60022
  • Alanw
    #58660
    Milyen lehet egy bugos lakás?...bocs;troll off
  • Plata
    #58659
    Nekem meg lett heti conquest és kaptam is jutalmat.
    Nem sok időm van játszani mert lakás szét van szedve,de be is bugol néha mióta kész.
    Küldik helyett error szöveg van.
    De el lehet tüntetni a galactic season gombbal.
  • PiszkosFred
    #58658
    #58656
    Igen, eltunt es meg hibauzenet is van :) Veget ert a szezon, az uj meg gondolom hamarosan indul, de nem most egybol.
  • Plata
    #58657
    Miért ne maradt volna bent?


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.07. 22:56:01
  • gunji
    #58656
    Nektek is benn maradt a 'conquest'-fül a játékban? Vajon figyeli is a random mutatott feladatot?
  • gunji
    #58655
    [Darth Malgus][Event Invitation] SMW 10 Year Birthday: 10 Billion Credit Giveaway
    "Post a comment below with your character name and faction on the Darth Malgus server. Make sure you spell the name correctly as this is the character your prize will be mailed to!"
    Hm, kellett nekem ékezetes neveket adni a karaktereimnek :D
  • PiszkosFred
    #58654
    Latod, meg is van a cel, keresd meg ezeket a helyeket es probald ki a feladatokat :)
  • Plata
    #58653
    Hát a legtöbb ilyen daily area-t nem is tudom holvan vagy mit kö csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.03. 21:05:47
  • gunji
    #58652
    Itt a nyár, ideje punnyadni kicsit

    A nyár közepére ígérik a v7.1-t új operation-nal és daily area-val. Talán jövő keddre gondoltak (július 5), s talán lesz benne GS 3 is. Hátha.
  • Plata
    #58651
    Lehet vicces kedvében volt.

    Viszont vóna egy kérdésem megen.
    Kéne nekem valami cél Sw ToR-ban mert seasonnak vége,sztorinak vége,nincs mit csinálni.
    Random partyba úgysem hív be sosem,max ha heti 1 master összejön,kéne valami kikapcsolódás mert már tele a hócipőm.
    Godoltam a kis sorcimmal újra tolom nehezebb fokozaton a sztorit.
    Viszont felmerült a kérdés hogy ha újrakezdem eternal istencsapását veteran fokozaton a társaim újra elvesznek?
    Az nem lenne jó.
    Vérgenyó karim még csak 70 körüli,vele mégnem foghatok bele a hú de genyó vagyok sztoriba.fejvadászom is 70 körüli,még vele sem mehetek a sztoriba puskás fazonnal.Kiváncsi lennék a sok süket erő használós szövegre egy nem erőhasználó karival.
  • gunji
    #58650
    Egy elveszett ruhadarab miatt írt ticketre küldött választ a support: https://i.imgur.com/xnL4XOp.jpg (forrás: reddit)
    'I was able to retrieve the dress you left in someone elses bedroom. If you check your wardrobe, you should find it now.' lol
  • Plata
    #58649
    Félre értesz,engem nem zavart a nevük,csak azért jegyeztem meg mert viccesek voltak.
    Végül ketten toltuk le Athiss-t.Még jobb is volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.30. 18:44:35
  • Alanw
    #58648
    Elvileg ticketet lehet irni nem megfelelő nevek miatt...
  • Plata
    #58647
    Tegnap este kiskarival találkoztam két viccesnevű magyarral.
    Kiskarival voltak,igaz én is,bár ők jóval kissebbek voltak.Athiss-on futottam velük össze,de elég hamar leléptek,az első boss előtti kanyarban.
    Lordszakáll és Sithorbánviktor.
    Tank és híler.Az orbán név miatt gyanús volt hogy magyarok.
    Utána vettem észre hogy van szakáll is.Nem szoktam figyelni a csapattársak nevére,de mikor valami orbánviktor az orrom előtt zuhant a mélybe megnéztem kik is a csapattársak.
  • Plata
    #58646
    Ma dromund kaas kecóban cserélgettem épp a berendezést mikor be hívott egy random FP,de nem is jelentkeztem.
    Kinyomtam és mentem tovább és újra jött,pedig megnéztem,nem volt bekapcsolva a random csapat kereső gezemice.
  • gunji
    #58645
    Csak backend maintance-t írnak. A GS2 egy héttel később (július 5-én) ér véget, akkorra várják a v7.1-t (link).
  • Plata
    #58644
    Jövőhéten leállás lesz,tudtok róla valamit hogy mi jön?
  • gunji
    #58643
    Igen, 14-en vagyok (15 a max) és van még három token, amit fel kell venni.
    Jövő héten megnézem, mi jön, aztán meglátjuk. Ha más nincs, rábeszélem magam a flottás strongholdra :)
  • Plata
    #58642
    Ma volt egy kis időm végre játszani és elkezdtem a sorcinak megcsinálni heti küldiket,veteran fp meg hasonlók,épp veteran Fp-n voltam mikor rám írtak steamen,de a játék nem akarta engedni hogy játék közben vissza írjak,csak úgy tudtam írni hogy alt tabbal kiléptem asztalra,játék közben azt írta a steam hogy nem írhatok mert nem vagyok be jelentkezve.
    Pedig játék közben elő is jött a cset ablak,csak szivatott.
  • Plata
    #58641
    Már hetek óta újra ugyanazokat adja,nekem is maradt két pontom,de nem tudom mire kéne.
    Kivettem a köztársasági kecót is már.
  • PiszkosFred
    #58640
    Ha jol ertem, maxon vagy es/vagy van meg token, amit be tudnal huzni, de igy atlepned a limitet es igy most kolteni kell vmire?

    Nem biztos, hogy mukodik, ki kell probalni :) Meg a szezon vege elott claimeld az osszes rewardot, mert bukod, hanem teszed, ez egyertelmu.
    Egy alig hasznalt karakterrel vegyel valamit, ami esetleg kezzel foghato es mivel azzal nem jatszol, igy az X oras visszavaltasi limit nem telik le. A kov. szezonban majd amikor koltottel es vasaroltal, stb. - amikor van helye ennek a mennyisegnek - akkor visszalepsz ezzel es visszavaltod, elvileg akkor visszakapod a tokenjeidet. De megegyszer, ez csak egy otlet, sosem probaltam.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.06.19. 13:42:49
  • gunji
    #58639
    Még kb. két hét van, talán betesznek valami érdekes cuccot.
    Amúgy kár, hogy utólag nem teszik lehetővé a GS1 befejezését azoknak, akik végeztek már a GS2-vel.
  • PiszkosFred
    #58638
    Forgasban van a kinalat, jovo hetet vard meg, addig ne claimeld az ujabb tokent. Van meg par nap ebbol a szezonbol, hatha szerencsed lesz es valt addigi a kinalat.
  • gunji
    #58637
    Tényleg csak a flottán van ez a két galactic season vendor? Kéne valami egy-két tokenes jó kis cucc, amit érdemes lenne megvenni. Kár, hogy az első GS rewardjai nem érhetők el. (Elértem a limitet, s elsőre nem a flottás házikóra költenék.)
  • Plata
    #58636
    Reménykedem benne hogy egyszer kiesik,talán ha végre lesz szabadidőm hogy újra végig toljam a sztorit,de jelenleg hétköznap szinte zéró szabadidőm,csak esetleg éjszaka tudok játszani,ha még van erőm,sokszor nincs.
    Plusz a stressztől folyton eszem,amitől meg bajba kerülök,mert néha olyasmit is megeszem amit nem kéne.
  • Plata
    #58635
    Kártyának?
    Az a sügér császár hiányzik az eternal kampányból.
    Valkorion?
    Ezerszer hallottam a nevét,de fejből lehet rosszul ìrom.
  • Alanw
    #58634
    Mi a neve?
  • Plata
    #58633
    Tatuinon magasan szállnak a turretek,asszem homokvihar lesz.
  • Plata
    #58632
    Igen újra indítottam,mert ez röhej volt.
    Letöltéssel volt baja.
    Miután újra indítottam azonnal leszedte és telepítette is.
    Mostanában szeret szívatni steam,már többször volt hogy Sw toR-ból kidobott azzal hogy a steam offline és indítsam újra.Közben meg nem is volt offline.Úgy látszik nem szereti az ilyen összekapcsolt fiókokat.
  • PiszkosFred
    #58631
    Inditsd ujra a steamet, hatha...
    Nem lehet egyebkent, hogy lejott mar a 61mb, es most telepiti - es ezaltal modositja a fileokat -, es a lemezmuveletre saccolt idot irta ennyinek?

  • Plata
    #58630
    Kezd tele lenni a hócipőm steam-el.
    Azt írja Sw Tor frissítése 2 nap 14 óra 06 perc alatt jön le.Vagyis annyi van hátra.
    Na és 61.9 Mb a frissítés.
    Ez olyan mint máskor mikor megszivatott és leszedett asszem 160 giga peccset TESO-hoz.És még 400 valamennyit le akart.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.09. 15:30:03
  • Plata
    #58629
    Hónap leállás és peccs.Steam szörint.:
    We will be taking the servers offline on June 9, 2022 to deploy Game Update 7.0.2b.

    Details:
    DATE: June 9, 2022
    TIME: 8:00 AM - 11:00 AM CT (1300 - 1600 UTC)
    VERSION: 7.0.2b

    Patch notes are available here.

    Thank you for your patience as we maintain Star Wars™: The Old Republic
  • Plata
    #58628
    Valami mini peccs gyütt.
    Game Update 7.0.2b
    Using the following Abilities now correctly move the character and trigger the animation:
    Combat and Carnage’s Abilities: Driving Lance and Driving Gore
    Vigilance’s Ability: Leaping Strike

    The animation of Powertech’s Ability Flame Sweep no longer distorts the Female Body Type 1, 2, and 4.
    Character names have been increased to 21 letters/symbols.
    Fixed an issue where the incorrect repair cost was applied for items with an item level above 150.
  • Plata
    #58627
    SW ToR-ban már csak egy kártya kellene hogy meg legyen mind.
    De még mindig nem tudom mi alapján esik.
    De érdekes hogy olyan kártya esett amilyen NPC-vel épp harcoltam.
  • PiszkosFred
    #58626
    Elmarad, irtak twitteren, hogy a mai karbantartas el lett napolva, ahogy gunji is irta.
  • Plata
    #58625
    Na ugyan miėrt?
    STO maintenance valszeg nem marad el.Indul az új campaign.Meg a bugvadászat.
    SwToR-ban láttam kírva hogy ma leállás.
    De mivel úgyis csak este leszek nem érdekelt.Akkorára biztos vége.
    Bár kíváncsi lennèk mi változik.
    Egyébként hétvégén volt kis időm játszani,de steam vacakol.Többször is le dobott a szerverről Sw ToR és nem volt elérhető szerver,mikor újraindítottam volna közölte nem lehet mert steam fiókom offline,pedig nem.Újra kellett indítani steam-et is.
    Kicsit felhúzott,jó hogy összekötöttem steam-el,tudok venni előfizetést,meg öcsikre poèn vadászni.De az ilyenek miatt gáz.Semelyik más játékkal nem játsza el ezt.Na meg talán ESO-val volt.Az is összekötött fiók.
  • gunji
    #58624
    A mai maintance - úgy látszik - elmarad. :)
  • Plata
    #58623
    Azért vicces mert ha van imp és republic állomáson is Darth Mamzi akkor hogyan van belőle kettő?
    Klónozták?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.06.01. 19:13:33
  • Long_Gun
    #58622
    Miért volna vicces? Megmondta kerek perec : leszarja az imp.-et, innentől ellenség mind2 oldalnak. Szvsz boldigitani fog még minket :)
  • Plata
    #58621
    Ma este hátsón billentettem Dart muksó-t ruins of nul sztori FP-n,utána bedobtam a fagyasztóládába mert túl heves a pali.
    Ez után van még valami sztori?
    Ha igen hol indul?
    Nem találtam még sehol,sem a hajón sem flottán.
    Másik kérdés hogy ha jól gondolom akkor nem csak a köztársasági flottán lehet meg találni Lord Morcos börtönét hanem imperial oldalon is,de az úgy kicsit vicces nem?
    Vagy a birodalmiak szimplán fénykarddal szaporítják a csókát?
    Ha már ruins of nul,el sajátítottam egy új stílust a romokban.
    Meg tanultam a tökéletes láthatatlanságot.Na és ha már ilyen ügyi vagyok,a társaimnak is megtanítottam.