60033
  • Bhalage
    #46377
    G15 nekem is ilyen van!
    a 3 kepernyos cuccot viszont mindig is ubergagyinak tartottam az A oszlopok miatt. (tudom h meg lehet szokni de akkor is gaggyer :D)
  • Kazagor
    #46376
    "nem linkel senki egy videót, hogy ezt meg ezt csináltuk a bandával tegnap, vagy egy screenshotot, hogy nézzétek mekkora ász/láma voltam tegnap wz-ben stb."

    Tessék, itt egy kép a gagyi gépemről amivel tolom az SWTOR-t.:)

  • picket
    #46375
    "nem volt gond a tombon a rep oldallal [...] Most ebből a szerverből Ahto city lett, csak nagyban."
    "Ahton nem volt ilyen gyenge a rep oldal"

  • DummyBoy
    #46374
    Nekem hiányzik a csapatmunka ... Ahton nem volt ilyen gond puggal sem ...

    Most ha 8 különböző guildből (Vagy volt már rá példa, hogy csak én voltam guildben ...) vannak az emberek, akkor tuti a bukta ... Néha valaki benyögi, hogy csapatmunka kéne, vagy leszarják, vagy beszólnak neki ...

    Ha többen vannak bent egy WZ-ben valami guildből, akkor általában jobb a helyzet, de nagy általánosságban elmondható (Lehet a nagy számok törvénye miatt ...) hogy az impek többségében esetben csapatban dolgoznak, kommunikálnak ... ergo bukunk mint az atom ...
  • N1ggA
    #46373
    Szerverösszevonás előtt nem volt gond a tombon a rep oldallal, sokan is voltunk, és sokszor nyertünk, főleg esténként.

    Most ebből a szerverből Ahto city lett, csak nagyban.
  • Tafaya
    #46372
    Hja, de kellene nagyon a deserter debuff is sima wz-re, a nyomorék kilépők megszívatják azt, akiket otthagynak, meg azt akit a helyükre sorsol a random.
  • DummyBoy
    #46371
    Viszont következő 2 alkalom jó vol ... bár szvsz te a karakterválasztóval jobban jártál ...

    Irgalmatlan balfasz brigádok vannak mostanában ... nem vagyok prő PVP arc, de mikor 7 ember 7 felől 7 különböző 7 különböző időpillanatban próbálja befoglalni az adott pontot az kicsit frusztrál ... vagy mikor bejutok Novare Coastra meccs közben, és 80 - 100 az állás, de már 4-en ülnek az egyetlen pontunkon ... Persze megy az anyázás cseten, és aki kérdez az a whiner ...

    Ahton nem volt ilyen gyenge a rep oldal ... Rendesen visszasírom ... Előre félek mi lesz 50-en ...
  • DummyBoy
    #46370
    Ja ... szuper ...
  • Tafaya
    #46369
    Mást is dobál ki karakterválasztóra wz helyett?
  • DummyBoy
    #46368
    Én jelenleg sokadjára is fejlődök, mert az szar és unalmas, 49.7 vagyok épp, alig várom, hogy DPS-ként végre felülhessek a szopóroller-re ...

    Gondolom senkit sem érdekel, de pl: emiatt sem biztos hogy posztolnak ide sokan ... Voltan nagyon jó WZ-ken, és voltam olyanon hogy sírva vettem tudomásul, mekkora béna voltam ... lehetne sztorizgatni, de szvsz kicsit mindenki attól tart, hogy egy mondattöredékre lecsap a fejünk felől az ádázul figyelő trollmadarak hada, és akkor megint bukta a topiknak.

    Én az új bolygót várom, addig pedig gear progression mind PVE mind PVP vonalon.

    Ráadásul nyár van, egész héten meló, meló után nem mindig van idő játszani, hétvégén kirándulás - strand - ereszdelmájher, szóval ez ilyen ...

    Majd ha eljön a Ragnarök, és az isten nem robbantja ki a népet a radiátor mellől, akkor megint lesz nagyobb pörgi lehet.
  • Bhalage
    #46367
    uj instat varom, mert azt mondjak meroben mas lesz - hangulatra - mint a tobbiek, nomeg a dread lordok visszateresere is kivancsi leszek, lassuk be denova utan eszmeletlen feelinges volt a video

    hk51re is kivancsi leszek

    stb stb stb
  • Pacho
    #46366
    Hát ez lehet, ennek ellenére hónapok óta nem olvasok a topikban egy theorycraftot vagy élménybeszámolót se, nem linkel senki egy videót, hogy ezt meg ezt csináltuk a bandával tegnap, vagy egy screenshotot, hogy nézzétek mekkora ász/láma voltam tegnap wz-ben stb. Bejön néha alienator, beírja, hogy a fos a game, és van 3 oldal trollkodás, aztán Nephin takarít, és utána 3 hétig csend.
  • Nephin
    #46365
    Utálom a bohócokat. :P
  • PiszkosFred
    #46364
    Ez sajnos az faszbuk generacio egyik jellemzo tunete, hogy ha valaki nem ir/smszik/kommentel/lajkol/megoszt/stb valamit 10 percig, akkor kitor a panik, hogy az illeto biztos halott, vagy elraboltak, vagy rosszul van es biztos eszmeletlenul fekszik valahol. Ezert is van, hogy - az azota szerencsere mar inaktiv illeto - egyesek maniakusan kenyszert ereznek arra, hogy egy-egy topikot "porgessenek", teljesen mindegy, milyen aron.

    Nincs sok ujdonsag mostansag, szinte mindenhol csend es hullaszag van, legyen az az elet barmelyik terulete. A vilag nagy reszen tombol a szabadsagolas es a pihenes (persze van, aki most robotol, ez ilyen), fesztivalok erik egymast, a tengerpartok dugig, stb.

    Majd lesz porges megint a jatekosok kozott szeptembertol, jonnek a premier jatekok, jonnek vissza a haterek, a fanbojok, a megmondo emberek es az egyszeri jatekosok is, legyen szo TOR, GW2, Panda, Dishonored vagy barmi masrol. Hisztis egy oszunk lesz, az mar most biztos. :)
  • picket
    #46363
    Alienatort akarjuk! A legjobb bohócot nem tiltja ki a cirkuszból a porondmester...
  • Bhalage
    #46362
    aki jatszik az nem irogat ide, mert a legtobb infot ingame gyorsabban meg lehet szerezni

    de amugy egy event johetne mar :)
  • Nephin
    #46361
    Szerintem senkinek nem hiányoznak, ráadásul volt, akinek kis segítség is kellett... :D
  • Pacho
    #46360
    Leléptek a haterek, meg a hülye pvp-fanok és pve-herok közül mindenki itt örült, hogy nem rontják tovább a levegőt.

    Aztán kiderül, hogy ők voltak a többség?
  • Omlás
    #46359
  • Marfy
    #46358
    "Sajnos nem csak ez.Erősen kezd a Magyar community inkább behalni.Legtöbben csak úgy elvannak mint a fórumokon mint ingame:/
    Mindenképpen rossz irányba megy így az egész."

    Most mindenhol pangás van és én nem a játékokat okolnám, egyszerűen a mai játékos társadalom, ilyen, hamar ráun mindenre.
  • Evoluti0N
    #46357
    Egyetértek. A szervereken sok a játékos mióta össze lettek vonva és sokkal jobb a helyzet, mint volt, de a magyar community sajnos egyre gyérebb.
  • PiszkosFred
    #46356
    Nyar van, uborkaszezon, meg a teve is konzervbol megy, nem hogy a jatekipar :) Most pihenni kell, meg olyanokat csinalni, amire nem volt ido egesz evben. Jatekra ott az osz, tel es tavasz eleje.
  • Tomy Lee
    #46355
    Sajnos nem csak ez.Erősen kezd a Magyar community inkább behalni.Legtöbben csak úgy elvannak mint a fórumokon mint ingame:/
    Mindenképpen rossz irányba megy így az egész.
  • Bigblind
    #46354
    Aaahh... ! Ez a topick erősen behalt!
  • Félx
    #46353
    "egy Sel'kath szarabbul néz ki, mint anno 2003-ban a KotOR 1-ben, ami azért talán egy picit gáz" Nem picit!
    "bejövős a játék, de annyira nem, hogy elő is fizessek rá" Ne aggódj mire kettőt pislantasz f2p lesz!
  • Evoluti0N
    #46352
    Erre csak ennyit:
  • Bhalage
    #46351
    youtyúb aki nem tud várni - remeges mode on
  • Bhalage
    #46350
    HK 51 vidi
  • Bhalage
    #46349
    HK 51 vidi, mar amikor visszajon a forum :D

    http://www.swtor.com/info/news/news-article/20120716
  • Alienator
    #46348
    50 a max szint és egyetértek, fos a frafika. ez így 2012-ben ultragáz főleg a többi game-t tekintve. és a gépigénye ehhez képest horribilis.
  • Rolly
    #46347
    Üdvözletem! Remélem valaki tud nekem segíteni, most hogy van ez a 15ös szintig ingyenes játék, újra szeretném kipróbálni. Korábban már volt alkalmam (hétvégi trial alkalmával), és olvastam swtor.hu-n hogy azt az accot is használhatnám. De valamiért nem működik, nincs valakinek valami ötlete? (azon kívül hogy csináljak még1 új email címet, mert már ígyis sokat csesztem el rá mire minden jó lett neki) Köszönöm szépen előre is!
  • Kongy
    #46346
    Na, eljött az idő, és én is kipróbáltam a TOR-ot hála a 15.-ös szintig ingyenes akcióval, és azt kell, hogy mondjam, hozza a KotOR feeling-et, csak a grafikával nem vagyok kibékülve, mert pl egy Sel'kath szarabbul néz ki, mint anno 2003-ban a KotOR 1-ben, ami azért talán egy picit gáz. De SW és KotOR rajongó vagyok, úgyhogy nekem nem kérdés, hogy bejövős a játék, de annyira nem, hogy elő is fizessek rá. Amúgy mennyi a maximum szint?
  • Tomy Lee
    #46345
    De igényes ez a játék még mindig és mintha optimalizálva lenne jobban.
    WZ-t meg minit még nem merek indítani azért a hónapok alatt sokat felejtettem:)
  • PiszkosFred
    #46344
    Vszinu annak nem orult, hogy bukta a neveket.
  • Tomy Lee
    #46343
    A név váltásnak nem örülök de megoldottam már.
    Kihalt szerver téma más játékban is van azzal nincs gondom már megszoktam,hogy vándorolni kell:D
  • Kazagor
    #46342
    Szerintem akkor te vagy az egyedüli aki nem örül annak, hogy végre nem kihalt szervereken kell játszania.

    Nekem is nevet kellett változtatnom, de kit érdekel?
  • Tomy Lee
    #46341
    Hát jó akkor megoldom csak már 2 karakterem neve is foglalt Tomb-on,nevezhetem át:(
    Nagyon nem örülök ennek mondjuk de nem tudok mit csinálni úgy néz ki Tomb szerverre leszek kénytelen menni:((
    Köszi!
  • Pacho
    #46340
    Hát a maradék 180 (EU+US) szerver még él, de embert már nem nagyon találsz rajta. Kb. 3*5 szerverre (US EAST-US WEST-EU)összeterelték a népet.

    Amúgy asszem még ingyen transzferelhetsz.
  • Tomy Lee
    #46339
    Mert Ahto-n szeretnék lenni de rákeresek és sehol nem lát senkit minden mapra 0 vagy 1-2 játékost ír:/
  • Tomy Lee
    #46338
    Maradt akkor most 1 pvp szerver a Tomb meg 3 pve szerver és máshol nincs is már senki?