60033
  • Tafaya
    #46577
    Új ivós játék: írd be a GW2 topikba, hogy mekkora hülyeség, hogy 3 nap alatt el lehet érni a max. szintet, majd minden egyes alkalommal igyál meg egy felest, amikor valaki elküld a ******-ba. Garantált alkoholmérgezés.
  • Tomy Lee
    #46576
    Végülis ingyen jó lesz az néha bohóckodni vele azért:))
  • Tomy Lee
    #46575
    Nem kerül be fejlécbe,hogy hamarosan ingyen játszható is lesz Swtor?
  • DummyBoy
    #46574
    3 nap a max lvl? (Mondjuk nem sok értelme van max lvl-ről beszélni, max WvW-s gear miatt ...) Nincs tank és support kari? Ez a GW2? Tényleg mindent kipróbáltál?

    Nem akarom pont itt védeni, de ezek kicsit erősek ...
    DEDIKÁLT szerepek nincsennek, de traitekkel, buildekkel lehet tankosabb vagy supportosabb, vagy heal-re specializált, vagy dd karit csinálni ...

    A lényeg, hogy bármiből lehet bármi jóformán.

    Amekkora a pörgés mostanában a topikban, ennyi még talán belefér. De ha zavaró, akkor én is hagyom ...
  • darth devil
    #46573
    Csak az európait adták el, ahogy L2 esetében is. Valószínüleg azért szép pénzt kapnak érte x időközönként. Vagy csak simán több pénzt kaptak érte így, mint amennyit saját üzemeltetésként kerestek volna rajta.
    Nézd meg l2nél, az oroszok által megvett eu licensz eléggé haldoklik, rengeteg eu játékos ment át us szerverre, több szerver indítottak eu time zoneban. Nem hülye az ncsoft, azt elhiheed.
  • Although
    #46572
    A többiről nem beszéltem, az aion egy suck. A többi meg hamarosan kiderül, a három nap az nagyon gáz :D Ez még az sWTOrhoz képest is rekord lenne :D
  • Although
    #46571
    Ok magam részéről csak az SWTOR szempontjából néztem, a saját hozzászólásomban. De igaz hagyjuk. Nem is mondtam hogy van köze az SWTOR-hoz.
  • Tomy Lee
    #46570
    Nem tudom mivel dobbantana nagyot azon kívül amit kipróbáltam eddig(mivel állítólag mindent kipróbálhattunk a bétán:).Meg kb 3 nap a max lvl ott(ez is sokat elmond egy játékról).
    De most fejezzük be Gw témát itt ebben a topikban.Bocsi,hogy én szólok ez miatt de itt nem örülnek a topik lakók ha más játékkal van foglalkozva köztük én sem!
    Semmi köze az ég világon annak a játéknak Swtor-hoz de semmi.
    Ncsoft az aztán profi banda.Ha nem kell már nekik egy játék amivel nem akarnak foglalkozni akkor csak úgy eldobják maguktól(lásd pl.idén tavasszal aion).Ez aztán profizmus.Meg megcsinálni egy játékot 7 év alatt úgy,hogy abban se support kari se tank,ez aztán az..
  • Although
    #46569
    Minden kiderül karácsony előtt szerintem :) Már frednek írtam korábban szerintem a Ncsoft nagyon profi banda aki tökéletesen érzi mi kell a népnek. És ha túl nehéz lenne mégis, ne félj sec-pec nerfelni fogják. Ha igazán bölcsek akkor több nehézségi szintet adnak a dungeonokhoz, erről spec, nem olvasta még. Mint az AOCnak és az SWTOR-nak is van. Szóval szerintem a GW2nek van esélye nagyot dobbantani. És tényleg széles rétegeket lefedni. Az igényes régi rpsektől a casualon át a wow rajongókig, mindenkit. Ez még senkinek nem sikerült de a gw2-nek komoly sansza van szerintem.
  • Although
    #46568
    Hát igen. :) Mihez képest. Manapság ez nem számít rossznak. Nem emlékszem anno mikor jöttél vissza a nagy nerf előtt vagy utána a conanba. De talán nem is érdekes. Mindig a conanhoz viszonyítok mert nem láttam azóta sem fantasy rpg-t ami annyira tökéletesen felépített class rendszer használt volna. Szóval igen így a GW2 is egy szimpla rpg ehhez képest. A mai szinten azért nem annyira rossz az. :) ÉS nem is az az irány hogy sokan lennének akik napokat akarnak tölteni hogy kiagyalják a milyen build megy jól nekik. :) És a classokat sem bonyolítják hogy most dps legyen a tank vagy main. Legalábbis nekem így tűnik. Vagy mi van ha magas az aggrod és dps vagy. Még az SWTOr-ban sem variáltak sokat a class rendszer felépítésével ha úgy nézed.
  • Kryon
    #46567
    GW2-vel kapcsolatban elejétől van egy olyan érzésem, hogy túl szép hogy igaz legyen és valahol biztosan van 1-2 gyenge pont csak még nem látszik, és azóta ez még erősödött de reménykedjünk.
    SWTOR most már fennmarad, mert aki eddig játszott szerintem továbbra is fog, f2p-el pedig jön sok új játékos (csak el ne kövessék azt a hibát, hogy pénzért előnyöket adnak, mert én pl. akkor hagynám abba és még sokan).
    WoW-ot pedig szépen lassan maga a Blizzard nyírja ki, a közelgő Titan-ra gondolva még az is lehet hogy szándékosan.
  • Tomy Lee
    #46566
    Tudom mit csinálok.Küldök magamnak 3 trial meghívót és játszok addig úgy
    Legalább kipróbálok még 1-2 class-t addig.
  • Tomy Lee
    #46565
    Az csak egy új játék ami hosszú évekig adta a hype-ot és mostanra mikor már itt a megjelenés minden mind1 alapon megveszi a nép mert úgysincs más ami új is és nem havidíjas.Egy egyszerü kis action mmo pár skillel:D
    kit érdekel..

    Swtor-t akarok!!:)
  • Tomy Lee
    #46564
    Hú de rossz ennyit várni f2p-ig:)
    Kezdődhetne már!
  • Although
    #46563
    Hát lehet hogy nem lesz akkora gond a GW2 idővel. Persze kérdés lesz. Azt látom így sok helyen, a WOW utódjaként, sok wow-os várja, ez itt az sg-én és más külföldi forumon is látható. Ahogy a műszaki kivitelezését, meg a szintezést néztem, ebből nagy szívás is lehet sok embernek. Mert ez komolyabb cucc mint a wow, szigorúan kivitelezés tekintetében. Komoly kis rpgnek néz ki ha nem nézem a lore részét. Szóval meglátjuk de lesz itt hely az SWTOR-nak. Főleg úgy hogy az SWTOR szerintem kicsit egyszerűbb kivitelezés mint a GW2.

  • picket
    #46562
    Az attól függ.
  • Tatyla
    #46561
    f2p-nek több előnye lesz mint hátránya szerintem...
  • titani
    #46560
    HÖHÖ

    http://frostshock.eu/swtor/2012/07/31/breaking-es-megis-megtortenik/
  • Terawatt
    #46559
    Not sure :D
  • Kryon
    #46558
    Ennél a résznél gondolkodtam el rajta, hogy a cikk írója ismeri-e egyáltalán a játékot? :D
  • Terawatt
    #46557
    "A World of Warcraft Macen vagy pc-n játszható, táblagépen vagy okostelefonon nem. Nem valószínű, hogy a Blizzard kezdeni akar valamit ezzel a helyzettel, pedig a mobil eszközök piacán óriási a verseny a játékgyártók között."

    Jézusom... :D Meg van a piaci rés aminek hiánya miatt csökken a legtöbb online játék népszerűsége...*szarkazmus on*
  • Kryon
    #46556
    Legszebb öröm a káröröm...
  • havast
    #46555
    Van egy eladó accom, egy 50-es assasinnal (Battlemaster és Warhero set).
    Van rajta még 22 nap játékidő. Ára 5k.
  • t0xikus
    #46554
    index szerkesztők hírhedtek a helyesírásukról:) azaz annak hiányáról:)
  • Jeffjohnson
    #46553
    Egy idézet a cikkből:

    " A kiadó a játékcsomag is csökkenti, amit a felhasználóknak meg kell venniük, hogy be tudjanak lépni a játék virtuális világába."

    Nem vagyok egy grammar náci de ha már egy ilyen olvasott oldalra ír akkor legalább odafigyelhetne a fogalmazásra. Kicsit olyan google fordítós feeling, az szokott ilyen "szép" mondatokat összehozni.

  • eXequtoR
    #46552
    A <Public Enemy> ( Tomb of Freedon Nadd, rep.side ) 8 fős raidekre keres egy tapasztalt healert (scoundrel/sage) és esetleg egy sentinelt. Minden pucolva stb stb. A közelgő(?) nim ECre és Terror from faszságre készülve elkél a vérfrissítés. Vérjánosok és Darton kíméljenek ty. Egyéb infó ingame.
  • Nephin
    #46551
    Az Indexnek van némi FS-kötődése.
  • t0xikus
    #46550
    ebből index hír?
  • picket
    #46549
    Ő?
  • tusken
    #46548
    intelligens ember tudja mi az az 1kk és nem ezen akad fenn
  • 1Darton1
    #46547
    Már csak az ikszdé kellett a káká mellé.
  • DummyBoy
    #46546
    Én is vigyorogtam rajta először, de megszoktam ...
    Ahol ezresével számolod a dolgokat, ott ez előfordulhat :)
    Bár gyanítom a szakirodalomban ritkán említik :)

    X * 10^6-nak viszont sosem láttam még leírva a suli befejezése óta xD

    @Piszkosfred: Elhiszem xÐ
  • PiszkosFred
    #46545
    Sirasokent is surun hasznaljuk.
  • picket
    #46544
    Ha a piros mínuszra gondolsz, akkor azt kell mondanom, hogy nem fejezi ki eléggé azt, amit abban a pillanatban éreztem, amikor olvastam a hsz-t
  • picket
    #46543
    "Szépen halkan megjegyzem, hogy az 1kk-s jelölést műszaki környezetben igen gyakran használják ...

    Informatikában is használatos, valamint olyan helyeken ahol nagy számokkal dolgoznak ... " - Így bölcsészként én még nem találkoztam vele, azt hittem arra ott az M műszaki környezetben, de biztos azért van ez, mert csak könyvekben olvastam róla
  • DummyBoy
    #46542
    Szépen halkan megjegyzem, hogy az 1kk-s jelölést műszaki környezetben igen gyakran használják ...

    Informatikában is használatos, valamint olyan helyeken ahol nagy számokkal dolgoznak ...



    Mondjuk tény, hogy a pékek ritkán csinálnak 1kk kiflit ... A kőműves sem 1kk táglát pakol ... Az ács sem 1kk szöget rendel ...

    Vannak az életnek olyan területei ahol kevésbé lehetnek ismertek ezek a jelölések, de ez nem intelligenciától függ ...
  • Nephin
    #46541
    Bhalage: ejnye :)
  • Nephin
    #46540
    Ne ilyen stílusban pls, köszi.
  • Bhalage
    #46539
    piros x ?

    mindettol fuggetlenul gyanitom az 1kk valamifele retardalt korcsosulas lehet, mert intelligens ember nem ir ilyet ;d
  • picket
    #46538
    1kk?