60033
  • picket
    #46417
    Vannak nagy, szabad területek, csak nincs semmi érdekes funkciójuk. Néhány mellékküldetést kivéve nincs ott semmi, csak egy "folyosó" (nem az, mert nem "cső", csak ez a funkciója) két kasztkültedés között. Rakghoul event alkalmával pl hirtelen lett funkciója, és ott is voltak az emberek, de azon kívül csak kidobott pénz amit beleöltek az elkészítésükbe.
  • Nephin
    #46416
    Nem tudom, én nem találkoztam egy bolygón sem kis közös terekkel - a classq-en kívül minden terület publikus volt, minden quest közös és nyílt területen folyt, te hol jártál? :P
  • Bandras DaSilva #46415
    Azt értem az ennyire instamcolt dolog alatt, hogy (azzal ellentétben amire pl. én számítottam anno és amiről sz ó is volt) nincsenek nagy, szabad területek, kis közös területek vannak, amikben újabb és újabb instancekbe léphetsz be attól függően, hogy milyen questet csinálsz.

    Mentem én is sokat guilddel ide-oda fpzni meg raidelni, de amikor már mindenki jól felöltözött akkor vagy a., csinált egy új karit és azt kezdte el húzni, b., nem akart többet fpzni, raidelni, wzzni hanem csak repkedett c., abbahagyta a játékot, mondva, hogy már mindent látott.

    Én meg szeretem ezeket csinálgatni szóval ha nem volt guildtag elég, akkor másokat kellett keresni. Ami nem baj, hiszen mmoról lenne szó (többé-kevésbé), de néha elég sokáig tartott összerántani elég embert. Ezen segített a group finder...meg persze a szerver összevonások.

    Arra gondoltam, hogy ha lenne értelme visszajárni a többi bolygóra (és nem csak a dailyk miatt...amiket amúgy is hamar meguntam)...akkor talán jobban lehetne embereket találni mindenféle célra.
  • Nephin
    #46414
    Mit értesz "ennyire instance-olt" dolog alatt? Insták az insták, a class-sztorik egyes részei, de mi más még? Attól, hogy a bolygók nem alkotnak egybefüggő területet (mert ugye bolygók, furcsa is lenne...), még ugyanolyan pályák, mint a többi játékban, csak kicsit utazni kell köztük, nem?

    A group finder nekem egyáltalán nem kellett, persze nyilván nem én vagyok a célcsoport, utálom a pugot, csak klánnal megyek instába, ha épp nincs ember, akkor csinálok mást.
  • Bandras DaSilva #46413
    Hát nemtom, nálunk használják szépen az emberek, ha bejelentkezel pár percen belül popol is a group inv. Persze megy generalon is a LFG duma, de sztem sokan nem is tudják, hogy van group finder...meg főleg dpsek spamelgetnek, mert a játékosok nagy része az, aztán nekik így nehezebb csapatot találni.

    Nekem healerként meg ismerősöknek tankként semmi problémájuk nincs (azt leszámítva, hogy néha nagyon gáz csapatot hoz össze). Egy ilyen dolog nem felesleges, hanem inkább alap....ha már ennyire instancelt dolgot csináltak.
  • Nephin
    #46412
    Próbáld ki megint a DVD-ről és utána nézd meg a tűzfalat és a vírusirtót, valamit nem jól csinálsz, az biztos.
  • renato999
    #46411
    Így sem jelentkezik be.
  • renato999
    #46410
    Megpróbálom de amíg a DVD-ről felrakottal próbáltam bejeelntkezni simán bejelentkezett meg felpatchelte a játékot.
  • Nephin
    #46409
    Tűzfal, vírusirtó?
  • Bhalage
    #46408
    egy eventnek felvezetonek orulnek!
  • renato999
    #46407
    Hello ! Egy gamer lap előfizetéséhez kaptam a játékot, de előbb trialba szeretném kipróbálni a játékot mert ha nem tetszik minek pazaroljam el a kódot. Nade én előszrör felraktam a DVD ről játékot és mikor elindult mindig leállt. Mondom leszedem a trialos szart, hátha ez a baj, hogy nincs előfizetésem beregelve. Ezzel meg az a baj, hogy a launcherben nem bírok bejelentkezni. Csináltam trial profilt azzal sem. Nem ír ki semmit egyszerűen csak semmi sem történik miután rámegyek hogy login. Rmeélem valaki tud segíteni.
  • Nephin
    #46406
    A group finderért ment a lamentálás mindenhol, mégis alig használja valaki, a generalon megy a partikeresés. Felesleges feature volt szvsz...
  • MrStokes
    #46405
    Igen, igergetni azt tudnak, pr dolgokban mindig is jo volt az EA. De en csak annyit mondok, hogy hiszem ha latom.

    Jelenlegi tempo mellett is el vagyunk szepen latva bugokkal, kivancsian varom mi lesz majd, ha mondjuk a mostanihoz 2x ilyen gyakori lesz a content update. Egy olyan kisebb feature, mint a Group finder is tele volt bugokkal kiadaskor.

    Vegul is most is csak ket naponta allitjak le a Tomb-ot, mert rohadtul nem tudnak vele mit kezdeni. Tegnap is lehalt a chat a jatekban, mult heten is volt mar ra pelda.
  • Tomy Lee
    #46404
  • Nephin
    #46403
    Írták, hogy növelik a frissítések gyakoriságát.
  • TDC Geronimo
    #46402
    Jelentésben az van, hogy augusztusban jön már valami, de szerintem csak az új companion. Mondjuk kicsit körülnézhetnének, mert manapság a havi content update a jellemző és nem a 3-4 havi frissítés...
  • DummyBoy
    #46401
    Az új bolygó kiadásáig szerintem érdemleges "nagydurranást" nem kell várni tőlük, remélem az mihamarabb kijön ...
  • Bhalage
    #46400
    amugy nem artana mar valamit (uj patch/event) kiadni, mert kurvara leultek ugyerzem
  • Nephin
    #46399
    Megmarad az előfizetős rész is, a Lotrohoz hasonlóan az ingyenesek gyakorlatilag hülyére korlátozzák magukat...
  • TDC Geronimo
    #46398
    Ősszel F2P

    Hát nem tartott sokáig. Hozzáteszem okos lépés tőlük a mai MMO piacot figyelembe véve
  • Nephin
    #46397
    A takarítás nem személyre szóló volt. :)
  • maniac002
    #46396
    Biztos azért szidják még official fórumon is mert olyan fasza a game :)
  • Bhalage
    #46395
    nem tudom, hgoy ez altalanos trend lett-e de ekkora whiny bitch "rajongotabora" eskuszom egy jateknak sincs.

    (offi forumbol kiindulva, azon normalis threadeket, némi infot keresve)
  • chris jericho
    #46394
    Köszi!!!
  • N1ggA
    #46393
    hát nekem gyengének tűnt, de mindegy igazából.
  • Omlás
    #46392
    Folytatja ha leállítod szóval nyugodtan megállíthatod.
  • Bandras DaSilva #46391
    Elvben kilőheted és legközelebb majd onnan folytatja.

  • chris jericho
    #46390
    sziasztok!
    elkezdtem letölteni az ingyenes játék miatt, és most elkezdett patchelni...
    kérdésem meg lehet szakítani vagy teljesen le kell töltenem egyben a patchet?
  • DummyBoy
    #46389
    Nem rossz kütyü, NEC-nek is van (volt) ilyen, x db (3-4-5) projektor van benne ...

    Képminőségben sem lehet rossz, pár videón azért néha ki lehetett venni a képek illesztését, de valszeg qrvára nem érdekelne, ha lenne egy ilyen otthon elfekvőben xD
  • Kazagor
    #46388
    Hehe, egyre jobb.

    Na akkor próbáljuk újra:

  • Kazagor
    #46387
    Eddig még megjelent a kép, most már nem. Remek...

    Na akkor itt van újra:
    Curved monitor
  • Kazagor
    #46386
    Persze lehetne ilyen monitort is használni, de azért a 6500 dolláros árat kicsit sokkaltam érte, nem beszélve arról, hogy méretben és felbontásban sokkal kisebb mint a 3 monitor együtt.

  • Kazagor
    #46385
    Mondod ezt olyannak, aki undorodik a bagótól és a bagósok hányingertkeltő, nikotinbűzös ruháinak a szagától is. De ebbe ne menjünk bele.:)
  • Kazagor
    #46384
    Igen, mivel ay UI 90%-a a középső képernyőn van, így arra figyelsz. A két szélső monitor szinte csak arra van használva, hogy a periférikus látóteredben is legyen információ (ebből kifolyólag tényleg észrevehetetlen a keret), ezért sokkal élethűbb az egész, szinte a játékban érzed magadat.

    Van akit ez zavar.
    Volt olyan haverom, aki feljött hozzám, beraktam neki a HAWX-et és majdnem behányt a sok forgástól, orsótól, annyira élethű hatást ad vissza a 3 monitor. Én meg csak csodálkoztam rajta és nevettem, hogy rosszul lett tőle.

    Szóval biztos van olyan, akinek ez nem jön be. Én imádom. Számomra minőségi és hatalmas változás volt egy 22 colos monitor után.
  • Bhalage
    #46383
    bocs, azt hittem ez egy mindenki szamara ismert kifejezes manapsag, de lehet h csak en vagyok autobuzzer. aha engem az illeszteseknel zavar ez a monitor konfig.
  • Pacho
    #46382
    Nincs hely a hamutálnak;(
  • Omlás
    #46381
    A játékra figyelsz észre sem veszed :) így képen zavarónak látszik de játék közben nem veszi észre az ember, hogy ott van mert ne marra figyel :)
  • Kazagor
    #46380
    Kérdésre kérdéssel?:)
    25 éve vezetek, de nincs kocsim. Tudnom kellene mi az az A oszlop? Nem, nem tudom, bár mostmár kezdem sejteni. A képernyők keretére gondolsz?
  • Bhalage
    #46379
    nincs kocsid?
  • Kazagor
    #46378
    "A oszlopok"?
    Ez micsoda?