    #45347
    Csak egy apró infó, tanács (PTS-en kipróbálva):

    1.3-ig senki se vegyen augment slotos cuccot (páncél, fegyver, füles, implant stb)!

    Ezek drágábbak az augment nélkülieknél, és az 1.3-ban lekerülnek róluk az augment slotok, így felesleges pénzkidobás a drágább augmentes cuccot megvenni.
    Értsd úgy, hogy amikor patch után belogolsz, az összes augment slotos cuccodon (companionokon levőkön is) eltünik az augment slot!, még a craftolt augmentes cuccokról is, az augment slotban levő modok pedig bekerülnek a tárgyaid közé a zsákodba.

    Hogy újra augmentesek legyenek a cuccok, veheted meg a augment table-t vagy mi a ráknak hivják.
  • Paxton
    #45346
    :) Gyakorlatilag minden nap fent vagyok 1-2 órát az esti időszakban, 6 és 9 között. Bár ugrálgatni szoktam a Republic és Empire oldal között, egyik nap itt, másik nap ott. :) A Republic oldalon Septimus vagyok.
  • Khabbas
    #45345
    Nagy, NAGY "sunshine, happiness" :)
    Ha már nics cross-server WZ akkor ez az ami nekem kell :oP
  • DummyBoy
    #45344
    Király ... remélem értelmesen megoldják majd a transfert ...

    Pont ma kezdtem el aggódni, hogy WZ-k nélkül neccesebb lesz majd haladni Ahto-n a transferig, de ezt már kibírom :)

    Sniper-Gunslinger dologra kiváncsi leszek, viszont a Shadow armor - heal nerfnek nem örülök annyira ... Meglátjuk ...

    (Mondjuk szvsz a következő amit megnyirbálnak majd a Sniper lesz ... :( )
  • Nephin
    #45343
    Transzfer június 12-től
  • Nephin
    #45342
    1.3 a PTS-en
  • Nephin
    #45341
    :D
  • BoneDragon
    #45340
  • Kazagor
    #45339
  • adeldorn
    #45338
    Ó, igen, a trainert is szerettem volna kérdezni. Köszönöm! :) Azt hiszem felkereslek. Akad még ebben a buksiban pár tisztázatlan kérdés. :) Teltaru néven lehet fellelni. Egyébként milyen gyakran vagy onlány? (Pontosabban onfiú, hogy szó ne érje a ház elejét).