60033
  • Although
    #46497
    Még wikipédia sincs róluk :)
  • Torzonborz
    #46496
    NCsoft mint kis cég, istenem Although ne csináld már.
  • Although
    #46495
    NCsoft. Nem tudom miért nehéz követni. Ők csinálják nem? Vagy adják ki...
  • Torzonborz
    #46494
    egyáltalán melyik cégről beszélsz ? ne haragudj de már megint nehezen követhető hogy miről is írsz.
  • Although
    #46493
    Nos nem tudom miért nagy cég ez nem néztem utána?
  • Torzonborz
    #46492
    "kis cég "

    ?
  • Although
    #46491
    Egyetértek veled Tommy mint általában :) De most próbáltam objektíven nézni ez könnyen megy elvileg nekem. Emlékszem mikor az első videot láttam a harcról több mint 1 éve, a GW-ről még nevettem egy kicsit. Most 3 hónapja már nem pedig a Bugyuta panda benne volt, még se. Pár hete láttam a videot ahol a tereptárgyak is robbantak sérültek, ez új lesz és szintén nem nevettem meg még pár érdekesség ami még a soloként is durva lenne.. Ok ez a látvány, az ott van. De aztán elolvastam descriptiont amit reklámoztak a topicba és hát ez komoly kis felületet, karakterfejlesztést kap. Ez pont megint. De nem érdemes folytatni. Magam részéről kihagyós. De szerintem legfeljebb az lesz a probléma hogy nem tudom képes lesz e ez a kis cég megbirkózni azzal a tömeggel aki várja ezt a játékot. Bírják e majd a szerverek, meg egyebek mert ezzel is lehet bukni. Ezt nem tudom. Legalábbis én így látom.
  • Tomy Lee
    #46490
    Azaz,vétek lenne otthagyni,legjobb:)
  • Tomy Lee
    #46489
    Ugyanmár ezt te se gondolod komolyan,nem egy nagy durranás lesz az nekem elhiheted:)
    Vagy legalábbis kis ideig.Aztán szépen elhozza a népet egy Swtor a f2p modellel egy Conan a Cross szerverrel új f2p-vel és a többi na meg a jövőre megjelenő TES Online igen TESO na az MMO lesz egy imádott világgal
    Vagy még jöhet a TSW,RIFT,TERA f2p ááá szétszedik a GW-t tutira:DD
    Amúgy meg szivesebben fogok SWTOR f2p-zni mint GW2
  • Omlás
    #46488
    Olyan játék nem volt/nincs/nem lesz aminél idővel nem indul meg a rinya mert esetlegesen "pistike" nem azt kapta amit a promóban látott... Vagy mert nem tudja elfogadni, hogy van nála jobb játékos, vagy mert tényleg valami koncepció hiba amit benéztek a készítők...

    És mivel egyre inkább "hígul" az "mmo társadalom" mert már nem megy ritkaság számba a havidíj fizetés ... mint ezelőtt 8-10 éve így a tendencia javulni csak akkor fog ha valami rejtélyes vírus a "csökkent értelmi szintű pistikéket" mind egy szálig likvidálná... no offense...
  • DummyBoy
    #46487
    Tuti ... Bár most nézem, a "hiszétiás" az "hisztériás" akart lenni xD
  • Nephin
    #46486
    Hidd el, a GW2-nél is megindulnak majd a sirámok, csak ott azért, mert túl nehéz lesz és a sokadik pvp-s vereség vagy wipefest-insta után - természetesen ők mindent jól csináltak - csak a "deszarezajáték" fog maradni. :D
  • Nephin
    #46485
    Szerintem ezt csak az tudja megmondani neked, aki már váltott... mi csak tippelünk.
  • roblee
    #46484
    Sajnos erre számítottam.
    Köszi!
  • Fpocok
    #46483
    Kétlem, hogy adott szintre ugrana. Lenullázódik... sokkal valószínűbb.
  • roblee
    #46482
    Lenne egy kérdésem.
    Lehet már volt erről szó.
    Most trialon vagyok, csak lvl15-ig mehetek.
    Ha folytatom a trialt, kapom a xp pontokat és ha elérem a köv szinthez szükséges xp-t, akkor lenullázódik szintugrás nélkül, tehát felesleges volt szintezni. Vagy megjegyzi a gyűjtött xp-ket és miután aktiválom az acc-ot, automatikusan a gyűjtött xp-k alapján az adott szintre ugrok.
    Köszi!
  • Although
    #46481
    Te próbálj megtanulni olvasni kérlek jó. Probáltam kifejezni egy másik játékhoz képest ami lefedi a korosztályokat ez ahhoz képest is jó, tényleg kérlek tanulj meg olvasni. A véleményemet írtam le amit jópár külföldi ismerősön keresztül láttok. Ennyire egységesen nem vártak még semmit se. A TSW volt még népszerű természetesen, de a GW2 teljes összhang amibe benne van az is hogy egyszeri vételi árral rendelkezik szerintem. És kérlek kérdez mielőtt ostobaságot írsz az általam írtakkal kapcsolatban segítek tényleg....
  • DummyBoy
    #46480
    Nekem bejön a GW2, az F2P SWTOR mellett tökéletes duót fognak alkotni ...

    Amitől viszont félek, hogy az SWTOR bétája alatt az SWTOR volt a mostani GW2 ... Félek, hogy a megjelenés után a rengeteg szemellenzős irgalmatlan, hónapokig tartó hiszétiás rohamba csap át, ugyanúgy mint ahogy itt is volt ...

    Remélem nem így lesz, de azért a félsz bennem van. SWTOR bétája alatt 1-2-szer kipróbáltam a játékot, tudtam mit várhatok tőle, és hozta is ... Tudtam, hogy lesznek gondok és hiányosságok, látható volt ...

    GW2-vel is pont ez van. Remélem ott nem lesz gond ...
  • PiszkosFred
    #46479
    Csodalkoztam is, hogy irtal egy kommentet, amelyben nem szidtad a Skyrimet. De kar volt aggodnom, 5 percen belul korrigaltal. Nagyon remelem, hogy megtalalod a szamitasod a GW2-vel, mert akkor jovore elkerulned a TESO-t, es vegre nem abbol allna a forumozasod (topiktol fuggetlenul), hogy Conan volt az isten, Skyrim a szar butitott, se GW2 a jelenlegi kiraly. Bar vartam meg egy kommentet, a Bioware kapcsan, de azt megoldottad, es egy kommenten belul mondtal magadnak ellent, ezert az is pipa.

    A GW2 jo lesz, de a kezdeti fanatizmus es hiszteria ott is csendesedni fog, es a Pandak ezt ki fogjak hasznalni. Aztan beall az is egy szintre, es csak remelni lehet, hogy a Bhalage altal is emlitett satortabor vegre ott ragad, es egyszer az eletben boldog lesz egy mmo-val :) (mivel a TESO koncepciojaban egy DAoC es GW2 keverek, en csak orulok, ha bejon a GW2-nek az elet, az jo jel lesz a TESO premier elott)
  • Although
    #46478
    Nem is erről beszéltem, egyszerűen csak azt írom amit láttok még a funcom is készül a GW2-re ez látható pedig egy réteg játékot készítő cég, és ráadásul jófajtákat készítő, nem kellene ennyire izguljon, de még az ősz előtt újabb összevonások lesznek a conannál is. Pedig normál esetben megvárnák az őszt, pláne hogy nagyon sok f2p-st láttam pár hete mikor voltam. De nem fogják megvárni. És mondom engem se érdekel a pandamaci hogy végzi ki a farkas komát dolog.
  • Although
    #46477
    Melléfogtál öreg rendesen. Ha figyelted volna engem nem érdekel. De azért próbálkoz csak ha szereted a mellément dolgokat.
  • Although
    #46476
    És na el kell ismerni, jó pár dolgot elolvastam amit a topicba betettek, ez nem egy lebutított 12 évesek számára jó játék lesz, és nem is rérteg mint a Secret world. Ez kaszálni fog minden korosztályban. Még a skyrimhez képest is jobban lefedi a korosztályokat, mivel az főleg a fiataloknak készült ez viszont mmo-hoz képest nagyon komoly felépítést kap. Ez verhetetlennek tűnnik, mondom úgy hogy maradok az SWTORnál és legfeljebb a TSW-nél.
  • Fpocok
    #46475
    Remélem, miközben ezeket írtad, volt a közelben zsebkendő.
  • Bhalage
    #46474
    csak a magam neveben tudok beszelni: totalisan hidegen hagy es nem erdekel a gw2, nem azert mert zavar mert a hype vagy vmi, hanem egyszeruen nem erdekel. de kivancsian megfigyelem mi lesz, ha lesz kedv+ido meg talan meg is nezem majd 1x*

    alapvetoen viszont en azt erzem, hogy a celkozonsege az mmociganyok, akik egy jatekban se talaltak semmit es ebben sem fognak (2szer olvastam forumot, szal nincs sok tapasztalatom tho, de TERAt is beistenitettek, igazabol nem is tudom megjelent mar? vagy mi van? mert a kezdeti nagy lelkesedes ota kurva nagy a kuss)
  • Although
    #46473
    Hát 2 nap és ősz de mindegy. Én nem várom de figyelem a dolgokat mégha a nyárt nem játékkal töltöm. ilyet még nem látott a pc-s piac amit a GW2 fog produkálni. Nem csak azért mert a Conanos ismerőseim akik semmit nem vártak a conan óta ők is be vannak indulva, ez nem kiindulási alap, hanem mert minden a GW2-ről szól.Eszméletlen módon várják USA-tól Ausztráliáig és onnan japánig, vissza Európáig. És jól időzítik a megjelenítést is 2 nappal a nyár vége elé. Ez profi csapatnak tűnik. Szóval ha lehetne részvényt vásárolni most a cégben aki csinálja én hanyatt homlok rohannék venni. Ez brutális lesz.
  • Omlás
    #46472
    GW2 Aug 28 :] nem ősz..
    nem fog világot megváltani de meg érzi az mmo piac az elstartolását az biztos! :]

  • DummyBoy
    #46471
    Bejössz trollkodni ... aztán röhögve beírod, hogy csak trollkodni jöttél ... Aztán mi vagyunk a trollok, mert te nem is trollkodtál?

    o.O

    BB
  • Although
    #46470
    Megvárhatták volna az őszt, nem nyáron kell ilyen döntéseket hozni. Látszik hogy zöldfülűek. Bár igaz ősszel jön a GW2, és erre már a funcom is készül. Szóval igen lehet ez a jó döntés.
  • Although
    #46469
    Azért szomorú hogy ilyen hamar f2p lett. Mindegy nekem jó. De ez tényleg rossz hír. innentől kicsi az esély hogy további komolyabb plusz tartalmat tegyenek bele belátható időn belül. Pedig szokásosan a játék messze átlag feletti ahogy ez a Biowaretól várható volt.
  • BoneDragon
    #46468
    Az ám és az neked trollkodás volt amit előtte írtam? Direkt írtam oda a végére, csak hogy az ilyen emberek mint ti vérszemet kapjatok. Na további szép napot.
  • Fpocok
    #46467
    omg omg f2p lesz, megyek egyből... várjunk csak. Hát nekem már van egy mmo-m, amiért simán kicsengetem a pénzt, akkor semmi :D
  • DummyBoy
    #46466
    Öngól?
  • PiszkosFred
    #46465
    Ez mar a harmadik kommented. Meg a vegen elofizetsz ujra.
  • BoneDragon
    #46464
    Már ne is haragudjatok de ti vagytok az igazi trollok. Bejön 2 ember aki nem is szídta a játékot és egyből torokra mentek 10-20 kommenten keresztül. Ez a nevetséges barátaim. :)
  • DummyBoy
    #46463
    xD

    Crassus mesternek nem mindig a mondanivalójával volt a gond, hanem azzal ahogyan mondta ...
  • picket
    #46462
    Végre ő is indított egy karaktert, aminek pluszban van az xp-je
  • Krassius
    #46461
    őőő, Krassius =/= Crassus
  • Bhalage
    #46460
    bizony ment is ra a biglike+riszpekt! + meg is lepodtem :D
  • PiszkosFred
    #46459
    Amugy vicces, hogy a sokat szidott Crassus mester irta be eddig a legnormalisabb kommentet a f2p trial kapcsan.

    A tobbi "na most majd jol beugatok, hogy en megmondtam" emberket pedig hagyjatok a picsaba, ma es holnap hadd mondjak, ennyi oromuk lehet vegre az eletben. Minden csoda harom napig tart, hadd jojjenek, hadd mondjak a maguket, ha ettol nyugodtan alszanak vegre, vagy no 10 centit a...., szoval mondjak csak par napig. Annal hamarabb cseng le az egesz es ter vissza minden a regi kerekvagasba.
  • Omlás
    #46458
    Nephin hagyd rájuk.. nekik már a Trial is F2P volt... most, hogy jön az F2P a havi díj mellé mint opció végkép habzik a szájuk és jönnek szépen ide pörögni, hogy ők megmondták :D!

    F2P = KOTOR 3 online környezetben
    Havidíj = SWTOR

    Trolloknak meg