60033
  • Although
    #46217
    Erre írtam hogy ez az első. Anno a guildba az wtor fanokat figyelmeztettem is ne essenek túlzásba mert ez egy solos cég És az első iinfok alapján tudtam hogy nekem lesz igazam akkor a guild legjobb rpse nevetve mondta hogy majd fél évente új tartalom lesz :) Ezen persze én nevetem. Nem várok többet mint amire számítok hidd el sokkal rosszabb az amikor kezedbe veszed mondjuk a Skyrimet és még annál is rosszabb mint amire számítasz. Azzal együtt hogy nem szar.
  • Although
    #46216
    Talán ezek mellé még a bethesda egyetlen kiemelkedő alkotása a Morrowind fér be. De sokan akkoriban túlzásnak tartották az NW2vel szemben nyert ez az éppen nem mindennapi alkotás. Tehát hidd el ez nem vélemény. A Bioware nagyon jó. És ezt most látva az SWTOR történetét is meg tudom erősíteni :)
  • Alienator
    #46215
    Igen lehet. Történetben jó a BW ok. Pont ez a baj az swtorral. A sztori része rendben van de onnantól hogy végigjátszottad kuka.
  • Although
    #46214
    Hát az rp aranykorában ez a cég vitte amit lehet az biztos a BG2-vel és talán az alkony kezdetén megjelent DA:O-val is Kotor is szépen aratott. ÉS hát azért még a konzolosoknak készített Jade empire is üti a maikat akár a skyrimot is. De szerintem az összesített lista az rp-s szavazatok alapján a BG a legjobb rp az is magáért beszél. Emellett még talán az Obsidian meg a funcom tud jó történetet csinálni. Meg lehet van pár kaland játékkészítő. Illetve van egy új trónkövetelő a witcher alkotóinak személyében. De azért erre azt írni hogy vélemény nos. az hogy az örök listát Bioware játék viszi, az nem vélemény, és ez elég világszerte click-elt lista.
  • PiszkosFred
    #46213
    Egy egyik legjobb jelenete a filmbol, amiert tobbek kozott ujra Oscarra jeloltek 93-ban :)
  • Alienator
    #46212
    Szubjektív vélemény ez is. nekem pl a Dragon Age, BG2 nem tetszett egyáltalán. tehát nem mondhatod hogy a BW csak jó játékokat csinál, max annyit hogy népszerűeket.
  • Alienator
    #46211
    Ezt a linket nem tudom itt az irodában megnyitni, le van tiltva. Mi van benne?
  • picket
    #46210
    Bár mint ahogyan az eredeti a külső ellenséget, úgy az én "fordításom" sem említi a trollokat, de helyesen ismerted fel a szerepedet, bár kicsit túlzott jelentőséget tulajdonítasz "áldásos" tevékenységednek.
    Jó filmet meg nem szégyen megnézni a tévében, vagy vedd meg dvd-n, ha a tévé gáz.
  • Although
    #46209
    Tudod a Bioware még nem csinált rossz játékokat. Azok az rp jelentették nekem a legeket. Dragon Age, BG2, KOTOR, stb. nem tudom hogy tudod szarnak nevezni amit láttam belőle az eddig nem szar lehetne jobb is de nem rossz. olyan ez mint a skyrim hülyegyereknek csinálták de nem rossz legfeljebb nem felel meg, meg egyes részei tényleg gyengus lett de maga az egész játék nem rossz legfeljebb alulteljesítették saját magukat. De ennek a cégnek ez az első mmoja és nehezen hiszem el hogy az a cég amelyik az egyike azoknak a nagyon kevés cégeknek, akik a világon a legjobb történetű játékokat tudja csinálni az szart csinál előbb hiszem el a Bethesdáról vagy másról mint a Biowaréről. Spec nekem mulatságos ez a gyengus wow grafika de ettől ez még nem rossz nem lehet rossz játék még úgy se hogy az EA pokolba kívánható cég.
  • Alienator
    #46208
    Semmiféle tv-t nem nézek. Ettől függetlenül illik a szöveged a helyzetre :)
  • picket
    #46207
    Poénból forgattam ki egy idézetet, amire már a korábban linkelt kép utalt, és amit felismertél volna, ha a kereskedelmi tévét nem csak azért néznéd, hogy az aktuális valóságshow aktuálisan menőnek kikiáltott balfékjének beszólásain röhögj :p
  • Alienator
    #46206
    Na hát erről van itt kérem szépen szó. Igen, akarom hogy védjétek. Ti meg akarjátok hogy támadjam mert védeni akarjátok.

    pontosan ilyenek miatt születik 3 óra alatt 124 post. Hát ez az Alienator Show lényege. Ebben rejlik a szórakoztató mivolta a műsornak. nehogy azt mondd hogy nem így van :)

    ha nem így lenne, leszarnád és nem reagálnál. tetszik, szórakoztat és folytatod hogy folytatódjon. És nem azért mert valós veszély ellen kell védened, mert én nem vagyok valós vezsély az swtor-ra. Egyszerűen elévezed ahogy trténnek itt a dolgok, és agyalsz mivel lehetne megfogni engem egy esetleges ellenvéleménnyel. Igaz? :)
  • picket
    #46205
    Fiam, olyan mmorpg-ket játszunk, amiknek van community-jük. És ezeket a community-ket lelkes emberek védik. Ki teszi ezt? Te? Te Alienator? Nagyobb felelősség van a vállunkon, mint amit el tudnál képzelni. Az swtor miatt nyafogsz, és elátkozod a Bioware-t. Megvan rá a lehetőséged. Megvan rá a lehetőséged, hogy ne tudd: a havidíj - legyen szerinted bármilyen felesleges is - community-ket ment meg. Ezek puszta léte - bármily groteszk és érthetetlen is számodra - embereket szórakoztat. Nem akarod az igazságot. Mert mélyen legbelül akarod ezeknek a community-knek a létezését. Akarod, hogy védjük őket.

  • Alienator
    #46204
    tőled még mindig az igazságot várom
  • picket
    #46203
    Nem azért nincs player... hanem mert van
    Jöhetnek megint az álkövetkeztetések a játékosok számáról!
  • Alienator
    #46202
    Dehogy jönnének.
    Nem azért nincs player mert drága a havidíj hanem mert szar a játék :)
  • Ewron
    #46201
    Ja kihagytam, megtízszereznék a játékosbázist. Még a wowosok is átjönnének!
  • Ewron
    #46200
    El vagytok ti mind tévedve a fizetési modellel kapcsolatban. F2P, havi előfizetés már rég lejárt lemez. Bezzeg ha bevezetnék a P2P (payed to play), na az már lenne valami. Írjunk petíciót! De tuti, hogy a szemét Bioware ezt se hagyná jóvá. Pedig milyen innovatív lenne!
  • Alienator
    #46199
    Feljeszteném a műsoromat. ne képeket toljál, mondd amit akarsz. minden rajongói vélemény számít :)
  • picket
    #46198


    És mihez kezdenél az igazsággal?
  • Alienator
    #46197
    ha tudsz olyat... igen azt :)
  • picket
    #46196
    Az igazat akarod?
  • Alienator
    #46195
    Kell a kritika is nyilván, így lesz egyre jobb és szórakoztató műsor. Szerinted lehet belőle tv sorozat is? :)
  • Omlás
    #46194
    ----------
    no offense
    ----------

    ----------
  • Alienator
    #46193
    Nah közel 3 óra alatt a cikk postomnak köszönhetően 124 post született. Remélem mindenki jól szórakozott.

    nemsokára újra jelentkezik az Alienator-Show :)
  • Alienator
    #46192
    A játékidőm alatt bőven kivégeztem AMI AKKOR BENNE VOLT. és nem volt sok idő. de valóban nem tudtam végigvinni azokat akkor amik még nem voltak benne. nagy a hatalmam de ennyire nem :)

    Segítek: a játékidőm alatt végigvittem az összes hc-t és a 2 raidet ami benne volt akkor. te meg lekockáztál, erre írtam hogy ezeket 3 nap alatt végig LEHET vinni. de én mindenhol 1x voltam a dögunalom és a wow raid koppintások miatt. azt írtam hogy 3 nap alatt végigvihető, nem azt hogy én ennyi idő alatt végigvittem.
  • Alienator
    #46191
    ok szedd össze, várom az ötleteket, én is olyan helyzetben vagyok mint te :)

    De miért kéne hagynom a topikot, hiszen reagáltok, jól szórakoztok (írta is egyik-másik ember), olvassátok-írjátok a véleményeket, válaszokat. ha itt mindenki utál és azt akarja hogy eltűnjek akkor miért nem skip-elitek a postjaimat? mert szórakoztok, agyaltok hogy és mit írjatok hogy sarokba szorítsatok, és ez jó időtöltés nektek (is) nem? :)

    Inkább örüljetek hogy itt vagyok, ráadásul ingyen :)
  • Nephin
    #46190
    Csakhogy te nem azt mondtad, hogy a játékidőd alatt bőven kivégezted. :D

    "az összes instát végigtoltam hc-ben is (igaz csak egyszer), és az első 2 rédet is, a harmadik már nem érdekelt. úgyhogy én nem megyek 1000x egy insát és a datacron gyűjtés se nyűgözött le"

    aztán

    "nem volt sok idő végigtolni. de szerintem annyira érdektelenek és gyengék hogy egyszer elég volt mindből. btw egy nap alatt végigvihető minden hc, másik két nap meg a 2 raid. ehhez nem kell vérkockának lenni."

    Kedves János, inkább hagyjuk. :D
  • PiszkosFred
    #46189
    Na, a masik maniad, az SWTOR topik es top10... Osszeszedek neked linkeket es otleteket, amivel el lehet utni 8 orat siman naponta melo helyett, csak ezt a topikot hagyd vegre beken, ha unatkozol. En is ezt csinalom napkozben, sok penzt keresek minimalis meloval, emiatt szinte tokelyre fejlesztettuk kollegakkal a "hogyan b*sszunk el 8 orat munkanak alcazva" hadmuveletet. Forumokon trollkodas mar ugyanugy nem meno, mint volt anno az elsozes vagy sunozes. Valtanod kellene neked is :)
  • Alienator
    #46188
    végigvihető egy nap alatt. ezt arra írtam hogy én egy látens vérkocka raider vagyok szerinted :)
    a játékidő alatt amit befizettem bőőőőven ki lehet végezni az "endgame" tartalmat. szerinted miért van ennyi cancel sub? meg sírás-rívás (ez egy hülye szó) az endgame hiánya maitt? vagy mindenki hülye és nem ért hozzá meg single-ben szpészel? :)
  • picket
    #46187
    Te is hazucc!
  • Nephin
    #46186


    [Törl] ma 11:10 | privát | válasz | #46186


    Kettővel lejjebb:

    "nem volt sok idő végigtolni. de szerintem annyira érdektelenek és gyengék hogy egyszer elég volt mindből. btw egy nap alatt végigvihető minden hc, másik két nap meg a 2 raid. ehhez nem kell vérkockának lenni."

    Legalább olvasd vissza, amit írsz, mert ugye nem az összidődről beszélgetünbk, hanem a csoportos élményeidről. :D
  • Alienator
    #46185
    nem 3 napig játszottam, ezt sosem állítottam. márcuisig vagy májusig talán, nem tudom pontosan mikor canceleztem. amúgy....

    nézd csak meg a topikodat. napokig csak ült csendesen érdektelenül ahogy egy bukott game topikja szokott. jöttem megint, betoltam egy cikket és pörög. ha nem érdekelne senkit a beszólás oda-vissza, senki nem reagálna. de reagáltok, az utóbbi órában több post lett mint az utóbbi 5 napban összesen. tehát ti szeretitek ez.

    welcome to Alienator Show :)
  • Nephin
    #46184
    Megnézem, hogy elsőre végigvitted a raideket és a friss HC instákat (oh wait, azokat nem is láttad... :D), kezdesz átcsúszni hárijánosba. :D
  • jarlaxxe
    #46183
    De ha szar miért játszotál vele 100+ órát? ez itt a kérdés.
    Én a szart félretolom ezek szerint te meg mellé ülsz...
  • Alienator
    #46182
    nem volt sok idő végigtolni. de szerintem annyira érdektelenek és gyengék hogy egyszer elég volt mindből. btw egy nap alatt végigvihető minden hc, másik két nap meg a 2 raid. ehhez nem kell vérkockának lenni.

    amit pcoknak írtál... a legtöbbször a "haterek" úgy fogalmaznak hogy SZERINTEM a játék szar.
  • Tyrpak
    #46181
    A kocka raider valami rokona a tusken raider-nek? :)

    (gyenge szóviccel: kockalakó?)
  • Tyrpak
    #46180
    Huh de jó, hogy gyorsan visszajöttem megnézni a válaszokat (köszi).
    Mert különben már elsodorta volna a flame áradat. :)
  • Nephin
    #46179
    LOL

    A végén még kiderül, hogy kockaraider vagy és kiégtél, ezért pörögsz itt :D
  • Alienator
    #46178
    dehogy vicceltem, a game szerintem tényleg szar. nem viccből írtam, úgy értem a mókát hogy mókázok itt egynéhány felhasználó postján :)