60034
  • PiszkosFred
    #45618
    Igazad van.
  • picket
    #45617
    Ez mennyiben változtat a tényen amit leírtam?
    És hol nem meríti ki a "Hagyjuk az ilyen "ez a pvp" hülyeséget!" kérést? Három nap múlva visszatérünk erre az elmúlás dolgora (te is, mint mindenki más aki játszott mmo-val tisztában lehetsz vele, hogy amíg vannak gankelhető játékosok, addig vannak gankelők is)
  • Kazagor
    #45616


    Pontosan.
  • PiszkosFred
    #45615
    "Aki k*rvanak all, ne csodalkozzon ha megb*sszak"

    Sajnos aki pvp serverre ment, annak szamolnia kell ezzel. Mindenki tudja ezt, nem ujdonsag, minden olyan mmo-ban jelen levo dolog, amit emberek jatszanak es az adott questelos zonaban van pvp. Senki sem mondja, hogy ez jo dolog, sot... de ezzel szamolni kell. Aki pedig nem birja ezt a fajta idiota genkelest, az tenyleg jobb, ha nem pvp serveren jatszik, mert mindig van 5-10 olyan hulye, aki unalmaban azzal szorakozik, hogy masokkal b*szik ki. Elobb-utobb majd megunjak, most gondolom ujdonsag, hogy vegre van rakas ember ellenfel oldalon is, es ilyenkor eljon az "allat" mindenkibol. 3 nap es elmulik. De ezzel te is ugyanugy tisztaban vagy, mint mindenki mas, aki valaha is jatszott barmilyen mmoval.
  • picket
    #45614
    Mert van olyan ember, akit nem zavar, hogy nem tud eljutni oda, ahova szeretne. Hagyjuk az ilyen "ez a pvp" hülyeséget!
  • DoctorStryker
    #45613
    Ha előfordul akkor küldj játékon egy Pm-t nekem s lenézünk.
  • Kazagor
    #45612
    Ha ez téged zavar, akkor rossz szervert választottál...
  • DummyBoy
    #45611
    Nem tudok ... ott kempeltek, ahol a classkvesztemet fel kellene venni .. és bemenni sem tudok, mert amint megtámadnak, nem enged be ... (Outpost Salara 2 oldalán 1-1 emberke és senki nem tud kimenni ... Sőt, elég 1 ... )

    De Tombon eddig úgy tűnik igen nyomi a Republic oldal ... 20 db lvl 50-es kari szaladgál Tatooine-on, és egyik sem képes még csak válaszra sem méltatni bennünket ... A guildtársaim jöttek át segíteni ... Ez gáz azért ...

    Tattoine-on 2 napja tele van vele a general chat, hogy 50-esek futkároznak mindenfelé, genkelik a kicsiket ... És senkit sem érdekel ...
  • darth devil
    #45610
    Kerüld ki őket. Menj máshonnan.
  • Pacho
    #45609
    Hát ez nem úgy hangzik, mint egy "szuperszerver". Inkább mint egy sima szervermerge utáni első hét.
  • Tafaya
    #45608
    Az kizárt :-)
  • Kryon
    #45607
    35 perces sor, több mint 500an előttem...
    Remélem bővítik még a szervert, mert úgy néz ki sikeresen átestünk a paci túloldalára...
  • DummyBoy
    #45606
    Hát, akinek ez az élete ... :(

    Mondjuk mellette minden Heroicra, FP-re, WZ-re van team ... Bááár ... WZ-n mintha gyakrabban kennék el a szánkat, mint anno Ahton ... :(
  • Tafaya
    #45605
    Szóval végre élet van egy szerveren :)
  • DummyBoy
    #45604
    Én is 222-ik voltam a sorban délután ... de elég gyorsan beengedett ...

    Viszont Tatooine-on nem lehet haladni, mert pár hülyegyerek folyamatosan kempeli a rep bázisokat, és amint kilépsz, legankelnek ...

    Persze, mire a mi 50-eseink odaérnek, addigra elmenekülnek ... de aztán persze jön másik 2-4-10 ...
  • stern
    #45603
    de jó... csak éppen már nem enged bejelentkezni... Most nem az a baj, hogy nincs kivel, hanem, hogy nem tudok belépni, mert teli a szerver... fasza
  • spybot919
    #45602
    http://www.mmounion.hu/index.php/hirek/item/287-a-r%C3%A9gi-k%C3%B6zt%C3%A1rsas%C3%A1g-buk%C3%A1sa-swtor-f2p
  • DummyBoy
    #45601
    Végre tele van a szerver, végre alig látni a sok LFG-től ...

    Végre megint 10-esével látni az ellenfél 50-eseit, ahogyan gankelik a lvl 2x-es kvesztelőket ...

    Kérdés: Az Expertise az csak WZ-ken érvényesül, vagy bármilyen PVP helyzetben? (Duel, Open World PVP?)
  • TDC Geronimo
    #45600
    1.3 után szerintem biztos lesz megint
  • Tafaya
    #45599
    Szerintem most kellene a BW-nek adnia mondjuk 7 ingyen napot azoknak, akik abbahagyták, hogy megcsinálják a transfer-t, és kipróbálják milyen fullos szerveren játszani.
  • Vincentcloud
    #45598
    Sziasztok, valaki tudna küldeni egy frineds trial-t a [email protected], ha jól tudom még nem kezdődött el a free trial.
  • ANDAXINx
    #45597
    szerencsére a Tombon kreált legacy név maradt, viszont az Ahtoról hozott 40es szintet kaptam meg. kár, hogy még ezt a pár ezer pontot nem adták hozzá amit összekapargattam itt, de ne legyünk telhetetlenek

    egyébként transfer napján eltűnt a hajóimról a mailbox, írtam a supportnak és javították.

    lvl50 pvp: vagy kevés pre-made WZben futunk bele, vagy csak mákunk van, de a meccsek 70-80%-át nyeri az imp oldal szerencsére. viszont ha bukjuk, akkor nagyon csúnyán bukjuk

  • El Protector
    #45596
    mehh, kár érte:/
  • Nephin
    #45595
    Quote: Originally Posted by Graddaz
    "instead of the mumbo jumbo can we have a deffinitive answer to the question : are u opening anymore servers today?"

    No, it does not look like it. Please see the reasoning in my previous post.

    Jövő hétre marad a PvE-költözés. :(
  • PiszkosFred
    #45594
    Nem a transferrol beszelek, hanem altalaban, egy szerver meretu kozossegen beluli helyzetrol. Transfer eseteben jogos, hogy uj, egyedi legacy-t valasszon az erkezo jatekos, de utana a keresztneve lehetne barmi, hiszen a legacy egyedisege kizarja az egyezest.
  • DoctorStryker
    #45593
    Nem mert a lagency név is egyezhet s akkor szintén bukta.
  • PiszkosFred
    #45592
    Ott a legacy, az pont eleg lenne egyedinek. Oke, amig nincs meg a legacyd, csinalj egyedi nevu karakter, de ahogy megvan - legyen mondjuk ez is egy legacy lvlX feature -, akkor az altnak adhatsz barmilyen "common" nevet, a Bobtol a Shadowon at egesz a Rockyig (vagy mittomen mi szamit popularnak mmo nevekben). Legacy ugyis megkulonboztetne. (A karakterek neveihez alapbol tartozik egy szam, hasonlo mint a wowos battletag, ez alapjan minden karakter egyedinek tekintheto, hiaba hivjak mindegyiket Jacknek, mar most, a jatek ezen allapotaban)
  • picket
    #45591
    Mindegy hogyan tárolják, az furcsa lenn, hogy válassz amikor barátnak akarsz felvenni valakit / invelnéd partyba / invelnéd guildbe / whisperelnél neki, hogy feldob egy listát a többi megegyező nevűvel, és válassz
  • Omlás
    #45590
    ...mind a 7 karakter... lemaradt a szám
  • Omlás
    #45589
    Simán sorba belistáztam a karaktereket nem vártam megerősítést semmit hogy kész a transfer és kb 15 perc alatt átment mind a karakter hibátlanul. Majd beléptem láttam 3 karaktert nevezni kell a legelsővel kezdtem és automatán lépett a következőre simán nem volt semmi para meg keveredés.

    Szal vagy faragtak rajta vagy ő peches de kurvára :]
  • DoctorStryker
    #45588
    Egyszerre csak egy a karaktert lehetett átvinni amikor befejezte utána lehetett a másikakat.

    Fordítási hiba volt inkább (sztem).

    Gondolom az adatbázisokat a karakter nevével kapcsolták össze, eamitt nem lett volna szerencsés a névegyezés, s kellett randomra átírni.
    Biztonsági szempontból jobb is hogy a honlapon nem lehetett ezt megtenni. Nagy kockázatot jelentett volna.
  • picket
    #45587
    Akkor telefonálj nekik, ne itt brékelj!
  • Nephin
    #45586
    Jól van, felfogtuk, mi fáj, most fuss két kört és gyere vissza, ha lenyugodtál, két napja ezen pörögsz.
  • a.carkey
    #45585
    Figyu, csak a legutóbbi MMO transfernél: Még a sima, hülye SOE is, akik barmok, de még ő náluk is úgy működik a dolog, mert van MMO múltjuk:

    Transferelni akarsz egy karit? Okés!

    Rányom transfer. Gondolkodik a hülye felület játékon kívül. Majd kidobja: sajnos, ezen a néven van már egy karakter azon a szerveren, így kérlek most nevezd át a karaktered: és feldob egy üres helyet. És lészen világosság, már pötyögheted is be. És ez csak az idióta, mindenki által szidott SOE.

    De máshol is hasonlóan működött. Erre, a nagy BW, kiírja, hogy NEM LEHET csak egyszerre egy transfer. NEM LEHET nem aktív előfizetéssel transferálni. Erre mindkettő lehet. Akkor most ez az én hibám? Lefogadom, hogy belefutottam egy bugba, mert azért vak nem vagyok, és felismerem, ha átvált a marauderemről a nagycsöcsü imp. agentemre, de nem váltott ...
  • a.carkey
    #45584
    Bocs, de egy játéktól elvárná az ember, hogy ha a már említett három átnevezendő karakterének neve egy-két betüben tér el, akkor legyen olyan szíves, hogy ha kiválasztom az imp. agentet, akkor ne a qurva marauderem akarja átnevezni.

    Pont azért akartam belépni nem a mainnel, hogy valami rohadt bug miatt ne szopjam be (a hiv. fórumon is javasolják, hogy ne a main karit próbáljuk ki először az új szerveren ...). Ezért választottam először az agentet. Erre ő átnevezi a maraudert? "Roppant logikus." Mindazok fényében ótvar ez a system, hogy más játékban eddig 1x nem szoptam be transfert, és csináltam már párat, de ott értelmes volt az egész. Esetleg ha baromarcék mondjuk úgy nevezik át random a karit, hogy megtartson egy kis részletet az eredetiből, akkor azonnal rájöttem volna, hogy nem jót nevezek át, de amikor egy-két betü eltérés van a neveknél, és kiválasztasz valamit, nem azt várja az ember, hogy egy teljesen más karakterével kezd el foglalkozni a játék.
  • darth devil
    #45583
    Megélhetnek, ha van olyan gazdaság a játékban, ami elbírja a ig pénzért TC-t. Mint az eve/tera-ban.
  • TDC Geronimo
    #45582
    Lassan nem is nagyon fognak a havidíjas MMOk labdába rúgni, amikor GW2 szintű mmok jönnek ki havidíj nélkül.
  • DoctorStryker
    #45581
    Sokkal de sokkal többet fog az adott ember fizetni f2p modellel mint a havidíjjal...
    Sok kicsi sokra megy elven.
  • darth devil
    #45580
    Én csak azt mondom, h nem a játék bukását jelenti, ha f2p és mikrotranzakcióra vált.
  • darth devil
    #45579
    Ez benne a lényeg. Ingyenes, de ha extrát akarsz akkor fizess. Hidd el, rengeteg ember, vesz mindenféle apró szarságot, mert olcsóbb mint a havidíj.