60033
  • PiszkosFred
    #46296
    Hajra.
  • Although
    #46295
    Bah beleolvastam a linken levő oldalba és hát ezeknek van fogalma hogy kell elkészíteni egy rpg játékot. Ezt fel fogom tenni a Bethesda oldalára és odaírom, olvassátok el. Lehet úgy is játékot készíteni hogy nem butítom le a béka segge alá.....
  • Laroa
    #46294
    + Kotor, Baldur, Neverwinter...
  • Nephin
    #46293
    Már mondtam: jelentkezz és tanítsd őket, mester! ;)
  • Laroa
    #46292
    Igen, a Mass Effect meg a Dragon Age sorozat pontosan azt bizonyítja, hogy antitalentum
  • Alienator
    #46291
    nem köcsög a bw csak egy mmo és programozási antiatalentum.
  • Nephin
    #46290
    "Én az swtort messiásként vártam."

    Na látod, ez a core, ez teremtett téged, mint főtrollt. Becsapott az istened, vagy inkább becsapotd saját magad azzal, hogy felépítettél magadban valami álomjátékot és nem azt kaptad, amit elképzeltél. Nyilván a BW a köcsög és a játék szar, nem neked vannak irreális képzelgéseid... majd elmúlik és nem fog fájni, ne félj. :P ;)
  • darth devil
    #46289
    Attól még a fejlesztő kanadai. :D Ja és a wow előtt nem léteztek mmok. :D És tuti bennem van a hiba, ha a wowot egy fostengernek látom, és esetleg azóta megjelent mmoval meg jól szórakoztam, mert wow koppintás mind. :D
  • Alienator
    #46288
    az swtornak sincs jövője :)
  • Although
    #46287
    A GW2 szerintem nagyot fog szólni. ahogy nézem mindenhol téma és pl a conan amerikai forumán is állandóan az a téma ha jól láttam. Jó lett volna ha nem ennyire gyerekes panda meg farkaska stílus lenne akkor kipróbálnám :) Mindegy az SWTOR nekem elég a Conan mellé kipróbálásra :)
  • Although
    #46286
    Mondom ezt úgy hogy ne beképzeltségnek tűnjön azokkal a játékokkal amivel az Sg írok, Calver meg még sok ember maxon játszik nekem csak a hard megy. De ennek ellenére inkább választom ezeket. Csak nem mindenki így van ezzel sajna :)
  • Although
    #46285
    Funcom egy nívós cég még a conan előtti évben próbáltam ki a Longest journey játékukat. Ötletes fejtörőket is tudnak rakni ahogy látom ebből lényegesen többet kapott a TSW de a conanba is voltak jópofa dolgok pl egy solo dungeonba is tettek napokig agyaltam míg nem zavarodtam bele és megjegyeztem az átkelés vonalát:D Kicist meglep hogy a funcom nem vált úgy ahogy a bethesda már váltott és kicsit tartok tőle a DA3-al a Bioware is fog. Szerintem a nívós nem tömegek részére készülő játékoknak nincs jövője legalábbis úgy hogy nagy cégek meg tudjanak belőle élni. Az SWTOr is meglepetés nekem szóval piros pont ismét a Biowarenak!!!!
  • Alienator
    #46284
    Ha van / lesz free trial majd megnézem.
  • TDC Geronimo
    #46283
    Ja nekem is ez az egyetlen és nagyon nagy bajom vele. A combat és az animációk. Váratlanul nagy sikere van amúgy azok között, akik megvették.
  • Alienator
    #46282
    Nekem nem az animáció nem tetszett (nem is figyeltem annyira bár tény hogy a fireball-t úgy dobta mintha egy almacsutkát dobott volna el), hanem maga a tény hogy modern világ és fireball. Persze meg van magyarázva hogy az összes legenda igaz ebben a világban de nekem ez a keveredés nem jön be.
  • Although
    #46281
    Az animációt mindenki szidja jobb ha vársz őszig ha ki akarod próbálni. A funcom szintén jó storykat ír. Ha longest journey mond valamit akkor nem kell részletezni...Viszont rendesen buggosan adják ki a játékaikat általában szóval mindenképp érdemes várni.
  • Alienator
    #46280
    A wow nem szar csak már lerágott csont. Pár újítást hoz a panda de nem is akar annyira megújulni már szerintem.
  • eurom
    #46279
    a conanban a raideket ugyan ugy lenyomták 2 héttel az indulás után mint máshol , erre nem emlékszel?

  • Alienator
    #46278
    A TSW-ről csak hallottam hogy érdekes nyomozós a küldetésrendszere. Megnézetm pár videot, de amikor a farmergatyás kockás inges favágó elkezdett fireball-okat tolni valam nagy gyíkba, akkor elmosolyodtam. Nem mondom hogy nem fog ütni vagy rossz lesz, egyszerűen nekem nem jön be ez a keveredés. Ha csak flinták lennének meg modern fegyverek akkor makár ki is próbálnám. De nem szidom csak egyszerűen nem vonz.
  • Although
    #46277
    Az age of Conannak semmi köze a wowhoz, egy elég összetett combo rendszert használ amit az átlag 90%-a utál ráadásul tényleg telenyomták questekkel és jól felépítették a a level rendszert is és a khiataial jegy jó grind rendszert is betettek annak ellenére mondom hogy utálom a grindet de egyet végigcsináltam nem 3 5-6 hónap alatt mert nem voltam hajlandó naponta csinálni szép kényelmesen fél év alatt és nem untam :) Sértésnek veszem hogy egy ilyen hulladékhoz hasonlítod mint a wow amit trial után uninstaláltam egyből könnyű kis foss volt. Persze azt állítják az elején még jó volt az is azt nem láttam. :) de nekem egy raid a conanba azt jelentete hogy 3/4 év után értük el a főbosst és nem agyhalott csapattal :)
  • TDC Geronimo
    #46276
    Hát most 2 hónapon belül 2 MMO is jön/jött, aminek sok köze nincs a wowhoz szerencsére (TSW,GW2)
  • Alienator
    #46275
    BTW nekem az elég ok az aggodalomra hogy a kiadó az ncsoft. vagy egyáltalán hogy koreai. Azok... inkább nem is írom le milyenek de nagyon nem jók :)
  • Alienator
    #46274
    Nem is baj ha nem követi a klasszikus MMO sztenderdet. Abban már nem nagyon lehet túl sok újdonságot behozni. Anno a wow megcsinálta azóta mindenki azt másolja. Gyakorlatilag az eve online-on kívül az összes mmo wow klón. nem baj az ha ez más lesz. hogy mennyire működik majd ingame majd kiderül.
  • TDC Geronimo
    #46273
    Ha érdekel olvasd át ezt

    Szinte minden le van írva...
  • Although
    #46272
    De tudod valamit megtanultam az évek során, mindig rp szerverre megyek ha van.:) Nyilván egy ilyem népszerű játéknál ez másegy kicsit mint egy kevésbé népszerű nem tömegjátéknál :)
  • Alienator
    #46271
    Annyira semmit nem tudok a GW2-ről hogy hihetetlen. Ebből is látszik hogy mennyire várom :)

    Ez a wvsw gondolom valami globális pvp móka. Jó az, ha ütős lesz a pvp akkor nem gond. Pár insta meg csak lesz pve tartalomnak nem?
  • TDC Geronimo
    #46270
    klasszikus értelemben vett (értsd régi gyöpös mmo felfogás) endgame nincs. Nincs vége a játéknak 80on :p
  • Laroa
    #46269
    Ugyanazt csinálod gw2ben lvl 1en mint max szinten. world vs world
  • Although
    #46268
    Nos elején vagyok ebbe a jtékba még, de értem amit írsz. Ez már valóban ahhoz kapcsolodik hogy az igényes játékok szintjét is lejjebb kell venni. És igen mmo-ban még érdekes is lehet ahol a sok vérpisi egy helyen van veled. Ez az amit Todd és a Bethesda a Skyrimba jól megoldott a hülyék is boldoguljanak. ne legyen nehéz feladat a gond az hogy akkor te nem fogod élvezni érted? A cona denisty partja ezen a téren úgy lett megoldva hogy solo dungeonba kerülsz olyankor amikor ép a történet szálán valamit meg kell oldj. Persze terepen ott is ott van az akinek nehéz, nem biztos hogy vérpisti, és te akinek mondjuk könnyebb. Mondjuk ott terepen össze is tudsz dolgozni. Persze inentől jön az hogy milyenek az emberek a szerveren lopják egymás elől a questeket vagy segítenek egymásnak és ha az egyiknek megvan marad a másik és segít. háát ez hosszú téma.
  • Fpocok
    #46267
    Pedig az a lényeg egy játékban.
  • Alienator
    #46266
    Hogyhogy nincs? max szintet eléred és vége a játéknak vagy hogy? :)
  • TDC Geronimo
    #46265
    GW2ben nincs endgame így már megbukott az elvárásod :y
  • Alienator
    #46264
    Ott nem fogok "trollkodni" mert nem várok tőle sokat. A GW1-et nem toltam, teljesen ismeretlen a világ számomra. Ott ha elkövetnek valami lore terrort mint az swtorban a same faction wz észre se veszem mert nem ismerem azt a világot. Amit várok egy jól optimalizált, jó fejlődési rendszerrel ellátott mmo-t amiben van endgame és jó pvp. A küldi rendszert forradalminak mondják akik bétáznak, a kaszt szerepek eltörlése is érdekes lehet, a pvp meg állítólag a GW1-ben is jó volt. Én nem várom remegve mint milliók. Ha jó lesz tolom, ha nem akkor meg leszarom. Én az swtort messiásként vártam. nagy különbség.
  • Bandras DaSilva #46263
    Nem is nagyon éri meg ez a BW féle rendszer. Mert az ilyen full szinkronos dolog single player gamebe való. Persze, itt is vannak sokan akik élvezik, de azért a legtöbb dolgot csak max 1x nézed meg, aztán elspaceled.

    Elev, rengetegen voltak akik már az elejétől fogva elnyomogattak minden beszélgetést. Sok ember pont leszarj a sztorit. Nem az érdekli, hanem, hogy haladjon. Persze erre lehet mondani, hogy akkor minek játszik ezzel ami pont a történetről szól, de tapasztalataim szerint fejlődés közben olyan nagyon nem szokott senkit sem érdekelni a történet.

    Ráadásul itt is elég kitalálhatóak. Mindig van egy probléma amit egy halom hülye nem tud megoldani és akkor jössz te, és leversz mindenkit mint a szart pikk-pakk. Vicces az amikor azt magyarázzák, hogy a fél hadsereg nem tud semmit elérni, majd te odamész aztán szétvered a 15 ellen...vagy 30at ...vagy 50et és aztán leversz vmi tisztet és probléma megoldva.

    Nagyjából ilyen szintű dolgok ismétlődnek.

    Ráadásul az újrajátszás faktor sem elég jó. A klassz questek jók, meg kicsit mások, de a többi az kb ugyanaz. persze lehet új, eddig nem csinált questeket is találni, de azért nagyon uncsi. Csináltam egy altot, felvittem 36ig, aztán töröltem mert annyira untam a szintezést...tudtam melyik bolygó jön és miket kell majd szopni.

    Szóval érdekes ez a voiceover, csak nem ide vagy nem így.

    Ezzel együtt állaz amit korábban mondtam, hogy eljátszogatok ezzel és még élvezem is, de csak kisebb adagokban.
  • darth devil
    #46262
    A kiegyensúlyozott pvp unalmas. :D
  • Although
    #46261
    Hát néztem a felvételeket róla, hm durva nem tudom hogy törétneti téren az a banda képes e a Biowareval versenyezni de a tereptárgyak élnek meg egyebek amiket láttam hááát erős lesz. Mindenesetre én kihagyom a pandamaci vs farkaska dolgot :)
  • picket
    #46260
    Várom az időt, amikor ott fogsz csalódottan trollkodni
  • picket
    #46259
    Megint ott vagyunk, hogy az összes group quest, fp, operation, wz, esetleg csapatban végigtolt quest semmit nem ér. Nagyon antiszoc vagy, nem értem minek erőlteted ezt a műfajt :p
  • Alienator
    #46258
    Mindegy mit mondasz, 1.5 hónap múlva GW2 aztán búcsút inthetsz az swtornak ha csak nem szereted a szellemszervereket. Igen tudom a GW2 ingyenes lesz de az IDŐT elveszi az swtor-tól SZERINTEM. Mármint azoktól akik nem 24/7-ben játszanak. azoknak lesz ideje mindkettőre.
  • Alienator
    #46257
    Nem becsülöm én le a solo tartalmat. Ellenkezőleg. Az az egyetlen értékelhető dolog a játékban.