60033
  • darth devil
    #46537
    Lesz ilyen is. De a többség most is azért nem játszik, mert nem akar érte fizetni. Így most végigjátssza szépen a storyt, és utána elfelejti. Elenyésző lesz azoknak a száma, akik befizetik a story után is.
  • Tomy Lee
    #46536
    Pont,hogy akkor fizetek be ha a sztorival végeztem.
    1-50ig minek?Wz megy közben 1-2,wpvp van,flashpoint is tuti lesz pár.Szerintem szuper lépés volt tőlük ez a f2p modell.
  • Although
    #46535
    Így van ezt lehet olvasni. pontosan szóról szóra. Azért nem aggódok amennyien eddig kifizették érte a bekerülési árat szerintem már abból bejött a fejlesztés. A gond az hogy függően a GW2-től akár a teljes f2p is jöhet. ami jó is meg rossz is. Mert úgy nem hiszem hogy sok pénzt fognak beleölni a továbbiakban. Ami rossz mert baromira jó története van, és élvezetes igazi rpg-s feelinget ad, jó lett volna ha az mmo egyik előnye megmarad, hogy sose fejeződik be. So so majd meglátjuk.
  • darth devil
    #46534
    Nem lesz igazi f2p. Aki jelenleg is fizet érte, az ezután is fog. Ez csak egyfajta kibővített trial. Abban bíznak, hogyha valaki végigviszi a storyt akkor megtetszik neki a játék és elő is fog fizetni a full accsess miatt. De ez simán baromság. Aki eddig se fizetett érte az ezután se fog. Végigviszi a storyt aztán simán elfelejti a játékot.
  • renato999
    #46533
    Az ékezetes dolog bejött. Újraraktam, de msot nem a Játéok mappában és végre megy. Nem tudom hogy valaki segítene-e nekem a játékban mert eléggé kezdő vagyok az MMO játékokban. Csak DC Universe-el tolom ami MMO.
  • tusken
    #46532
    net framework update kell neki

    miért lesz ez f2p ha 1kk elöfizetö van?
  • Nephin
    #46531
    Ne legyen ékezetes könyvtárban a játék, ne legyen a rendszerlemezen, esetleg ezeket ellenőrizd, bár nem tudom, hogy a hibaüzenet mire utal.
  • renato999
    #46530
    Hello !

    Tud valaki valami megoldást az "Internal Error ABORT: Pointer is null (.\socket.c/385)" hibajelzésre ? Magazin előfizetéshez kaptam meg a játékot és még nem regisztráltam be a swtor.com-on mert trialba akarom előkször kipróbálni és próbálkoztam az alap accountommal a trialra csinált accountomal, de mindig leáll a játék és ezt dobja ki. Azt olvastam hogy a tűzfalat ki kell kapcsolni vagy a listájára kell rakni a játékot de az sem vált be. Remélem valaki tud segíteni.
  • Casseus
    #46529
    Valami miatt kibukott és most ennek lehetünk a tanúi. Meg lehet kérdezni hogy min?
  • Torzonborz
    #46528
    WTB Altough decoder computer T4

  • Although
    #46527
    Na ok, igaz ami igaz. A legegyszerűbb ha a topicgazda törli a GW2-vel kapcsolatos hozzászólásokat. :)
  • Droughert
    #46526
    Ne kérj lehetetlent!
  • Omlás
    #46525
    Majd ha valaki megfejtette, hogy Although miről írogat és értelmet is talál benne kérem küldje el a "megoldó kulcsot" mert most már kíváncsi lennék mi a lényege és értelme annak amit leír... Köszönöm.
  • Although
    #46524
    Sorry de ezt nem bírom kihagyni ezt két napja találtam most újra megkerestem. :) Szóval lehet szavazni ott a "legkedvesebb" non playable race-re ezen az oldalon http://www.guildwars2guru.com/topic/13803-your-favorite-non-playable-race/.
    Magam részéről erre szavaznék, http://wiki.guildwars2.com/wiki/Hylek. Ez odabaaasz :) Azon gondolkodtam vajon a centaurral mit csinál, ha adnak a kezébe valami bunkót, lábát csapokdja vagy mi? :)
  • Although
    #46523
    De félreértések elkerülése véget ennek ellenére látom hogy elég jók ki van dolgozva és hát jópár eddig mmoban nem látott, de talán solo témában sem, újdonság lesz benne. Sajna nem fogom látni. Csak a videokon.
    Szóval ez nekem nem lore. :) Ebből már csak a pandamacik rokonai a mosómacik hiányoznak amint a léghajónak álcázott csillaghajóikkal befutnak :) De tartok tőle ők is be fognak futni előbb utóbb. :)
    Nos sorry a topic lakóktól a sok offért de nyugodtan lehet törölni. :)
  • Although
    #46522
    http://www.youtube.com/watch?v=unzN8Aqk3ug
    Nézd itt van egy video amin a legtöbbet nevettem. :) De ne menjünk bele a lényeg neked tetszik ez, nekem meg zavaró. :) Igaz ez nagyon off itt. Ebbe elvileg a "panda" őrző benne van, szerintem. De keress rá most nem keresem meg a legjópofább pandát, persze lehet nem ez a neve de én így hívom :)
    A vége meg mellément, tudom jól hangzik, amennyire érdekel annyit elolvasta róla. :)
  • Omlás
    #46521
    Hol láttál te pandát a GW2-ben meséld már el :D...
    keletről jött cucc ? ArenaNet még mindig amerikai ha jól tudom...
    Szerintem mielőtt elemezni akarsz akármit is legalább valami minimális információs hátteret szedjél össze ;]
    No offense!
  • Although
    #46520
    Jó összehasonlítási alap. Bármennyire is nem tetszik sok szempontból, nem tudok mást ami ilyen szinten eltalálta volna a vásárlási igényeket. amint látod sajna az SWTOR nem..:( És sajna hallottam nyilatkozni a Bioware prominest arról hogy sokat tanultak a Skyrimból, előre félek. Szóval ennyi. Szerintem ez az NCSoft lesz aki átveszi az első helyet.
  • Kazagor
    #46519
    Skyrim, GW2, NCsoft.
    Valaki mondja már el, én tévedtem el, vagy ez tényleg SWTOR topik?
  • Omlás
    #46518

    Az utolsó 2 kommentedben csak 4x szerepelt a skyrim kezdesz kijönni a formából...
  • Although
    #46517
    Nem tudom hogy vagy vele de mikor először megláttam a tipikus keleti típusú panda fejét mellette ugráltak valami törpök? Hupikék? Azta ez odabasz... :) Nem kösz kihagyom tényleg egy Conan lore után ez viccnek is rossz. A star wars az utolsó szint amíg elmegyek, ebbe is van pár vicces dolog. De az össze ilyen keletről jött csodát kihagytam, belenézés nélkül. Ebbe belenéztem, nem lehet nem észrevenni ezek a fickók tényleg jók, de számomra ez nem lore ez egy katyvasz.
  • Tomy Lee
    #46516
    :D
  • Although
    #46515
    Hidd el meg se veszem. :)
  • Although
    #46514
    Nem de nagyban benne van. Hiszen az eladási számok nem minden. Te magad is írtad többet vártál a raidant story modultól. A Skyrim alapvetően egy nagyon egyszerű játék. Ez csak egy példa, odaírtam. Nyilván jók a storyk benne de nem összevethető avval amit az ncsoft csinál. Ha más nem csak az a video amit a varázslat hatásról mutattak ahol a fal leomlott téglánként a robbanás hatásától. És most az összetettebb karakterfejlesztésről ne is beszéljünk. A skyrimba nincs sok újítás egy végtelenül egyszerű perk rendszer amit az elején szinte elrontani se lehetett. Úgy látom a GW2 sokkal több érdekességet fog hozni és eladásilag is top lesz. De felesleges ezen vitatkozni egyértelműen a Skyrim zseniális a maga nemében mert lefedett egy jelentős réteget persze elsősorban a fiatalokat. A GW2 viszont ennél nagyobb részt fog jobban lefedni szerintem.
  • Tomy Lee
    #46513
    Na menjetek GW-zni majd mi megmutatjuk az új f2p emberkéknek,hogy is kell használni az erőt
  • PiszkosFred
    #46512
    Az offline rpgk megkoronazott (!) kiralyarol van szo, amely eladasi rekordokat dontott (es jelenleg is birtokolja a Steamen egyidoben legtobb jatekos cimet is) es bezsebelt minden de minden dijat, amiben jeloltek (es nem am a Blikk altal alapitott "in memorian Maunika so" dijakrol van szo). Ezek szerint az egesz siker titka es kulcsa az, hogy raktak bele "apu ott egy sarkany, vegyuk meg" tipusu lenyeket? Komolyan? Really? De nem akarok itt offolni tovabb, ez az SWTOR topik, es pont eleg, hogy a vizes lanyok szopnak kina ellen per pillanat, nincs energiam (ma sem) teged megerteni vagy meggyozni. No offense.
  • Although
    #46511
    Anno fél évvel a skyrim megjelenése előtt egy forumba írtam todnak, látom alapvetően pár nagyon egyszerű marketing fogásra épít, pl. " Apu milyen klassz sárkány vegyük meg, és a legegyszerűbb néprétegek kielégítése a nagy tömeg amiből a bevétel van. Ezek volt a koncepció szerintem. Mikor elmagyarázta egy beírásba válaszolva valakinek a három megmaradt paraméter egyenértékű a régi oblis rendszerrel. Amit most írtam az azt jelenti az Ncsoftos gyerekek okosabbak Todnál. Megpróbálják tényleg lefedni a játékos korosztályokat teljesen Kelettől nyuagtig, meglátjuk bejön e. Ezt jelenti nálam hogy ügyesebbek Todhoz képest is. Ő a legegyszerűbb szisztémát használta. Csinált egy jónak nevezhető játékot relatív kevés újítással egyszerűen megvalósítva. Ezek ennél többet vállaltak, ez tényleg nagyot szólhat. És ráadásul ha jól olvastam nem fognak leállni az újításokkal. A funcom is csinált pár jó dolgot ami előrelépés. De ezekkel nem lehet versenyezni szerintem.
  • Nephin
    #46510
    Nincs azzal gond, ha nem tetszik, nekem sem tetszik benne sok dolog, mások pedig igen, csak pontosítani próbáltam, amit mondtál. :)
  • PiszkosFred
    #46509
    "Ezek még Tod Howardhoz képest is ügyesek"

    Ugye nem a The Elder Scrolls hatteret es vilagat akartad osszehasonlitani a GW2 vilagaval, es ezzel kapcsolatban irtad amit irtal? Az oke, hogy amokfutas szeruen hajtogatsz altalad igaznak velt (egyebkent koze sincs a valosaghoz legtobbszor - no offense) dolgokat, de ha egy mod van ra, legalabb a TES-t ne keverd bele folyamatosan. Meg ha a Lucas fele SW vilagahoz hasonlitottad volna az SWTOR kapcsan, akkor azt mondanam, hogy oke. De azert ne hasonlitsuk mar ossze a GW vilagat a TES vilagaval. Illetve ha megteszed, akkor ne irj hulyeseget. (de ne tedd meg, ha nem muszaj)
  • Although
    #46508
    A ok a lore alatt magát a megadott háttér történet és class leírások meg a beleképzelt egyéb nem választható lényeket értem elsősorban látom te is. Nem mélyednék veled vitában biztos jobban ismered. Nekem amit kevésnek nevezel az is sok, nagyon sok. ügyes próbálták megoldani keleten és nyugaton is népszerű legyen, legalábbis nekem így tűnik. Ezek még Tod Howardhoz képest is ügyesek. De ismétlem nekem nem tetszik így. És ha akarod ezt nevezd szubjektív dolognak.
  • Torzonborz
    #46507
    Végül is "csak" az egyik - ha nem a legnagyobb - mmo-t készítő / üzemeltető cég de sebaj.
  • Nephin
    #46506
    Hű, nagyon nem ismered a GW-t, látom. A casterek rucijain, néhány fegyverdesignon és egy-két mangásabb karakterlehetőségen kívül nem sok keleti vonása van, a lore-ban kb. nulla.
  • Although
    #46505
    Naa sajna nem :( De jó lenne. Mint írtam a lore az szerintem keleti bugyuta koktél. Kihagyós. Szóval az SWTOR inkább....
  • DummyBoy
    #46504
    - És Although vigyorogva veszi át a zsíros összegről szóló csekket az NCsoft munkatársától a "Hogyan kell gerillamódszerekkel NCsoft reklámot csinálni EA - BW topikban" projektben elért sikeréért - :)
  • Nephin
    #46503
    :D
  • Although
    #46502
    oké naa. Lehet elég nagy, de ez tényleg kiderül szeptemberben. :)
  • Although
    #46501
    ok GW magyar oldalán néztem anno és ott piros :)
    Azért az az embermennyiség aki megveszi ezt és egyidejűleg terhelni fogja a szervereket az még lehet az EA-nak is sok lehet. De majd kiderül.
  • Fpocok
    #46500
    khmm
  • PiszkosFred
    #46499
    http://en.wikipedia.org/wiki/NCsoft

    Mert ez meg egy tarajos gote szocikke, mi?
  • DummyBoy
    #46498
    http://en.wikipedia.org/wiki/NCsoft

    Tuti? xD